Piekarenka Piekarnia Andrzej i Wioletta Wawrzyniak

Łódź

Opinie o Piekarenka Piekarnia Andrzej i Wioletta Wawrzyniak

bio

Witajcie. Abstrahując od potyczek kadrowo-prywatnych (które mam w d.... ) Jak wygląda praca kierowcy w piekarence?chciałbym zadzwonić celem zapytania o pracę ale potrzebuję kilku wiadomości odnosnie czasu pracy.

Józef N.

Witam, Trochę żałośnie podchodzicie z tą oszczędnością na kosztach. Słodką bułkę - rzekomo na polecenie dyrekcji (tak wyjaśniła dość opryskliwa ekspedientka - z którego sklepu nie napiszę, przez kulturę) - pakuje się w papierową torebkę o wymiarach 15 x 15 cm - która nawet nie obejmuje tej bułki w całości - tak jakbym chciał ją zjeść na miejscu.... A nie chciałem. Niedługo, żeby pół chleba krojonego kupić będę musiał własne opakowanie przynieść... Następnym razem udam się wprost do konkurencji.

bóbr

An
@bóbr 03.12.2016 09:35
Proszę właścicieli Piekarenki, aby zwrócili uwagę pracownikom, że jest wysoce niehigieniczne podawanie chleba gołymi rękami!...

Może i niechigieniczne ale żeby to były jedyne ręce macające chleb????????

Katarzyna

Jestem mieszkanką Nowosonej w Łodzi jest tak nie sympatyczna pani że jeżeli jej nie zmienicie to utargi Wam spadną chociaz się przenosicie.nie jestem pierwszą osobą ktora to mówi. Jest bardzo nie sympatyczna dla klientów. Nie odpowie sobie zadzwonienia do Waszej firmy z opinią.

Rozczarowana

Nie wiem o co chodzi na tym forum, bo ja chciałabym dodać swoją opinię na temat Piekarenki, gdzie zamówiłam torta na dość dużą imprezę. Bardzo zależało mi na smacznym i pięknym torcie. Ekspedientka pokazywała mi katalogi z przykładowymi tortami. Obiecała, że mój będzie taki sam. No niestety szczerze odradzam to miejsce. Tort mało tego, że był brzydki, to w ogóle nie taki jak zamawiałam, był też niedobry i nie można było go pokroić, bo była jedna wielka ciapa. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem.

ADII
@Rozczarowana 03.10.2016 07:35

Co sie dziwisz ze torta nie mozna pokrojc skoro leza w komach jakis miesiac albo dluzej to samo jest z paczkami ciastami itd paczki na tlusty czwartek robi sie juz z 3 tygodnie wczesniej mrozi sie a pozniej rozmraza a ludzie mniam mniam jakie pyszne to wszystko to scierwo ktore nadaje sie dla swin pozdro i smaCZNEGO

jak tam Macius kierowniczek? do ludzi nagaduje na szefostwo a szefowej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lize ladnie to tak, ciebie powinni nagrac

życzliwy

dzisiaj na wydawce chyba jakaś imprezka była żona wesoła do domu wróciła

l
@życzliwy 04.05.2016 19:14
dzisiaj na wydawce chyba jakaś imprezka była żona wesoła do domu wróciła

to super zona ze nawet w pracy wytrzymac bez alkoholu nie moze

Nicole

Bredzisz człowieku. Po co tyle pijesz? Wszędzie widzisz robale nieszczęśniku.

robal

Tragedia!! mają pełno robali!! jak tam pracowałem to prusaki biegały stadami! po przyjściu do tyrki trzeba je było z ciasta wyciągać!!!!A ile zostało!!;)

klientka

Szkalowanie Ani z Popiełuszki to zasługa Kaśki cichodajki zapleczowej,która pracowała w zamkniętej już Piekarence na Olimpijskiej a teraz dorabia do pensji w Primusie na Wileńskiej.

nikt

Aids ?

betka

To ta sama co miała ..,-

s

Ja tez oddaje głos na pozdrowienie kaski z patologi . Mam nadzieje ze to ta sama . Ktos jeszcze ?

j.k

Pozdrowienia dla kaski , lNiezła patología HiHiTy juz wiesz o kogo chodzi .

żadnych premii chyba że pierogi z mięsem na święta

życzliwy

mam pytanie do szefostwa Dzień wolny za święto przypadające w sobotę i nie jest to niedziela ,nie Ładnie potrzebna wizyta PIP

aaaaaao

witam,nie polecam pracy w piekarence ,oszukują ,manko na manku ,widzialam remanenty swoje na ktorych dopisywane byly ciasta ktorych nie było...banda zlodzieji nie szanuja ludzi ,pani ktora przyjezdza na sklep sprawdzajaca czystosc jest bardzo nie przyjemna ,krzyczy ,zaglada do prywatnych szafek i jej te odzywki typu ze w leb dostaniesz blachą jak jej nie umjesz,totalna porażka ...a pani A...to juz przegiecie straszne ,jej słownictwo w stosunku do pracownika jest ponizej krytyki,,drą ryja uzwajac wulgarnych slow ,nie dziwic sie czemu jest taka rotacja ...ciesze sie ze juz tam nie pracuje i nie musze za damski ...oddawac swoich pieniedzy..bogata pato.

ja

Pytała pani gdzie pracuje kaśka j. Podobno pracuje w firmowym sklepie piekarni Olszyńscy . Pozdrawiam

anka

codziennie po 12 godzin albo i wiecej dziadostwo straszne szefostwo to bogata patologia nie szanujaca siebie a co dopiero ludzi swoich pracownikow

marlena glowala

TO PO ILE GODZIN PRACUJE SIE NA SKLEPIE?

Kacper

Mam ten wątek w powiadomieniach jak szukałem roboty muszę skasować , nie poszedłem tam bo znalazłem cos bliżej ale myśle ze przesadzasz z tym obozem wszędzie trzeba zapie****** taka prawda a ze zakład duży to i produkcja nie mała czego sie spodziewałeś ze przesiedzisz 10 h? Orzynajmniej maszyny odwalają dużo pracy bo na pewno zakład jest zmechanizowany skoro piszesz o wielkości produkcji. Radzę ci zmienić podejście bo ten zawód to ciężki kawałek chleba

mańek

Witam chciałbym dodać taka opinie na temat piekarenki,o tuż jest to obóz koncentracyjny dla ludzi wolnych,więźniowie powinni tam pracować za karę,chleb się piecze w 290 stopniach zamiast 240i piecze się 30min zamiast 40-45 tam do pracy powinni rozdawać rolki do jeżdżenia bo trzeba biegać i to ostro i wyjszczać się nie ma kiedy bo minuty przerwy nie ma na 10godz tyrania gorzej niż w Chinach,kiedyś tam będzie tragedia jak człowiek omyłkowo ze zmęczenia wsadzi rękę do maszyny,a produkty zawierają chemię bardzo niezdrową.nie ma tam przerwy żeby zjeść i odpocząć,produkcja 4-5 razy wieksza niż standardowej piekarni.ogolnie wrogowi nie polecił bym tej pracy,mam nadzieje ze komentarz nie idzie na marne.mobing jakich mało.

dług

Kto wie gdzie pracuje kasia jędrych z piekarenki z wojska polskiego . Jestem jej winna kase . Prosze o pomoc

dług

klient

w nowo otwartej piekarence na radiostacji fatalna obsługa ,zupełnie paniom nie zależy na klientach,są nieprzyjemne ,uważają że robią łaskę sprzedając wyroby.Często zajęte są rozmowami telefonicznymi.Zrobiliśmy zakupy dwa razy i więcej tam nie zajrzymy.

klienci

Teraz chociaż My klienci nie brzydzimy się wchodzić do piekarenki

goska

Witam jestem waszą klientka bardzo lubię wasze wyroby Ale jest jeden problem robię zakupy na zielonej przy Piotrkowskiej lecz tam. Pracuje pani która jest bardzo nie miła jest to starsza pani która wydawało by się ze jest za karę nie uśmiechnięta i na sklepie śmierdzi papierosami zróbcie coś z tym

Wojtek

Chyba byłemu klijentowi spodobała sie pani kasia była pracownica z Wojska Polskiego . Nie dosc ze z kazdym sie umawiała to jeszcze w sklepie przyjmowała chlopow no i miała tą chorobe . Pani Dorota jest przemiła i dopiero teraz jest miło wejsc do sklepu a nie jak wtedy jak do agencji towarzyskiej

były klient

Zawsze mieliście pyszny chlebek chodziłem do piekarenki na Wojska Polskiego 78 ale kobieta która tam pracuje jest niemiła i za wolno obsługuje wiele osób na osiedlu się na nią skarży zmieńcie tam pracownika a zyskacie więcej klijetów

nikt

Pani Wawrzyniak musiała niezle zastraszyc ekspedientki ze nikt tu nie wchodzi . Ja jestem ciekawy czy kaska z.adidasem jeszcze pracuje . Pisaliscie ze ma corke to wszyscy z rodziny maja adidasa

laura

Jakos nudno sie tu zrobiło ? Co tam u kaski z adis popija desperadosa . Czy moze juz adis ja zjadł

kupa

CO TO W OGÓLE ZA FORUM I CZEGO DOTYCZY ??? KTO TO JEST P.ANIA I JAKIEJ RZECZY DOTYCZĄ TE SPRAWY BO WSZYSCY JEJ BRONIĄ A NIE PISZĄ O CO CHODZI WIEDZĘ PROSZĘ

nie polecam lepiej traktują pracowników w Chinach

ruda

Wiem to nie jest miejsce na takie wpisy, ale nie mam innej bezpośredniej formy przekazu dla pani Wawrzyniak przeprosin. Chciałam szefową przeprosić za ten jeden jedyny incydent na Turoszowskiej.Wyszło ekspedientce manko z mojej winy po majówce a wiem, że złotówki nie wzieła z kasy, i chciałam by dziewczyna to chociaż w ten sposób sobie wyrównała, bo w inny nie było u mnie opcji.Wiem głupio strasznie postąpiłam, ale który człowiek nie popełnia błędów. Nie jestem świnią i złodziejką i nie wróciłam do pani, bo nie miałam co żreć, tylko dlatego,że lubiłam pani świetnie prosperującą firme. Za wszystko nawet za kajzerke na śniadanie u dziewczyn płaciłam a napewno nie uczyłam je kraść. Jeżeli było inaczej dziewczyny opisujcie, bo to forum jest mimo wszystko anonimowe.Nie boje się tego. Ja mam czyste sumienie pani Wawrzyniak.

wielbiciel wszystkich pracownic piekarenki

To jest forum dla szukających opinii o firmie i warunkach pracy w niej.Darcie dziobów na temat jakości towaru,czy Kasia ma aids a Bolek jeździ wężykiem,ile kochanek ma szef i czy Zosia ma brudne paznokcie nie powinno mieć tutaj miejsca.Niestety ilość wpisujących się tutaj prostaków zmieniła całkiem podstawowy cel tego forum zmieniając je w forum brukowo plotkarskie.Mimo to spróbuję zamieścić tu informację dla szukających pracy bo pewnie zdarza im się tutaj trafić.Tak więc jeżeli chodzi o ekspedientki ,łamane są tutaj wszelkie możliwe przepisy prawa pracy,narażone są na chamskie,wulgarne i nieetyczne traktowanie,oszukiwane są w kwestii wynagrodzenia za dni wolne,urlopy,nadgodziny,nie wiedzą jak i na jakich zasadach są im naliczane potrącenia za "manka".Tyle w sprawie pracy dla ekspedientek.Na temat innych stanowisk pracy w tej firmie nie wypowiadam się gdyż nie mam odpowiedniej wiedzy.

diesel
@wielbiciel wszystkich pracownic piekarenki 14.04.2015 14:58

rzeczywiscie ...traktowanie pracowników to istne dziadostwo Jak z "Ziemi obiecanej "Reymonta- 19 wiek SZKODA ZE BURACTWO CWANIACTWO CHAMSTWO PANOSZY SIE W FIRMIE

dom_wariatów

poziom tych waszych wypocin jest tak drastycznie niski, że chce mi się rzygać jak to czytam ! To forum jest po to, żeby ludzie wiedzieli czy warto w tej firmie pracować, anie która ma trypla czy kto z was gdzie chadza nocą !!! Pani, którą pomawiają, powinna zgłosić to bezpośrednio do prokuratury- wystarczy pokazać prokuratorowi treść na komputerze i sprawa się szybciutko wyjaśni. Ustalenie IP komputera oraz dostawcy internetu zajmuje chwilę. Wtedy policja dzwoni do providera i pyta kto ma taki adres IP, karty sieciowej itp. W internecie nikt nie jest anonimowy... :)

ďdda
@dom_wariatów 13.04.2015 17:17

A skad wiesz ze to pomowienia . Moze dala dziewczyną popalic i te odkryły jej sekret . Ja tam bym nie poszła do pracy !

gg

yoyo
@gg 23.03.2015 16:45
Policja juz sie sprawa zajela

Przepraszam policja zajeła sie kim przemiłą ekspedientka panią Anią czy jakąs Kaską z aids . . Policja glupotami sie nie zajmuje i prosze skonczyc ten temat bo nas to nie interesuje ma czy nie ma aids . Gdyby wszedzie byly tak przemile , uczciwe i nie chore ekspedientki jak pani Ania to zycie bylo by piekniejsze. Pozdrawiam

piekarenka
@gg 23.03.2015 16:45
Policja juz sie sprawa zajela

Kasiu J . policja nie zajmuje sie ludzmi z aids . Twoj kłopot gdzie sie zaraziłas. Przyzwyczaj sie ze jestes chora . Byle kolezanki z piekarenki

Kasia

Jestem klientka tej Piekarenki i jestem zaskoczona takimi wpisami. Pani Ania jest bardzo miła, zawsze uśmiechnięta. Jak się wejdzie to jest czysto przyjmie aż z miłą chęcią się tam wchodzi. Co raz mniej jest takich ludzi w sklepach. To jest bardzo ważne.Te osoby co wypisują takie bzdury to niech się zastanowia nad swoim zachowaniem. Pozdrawiam

xxx

Jestem klientem z Popiełuszki i jestem bardzo zadowolony z p.Ani. Piekarska powinna mieć wszystkie takie ekspedientka jaka jest pani Ania. Ten kto pisze takie rzeczy to jest nie zrównoważony psychicznie. Panie Aniu myślę że pani przeczytała te śmieszne komentarze ale proszę się nie poddawać . pozdrawiam

dobry człowiek
@xxx 22.03.2015 21:32

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę,że poprzednie dwa wpisy dotyczące ANI są stworzone przez tę samą osobę(myślisz że zmianą nicka się schowasz).Co Cię oszołomie opętało,że tak szkalujesz tę kobietę !!!Czy zdajesz sobie sprawę co będzie jak Cię LUDZIE rozszyfrują(a myślę że to ńie problem)Zastanów się nad tym napisz P R Z E P R A S Z A M (usunięte przez administratora) i więcej tego nie rób.

dobry człowiek
@xxx 22.03.2015 21:32

Przepraszam za pomyłkę adresata . Moja odpowiedź dotyczy adresata "klient" z dn.2015.03.22 g.19.45.39.Jeszcze raz przepraszan"xxx" POZDRAWIAM.9gfa

klientka

Jakiś czas temu byłam w sklepiku na Olimpijskiej-bardzo pozytywna zmiana :)aż miło...pozdrawiam:)

@klientka II 14.04.2015 15:11
To dobrze gdy firmie przybywa zadowolonych klientek.Gratuluję wspaniałego odczucia poprawy.Pozwolę sobie tylko dodać,że są też...

Zawsze byłam zadowolona,ale to co "wyprawiało się" w tym sklepiku,to...chora sprawa.Teraz jest aż miło,a tamte"sceny"przeniosły się niewiele dalej. Szkoda...ale dobre chociaż to,niech tamci klienci wysłuchują pierdół;). Do czasu pewnie...

klientka x
@klientka 15.05.2015 10:36

Wiem,o kogo chodzi...Na tym samym osiedlu była ona parę lat temu parę bloków wcześniej...Plotuch jakich mało!Potem przeszła tam,gdzie do niedawna była...Na stare jej miejsce parę lat temu przyjęli tam przesympatyczną dziewczynę,ale ta zawistna kobieta usunęła własną koleżankę z pracy (fałszywymi donosami)tylko dlatego,że była koleżanką żony jej kochasia...Takich ludzi powinno się izolować. Kopie dołki pod wszystkimi! Na szczęście nie ma jej na osiedlu,ale jest w tej samej okolicy,niestety:(i mieszka blisko:( Co do samej piekarenki,to wyroby bez zarzutu i dobrze,ze jest cała sieć,bo jak coś nie gra z ekspedientką,to można iść tuż obok,ale dlaczego to klient ma właściwie szukać nowej piekarenki?

krzysztof_wandelt

Paskudne, ordynarne wpisy hejterów. Korzystamy z Piekarenki na Wyszyńskiego 94 od początku, a Pani Ania jest synonimem tej firmy... jest naszą Panią od pieczywa. Grzeczna, miła, pomocna. Gdy jej nie ma w pracy jesteśmy zawiedzeni. Jak za dawnych czasów miało się swoich sprzedawców i ulubione sklepiki, to Ania jest taka ulubiona na pustyni sieciówek. Swoją drogą to zadziwiające kto tu wchodzi i wypisuje podłości... może właściciel strony powinien wyzerować "Opinię", jeśli ponownie wybuchnie nagonka to zlecić śledzenie poprzez IP. Po ponownym przeczytaniu mam przeczucie, że opinie są sterowane. Komu zależy na szkalowaniu? Od Kaina i Abla zawsze zawiść wchodzi w grę... Proste? Proste!

niunia
@klient 19.03.2015 16:30
Pić to trzeba umieć,bo po trzeźwemu takich głupot by się nie pisało!!!!!!!

to nie klienci to osoby pracujace prowadza mobbing i piszą donosy głupie i nie prawdę na inną osobę najgorsze jest to że szewstwo zwalnia osobę dobrze pracującą za gupie donosy innych i nie wywala takich osób dyscyplinarnie .

niuniaw18
@klient 19.03.2015 16:30
Pić to trzeba umieć,bo po trzeźwemu takich głupot by się nie pisało!!!!!!!

Tam pracuje sama patologja . Kasiu corka Laura wrociła juz z ucieszki czy ma jvz dosc twego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zycia i nie wroci bo ejs w domu

d333

Aids gdzie jestes ? Komu dajesz teraz swoje zarazki oprocz osiedla radogoszcz

žxmwö

Czytajac opinie marcina ^ wypowiedz wczesniejsza ^ to teraz kaska podszywa sie pod marcina tzn zmieniła płec . Cźytajac ta odpowiedz marcina na opinie pracownicy to by sie zgadzało ha ha ha ha jestes jebnieta dziewczyno

Kinia

Dany założyciele Piekarenki żyją i mają się dobrze słabo doinformowany jesteś.

dany

pracowalem w piekarence robota masakra tam nie obowiazuja zadne prawa pracy brud syf i chemia. Nie polecam ani chleba ani ciast wszystko robione na chemii zalozyciel piekarenki pewnie przewraca sie w grobie bo jego pieczywo bylo naturalnie robione!

znajoma
@dany 07.03.2015 13:16

Znam te sprawy co się tam dzieje .szkoda mi tylko pracownikow

zyczliwa

Kasiu w sklepie to ty juź nie szukaj pracy nie da sie juz ukryc ze masz aids wszedzie pojdzie za tobą fama nie oszukuj juz kolezanek

jeszcze pachnaca zimą

Szefowa aidsa nie zwolniła kazała jej isc na zwolnienie .Uklady ma nawet z szefową zamiast ją od raźu wypierdolic to kazała jej isc na lewe zwolnienie

lesio

Pachnąca wiosną, - Czujesz ten fałszywy odór? To zawiść przekłamuje twój zmysł zapachu...

klijent

Jestem zawiedziona postawa szefostwa moze w koncu odwaza sie i skomentuja te wypowiedz chyba najwyzszy czas zwolnic osobe ktora sie przyczyniła do wydania zlego swiadectwa o piekarenkach z powazaniem Jadzia z corką

krzys
@klijent 24.02.2015 13:56

Odeszła z wypiekami (tylko na twarzy) ulubione kajzerki MARYSI ciepłe czekają . Kasia AIDS - to głupawy żart pracownic, a naprawdę to _Aneta _I... _Dziewczyna _Strucla (piekarza). Pierwsze litery i zazdrość to całość nieodpowiedniego żartu. Takie dziwne nowiny robią z ludzi kpiny - Więc jakiś umiar wypada zachować, bo łatwo kogoś zranić - Słowa, jak smoła przywierają do szaty

klientka

"zawiadomienie o p o d e j r z e n i u popełniania przestępstwa"...podejrzewać można wiele rzeczy... "zwrócenie się d o o p e r a t o r a o p o d a n i e d a n y c h o s o b o w y c h właściciela ujawnionego numeru IP."...od kiedy ma taką możliwość? "d a l s z e działanie bezprawne na szkodę pomawianych osób skutkować będą koniecznością zastosowania przewidzianych prawem środków ochrony prawne"...czyli od teraz?a 18-go złożone? "z a s t ę p s t w a a d w o k a c k i e g o "...chyba procesowego? wczytajcie się w to...

Zostaw opinię o Piekarenka Piekarnia Andrzej i Wioletta Wawrzyniak - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarenka Piekarnia Andrzej i Wioletta Wawrzyniak