Interkas Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirosław Murawiec

Elbląg

Opinie o Interkas Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirosław Murawiec

Klient

Polecam firmę, Pan Mirosław człowiek do rany przyłóż. Córka Wiktoria rownież zna sie na rzeczy. Pomocna i konkretna jak Pan Mirosław. Jeszcze nie raz oddam do nich zboże

xxxx

Bardzo porządna firma!

człowiek

ludzie idą na urlop i po nim zostają zwolnieni. wykorzystują ludzi

GOŚĆ
@człowiek 04.07.2017, 11:46
ludzie idą na urlop i po nim zostają zwolnieni. wykorzystują ludzi

Trzeba zacząć pracować, a nie obijać się, jest to najlepsza firma w województwie człowiek 2017-07-04 11:46 widać że komuś coś nie przypasowało ????

najlepsi

Petarda firma :) Jedziecie z koksem, rynek jest wasz !

Kierowca

Pewnie nie mogłeś ukraść.

Gnojki zlodzieje wagaoszukuje o 300 kg zlodzieje nic wiecej

Daf
@Kierowca 06.02.2017, 20:18
Gnojki zlodzieje wagaoszukuje o 300 kg zlodzieje nic wiecej

Panie Tomczak, to ze masz zakaz wjazdu i jazdy po najlepszych stawach trzeba wypowiadac sie źle. Predzej czy pozniej i tak klekniesz na kolana

@Daf 17.03.2017, 12:36

Daf dobrze napisane. Na kolana i do pana

lucek

NAJLEPSZA FIRMA !!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

ALAN

cwaniactwo wysokich lotów

KLIENT

Solidna firma, mili i pomocni pracownicy. Wielki szacunek wobec klienta, młoda i doświadczona kadra. Szczerość i uczciwość to ich \"motto\". POLECAM TĄ FIRMĘ POD KAŻDYM WZGLĘDEM. Wyrazy szacunku i uznania dla FIRMY INTERKAS MIROSŁAW MURAWIEC ELBLĄG

XXXXX
@Ania 18.07.2017, 10:34
Wiszą mi za zboże już 2 m-ce.

NAJLEPIEJ ZGŁOSIĆ SIĘ DO SZEFA FIRMY PANA MIROSŁAWA, CZŁOWIEK WCALE NIE JEST KONFLIKTOWY.

Ja
@Ania 18.07.2017, 10:34
Wiszą mi za zboże już 2 m-ce.

I co zapłacili w końcu

Zostaw opinię o Interkas Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirosław Murawiec - Elbląg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Interkas Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirosław Murawiec