Opinie o Piekarenka Piekarnia Andrzej i Wioletta Wawrzyniak w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Piekarenka Piekarnia Andrzej i Wioletta Wawrzyniak. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Piekarenka Piekarnia Andrzej i Wioletta Wawrzyniak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarenka Piekarnia Andrzej i Wioletta Wawrzyniak w Łódź

Incognito

Wszystko byłoby okej gdyby nie (usunięte przez administratora) na zakładzie wobec ekspedientek. Jeden wielki wyzysk pracowników, marne zarobki. Nie pozdrawia były pracownik :)

Cukiernik
@Incognito

Zgadza się to jest fabryka nie cukiernia pracy bardzo dużo zarobki małe więcej rządzących nisz pracujących Pan Mariusz najmniej robi a najwięcej zarabia kolejny ułamek Piotrek zero pojęcia o czym kolejek ludzie odchodzą na potęgę nie dziwię się nie polecam były pracownik

łodzianka

Makowiec świąteczny (Boże Narodzenie 2018, Piekarenka os. Olechów) - bublem roku! -suchy, śladowe ilości maku, twardy- czegoś tak obrzydliwego nie da się zjeść ! -powędrował do kosza.

Klientka

Rzekomy sklep po nazwa piekarenka to jawna kpina.! Brud (usunięte przez administratora) Panie są tak nie miłe że szok. Płacąc za zakupy drobnymi pani odpowiedziała że mogę zapłacić kartą bo jej się liczyć nie chce! A jak idziesz ze 100zl to słyszysz że nie ma wydać. Może i można płacić kartą gdyby panie miały terminal podłączony. Brak dostępnych produktów pt. Chleb o 6 rano to juz jakąś kpina. Zgłaszane skargi są ignorowane! Olewaja temat konkretnie może w końcu się ogarną i zrobią porządek z tym sklepem

Witam chcialabym zlozyc Skarge na pomorskiej prZy zaciszu na to mloda wytaulawana wrecz bardzo nie miLa mloda dzeczyne. Wielka laske Robi ze obsuguje klinetow Ona nie Nadaje sie do pracy jest wolgarna I aragancka Wrecz bezczelna W pracy urAdza sobie rozmowy przez Telefon Teraz sie wyrzywa na kilentach ze nie Moze rozmawiac przez Telefon caly Dzen.ona Przechodzi do pracy czy Z pracy (usunięte przez administratora) urzadza Nie wypieka bullek a Jak wypieka to bardzo mala ilosc Jeden wielki len smierdzacy

wojtek
@Anonim

Potwierdzam. Byłem w tym miejscu pierwszy raz i ostatni. Dawno już nie spotkałem tak nikczemnej obslugi. Dziewczyna krzyczała na mnie, bez powodu. Zapytalem się tylko, czy bułki są ciepłe. Być może tatuaże uszkodziły dziewczynie mózg. To jednak chyba niemożliwe. Więcej do piekarenki tej czy innej nie wejdę. Pozdrawiam.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Piekarenka Piekarnia Andrzej i Wioletta Wawrzyniak? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Stefan

Jeśli komuś jest ciężko może zmienić pracę na lżejszą tylko pewnie zarobki też będą lżejsze!!

Wiktoria

@anonymous czy możesz określić jak regulowana jest odpowiedzialność za kasę/auto i towar. Czy są jakieś dodatki pozapłacowe i co z atmosferą wśród pracowników.

bio

Witajcie. Abstrahując od potyczek kadrowo-prywatnych (które mam w d.... ) Jak wygląda praca kierowcy w piekarence?chciałbym zadzwonić celem zapytania o pracę ale potrzebuję kilku wiadomości odnosnie czasu pracy.

@bio

Praca kierowcy jest ciężka pracujesz po 11-12h plus sobota 10h. Umowę jak już masz..... to najniższa. W sumie ok 3ki jeśli za nic ci nie obetną. Jak przeliczysz godziny to wychodzi ok 11 za godzinę , odpowiedzialność za kasę/auto/towar. Mało

Ulka

Chcę zauważyć, że to jest forum dla pracowników. Z swoją droga zastanawiam się dlaczego taka cisza jest na tym wątku?

Hayka

Piekarenka na ulicy Kraszewskiego Bardzo miłe Panie,byłam i bardzo chętnie wrócę. Kobitki uprzejme i solidnie wykonują swoją pracę. Gorąco polecam.

Anita

Zastanawiam się dlaczego tak rzadko piszecie? Dobrze się pracuje?

Włodzimierz

Witam. Chcę nawiązać do pewnego tematu. Na ulicy Kraszewskiego jest piekarenka . Pracują tam dwie bardzo miłe i sympatyczne panie. Zawsze świetnie doradza. A miło się tam wchodzi. Niestety osoby mieszkające na tym osiedlu to jakaś porażka. Oczywiście nie sądzę wszystkich jedna miarą. Kilkakrotnie byłem świadkiem jak klienci traktują te biedne ekspedientki. Wszystko co złe to wina tych Pań. Ludzie weźcie się w garść i zajmjicie się swoimi problemami. Co to ma być zabawa w przedszkole? ??? . Jak mi Pani nie da tego czy tamtego to zadzwonię na skargę. Co niektórzy to kultury powinni się nauczyć bo są z nią na bakier. Współczuję tylko tym paniom. Ciekawe czy pracodawca rozlicza te Panie z tych bzdurnych telefonów i skarg. Głowa do góry dziewczyny. Nie tylko piekarenką człowiek żyje. Teraz to praca szuka człowieka a nie człowiek pracy. Pozdrawiam miłe Panie z piekarenki.

Sporo dobrego o firmie słyszałem. Warto starać się o pracę? Jakie zarobki macie?

InGa

W dwóch sklepach, działających w okolicach ul Rydzowej, ekspedientki biorą chleb gołą ręką mimo,że do bułek potrafią założyć rękawiczki. Nie wiem czym różni się jedno pieczywo od drugiego,że tak jest traktowane. Zakładanie rękawiczek,lub branie chleba przez torbę foliową nie podniesie kosztów tego pieczywa.Może Sanepid powinien przejść się po sklepach piekarniczych i to nie tylko tej sieci.Podobno komunizm skończył się w Polsce prawie 30 lat temu,ale traktowanie klienta pozostawia nadal wiele do życzenia.

Józef N.

Witam, Trochę żałośnie podchodzicie z tą oszczędnością na kosztach. Słodką bułkę - rzekomo na polecenie dyrekcji (tak wyjaśniła dość opryskliwa ekspedientka - z którego sklepu nie napiszę, przez kulturę) - pakuje się w papierową torebkę o wymiarach 15 x 15 cm - która nawet nie obejmuje tej bułki w całości - tak jakbym chciał ją zjeść na miejscu.... A nie chciałem. Niedługo, żeby pół chleba krojonego kupić będę musiał własne opakowanie przynieść... Następnym razem udam się wprost do konkurencji.

bóbr

Proszę właścicieli Piekarenki, aby zwrócili uwagę pracownikom, że jest wysoce niehigieniczne podawanie chleba gołymi rękami!

An
@bóbr

Może i niechigieniczne ale żeby to były jedyne ręce macające chleb????????

Katarzyna

Jestem mieszkanką Nowosonej w Łodzi jest tak nie sympatyczna pani że jeżeli jej nie zmienicie to utargi Wam spadną chociaz się przenosicie.nie jestem pierwszą osobą ktora to mówi. Jest bardzo nie sympatyczna dla klientów. Nie odpowie sobie zadzwonienia do Waszej firmy z opinią.

Rozczarowana

Nie wiem o co chodzi na tym forum, bo ja chciałabym dodać swoją opinię na temat Piekarenki, gdzie zamówiłam torta na dość dużą imprezę. Bardzo zależało mi na smacznym i pięknym torcie. Ekspedientka pokazywała mi katalogi z przykładowymi tortami. Obiecała, że mój będzie taki sam. No niestety szczerze odradzam to miejsce. Tort mało tego, że był brzydki, to w ogóle nie taki jak zamawiałam, był też niedobry i nie można było go pokroić, bo była jedna wielka ciapa. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem.

ADII
@Rozczarowana

Co sie dziwisz ze torta nie mozna pokrojc skoro leza w komach jakis miesiac albo dluzej to samo jest z paczkami ciastami itd paczki na tlusty czwartek robi sie juz z 3 tygodnie wczesniej mrozi sie a pozniej rozmraza a ludzie mniam mniam jakie pyszne to wszystko to scierwo ktore nadaje sie dla swin pozdro i smaCZNEGO

jak tam Macius kierowniczek? do ludzi nagaduje na szefostwo a szefowej (usunięte przez administratora) lize ladnie to tak, ciebie powinni nagrac

życzliwy

dzisiaj na wydawce chyba jakaś imprezka była żona wesoła do domu wróciła

l
@życzliwy

to super zona ze nawet w pracy wytrzymac bez alkoholu nie moze

Nicole

Bredzisz człowieku. Po co tyle pijesz? Wszędzie widzisz robale nieszczęśniku.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarenka Piekarnia Andrzej i Wioletta Wawrzyniak - Łódź

• Jak się pracuje w Piekarenka Piekarnia Andrzej i Wioletta Wawrzyniak?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarenka Piekarnia Andrzej i Wioletta Wawrzyniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarenka Piekarnia Andrzej i Wioletta Wawrzyniak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Piekarenka Piekarnia Andrzej i Wioletta Wawrzyniak
2.2/5 Na podstawie 121 ocen.
  • Strusia 33
    91-503 Łódź