Opinie o YORK w Bolechowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie YORK. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie YORK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o YORK w Bolechowo

gość

To że jest to od jakiegoś czasu kołchoz to wiele ludzi wie . Jest to przede wszystkim przyczyna ostatnich i obecnych czasów i życia jakie mamy wtedy takie firmy takimi się stają i będzie problem z wypiciem kawy czy herbaty czy pójściem do wc czy innmi rzeczami . Jak się zmieni życie i czasy będzie normalnie

???

to wszystko co sie dzieje w tej Firmie to żenada

???

ale ta firma nie jest ok wobec pracownika wiec nie ma o czym mówic, do kogo niby mamy isc z tym problemem nie ma do kogo.........bez komentarza!

xxx

No jesteśmy gdyby firma była fer czego zada od nas to by tak nie postąpiła

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie YORK? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
rzeżnik

Magazynierzy potrafią tylko dużo mówić a mało robić. Weżcie (usunięte przez administratora) w kroki zgrajcie się i odezwijcie się w końcu wspólnie w sprawie tych pieniędzy a nie leżycie na gąbkach i płaczecie jacy wy jesteście oszukiwani.

???

a co do wypowiedzi poprzednika to Wy ruszcie makówkami.....i zacznijcie doceniac pracowników najpierw sciaganie kasy za polipropylen niesłusznie ,bo jesli (usunięte przez administratora) sie znalazł, a tak było to nalezałoby oddac pieniadze pracownikom.po prostu bezczelne,a potem ta premia Swiateczna po prostu cudo i to Wy Przełożeni powinniscie walczyc o dobro pracownika, a jak nie to uznac ze nie nadaje sie na to stanowisko.AMEN

helena

nie szczekac i zmienic prace??????/ madry sie znalazł gdyby wieksza grupa Magazynierów sie zwolniła to byscie sie osrali, bo wtedy wszystko by staneło,Ale tak to jest jak ktos jest wyzej i nie ma pojęcia o tej Pracy i nie docenia pracownika.a dzis przyjemnosci na Sztucznej Wigilii!!!!!!!!! blee

gość

Jeżeli mieliśmy dostać w najlepszym wypadku premię 1800 zł przy najlepszym bilansie to zastanawia mnie fakt przy premii 350 zł dla magazynu czy dla produkcji innej za ile w tym roku lub inaczej ile wynosiła sprzedaż w tym roku jeżeli mieliśmy dostać 1800 zł chyba przy sprzedaży za około 181 mln zł . W takim razie za ile sprzedaliśmy czy sprzedała mln w tym roku firma ? 35 mln ? Pozdrawiam

gość

Fakt faktem ktoś kradł polipropylen i zabierano za to w trzech lub czterech ratach pieniądze z wypłaty być może sprawce znaleziono strat z tego by wynikało a pieniądze niewinni ludzi stracili . Pozdrawiam

Prostak

Na magazynie brak ogrzewania rękawy mają robić na wiosnę tylko zapomnieli powiedzieć którego roku bo co roku w marcu kilku jeleni chodzi i je mierzą na rampach i nic po za tym nadal cisza z rękawami brak kurtyn powietrznych bo po co lepiej by na magazynie było zimą -20 bo i tak nam jest ciepło jak dostaliśmy te kubki do picia za 3 zł w promocji. Za to na magazynie w biurze jest im tak zimno że musieli sobie plastikowe maty jak w rzeźni założyć przed drzwiami bo boją się że się przeziębią lub zmarzną a co do premii to fakt magazyn miał aż maksymalnie 350zł czyli szczęściarze którzy nie muszą zimą chodzić po produkcji w krótkich rękawkach aż zazdrościć nam

nexus

Warunki były jasne ze cala firma płynie na jednej łajbie ipremia mmiała być dla wszystkich równa a nie działami i miało być pewne 300zl a nie odciagane za l4 wiec nie dotrzymali danego słowa.

gtx

I jeszcze będą mieli czelnosc nam życzenia składać.

ja_pie_____

Co się tak czepiliście premii i przełożonych??? Ruszcie trochę makówkami. W kwietniu były ogłoszone warunki do spełnienia, żeby dostać premie? BYŁY. Dotrzymaliśmy ich? NIE Po (usunięte przez administratora) dostali wszyscy (poza włosiem) i to bez względu na to co ma przełożony do powiedzenia !! Zasady ustalił zarząd a nie kierownicy/dyrektorzy. A do wspaniałych magazynierów - gdybyście to wy dostali pełną premię a nie włosie - byłoby słusznie i by była cisza co? Reguły premii były przedstawione w kwietniu i już wtedy należało uznać je za beznadziejne a nie mieć teraz pretensje do osób, które mają (usunięte przez administratora) do powiedzenia. Żeby nie było że bronię kogokolwiek - ja też mam najniższą z premii i też uważam, że to kpina na rynku firm tej wielkości. Ale kto was zmusza do pracy w tej firmie? Premia to tylko dodatek, a pracujemy dla podstawy. Nie podoba się? Są lepsze firmy? No to nie szczekać tylko zmieniać pracę !!

...
@ja_pie_____

Po pierwsze, żeby była jasność nikt z magazynierów nie ma żadnych pretensji do chłopaków z włosia,należy im się to tylko pogratulować. Chodzi głównie o tak wielkie różnice między naszymi działami. Po drugie,nie jesteśmy zwykły chamie żadnymi dla Ciebie psami,żebyś pisał nam, że "szczekamy"! i pomyśleć że jesteś pewnie jednym z tych,którzy siedzą(lub siedział) w tym ciepłym pierdzi-dołku skoro masz równą z nami premię i śmiesz twierdzić,że nie dotrzymaliśmy warunków,to trzeba było nam pomóc!Te warunki są nie do spełnienia,a nie sądzę żebyśmy pracowali mniej od pozostałych pracowników.

ork

Premia świąteczna??? więcej zarobi w miesiącu bezdomny. Kierownictwo powinno się wstydzić. Po odciągnięciu za L4 przelew wyglądał jak rachunek za tel w najniższym abonamencie. Jeśli szukasz pracy gdzie nie docenia się pracownika - zapraszamy na Magazyn.

helena

to prawda Magazynierzy zostali bardzo żle potraktowani,ale to nie Wy powinniscie sie wstydzic, tylko Wasi przełożeni,takich beznadziejnych macie i nic na to nie poradzicie ,a ze Włosie tyle dostało to zasługa Pana B. ale to dopiero żenada od tej niskiej premii śwątecznej odciągana jest kasa za chorowanie,co za p.............Firma!

zawiedziony

Nie będę się wdawał z Tobą w dyskusję, ponieważ pewnie nie masz zielonego pojęcia o tym, o czym piszesz, poza tym jest to temat poświęcony naszej firmie. Obiecuje natomiast, że jeśli będzie założony temat zakompleksionym, mściwym i życiowym niedorajdom, na pewno poświęcę Ci trochę czasu. Wesołych Świąt.

zawiedziony

Gwiazdkowe dla magazynu w tym roku to jedna wielka kpina. Jest to zdecydowanie podziękowanie za ciężką prace. Tak jak już ktoś wspomniał, auto ładowane za autem, przewożenie palet w kółko na potrzeby robionych ostatnio zestawów, robione porządki głównie z powodu wizyt różnych gości i wszystko to w kiepskich i nie rzadko bardzo zimnych warunkach. Uważam, że my magazynierzy nie zawiedliśmy, a mimo to zostaliśmy niesprawiedliwie wynagrodzeni.

misiek
@zawiedziony

biedacy....widocznie nie zasłużyliście ,włosie najlepsze brawo!!!!!

helena

zapomniałam dodac- w żadnej Firmie nie ma tak niskiej premii swiatecznej dla MAGAZYNU.

helena

jałmużna na Swięta dla Magazynu,chłopkai tyraja i zasługuja tylko na taka niska kwote??????????a Kierownik Magazynu nie mogł wywalczyc większej kwoty? boi sie o własna (usunięte przez administratora) zmienic tych cepow tam u góry o Pracownikow trzeba dbac a nie zniżac do takiego poziomu!w żadnej Firmie nie ma tak niskiej premii swiatecznej jak w Yorku! byscie sie wstydzili!!!!!!

xxx

Na magazynie osmieszyli się z premia świąteczną grosze dali maja w (usunięte przez administratora) pracownika jest zimno (usunięte przez administratora) jak tylko możemy market za markerem auto za autem i jeszcze źle za polipropylem nie oddane choc zlapali zlodzieja traktują nas jak psy oni tam w biurach nie maja kręgosłupa moralnego takich ludzi nie powinno być w firmie na stanowisku dyrektorskim wstyd i tyle

Zostaw merytoryczną opinię o YORK - Bolechowo

• Jak się pracuje w YORK?

Zobacz opinie na temat firmy YORK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w YORK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 23 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

YORK
3.2/5 Na podstawie 396 ocen.
  • Poznańska 1
    62-005 Bolechowo