Opinie o YORK w Bolechowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie YORK. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie YORK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o YORK w Bolechowo

Dorota

Nie polecam. Pracowałam w Yorku tylko tydzień i na szczęście zadzwonili z innej firmy gdzie też złożyłam dokumenty. Miałam problemy z dogadaniem się ze współpracownikami bo prawie wszyscy mówili po rosyjsku.

Masakra

Po rosyjsku ? To chyba byłas w innej firmir

Szczera
@Dorota

Nikt inny nie chciał z tobą pracować (niezbędny chalitomin)

mądra

trza się uczyć języków

.......

Firma i rządzący jedna wielka Patologia.

Katarzyna

Skoro w Yorku jest taka świetna i pełna pomysłów kadra kierownicza to dlaczego Zarząd musi zatrudniać firmę zewnętrzną aby zarządzała przedsiębiorstwem. Tańszym rozwiązaniem byłoby wszystkich wywalić a na ich miejsce zatrudnić specjalistów z Leanpassion. Jak ktoś przez 10 lat bycia kierownikiem albo dyrektorem niczego się nie nauczył i niczego nadzwyczajnego nie dokonał to nadaje się tylko do kopania rowów no ale, są jeszcze układy i układziki.

@Katarzyna

Katarzyna Do kopania rowów tez trzeba coś umieć. Podstawowa obsługa szpadla pewnie dla niektórych ludzi z kadry będzie uciążliwa.

Zapaliao mi sie kontrolka oszczegawcza. Chcialem skladać papiery do YorkvvJale zniechęciły mnie informacje o firmie jakie tu widzę. idzie na bogato a już to wcześniej pszeszłem musiałem sie ewakuować. Nawet kretyn zorientuje się w temacie co jest grane . Tu coś nie gra . Na opiniach o innych firmach nie ma tyle wpisów co na Yorku. Pytanie do autora wpisu o paczkach na premie czy to prawda ?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie YORK? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Joanna

Wszystkich uczciwie chciałabym przekazać ostrzeżenie aby nie zatrudniali się w Yorku. Przed chwilą wróciłam z pracy, zrobiłam obiad i sobie odpoczywam Mąż po powrocie z pracy pyta czy ma zadzwonić po karetkę bo wyglądam jak pies baskerville'ów . Odpowiedziałam ze stoickim spokojem"takie życie" - i zasnęłam. Obudziwszy się postanowiłam uczynić comming out za pośrednictwem portalu "Go work" za co serdecznie dziękuję. York skutecznie zablokował i spacyfikował wszelką możliwość wyrażania własnego zdania, zakładania związków zawodowych itd więc jeszcze raz gorąco dziękuję za możliwość wypowiedzenia się. God bless York..York PL ....

Wielbiciel

Mam do was pytanie skoro jest tak żle to czemu pracujecie u takiego złego pracodawcy ,rynek jest otwarty widać, że nie jesteście tacy dobrzy bo strach zmienić pracę bo będziecie musieli pracować, a nie się obijać i nic nie robić (przepraszam tych co pracują normalnie )i wykazać wiedzą której nie macie. Słyszałem, że firmą interesują się chińczycy ... I nadejdzie wiekopomna chwila, nowy właściciel przejmie York co oznacza odświeżenie kadry zarządzającej... a tak wygląda praca w Azji, warto obejrzeć ... https://www.youtube.com/watch?v=w_zRJy12lEc

Wielbicielka wielbiciela
@Wielbiciel

Wielbicielu za dużo cpiesz i wypisujesz bzdury. Chińczyki interesują się chyba solarisem.

Wielbiciel
@Wielbicielka wielbiciela

Owszem, ale po sąsiedzku zachaczą też York ... hahaha https://www.youtube.com/watch?v=9n8rlMlT7CM

Wielbicielka wielbiciela
@Wielbiciel

Cóż, taką mamy kadrę kierowniczą. Mam nadzieję, że chinczyki podczas rekrutacji będą w pierwszej kolejności sprawdzą znajomość ortografii. A jak się nie podoba to z powrotem na młynek.

Julita

Opinie o pracy w YORK jak widać są mocno podzielone. To naturalna kolej rzeczy, jednak to informacje o warunkach zatrudnienia dla nowych pracowników są tymi, które często pomagają w podejmowaniu decyzji zawodowych. Czy firma oferuje aktualnie jakieś dodatkowe benefity? Można wynegocjować elastyczny czas pracy? @anonymous co dokładnie masz na myśli?

@Julita

Z benefitów mamy multisport.Na rękę max. 2600 pln. Podwyżkii niby mają być. Ale wieloletni pracownicy wiedzą ze to tylko ściema. Co chwile ktoś odchodzi a na jego miejsce brak chętnych. Nawet ukraińcy powiedzieli daswidania i poszli pracować gdzie indziej.

ponczek
@Julita

Firma oferuje dodatkowe benefity. Dla kierowników i dyrektorów są to benefity finansowe, natomiast dla pracowników niższego szczebla są to benefity żywnościowe. W tym tygodniu za wyrobienie 130% normy zarząd wspaniałomyślnie obdarował pracowników produkcyjnych (to nie jest żart) pączkami. Jest to poniekąd słuszne ponieważ wysokość zarobków nie pozwala pracownikowi na takie ekstrawagancje jak zakup pączków.

x
@Julita

Jak sciągniesz kogoś na produkcję i przepracuje pół roku do dostaniesz 400 zł. Nikt tego jeszcze nie dostał bo nowi wytrzymują tu max. tydzień

lean

Sa osoby na Produkcji które mają 4 tys., oczywiście układy

a
@lean

Tyle mają "liderzy" od liczenia gąbek

korek
@lean

Trzeba zainwestować w beczke wazeliny i ma się 6k.

Rozczarowana

Pracuje tu prawie 3 lata i z przykroscią musze stwierdzic ze firma york zmienila sie nie do poznania. Zarzad od czasu leana stracil kontakt z rzeczywistoscią. Cwaniaczki z leana panoszą sie po korytarzach i zamiast.wziac sie do roboty deliberuja o pierdolach. Wszyscy widzą jakimi autami przyjezdzają. Szkoda ze firma woli zaplacic nygusom zeby sobie kupili zabawkki.zamiast godziwie wynagrodzic pracownikow.

Szef szefów
@Rozczarowana

Nie martw się. Kadra kierownicza się wyżywi.

@Rozczarowana

Nowa strategia "zarządzanie przez naradzanie" uczyni York najlepszym pracodawcą na w kraju

killer

Nie marudźcie tylko bierzcie się do roboty. Nie trzymamy tu nikogo na siłę. Na wasze miejsca czeka już kolejka chętnych. Nie podoba się to wynocha !!!!!!!!!!!!

Krstm
@killer

Gdzie ta kolejka bo z tego co widać to przychodzą nowe osoby i po kilku dniach odchodzą

killer
@Krstm

Wystarczy spojrzeć na tłumy koczujące pod sekretariatem w oczekiwaniu na rozmowę rekrutacyjną. A to są tak naprawdę najlepsi z najlepszych którzy przeszli pierwszy etap rekrutacji wyłonieni z setek nadesłanych CV.

tragedia-pomocy

Ludzie, piszecie w kółko to samo ze lean jest zły, że nie ma poprawy tylko coraz gorzej że kolesiostwo oznacza większe zarobki a rumuni niech zasuwają, ze kierownicy są ciągle na naradach zamiast pracować itd itp. Jak ktoś zna adres mailowy właściciela firmy niech wyśle link do tej strony i pewnie jako człowiek rozsądny wyrobi sobie opinię na temat zarządu firmy i tego co wyrabia z ludzmi.Przyjmuje zakład że do końca roku york padnie i wykupi go guma bolechowo

Ludzie dajcie se spokój z robotą w tej firmie. Nowi pracownicy wytrzymują tu góra tydzień i idą na L4 bo nie wytrzymuje im psychika.

Zamyślona

A kto to,co to ten lider, po co ja sie pytam? :/

wicelider
@Zamyślona

Lider liczy i podnosi normy. A potem donosi do sefa

Gumofilc

Informacja dla ludzi chcących podjąć pracę w Yorku: Nasze motto : Żadna firma w kraju nie da wam tyle ile obieca York Obecnie przyjmujemy na stanowiska: lidera, tyłkowłaza szefa szefów, oraz starszego miszcza miszczów. Oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia i umowy o pracę do usra...ej śmierci w stabilnej (jeszcze) firmie oferujemy wiadro wazeliny gratis.

Eleonora N.

Firma jest świetna dla pracownika. Odzież robocza na czas. Obuwie także dość modne. Dostajemy gwiazdkowe oraz 13-stą pensję. (prawie wszyscy a ci co nie dostają to ni zasłużyli) Zarząd jest super i derektorzy też. Kierownicy są fajni a najlepszy jest Szef wszystkich Szefów (lubię go najbardziej za to że jest fajnym Szefem) To pisałam ja: Eleonora Nowak zajmująca jedno z najważniejszych stanowisk czyli Młodsza Operatorka Maszyn Trójfazowych Na Prąd Stały o Napięciu Nominalnym 400 Volt (w skrócie "MOMTNPSON$V") P.S. Panie derktorze produkcji rozumiem że po swiętach moge sie zgłosić po obiecane 325 zł brutto a jak nie dostane to panie róbta se panie co chcesz.

Dyrektor produkcji
@Eleonora N.

Oczywiście, zapraszam do mojego gabinetu

fajna dżiunia

Co wy gadacie ? fajna firma bo w tym roku dostałam 1500zl podwyszki bo sie caly rok pszykladalam do roboty. Oprocz tego trzeba sie dobrze zakrecić na ocenie rocznej a nie cały czas marudzić.. Lean transformuje firme aby żyło sie lepiej - niektórym. Ja staram się dotrzeć na szm szczyt i zostać kierowniczkom albo szefowom. Mam obiecane kolejne 1500zlotych .Namowilam 4 dziewczyny z bloku na produkcje i za to dostane tez kase. Pieniondze leza na ulicy tylko czeba sie zchylić.

Hanka
@fajna dżiunia

Polonista by się przydał żebyś takich błędów nie robiła, bo aż kłują w oczy. Polecam zakupić słownik ortograficzny a następnie wypowiadać się na jakichkolwiek forach :)

Marek Mostowiak
@Hanka

Hanko, Hanko czemu rypłaś w karton ? Hanko Hanko kto ci wydał prawko ? Hanko Hanko czemu rypłaś w karton - po sprzęcie AGD ?

JA.
@fajna dżiunia

Hahahah.... 1500 podwyzki ?? Niby za co ??? Wiara pracuje po 10 lat i mowi ze podwyzekw firmie 2 razy widzialo .... Jedna wielka sciema. Lizodupy tylko nagrode co miesiac dostaja ;D

gumi
@fajna dżiunia

ty fajna - na kierowniczkę z takim analfabetyzmem w XXI wieku ? wstyd !

kameleon

Firma w OK (wskazują na to komentarze)

Wałęsa

Fajnie by było gdyby w firmie ktoś dbał o nasze interesy, może pora rozważyć założenie związków zawodowych, firmy boją się ich jak diabeł święconej wody. Z linami ocieramy się o mobbing a związkowcy by się za nich wzięli. Zaznaczając "pomocne" wyrazicie swoją aprobatę do tego pomysłu, zobaczymy czy jest sens w ogóle działać w temacie.

@Wałęsa

Deysty

horror
@Wałęsa

Mamy cie związkowcu !!!. Lean cie znajdzie i zaaskoczyv bo to są najjepsi fahofcy od takiej roboty. krwawy ludex już sie zaczail

Czy to prawda,że barany z leana mają zarządzać we firmą do końca roku ?

John Zmywak

Tak właśnie ma być bo jeszcze nie skończyli swojej roboty czyli wydojenia kasy i doprowadzenia firmy do upadku.

zastrzszony

Podobno w najbliższą środę mają znowu zwalniać ludzi bo nie starcza na prowizje dla linpaszyn.

xxx
@zastrzszony

dzieki za przypomnienie . od czasu leana w ostatnie środy miesiaca "trup sciele sie gesto" nie znasz dnia ani godziny kiedy wylądujesz na jorkoskim bruku

Gość 06.03.2018 14:35 Ta robi, to ta tamto sramto. Ludzie ta firma jest na dobrej drodze do samozagłady. Zaczynając od wtrysków- Bazy robi się z materiałów bardzo kiepskiej jakości, albo mokrego, co przekłada się na odpad przy produkcji oraz drugi odpad przy nabijaniu, o stracie czasu na regulacje nie wspomnę. Formy w opłakanym stanie, byle jechać. Nowa linia STYLE porażka totalna. Żadna z form tak naprawdę nie jest gotowa do ciągłej produkcji. IML czyli style z etykietkami wzorami, krótkie partie, odpad na granicy 50% procesy oraz roboty kompletnie nie dopracowane. A technolog odszedł. Szef wtryskowni mydli wszystkim oczy, bo potrafi dobrze mataczyć w papierach i jakoś to będzie. Zwroty z produkcji? Pseudo przebieranie lub zmiana etykiety z inna datą i z powrotem. Ten sam towar potrafi krążyć kilka dni aż w końcu jest z bólem zjechany albo po cichaczu kończy na młynku. Linia kija to też nie zła bajka. Wtopione kupę kasy i nikt za tonie beknął, a dla szefa kija robi się miejsce mistrza na włosiu przenosząc jednego z mistrzów z długim stażem na linię klejenia. Na produkcji podstawowej brak mechaników, bo albo sami odchodzą albo wcześniej ktoś wpadła na pomysł i pozwalniał. Nabijarki w opłakanym stanie, brak przeglądów, wszystko chodzi na maksa. Starzy pracownicy odchodzą, psychika wysiada, bo jak tu zrobić nie osiągalną prawie normę jak maszyna ciągle się psuje, albo pękają bazy bo są kiepskiej jakości. Do tego dochodzą Ukraińcy którzy szybko się nauczyli opierdzielać. Na 1 hali prawie wszystko stoi, produkcja na pół gwizdka. Nowe maszyny stoją i się kurzą. No i wisienka na torcie Lean. Spece którzy przez cały pobyt zaprojektowali stoliczki, postawili tablice przy maszynach żeby operator czuł presje i wyznaczyli śmiesznych liderów którzy chodzą jak kapo. Do tego jakieś pseudo awanse szefów i szefów wszystkich szefów. Więc naprawdę ta firma dotyka dna i nikt nie wie czy się odbije.

Zostaw merytoryczną opinię o YORK - Bolechowo

• Jak się pracuje w YORK?

Zobacz opinie na temat firmy YORK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w YORK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 23 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

YORK
3.2/5 Na podstawie 396 ocen.
  • Poznańska 1
    62-005 Bolechowo