Opinie o Piekarenka Piekarnia Andrzej i Wioletta Wawrzyniak w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Piekarenka Piekarnia Andrzej i Wioletta Wawrzyniak. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Piekarenka Piekarnia Andrzej i Wioletta Wawrzyniak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarenka Piekarnia Andrzej i Wioletta Wawrzyniak w Łódź

Julia

Mam na oku stanowisko sprzedawcy w piekarni, ale trochę się wystraszyłam wpisu niżej. Praca na 1/2 etatu na papierze, a w teorii co innego. Ktoś może ma lepsze doświadczenia pracując tutaj i poleca aplikować? Trzeba w ogóle mieć już wcześniej doświadczenie?

Klientka

Dlaczego piekarenka sprzedaje ciasta z przed świąt.??? Naprawdę właściciele myślą że my klienci jesteśmy tak głupi żeby kupować stare ciasta i się zatruć ? Sprawa trafi dzisiaj do sanepidu niech oni się tym zajmą. Ja i moi znajomi już nigdy nie będziemy robic zakupów w piekarence.

@Klientka

Nic to nie da że pani odda sprawę do Sanepidu ponieważ Sanepid bierze w (usunięte przez administratora). Zglisilam to do CBA żeby zajęli się sprawa. Po mojej interwencji że są staroci otrzymałam informację że nie mają zastrzeżeń. Trzeba zgłosić do TV

DK

Piekarnia tragiczna , mimo że otwarta od godziny 6.00 to niestety pieczywa nie kupimy ponieważ nie zostało dostarczone. I to już kolejny raz jak o 6.40 jeszcze kierowca nie przyjechał. Jakaś masakra. Nie polecam

@DK

Tak. Sklep otwarty od 6 a o 7,30 jeszcze nie było dzisiaj pieczywa. To jakaś kpina z klientów.

Patryk patryk

Nie przypominam sobie by była taka ekspedientka więc po co ktoś pisze takie głupie komentarze gdzie w tym społeczeństwie logika ?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Piekarenka Piekarnia Andrzej i Wioletta Wawrzyniak? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno

Widzę że nie tylko ja odnoszę wrażenie że ta Pani jest arogancka i bardzo nie miła. Jestem klientka "piekarenka" przy ul. Pojezierskiej od wielu lat zawsze byłam bardzo miło obsłużona zawsze Panie doradziły, pod powiedziały, zaproponowały coś fajnego... Ta młoda Pani która była bardzo sympatyczna i zawsze pomocna...szkoda ze takie ekspedientki są rzadkością...

Klient

Jestem stałym klientem sklepu przy ulicy Pojezierskiej 2.Ale od momentu kiedy jest nowa nie sympatyczna pani to się zastanawiam czy nie zrezygnować z zakupów w tym sklepie

Nowa pani w sklepie na Pojezierskiej 2 jest niemiła i arogancka

Ja polecam z całego serca w Nowosolnej zawsze uśmiechnięta miłą pani chodzimy tam z żoną od czasu kiedy jest ta pani na stałe. Doradzi beż problemu poda pół pieczywa czy też ciasta. Oby wszędzie była taka obsługa. Ekspedienta na 6. Dziękuję.

klient

wszędzie jest to samo miła pani nie zmieni tego że są sprzedawane starocie tygodniowe ciasta i paczki splesnile

klient

powinien sanepid pozamykać te piekarenki tyle robactwa w nich kupilam wczoraj chleb z upieczonym molem

Lola
@klient

Proszę o dowód, jakieś zdjęcia bo tak gadać to każdy sobie może.. .

@Lola

No właśnie nie bo pracowałam w tym (usunięte przez administratora). I nie raz były mole na chlebie i w chlebie. A bułki do odpieku to brud i (usunięte przez administratora) w czym przywożone i czym przykryte. Szok, że jeszcze nikt się poważnie nie zatruł. Gdzie jest sanepid !!!!!

Lusi

Tak strasznie biadolicie ale jak macie komorników na karku to potraficie żebrać o pracę bez umowy .... Odnośnie dostaw i kierowców którzy mają klucze i są przed wami w pracy, to sprawdzana jesteś w remanencie z tego co jest na kartce którą podpisujesz więc nie zwalaj winy na kierowców... Kolejna sprawa, jak jesteś gdziekolwiek przyjmowana do pracy to masz przedstawione warunki jeśli ci nie odpowiada to się nie zatrudniasz w takiej firmie. A ciekawe zjawisko jest takie że pracowałyście po kilka lat trzymałyście dziób na kłódkę nie przeszkadzał wam taki system pracy, a teraz wielka sraczka bo wyleciałyście z pracy za coś i się mścicie. Na przyszłość nie jesteś drzewem, nie musisz stać w miejscu

@Lusi

Brawo mądre słowa nie pasuje odejdź a nie narzekasz

Gabriela

A czy przychodząc tu do pracy od razu wiadomo że bez umowy? Że aż tyle godzin? Czy mówione jest co innego a potem okazuje się inaczej?

@Gabriela

Tak ,wiedziałam jak będę pracować ...dlaczego mój komentarz został usunięty ?!

@Gabriela

Wszystko wiedziałam nic nie było inaczej

Helena

i konsekwencji prawnych firma jeszcze dotąd żadnych z tego tytułu nie poniosła? zastanawiam się po prostu czy nikt szerzej się tym nie zainteresował albo właśnie czy zgłoszeń już nie było? dalej proponują taką współpracę bez obaw?

Piekarz
@Lusi

Przestań (usunięte przez administratora) bzdety jest (usunięte przez administratora) z patatajnia i doskonale wiesz o tym a komornicy to nie twoja sprawa czy ktoś ma czy nie a że pozwalają pracować na czarno to chyba odpowiedzalnosc zakładu zresztą na umowę zlecenie czy na pełny etat by nikt nie przeszedł (usunięte przez administratora) jakich malo

mało odpowiedzialne podejście żałosne

Witam serdecznie! Chciałabym podzielić się z Państwem opinią, nie tylko moją zresztą, ale usłyszaną od wielu osób, na temat Pani ekspedientki pracującej w Piekarence przy Dąbrowskiego (obok gabinetu weterynaryjnego) Pani Żanetki. To niezwykle miła, sympatyczna i pracowita osoba. Mimo pracy 6 dni w tygodniu zawsze jest uśmiechnięta, pogodna, szybka w obsłudze, dokładna i rzetelna. W sklepie ma nie tylko pieczywo, ale też artykuły spożywcze, które zawsze są prawidłowo wycenione i wyłożone na półki. Nigdy nie spotkałam się u Niej ze złym nastrojem. Zawsze ze spokojem i cierpliwością odpowiada na pytania dotyczące asortymentu i obsługuje nawet najbardziej niezdecydowanych i marudzących klientów. To naprawdę rzadkie w dzisiejszym zabieganym i nerwowym świecie. Gdy jest czas zamieni parę miłych słów, gdy potrzeba odłoży pieczywo na popołudnie. Jest pomocna, doradzi, swoim uśmiechem i pogodą ducha sprawi, że wychodząc z bułkami życie wydaje się lepsze. To naprawdę niespotykane, dlatego zdecydowałam się napisać te kilka słów byście Państwo wiedzieli jaki Skarb posiadacie wśród pracowników i może w jakiś sposób docenili Jej pracę. Uważam, że jest tego warta. Ja sama mimo wielu piekarni bliżej domu, chodzę dalej, właśnie do Pani Żanetki po pieczywo. I chyba nawet nie tyle że względu na towar, co na osobę sprzedającą. Pozdrawiam serdecznie.

Abc
@Karolina

Cały ten tekst brzmi jak niesmaczny żart

@Abc

A niby dlaczego? Bo ktoś oprócz jechać po ekspedientkach napisał coś pozytywnego??

@Karolina

samo to, że pracuje 6 dni w tygodniu po 12 godzin to jest wbrew prawu i brakiem ludzkiego odruchu przełożonych za psie pieniądze

@Karolina

taka wzorowa pracownica ale dla firmy czy klienta. Sprzedawała te przeterminowane stare paczki

Zgierz

Co państwo się dziwią paczki na Tłusty czwartek smażone 2 tygodnie wcześniej i mrożone na tak zwanych komach i później rozmrażanie i mieszane z tymi świeżymi (usunięte przez administratora)

klient

ja kupilam faworki tak stare że same się rozpadały ze starości cena jak za złoto a do kosza poszly

Krystyna

Rozumiem, że panie, które się tu tak opisują z detalami, nie odchodzą z pracy, a nowych sprzedawczyń nie potrzeba, skoro brak ogłoszeń? Może mój komentarz zostanie zauważony i nie przepadnie w lawinie, hm... opisów.

Waldi

Nie polecam Ceny z kosmosu Towar gorszej jakości i pomniejszony objętościowo A obsługa tragedia i to jeszcze ze wschodniej granicy czyli UK porażka Nie jestem pracownikiem i nigdy nie byłem tej firmy pracownikiem Dzisiaj 28 11 2022 w jednej piekarni tej firmy zostałem obsłużony po chamsku Pani z UK potraktowanie klienta było skandaliczne Mam nadzieję że nie chce być złośliwych firmie karma powróci I odpowiednią zasługę dostanie

Helena

No to aż ciekawa jestem jakie konkretnie masz na myśli zasady, które tak zmieniają w ten sposób. No chyba że nawiązujesz do tego całokształtu z opisu. Jeśli te wspomniane starocie faktycznie zostają to klienci już skarg na to żadnych nie dawali przypadkiem?

Hela

Nie wiem komu się dziewczyny tak naraziły ale ja uważam że wykonują swoją pracę rzetelnie i sumiennie a że czasem kogoś opiepsza czy zwrócą uwagę to wydaje mi się że właśnie po to są.Nigdy nie było sytuacji aby obgadywaly inne osoby a tymbardziej nie słyszałam nigdy aby mówiły coś co się dzieje w biurze.Zawsze zabierają wszystko nigdy nie było sytuacji żeby zadzwoniły po to aby naszykować im cokolwiek. A powiem więcej kiedy miałam dostawę i nie miałam czasu jej wyłożyć Monika pomogła mi w tym. Więc to co jest napisane powyżej są to same brednie i żenada.

Szczera prawda. Sara jeszcze ogarnia . Czasem trzeba podpowiedzieć co jest stare ale jest ok. Monika jest chamska i do tego jeszcze te ploty na biuro i szefową. A do biura na nas plotkuje. Stronę założyła żeby wiedzieć jakie są opinie i wszystko donosi. I jeszcze to rządzenie się i narzucanie swoich poglądow. Wogole nie zwraca uwagi na osoby stojące na zastępstwie. Brudne blaszki, ciasta włożone do lodówki tak jak przyszły na blaszce, jedne przodem drugie tylem . Ech... nie ma już takich dziewczyn na przecenach jak była Ala. Wymagająca i czasem opieprz się dostało, ale jak zgłaszałaś jakąś usterkę to od razu była reakcja a teraz zgłaszasz i żadnego odzewu nie ma..Mam wrażenie że nie jest to nawet przekazywane do biura.No ale jak się zajmuje plotami a nie tym co do niej należy to tak jest.

Dawid

Zgadzam się plotek tu nie brakuje w przeciwieństwie do konkretów. Napisz więc proszę, czy są obecnie wolne wakaty i ile tu można na starcie zarobić?

Żanetka

A co to za strona , którą założyła Monika ?

Asia

Monika to miła uprzejma osoba , swoje obowiązki wykonuje bardzo sumiennie ! jeszcze mi się nie zdarzyło żebym miała jakiś problem a Monia nie pomogła mi w jego rozwiązaniu . Przykre jest to że przez kilka osób teraz musi się denerwować.

Agnieszka

Dziewczyny koniec jakichkolwiek wpisow. Każdy kolejny wpis i sprawa trafia na policję

Lola.
@Agnieszka

Tu każdy może napisać swoją opinię. A to co ty napisałaś to zastraszanie i też podlega pod paragraf.

Helena

Ogólnie to tu w pracy często bywa tak napięta atmosfera czy to sporadyczne przypadki? Bo generalnie fajnie byłoby móc bez stresu robić

Przestańcie pisać bzdury.Monika wie co robi i zna się na swojej pracy bardzo dobrze.Nigdy nie zostawiła nic starego na sklepie.Moze zamiast pisać bzdury zajmijcie się praca.

Żaneta

Tak jeździcie po Monice, jestem ciekawa ile z was powiedziało jej to prosto w twarz, bo tu jesteście wielkie bohaterki jak widzę... Nikt was na siłę nie trzyma w piekarence jak się nie podoba drzwi otwarte, ale najlepiej po kryjomu siać ferment.. ja na temat Moniki złego słowa nie powiem chociaż bywało że dostałam od niej (usunięte przez administratora)... Także sorry ale sranie we własne gniazdo jest cieniuteńkie jak (usunięte przez administratora) węża

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarenka Piekarnia Andrzej i Wioletta Wawrzyniak - Łódź

• Jak się pracuje w Piekarenka Piekarnia Andrzej i Wioletta Wawrzyniak?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarenka Piekarnia Andrzej i Wioletta Wawrzyniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarenka Piekarnia Andrzej i Wioletta Wawrzyniak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Piekarenka Piekarnia Andrzej i Wioletta Wawrzyniak
2.2/5 Na podstawie 121 ocen.
  • Strusia 33
    91-503 Łódź