Opinie o YORK w Bolechowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie YORK. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie YORK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o YORK w Bolechowo

(usunięte przez administratora) INNI TAM!!!!!robić się nie chce?zarobki są spoko i gwiazdkowe ok święta będą super a Wy do opieki po zapomogę i do księdza po paczki!robić się nie chce to zawsze będzie żle!

tej robot w (usunięte przez administratora) byłeś kopnięty ,co siejesz pierdoły ,może cię wypieprzyli i tak gadasz bo wielu takich było co nic im nie pasi i już ich nie ma.firma jest ok robić trzeba to i zarobić można ,ja na 2 grupie 2500 na rekę to żle ?do tego 680 renciny i jest spoko

robot

Witam,od siebie dodam tyle.Pracowałem w tej firmie a raczej kołchozie firma dno,zero organizacji nowy pracownik musi wszystko sam się dowiadywać, zero jakiejkolwiek pomocy od przełożonych po prostu maja cie w dupie , wymagają od ciebie nie wiadomo co, a od siebie zero.MOBBING na każdym kroku, przerwa śniadaniowa 15 minut z czego 5 na dojście i przyjście z stołówki czyli praktycznie 10 min zostaje.Omijać szerokim łukiem.Produkty wytwarzane typu szczotki, miotły bardzo niskiej jakości,mistrz zmiany kiedyś mi powiedział ze tu nie liczy się jakość tylko ilość, także sami sobie odpowiedzcie co to za firma.

xxx

Mija rok odkąd złapali złodzieja polipropylenu i nic zarząd nie robi sobie z tego a pracownicy niesłusznie ucierpieli.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie YORK? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Gocha Ty juz nie pisz tych glupot...nudzisz sie? to przyjdz na produkcje

gość

A co mają powiedzieć ci zdrowi którzy nagle się rozchorują i wali im się świat? Jeżeli ma się tylko grupę to chyba nie jest się mocno schorowanym a ci co mają rentę pracują 7 godzin mają pół godziny przerwy i mają więcej kasy niż zdrowi to niech się nie wypowiadają. Takim to zawsze będzie źle bo im się wszystko należy.

mala
@gość

Co za pierdy wypisujesz o ludziach z grupa takiż mądry to zatrudnia się w normalnym zakładzie nie chronionym

zbulwersowana

dlaczego usuwane są posty niewygodne?pisałam o wstrzymywaniu wypłat faktur za leki,które niewypłacane są już od dawna czyżby komuś to było nie na rękę aby o tym pisać?a przecież pisałam samą prawdę czy tak trudno zrozumieć,że ludzie z grupą są schorowani i muszą przyjmować regularnie leki, na które ich nie stać bo nie są wypłacane zwroty za leki?

user

3 zmiany

inna

ile zmian jest w yourku

honorowy

Prawda jest taka, że ile ludzi, tyle opinii. Tak jak już ktoś wspomniał, pracuje w tym zakładzie ok.500 osób i nie sposób chyba żeby wszyscy byli zadowoleni. Pamiętajcie jednak(głównie dla tych, którzy próbują się zatrudnić) że jest sporo działów w Yorku i na każdym pracują inni ludzie i opinia może być różna. Moim zdaniem zakład ogólnie całkiem ok, tylko ciśnienie jest tam coraz większe, a to tylko psuje atmosferę i samopoczucie pracowników. PS. Je**ć tych, co za plecami sieją ferment.

materac
@honorowy

praca spoko kasa też jako taka ale mistrzowie to cepy zwłaszcza JACHU nic nie wie o robocie a sie wymądrza sam pewnie nie umiał by spakowac dobrze kartonu z miotłami a jescze dostał awans na stanowisko które jest niepotrzebne po prostu kierownik umył sobie rece bo teraz bedzie na biednego janka jak co nie tak pojdzie . ludzie są fałszywi a najwiekszy baran ktory tylko je to gosi ojciec PAWEŁ który mysli ze jest dyrektorem a jest tylko starym cepem. to tyle york = dno jesli ma ktos ambicje

dla chcącego nic trudnego

jola

To jest zaklad pracy chronionej,wiec osoby z grupa maja normalne umowy i przysluguje im co dwa lata jakis turnus. Ale i tak nie maja umow na stale chociaz pracuja po 10 lat w tym zakladzie. A tak naprawde to jest dla firmy bardzo oplacalen bo turnusy i za takiego pracownika prawie wszystko finansuje pefron a nie firma. W kazdym innym zakladzie osob cheonionych takie cos jest,a chwala sie tym jak by to york wszystko finansowal...zenada.A co z tymi zdrowymi? Umowy smieciowe co 1.5 roku zmieniany posrednik...jawna kpina!!! (usunięte przez administratora) Mega wyzysk wysokie normy. Zero poszanowania dla pracownika. Zdecydowanie odradzam ta firme za 1700 znajdziesz sobie o wiele lepsza prace niz tu.

milo
@jola

gdzie?

Jola

Weszłam na ta stronę tylko dlatego ,że nie wiedziałam co to za York gdyż byłam na turnusie w Mrzeżynie z pracownikami tej firmy którzy bardzo dobrze mowili o swoim zakładzie pracy.Czytam te opinie i nie wiem kto je pisze ,ludzie których poznałam nie mieli umów śmieciowych i nie narzekali tak jak ci na forum.Pozdrawiam Jola z Wrocławia

Moze i zatrudnia 500 osob ale w ogole nie dba o dobro pracownikow. Umowy smieciowe i grosze dostajesz za bardzo ciezka prace!

aaa

rekrutacja@york.pl

ITI

O NIE!! !SZUKAJ SWOICH DRÓG!!!!!!

wacek

Za ile kupiles te rente oslli lbie jakbys byl chory to na produkcji bys dawno juz zdechl dupowlazie

niewolnik

Zaklad ktory placi premia to jest burdel a nie zaklad pracy jedno oszustwo iwyzysk a szczegulnie mistrzowie nieroby zasrane nic nie potrafia tylko patrza sie obijac po kayach i biora duze pieniadze za to ze zyja

vip

żadnego problemu by czasem wyjść wczesniej ,system wczasów rehabilitacyjnych dla tych z grupą,premie miesięczne i teraz duża premia na koniec roku ,jak wyrobimmy norme,ale spoko....

li

odp.płaca na czas nigdy spóżnienia,fajna załoga,miłe panie w kadrach no i (usunięte przez administratora) się zwolnił!super robotka i niedługo urlopik

Super praca

Super praca

Zostaw merytoryczną opinię o YORK - Bolechowo

• Jak się pracuje w YORK?

Zobacz opinie na temat firmy YORK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w YORK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 23 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

YORK
3.2/5 Na podstawie 396 ocen.
  • Poznańska 1
    62-005 Bolechowo