Opinie o YORK w Bolechowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie YORK. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie YORK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o YORK w Bolechowo

smyk

Praca jest naprawdę fajna. Polecam

nelly

witam czy tam jest szansa dostania sie na operatora wózków widlowych??

zaskoczony obojętnością

Witam! Zgadzam się z negatywnymi opiniami poprzedników. Struktura firmy (usunięte przez administratora) ogłupiającej presji i notorycznemu niezadowoleniu przełożonego. Wyścig szczurów, mocne nerwy i odporność na stres to atuty w tej firmie. Panowie z gangu trzech myślą, że prowadzą prywatny " folwark "i im wszystko wolno. Szczególnie nie polecam pracy pod rządami (usunięte przez administratora)jesteście mistrzami w niszczeniu ludzi". (usunięte przez administratora)Tacy ludzie nie nadają się na szefów zupełnie, nie potrafią inspirować zespołu (usunięte przez administratora)Jednak (usunięte przez administratora)doceniani są przez zwierzchników, chodzą w blasku chwały i bezkarności. (usunięte przez administratora)Zwykły szeregowy pracownik za takie perfidne i wyrafinowane zachowania (usunięte przez administratora)Szkoda , że chore ambicje i żądza władzy, tudzież pieniądza stają przeciwko logice i zdrowemu rozsądkowi. Nie da się pracować ,tam gdzie dominują układy, kolesiostwo tzn. " rodzina na swoim" .Są panie , które w szczególny sposób są faworyzowane miedzy innymi (usunięte przez administratora) która wybiera sobie osoby do pracy i ma 100% aprobatę mistrza. (usunięte przez administratora) Jeśli macie chwilę i chcielibyście pomóc podaje e – mail: mlyn123@poczta.fm

petera88

Bzdury! pracuje w yorku od grudnia 2013 roku i najpierw miała to byc umowa tylko na miesiąc. a po miesiącu dostałem Awans na operatora maszyn. więc mozna tylko trzeba chcieć...

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie YORK? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Irena

pracowałam w tej firmie dwa miesiące na tyle dostałam umowę ale z dachu mi kapało na plecy bo deszcz padał zapalenia oskrzeli dostałam umowy nie przedłużyli bo byłam najsłabszym ogniwem jak każdy robol u pana(usunięte przez administratora)na zmianie a małolaty się obijały nie latały z miotłą jak jak kobieta starsza bo maszyna się zepsuła nie pomagały na innych stanowiskach gdzie jest szefostwo?smarkule były przyjęte ze mną i przedłużyliście IM umowę co to jest bo nie rozumiem

duda

Macie jakies wolne miejsca? ;)

hmmm

pojawiło sie ogłoszenie odnosnie tej firmy wiec prosze o jakies podstawowe informacje: przedstawiciel handlowy - jaka podstawa, jaka premia, czy premia są naprawde wyrabialne czy tylko na papierze, jaka flota, czy mozna uzytkowac weekendami, godziny pracy itp z góry dziekuje za odpowiedz.

adi
@hmmm

w tym zakładzie się również pracuje i wbrew powszechnym opiniom nie wszyscy zajmują się plotami...pracuję tam ponad rok a niewiele mogłabym powiedzieć na temat innych...tak więc proszę nie uogólniać,dobrze ?

_____

To całkiem niezła myśl Ci przyszła do głowy, chyba sunrise Ci się udzielił:) Próbuj, bierz CV i śmigaj do kadr. Z tego co wiem, to przyjęli kilka osób, chyba na okres letni, a później to już nie wiem. Może niech ktoś bardziej ogarnięty w tym temacie Ci podpowie. Chociaż o to może być ciężko, bo jak sama widzisz ludzie w tym zakładzie głównie zajmują się życiem innych. Pozdrawiam

Suunrise

Witajcie. Sa w firmie jeszcze wolne miejsca? Szukam pracy w Bolechowie i od razu pomyslałam o Yorku ;)

bb

NO NIE! co za obczernianie ,zakład normalny,kasa na czas,już tak nie narzekajcie,jak nie podoba się to się ZWOLNIC i na zasiłek przed tv .

kolejnypracownik

Zgodę się w 100% z "niewolnikiem". Mnie nie obchodzi jak jest w innych firmach, lepiej czy gorzej. Pracując wiele lat w tej firmie, człowiek chciałby pracować tu gdzie pracuje za godziwe wynagrodzenie w normalnej, zdrowej i spokojnej atmosferze, robiąc swoje, a niekoniecznie się lenić i ściemniać, a także martwić się że jakiś nieznany nam bliżej łysy gamoń sprawi, że znów pożegnamy się z jednym z nas. Niestety zmiany jakie mają miejsce, nie koniecznie pozytywnie wpływają na samopoczucie i jakość wykonywanych przez nas obowiązków, za co i tak my pracownicy przez to finansowo tracimy.

2013

Koledzy jakie warunki pracy dla PH w tej firmie. Jaka atmosfera pracy i szanse rozwojowe? Jakieś szkolenia dla pracowników? Proszę o rzeczową odpowiedź osób z wiedzą.

2011

Dałbym,bo dziś byłem na rozmowie i dostałem propozycje pracy jako przedstawiciel do spraw marketingu.Może nie jest to wielka praca,ale kasa dobra:)

anonim33

witam...jestem bylym pracownikiem firmy 'york'...pracowalam na wtryskowni. Po wypadku w pracy zwolnili mnie. Zostalam z dlugami i bez pracy.Nikt niechce ze mna rozmawiac,abym spowrotem wrocila do pracy ,tlumacza to tym ,ze prezes niema czasu itp.Maja mnie w dupie i tyle masarka...zachowuja sie jak dzieci...

tymczasowy

Witam, skończyłem przygodę z firmą York. Pracowałem jako pracownik tymczasowy (umowa zlecenie). Pierwsza sprawa - umowa od konkretnego dnia do.. bliżej nieokreślonej przyszłości - zakończenie według \"harmonogramu ustnego\". Po paru tygodniach pracy zostałem wywalony na pierwszym błędzie. Brak ostrzeżenia, nic. Rozumiem że to tylko tymczasowa praca, ale zostałem potraktowany jak niechciany pies, mimo że kadrowa ciągle jęczała że mają za mało rąk do pracy. Błąd mój polegał na oparciu się na wzorze wykonania poprzedniej zmiany. Okazało się że ich cała praca była zrobiona źle, ale że tam pracowali stali pracownicy to pozbyto się mnie. Śmieszny błąd, niepoważna Pani z kontroli jakości i mistrz mający w (za przeproszeniem) w (usunięte przez administratora) ie ostrzeżenia pracowników, że do tak ważnego zlecenia (bo okazało się że jest nader ważne) powinno się przydzielić stałych pracowników. Od siebie NIE POLECAM tej firmy na pracę wakacyjną. Psie pieniądze, psie traktowanie.

buli

ja nie narzekam ,polecam zaklad bdb praca jak praca ,troche głośna,ale zarobki spoko...szefostwo też ok,pozdrawiam niezadowolonych,a z zadowolonymi się niedługo spotkam.

dzidek

dokładnie dostaliśmy pieniądze na święta...i to naprawde w fajnym stylu...osobiście prezes chodził i wręczał wraz z życzeniami...odemnie duży pozytyw dla firmy to było naprawde miłe.

#1 fan york\'u

Co wy ludzie za bzdury wypisujecie ? na naszej zmianie można ze spokojem wypić kawę, zjeść śniadanie... wszystko można ;) Jest wspaniale ! moja najlepsza praca. Mechanicy są super, rozdzielczyni jest super, mistrz i brygadzista są też super, wszystko jest super ;) Tylko ta niska płaca... to jest do dupy ! ... zmiana pana [usunięte przez administratora]

firma-zal. kierownicto to jedna wielka rodzina (nic nie warta). ja jako pracownik czuje sie tam jak gowno. Robia z kazdym co chca bez wzgledu na wiek i stan zdrowia. Zero szacunku. Mistrzowka [usunięte przez administratora] ma najwiekszy problem z tym co zamowic do jedzienia, nie raz musialem czekac za karta itd bo panstwo wybieralo sobie menu na obiad...chlopcy z transportu wewnetrznego....rowniez zal. Nic hamy nie robia, trzeba sie prosic zeby ktorys palete odebrał nie mowiac o przywieszieniu pustej. marczyk tylko szuka miejsca dogodnego do pisania sms-ów albo gra na starych wtryskach w ręczna zrobiona ze streczu razem z kubiakiem. Pani [usunięte przez administratora] zamiast zamawiac towar zamawiac smiga tylko na fajke razem z ta rozczochrana...Jedna wielka popelina! I tak dalej mozna wymieniac ale po co?!

S

Odwieczna beka z leniuchów, którzy najpierw godzą się na pracę za 1200zł, a później narzekają jak im źle. Panowie i panie, skoro nie macie umowy o pracę, to proszę bardzo, można wyjść i nie wrócić, a jednak coś was trzyma... Myślenie typowego polaczka, cóż, czego innego się spodziewać. Ode mnie dodam, że pracuję w Yorku już dość długo i nie narzekam, wręcz przeciwnie - bardzo przyjemna atmosfera, mnóstwo młodych ludzi, przyjemne kierownictwo... Aż chce się pracować. Zarobki nie są kosmicznie duże, ale idzie się dogadać.

Zostaw merytoryczną opinię o YORK - Bolechowo

• Jak się pracuje w YORK?

Zobacz opinie na temat firmy YORK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w YORK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 23 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

YORK
3.2/5 Na podstawie 396 ocen.
  • Poznańska 1
    62-005 Bolechowo