RE/MAX Polska

Opinie o RE/MAX Polska

Renata

Należy tylko pamiętać że początek może ale nie musi być trudny w pozyskiwaniu klientów, chociaż są też Agenci, którzy mają transakcje w pierwszym miesiącu działania

Renata

Jeśli chodzi o model współpracy z Agentami , to zdecydowanie najlepszy model na rynku polskim

Grzesiek

Co do zasady REMAX stosuje współpracę w ramach działalności gospodarczej. Podział wynagrodzenia w porównaniu z innymi na rynku nieruchomości jest całkiem ok. 50/50 lub nawet więcej . O wszystkich szczegółach i możliwościach warto zapytać agentów działających na rynku pośrednictwa, ja trafiłem na super ludzi i zdecyduję się na współpracę.

Jacek Mich.

Współpracowałem i zdecydowanie polecam, pełen profesjonalizm

Agent Nieruchomości

Na rekrutacji dowiadujesz sie o tym ile musisz zaplacic chcac tam pracowac. Na tym zarabiaja, rotacja pracownikow= pieniądze. Po rozmowie wykonalem telefony do „agentów” z internetu z tej firmy.

Jak to może być legalne?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Fajna atmosfera, ciekawy podział prowizji w porównaniu z innymi biurami, ja jestem po 8 miesiącach współpracy i jest ok

Anita

też byłam na pierwszym dniu próbnym i rzeczywiście robi to wrażenie, co Ich wyróżnia na rynku w Polsce to międzynarodowość standardy

Byłem na pierwszym dniu szkoleń wstępnych, które trwają 10 dni. Jestem pod wrażeniem, porównując to z innymi firmami z branży nieruchomości RE/MAX to naprawdę eksperci.

Aktualność
Wreszcie na żywo, a nie w wersji online!
Kolejna Konferencja RE/MAX Europe 2022 odbędzie się we Francji na Lazurowym Wybrzeżu w Cannes! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub wziąć w niej udział odezwij się do nas.

Aktualność
Właśnie zakończyła się Europejska Konferencja Online The Real Estate Summit 2021 by RE/MAX Europe. Wszyscy agenci oraz właściciele biur RE/MAX z całej Europy mogli wysłuchać wykładów wielu znakomitych trenerów z całego świata. Na scenie RES2021 wystąpili: Michael Polzler, Richard Robbins, Tom Ferry, Nathan Dart, Natasha Gluzman Hensav, Conrad Zurini, Ilja Grzeskowitz, Baris Kilicarslan, Sahar Hashemi.
Wydarzenie prowadzili: Florian Ambrosius oraz Hailey Still
Anka

Też polecam! Im dłużej współpracuję z Remax tym jest łatwiej i lepiej. Pierwsze transakcje za mną, podpisywanie umów idzie coraz swobodniej, stresu coraz mniej. Zaznaczę, że wcześniej pracowałam w całkiem innej branży więc DA SIĘ :)

Natalia

Pracuję w RE/MAX od pół roku i z dnia na dzień coraz bardziej zachwyca mnie to miejsce. Sama możliwość współpracy na arenie międzynarodowej jest już bardzo rozwijająca. Miejsce idealne dla ludzi, którzy nie chcą "popłynąć" finansowo zakładając własną działalność. Wsparcie mentorów, zgrany zespół, współpraca w każdym calu, dopracowany system biznesowy. Miejsce zdecydowanie godne polecenia.

Zaczynam w Poniedziałek

Obejrzałem dużo materiałów w internecie zarówno z Polski jak i z wielu biur w Europie. Czuć, że ta firma ma jasną i spójną wizję i przejrzystą misję bycia pionierem w branży. Przez tyle (50?) lat wciąż na topie, Nie wiem jak to robicie, ale dołączam w najbliższy poniedziałek, więc mam nadzieję, że szybko się dowiem!

Kris
@Zaczynam w Poniedziałek

Daj znać jak po szkoleniu, ponoć dużo nauki i trudny egzamin

Ciekawy amerykański model współpracy przełożony na rynek Polski.

Krzysztof

Bardzo ciekawy model współpracy, jasne zasady !

Zadowolona Agentka

Od kilku lat jestem agentem RE/MAX, wcześniej nie pracowałam w branży, wszystkiego nauczyłam się tutaj na wieloetapowych szkoleniach i konferencjach. Najlepiej jednak chyba uczy nas praktyka i codzienny kontakt z klientem. Mogę podsumować jednym zdaniem: w branży nieruchomości naprawdę można zarobić jak mało gdzie, ale trzeba dawać z siebie bardzo dużo! RE/MAX daje gotowy przepis na sukces, trzeba tylko z tego czerpać i słuchać bardziej doświadczonych od nas samych.

Weronika

Byłam pod wrażeniem rozmowy, którą przeprowadził ze mną jeden z agentów RE/MAX, co zwróciło moją uwagę na firmę. Profesjonalnie, nienachalnie, dużo interesujących i pomocnych informacji o tym jak skutecznie sprzedać mieszkanie. Rzadko dziś spotkać pośredników, którzy najpierw chcą dać coś od siebie i szczerze pomóc zamiast skupiać się tylko na podpisaniu kolejnej umowy i wystawieniu zdjęć w internecie. Gratuluje podejścia.

Basia

Fajna firma, daje możliwość zostania agentem, który działa nie tylko w swoim mieście i okolicach, ale i w całej Polsce, Europie oraz na Świecie.

Robert
@Basia

Jak to jest możliwe, żeby agent nie miał ograniczeń geograficznych i mógł przeprowadzać transakcje w dużej odległości od swojego biura? Komu to się opłaca?

Braveheart

Firma jest ok

NoWiecJakToJest
@Braveheart

Możesz powiedzieć coś więcej? Rozważam dołączenie a opinie są mocno mieszane. Zastanawiam się z czego to wynika. Nie mam póki co doświadczenia w branży.

Alina

Czy w RE/MAX istnieje możliwość wykorzystania języka obcego (rosyjski, angielski) w codziennej pracy?

@Alina

Model współpracy RE/MAX daje możliwość przeprowadzania transakcji z pomocą agentów i lokalnych biur na całym świecie. Znajomość języka obcego zdecydowanie w takich sytuacjach pomaga. Ponadto, wiele kampanii i materiałów szkoleniowych w platformie szkoleniowej RE/MAX jest dostępna w języku angielskim.

Wiem

Widać że nad opiniami czuwa moderator Negatywy usunięte. Więc dla przypomnienia odradzam pracę i wkładanie kasy w ten biznes. Osoby które są właścicielami są nastawione na nie wasz sukces a wasz wkład 5k netto. Za te pieniądze jesteście w stanie na samym początku się dokształcić w kursach i nieco tańszych szkoleniach. A karierę polecam rozpocząć tam gdzie jie trzeba ładować własnych pieniędzy to tyle nt remax w Polsce

Agnieszka
@Wiem

Ciekawe jak długo współpracowałeś/łaś z REMAX, żeby z przekonaniem stwierdzić, że nie warto zainwestować 5 tys. na starcie, aby rozpocząć swój WŁASNY biznes, który (przy odpowiedzialnej i ciężkiej pracy) może w dość krótkim czasie przynieść 6 cyfrowe wynagrodzenia w skali roku. W jakim innym własnym biznesie istnieje tak niski próg wejścia, przy możliwie wysokim zwrocie z inwestycji? Czy możliwe jest dokształcenie się na początku kariery w tej branży taniej? Możliwe. Tylko czy wchodząc w rolę profesjonalnego agenta nieruchomości potrzebujesz szkolenia wstępnego, czy regularnego wsparcia firmy na każdy etapie rozwoju?

Zostaw merytoryczną opinię o RE/MAX Polska - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w RE/MAX Polska?

Zobacz opinie na temat firmy RE/MAX Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RE/MAX Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 10 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RE/MAX Polska?

Kandydaci do pracy w RE/MAX Polska napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RE/MAX Polska