Opinie o YORK w Bolechowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie YORK. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie YORK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o YORK w Bolechowo

Lem

Co do Ukraińców to mam nadzieje że górze się oczy otworzą jeszcze pracy nie zaczynają a już krzesełek szukają tempo pracy piorunujące szkoda słów

Witam pracuje w tej firmie pare lat na poczatku przychodzilem z chęcią a teraz bo musze jak widze co się dzieje w tej firmie. Zatrudniają jakąś zewnętrzną firme niby do poprawienia naszej pracy ale do niczego dobrego ona nie doprowadzi . Doprowadzi do jednego ze ludzie nie będą chcieli pracować i zaczną odchodzić i nie będzie miał kto pracować .

"heniek"
@anonymous

Musieli zatrudnić, żeby pokazać pracownikowi gdzie ma leżeć lepica podczas pracy bo ten wcześniej nie radził sobie i nie bardzo wiedział gdzie ją odłożyć jak jaj nie potrzebował.

Jestem ciekaw czy właściciel firmy wie co się dzieje w jego zakładzie i czy wie to ze niedługo nikt nie będzie chciał w nim pracować bo ludzie mają dosyć . Mają dosyć pracy za którą nie są godnie wynagradzani ludzie chcą pracować tylko jak widzą co się dzieje to im się odechciewa żeby nie było tak ze w styczniu falowo będą się zwalniać obudzcie sie

Ciekawe jak to jest ze na niektórych działach zwalniają porządnych ludzi na stanowisku kierowniczym gdzie moim zdaniem powinno być te stanowisko a na innych tworzą sztuczne stanowiska typu tak jaki na produkcji jest kierownik produkcji ma swojego zastępcę a poza tym jest mistrz nad mistrzami ,mistrz produkcji brygadzista może tu zrobić roszade jak już firma szuka oszczędności bo moim zdaniem niektóre te stanowiska są nie potrzebne

Szef
@anonymous

Otwieram sezon wędkarski na Lina

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie YORK? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Leszno
Kicia kocia

Brak słów to co teraz tam robią egzorcysta im tylko pomoże ???? Przyjdzie kryska na matyska , każdy będzie miał za swoje sprawy zaplacone ,mobbingiem i wykorzystywaniem ludzi psychicznie są naszczescie organy od tego odpowiednie które się tym zajmą ????np sprawa dla reportera lub uwaga dobry temat dla mediów żyjemy wolnym demokratycznym kraju

Bezimmienny

Pracowałem w YORKu ok 2 lata, łatwo nie było. . Jednak dawałem radę z pakowaniem na każdej maszynie niezależnie od hali. Oczywiście współpracownicy potrafią dogryźć i obgadać, że jesteś "chapaczem", a ja po prostu starałem się wykonywać prace najlepiej jak mogę co często kończyło się wykorzystaniem przez kierownictwo i przerzucaniem na maszyny na których inni nie dawali rady. Odszedłem z YORKu, ponieważ ile można pracować na umowie zlecenie? (bo wówczas byłem studentem). A jak poinformowałem kierownictwo, że odchodzę to nawet nie zaproponowali, zmiany umowy tylko był tekst z cyklu "jak możesz odchodzić?!". Ogólnie miło wspominam tam pracę, ponieważ starałem otaczać się ludźmi godnymi zaufania. Więc jeśli szukasz pracy na jakiś czas i jesteś w stanie wytrzymać ciężką fizyczną prace to droga wolna. Podziwiam te osoby, które pracują tu od początku istnienia firmy, że wytrzymują fizycznie i psychicznie.

Ktoś

Beznadziejna firma wspomaga się inną firmą do rządzenia ogólnie dom wariatów w Gnieźnie to urlop w spa to nie zakłada pracy tylko dziekanka ogólnie Mobbing

AgnieszkaB

Pytanie do dziewczyn? Czy w pracy można chodzic w legginsach?

Julita

@Moni_ nie jestem osobą stronniczą - nie mam bezpośredniego związku z firmą YORK. Jestem moderatorem forum o dopytuje, aby rozmowa była bardziej merytoryczna. Niestety zarówno koementarze pozytywne, jak i negatywne - bardzo często są niepodparte konkretami. To właśnie konkrety pomagają w podejmowaniu decyzji zawodowych.

Julita

@Obserwator mnie interesują tylko wątki związane z pracą i warunkami pracy w YORKU. Głównie ze względu na osoby, które wchodzą na forum w poszukiwaniu konkretnych informacji na ten właśnie temat.

Moni_
@Julita

@Julita .... Jak wszędzie. Albo na początku zaciśniesz poślady i nie dasz sobą pomiatać, albo stare pryki Cię po prostu zjedzą. Rób swoje, nie gadaj na temat innych, a powinno być dobrze i będziesz mogła się cieszyć śmieszną wypłatką. Chociaż ogół atmosfery pozwoli i tak stworzyć o Tobie baśnie, o jakich Ci się nie śniło. Ludzie szukają plotek i niuansów niszcząc Ci przy tym psychikę, a Ty Bogu ducha winna jesteś, ale co zrobisz. Od razu widać, że jest Pani osobą "zainteresowaną" - wypowiedź stronnicza. Nieładnie. Czy firma YORK naprawdę musi uciekać się do takich zagrań?! Żeby przez podstawionych ludzi łatać sobie reputację? ...ECH ...Cieszę się, że już tam nie pracuję.

Julita

Nie wiem gdzie @obserwator stoję po stronie YORKu. Pytając czy były prowadzone negocjacje? Każdemu kto wchodzi na forum nasuwa się takie pytanie, szczególnie, że negatywnych opinii jest wiele. Na wątku pełnię rolę moderatora zatrudnionego przez gowork.pl i mam za zadanie utrzymywać poziom dyskusji na odpowiednich torach, nie jest to w żaden sposób zatajane.

Julita

Oczywiście @obserwator, że praca w firmie powinna polegać na obopólnej wymianie korzyści. Pracownik jak i pracodawca powinni coś z siebie dawać, żeby współpraca układała się jak najlepiej. Czy staraliście się coś w tej sprawie zmienić, prowadzić jakieś rozmowy z kierownictwem YORKu?

#1 fan york\'u

Oj! to się narobiło p Katarzynie , choć zupełnie niedawno ze swą koleżanką z mistrzówki wytykały palcem i wyśmiewały się z jednej kobitki. Refleksja - karma wraca, zawsze wraca.

Julita

@Bolo stawki przecież w ciągu pracy ulegają zmianie, ludzie mogą liczyć na podwyżki, wiadomo, że na początku może być ciężko ale to na pewno nie powód do całkowitego skreślania firmy.

Informator

Produkcja pakowacz 1700 max 1900 operator 2000 max 2300, paleciakami jak jeździsz 2400 max 2700, dział techniczny 2500 max 3000

Bolo
@Informator

No to szału nie ma, są firmy gdzie można lepiej zarobić ... Po opiniach kolegów powyżej chyba się nie zdecyduję. Widać, że York to typowy polski zaścianek. Pozdrawiam ;)

Mania

A do biura nie potrzebują ?albo na produkcję .?

Mala
@Mania

Potrzebuja na produkcję

Bolo
@Mala

Tak to super ! a ile zarabiacie ? i jakie są warunki socjal.

ŚWIREK

A ja KOCHAM YORK :)

Bob
@ŚWIREK

A za co Wy tak Kochać ten York ????

Viola. N

Pracują tam same lizusy...Kobiety fałszywe jak pies...Nóż w plecy by ci wbily... Żenada...Nie polecam w el-cab lepiej 100%

ELMO

TO DLACZEGO NIE IDZIECIE TAM GDZIE LEPIEJ?

swieżaczek

Ja pracuje w York 2 miesiace i jestem bardzo zadowolony. Mam jedną zmianę, kasa tez jest spoko i co najważniejsze nikt nikogo nie pospiesza... Jak ma sie odpowiednie ruchy do pracy to beda Cie szanowac i nikt nie bedzie miał do Ciebie zandego problemu :) Polecam i zapraszam młodych, energicznych facetów jak i kobietki :) Te ładne oczywiscie :P

Jestem tu
@swieżaczek

No świeżaczek popracujesz parę latek to szybko zmienisz zdanie. A jeszcze niedawno było zebranie, aby co niektórzy przyspieszyli swe ruchy, ja pracuję tu sporo i wiem na jakich obrotach kręci się praca w YORK-u. Zapewne lubisz donosić na innych , skoro masz takie układy. Zapraszasz młodych energicznych, wszyscy Ci co mieli być już byli,może faktycznie weź się uczciwie do roboty.

Gosia

hej Jak dostac sie tam do pracy do pakowania ??? gdzie cv wysłać ??

Zostaw merytoryczną opinię o YORK - Bolechowo

• Jak się pracuje w YORK?

Zobacz opinie na temat firmy YORK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w YORK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 23 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

YORK
3.2/5 Na podstawie 396 ocen.
  • Poznańska 1
    62-005 Bolechowo