Opinie o YORK w Bolechowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie YORK. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie YORK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o YORK w Bolechowo

Stach

Słyszałem, że to bardzo dobra firma. Jestem zaskoczony tymi wpisami.

Nikt

Kolesiostwo wszędzie i brak zrozumienia a pan b.k prezes powinien przyjrzeć się Kolesiostwo no magazynie i to tyle

Ildefons

Nie zgadzam się z opinią że leanowce wprowadzili tylko stoliczki. Największym osiągnięciem , które zapewni świetlaną przyszłość i rozwój firmie są codzienne spotkania pod tablicami (fachowo nazywa się to board meeting). To krok milowy w dziejach firmy a nawet ludzkości i wszechświata. Sam to wprowadziłem u siebie w domu i codziennie o 20:00 zbieramy się pod tablicą ze wszystkimi domownikami i sąsiadami z mojej rodzinnej wsi. Szkoda że trwają tylko 15 minut. Pracownicy wnoszą postulat aby boardingi trwały 2 godziny przez 7 dni w tygodniu

Domownik
@Ildefons

Co ty koleś (usunięte przez administratora) Weź sobie tą tablicę na bramie powieś.

TYSIA

GDZIE STARE DOBRE CZASY,GDZIE KAŻDY ROBIŁ SWOJE I WSZYSTKO SZŁO....NIE BYŁO TYLU UCZONYCH

Guti
@TYSIA

O tak ,była karta i wystarczyła produkcja nie szła gorzej niż teraz , a tu raptem wpadła firma zewnątrz i tyle zamieszania, złośliwości,nienawaiści i wściekłości, wszystkich rażą w oczy chodzący pseudo" liderzy"Nasuwa się pytania czy jest przez to lepiej?czy będzie? bo jak narazie jest zle jak jeszcze nigdy nie było, na każdej zmianie ludzie narzekają i nie widzą przyszłości.Za chwilę naprawdę nie będzie komu pracować a chętnych do Yorku jakoś nie ma.Mała iskierka nadzieji w nowym dyrektorze wygląda na uczciwego dobrego człeka, może on wprowadzi zmiany dojrzy,że chcemy pracować tylko nie w takiej atmosferze.

mika
@Guti

A co to za nowy dyrektor,może znowu znajomek znajomego

Zamyślona

Aa kto to,co to ten lider,ja się pytam haha? :/

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie YORK? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
misiek

W firmie panuja tylko układy wystarczy spojrzeć co się dzieje na magzynie,nie potrzebni są zwalniani a na ich miejsce wchodzą(usunięte przez administratora)Takie realia...

Nie jestem robotem

Lider Adam leser Yorku az sie zesrać chce

NELLY099

Nikomu nie polecam tej firmy! prawie wszyscy pracownicy to Ukraincy, (usunięte przez administratora), jedna osoba musi wykonywać setki rzeczy w szybkim tempie przy maszynie pakując, oklejajac kartony i składając jej. co 2h trzeba wyliczać jakiś bezsensowne normy. Kierowników więcej niż pracowników kręcą się i tylko patrzą na wyrobione normy. Przypominało mi to bardziej pracę na akord niż godzinówke. Maszyny co chwile zostawaly zatrzymywane bo jak się podkręca tempo to później wszystko się psuje i maszyna nie nadąża. Porażka.

Ala
@NELLY099

ZWOLNIĆ LIDERÓW I UKRAIŃCÓW!!!!

Zibi
@Ala

popieram liderzy zupełnie niepotrzebni wystarczy przyjrzeć się temu co robi u nas na zmianie Ilona po co im płacić takie pieniądze jak pożytku z nich żadnego

@Zibi

Dokładnie zgadzam się,tylko chodzi z telefonem i liczy nie wiadomo co jakby się znała. A głowę ma wyżej niż sufit na hali. Ich wypłaty powinni przeznaczyć na schroniska dla psów przynajmniej byłby jakiś pożytek z tych pieniędzy.!!!!

M2ala

Do zarządzających-Czy wy nie widzicie ze zmiany nic do dobrego nie prowadzą coraz więcej ludzi na chorobowym wszyscy maja dosyc brak mechaników brak towaru a pretensje do pracowników a o szacunku do pracownika to już wogole brak słów ludzie chcą pracować ale nie w takiej atmosferze ciaglych pretensji

Sebastian

Czy ktoś może pracował jako Ph na rynku tradycyjnym? Jeżeli tak to bardzo byłbym wdzięczny za opinie oraz info jaka podstawa ewentualnie premia na co można liczyć jaki samochód czy duża presją. Oraz czy plany są do Wyrobienie. Bardzo będę wdzięczny! Pozdrawiam

Odi

Chcemy zebrania i szacunku dla pracowników.

@Odi

Najpierw siebie wzajemnie zacznijcie szanować.

jaro
@pracownik

Czegoś nie rozumiem. W firmie jest powolany nowy dyrektor jest zastępca dyrektora,szef produkcji, mistrz oraz brygadzista?bardzo dużo tych rządzących a problemy jak były tak są.O i jeszcze zapomniałem o dodatkowych osobach wziętych z produkcji do pomocy Leanowcom,którzy mieli być pomocni w rozwiązywaniu problemów, ale Ci jak widać to tylko chodzą i niewiadomo czym się zajmują bo pożytku z nich żadnego, zapytać o coś nie ma co bo i tak nigdy nic nie wiedzą. Jednym słowem zmian na lepsze jak narazie nie widać pozostało czekać.

@jaro

Zapomniałeś wspomnieć jeszcze że pomiędzy zastępcą dyrektora a mistrzem jest kierownik produkcji.

wituś
@ja

no na tyle ludzi musi być tylu zarządzających,produkcja się rozwinęła to i ludzi więcej.Najważniejsze, że macie robote i kase na czas.

Jaro
@ja

Czyli kto?

stefan
@wituś

Na moje oko jest za mało zarządzających. Kierownik produkcji powinien mieć swojego zastępcę.aby mógł chwilę odsapnąć. Mobilizowanie Ukraińców aby wzięli się do roboty a nie siedzieli na krzesełkach to trudne wyzwanie.

Kwiatek
@stefan

Niedługo to będzie więcej zarządzających niż zwyklych pracowników... Zastępcą zastępcy? Tylko w firmie York. Ps. Kierownik ma zastępcę tzw. szef Janusz W

PiS
@Kwiatek

Typowy Janusz robiący karierę kosztem innych.

lejdi

wszyscy gadaja ale jakoś odwagi nie maja sie zwolnic bo gdzie dojazdy do pracy beda mieć .powinni płacić za nie od stycznia to dopiero zaczna cicho siedzieć .A i gwiazdkowe duże bo 400 a solaris bony za 150 może to przykruca za te narzekanie ja sie obede ale ci co narzekają dopiero mieli by powód .

Krstm
@lejdi

Skąd te informacje ze solaris dostaje 150 gwiazdkowego wiem dobrze ze dostaja więcej i zarobki tez maja większe i nie ma co ich porównywać do nas

slrs
@Krstm

Pracowałem w Solarisie - to prawda, w zeszłym roku było rzeczywiście 150zł bonów

Jest co raz gorzej. Pajace z Lean rozwalą firmę w imię swojego wynagrodzenia. Jest co raz gorzej. Gdzie jest zarząd ? Nie zależy im na Yorku? Może mają już swoje biznesy i mają nas w .....

Prorok

51 % zadowolonych kentów hm... Na produkcji też pracują ludzie którzy studiują, uczą się i umieją liczyć. Dla mnie te dane są absurdalne a zwłaszcza wpływ na nie produkcji. Dajecie terminy z kosmosu a później się nie wyrabiacie bo ktoś ma większe ambicje niż możliwości, źle planujecie zlecenia, magazyn zawalony a ja zabieram detale na bieżąco z wtryskowni, o co tu chodzi? Swoją nieporadność zwalacie na nas. Nie uwzględniacie awarii i braków w załodze. Maszyny są zrujnowane mechanicy tylko lepią dziury bo niema przeglądów. No i ta firma spece od stolików i gnębienia ludzi dorabiają się na cudzej krzywdzie tragedia ale długo to nie potrwa wieszcze szybki upadek tej firmy.

filemon

Mam pytanie do osób decyzyjnych., Jak długo firmą będą kierowały Leanowce. ? Przyznam, że ludzie zaczynają tracić cierpliwość i coraz więcej osób rozgląda się za inną pracą

jaro

Co to za firma? jestem zainteresowany.

Krstm

Też bym chetnie się dowiedział co to za firma gdzie chętnie przyjmuja pracowników z yorku

Irek

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma . Znacie takie mądre powiedzenie??

anty lean

Potwierdzam poniższe opinie. Od czasu pojawienia się Lean Passion mam wrażenie, że pracuję w sekcie.

mała
@anty lean

Gwiazdkowe jest ,jest ok ,jeszcze tyle nie było,-szokkkk

Oni
@mała

No podwyzki tez sa.Dlaczego teraz wszyscy zamilkli?

@Oni

Bo tak zawsze jest

Lem

Czyli wszystko jest OK . Nareszcze upragniona stabilizacja,"wilk syty i owca cała".Podwyżki dostali wszyscy ,Ci co im się nie chce robić też ??? SzczęśliwegoNowego Roku dla firmy YORK ;)

Good bye

W tej firmie największym problemem są rządzący, to od nich powinni zacząć zmiany ... Wasz lean management to kolejna wielka porażka, zamiast usprawnić nam robotę bardziej ja utrudnia, ale co tam lepiej zainwestować gruby hajs w firmę która rządzi wami jak marionetkami aniżeli samemu zadać Sobie trud odejścia od biurka (bądź też samemu utworzyć zespół z doświadczonych osób z danych działów) porozmawiać z pracownikami produkcji czy innych działów oraz ich mistrzami wraz z brygadzistami, o tym co jest złe w pracy na danych stanowiskach i z ludźmi jak to poprawić ... W firmie już jest tylko gorzej, tylko liczą się ich jakieś chore słupki i wykresy, a tacy Ukraińcy przychodzą i Sobie jak tu ktoś wspomniał pierwsze jak przyjdą do roboty to szukają krzesełek aby usiąść, a Polak ma harowac jak wół, bo OEE, będzie złe i będzie można go na wypłacie owalić, zresztą już to widać robią... Czas się stąd ewakuować jak najszybciej bo psychika wysiada już powoli. W tym tempie co dyrektorzy i kierownicy tutaj rządzą to ta firmę wprowadzą do ruiny. P.S Rada dla rządzących ściągajcie jeszcze więcej nierobów za naszej wschodniej granicy, bo jak tak dalej pójdzie Ci co mądrzejsi pracownicy wam podziękują za taką współpracę.... Nie pozdrawiam

Rozczarowany

Z ta firmą zamiast lepiej jest coraz gorzej ludzie mają dosyć takiej pracy gdzie pracownika ma się w (usunięte przez administratora) tylko ma robić jak robot. Liczą się tylko słupki i wykresy śmieszne tablice i karty kontroli ile na to czasu idzie a mogłaby być wieksza produkcja. Pytany gdzie jest prezes czy on tego nie widzi co się dzieje czy udaje. Ta firma zewnetrzna to porażka same starty po co nam stoły do każdego zalecenia inne same starty jeszcze troche i firma splajtuje.Ludzie się zwalniaja i beda i to dobrzy pracownicy od stycznia nastepni super gratulacje za Ukrainę lesery pierwsza klasa kamery wszedzie na około a nikt tego nie widzi jestescie smieszni. Mistrzowie wszystko wiedzą ale nic nie mówią bo się boja nie ma kto pracowa. Mozecie podziękować tej super firmie ktora puści was z torami. Zarobki porażka,dlaczego prezes nie przyjedzie nie zdobi zebrania nie zapyta pracownika czy faktycznie jest tak kolorowo jak uważa zero przejęcia!!!!!!! Do maja to zostaną sami Ukraińcy może wtedy przejza na oczy ale będzie juz za późno.

lili

czy firma jest zakładem pracy chronionej ?czy przyjmuja jeszcze

Mala

Ludzie juz sie zwalniają i następne osoby już deklarują że od stycznia odchodzą i to osoby które są dobrymi pracownikami nie ma się co dziwić coraz mniejsze wyplaty zero szacunku dla pracownika

rozczarowany
@Mala

Jeżeli myśląają ,że ukraińcy zastapią ludzi z dużym stażem pracy to się przeliczą wystarczy spojrzeć na ich pracę.Karty nie przeczytają zlecenia nie zrozumią, muszą mieć Polaka do pomocy bo bez tego ani rusz a tu normy kosmiczne raczej niewykonalne, ale cóż czas pokaże kogoś głowa spadnie nim obudzą sie z ręką w nocniku.Takiego bałaganu i niestabilności nie pamiętam chociaż jestem długoletnim pracownikiem. Dziwię się tylko ,że szefostwo na to przystaje i nie widzi tej porażki bo na produkcji widać to na każdym kroku.Podsumowując miało być lepiej a jest do du.....y!!!

milord
@rozczarowany

Polacy za granicą tak samo potrzebują pomocy ,aż się nie nauczą wyluzujcie.Robić swoje i nie obgadywać ,-pozdrawiam a jak komuś nie pasuje to zmienić pracę

Zostaw merytoryczną opinię o YORK - Bolechowo

• Jak się pracuje w YORK?

Zobacz opinie na temat firmy YORK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w YORK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 23 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

YORK
3.2/5 Na podstawie 396 ocen.
  • Poznańska 1
    62-005 Bolechowo