Opinie o Interkas Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirosław Murawiec w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Interkas Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirosław Murawiec. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Interkas Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirosław Murawiec na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Płody rolne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interkas Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirosław Murawiec w Elbląg

Wojtek Nowy wpis

Ktoś ma info czy naprawdę firma upada?

KRPU Nowy wpis
@Wojtek

Tak 100%. sprawdz sobie w Krajowym Rejestrze Postepowan Upadlosciowych. Tez w KRS juz sa wzmianki.

Mirus Nowy wpis

Uwazajcie: firma w upadlosci. Mi za rzepak nie zaplacili

Krzysztof Nowy wpis

Witam wszystkich nie wiem jak jest teraz ale w 2017 i 2018 nie było żadnych problemów odstawiałem towary na grubo ponad pół bańki i kaska wpływała terminowo. Ja jestem z tych zadowolonych klientów. Pozdrawiam firmę .

Skąd tak dużo negatywnych komentarzy? Jaka panuje atmosfera w firmie na ten moment, zmieniło się coś ?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Interkas Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirosław Murawiec.
OK

OK

Witam. Prosimy i przestrzegamy, że takie publiczne obrażanie, oczernianie, stalkingowanie oraz pomawianie jest karalne. Oczywiście ten fakt został już zgłoszony odpowiednim służbą zajmującym się takim procederem.Pozdrawimy Interkas

@Interkas Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirosław Murawiec

Ale kiedy to prawda.

Najgorsza firma, wyzyskiwacze i (usunięte przez administratora) i prywatnie tez ludzi oszukują. Banda złodzieji !!!

Maja

@Ja, czy sprecyzujesz swoją wypowiedź? Jest dość ogólnikowa i trudno jest wywnioskować z niej cokolwiek rzeczowego na temat pracodawcy.

Skoro firma jest nie wypłacalna itd to czemu nie podpiszesz się Imieniem i Nazwiskiem?

PAMELA PACEK
@1234

Firma nie wypłaca pieniędzy w terminie! Dopiero po skierowaniu sprawy na drogę sądową Pan (usunięte przez administratora)zapłacił zobowiązanie główne, bez odsetek i kosztów sądowych. Przestrzegam przed zawieraniem umów, chyba że chcą Państwo stracić płynność finansową... Sprawa dotyczy kontaktu jeszcze z 2017. Serdecznie NIE POLECAM!

Helena

Widzę, że wcześniejsze komentarze pochodzą głównie od klientów firmy - są one oczywiście również bardzo ważne, ponieważ także składają się na obraz firmy. Czy jednak któryś z pracowników chciałby powiedzieć coś na temat pracy w Interkas Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirosław Murawiec? Jakie warunki oferuje ten pracodawca? Czy w firmie można się bez przeszkód rozwijać?

aneta
@Helena

Ja pracowałam u Pana Murawca i jestem bardzo zadowolona, czlowiek uczciwy sumienny i z wielkim sercem! wypłata nawet przed terminem! nie rozumiem tych wszystkich negatywnych komentarzy, poniewaz podczas mojej pracy sytuacje o jakich sie tutaj pisze nie mialy miejsca! Pozdrawiam Szefów serdecznie :)

Witam. Wystarczy pojechać do biura i faktury wystawiają od ręki. Płacą na czas a nawet po 7 dniach. Pewnie wisisz im kasę za nawozy i stąd ten problem.

sławomir
@anonymous

nigdy nic od nich nie brałem i nic im nie wiszę///

Rolnik

Wystawia może i od ręki ale na zaplatę czekam dalej 12 dni po terminie

Ksenia
@anonymous

Fakturę wystawiają od ręki ale z płatnością to już nie tak różowo. Po terminie płatności można dzwonić do bólu póki nie wie kto dzwoni odbiera i udaje zainteresowanie sprawą że będzie w kontakcie po czym można dzwonić i dzwonić i nik nie odbierze ani na stacjonarny ani na komórkę.

JANEK

Lubię atmosferę w Interkas Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirosław Murawiec za: FIRMA INTERKAS STAJE NA NOGI, ZACZYNAJĄ ZNOWU SIĘ ROZWIJAĆ BŁYSKAWICZNIE, ZAUFAŁEM IM I NIE ŻARTUJE, KONKRETNI LUDZIE, UMIEJĄ PRZYZNAĆ SIĘ DO BŁĘDU, NIC NIE UKRYWAJĄ

Jak wisisz im kasę to nie płacą bo zrobili kompensate.

Ella
@anonymous

Od kiedy to firma bez porozumienia z rolnikiem może wystawić kompensate jeśli rolnik tego nie podpisze to może sobie to w (usunięte przez administratora) wsadzić.

Kamil Murawiec

NAJGORSZA FIRMA W POLSCE JAK NIE W EUROPIE nie współpracujcie z nimi , (usunięte przez administratora)

Kamil, Mirosław - MURAWIEC

NIE POLECAM! TRAGEDIA , PORAŻKA , (usunięte przez administratora)

zadowolony klient 2018

Polecam firmę, mimo że opinie są różne jednak oddałem pszenicę.

Sławomir

Maćku czytaj ze ,,,,zrozumieniem ,,,pszenice odebrali w lipcu, umowę mam na dobrą cenę ,a zapłatę właśnie otrzymałem, we wrześniu, ale są, więc nie kłam że znasz mnie

Maciek

Znam tego slawka. Nie chce oddac pszenicy bo ma tanią umowe. Ja oddalem i zrobili mi przedpłatę za pszenicę. To musi być wkręt.

Klient

Panie Mirku co sie z Panem stało ? Taki stosunek olewajacy do klienta to nie w Pana stylu.

Went

Masakra jakaś

Witam. Coraz częściej słychać o niewypłacalności firmy... Znajomi odradzają sprzedaż zboża do Interkasu... Czy macie jakieś tegoroczne doświadczenia odnośnie współpracy z Nimi?

Igor

Słyszałem dużo dobrego o firmie i mam zamiar aplikować. Może podpowiecie o co pytają na rozmowie?

Zostaw merytoryczną opinię o Interkas Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirosław Murawiec - Elbląg

Interkas Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirosław Murawiec

Interkas Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirosław Murawiec