Opinie o Interkas Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirosław Murawiec w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Interkas Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirosław Murawiec. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Interkas Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirosław Murawiec na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Płody rolne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interkas Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirosław Murawiec w Elbląg

Helena

Czy ktoś z Was wie, jak prezentuje się obecna sytuacja pracy w firmie Interkas? Warunki zatrudnienia są takie same, a może uległy znaczniej zmianie? Jeśli posiadacie aktualne informacje o tym pracodawcy i chcielibyście je przekazać w sposób merytoryczny, to bardzo zachęcam.

Duży klijent 2018

Parametry nigdy się nie zgadzają proponuję jeśli ktoś z nimi handluje za każdym razem brać próbę lakowaną i porównać sobie w innych laboratoriach. Waga na ciężarówkach potrafi się różnić nawet 1,5tony. Firma jakich mało na żywca oszukują polskich rolników

@Duży klijent 2018

Proszę nawet tak nie pisać, jest to nasolidniejsza firma w województwie, jeżeli by tak było to nie rozwijali by się tak szybko. Radzę używać słownika

Krzysztof
@Klient

Nie rozwijaja sie, sa niewyplacalni. Zwodzenie i cwaniactwo. Odradzam rowniez wspolprace.

ZADOWOLONY KLIENT
@Krzysztof

Rozwijają się i to w zadowalającym tępię. Właśnie z tej zazdrości piszesz takie komentarze. Cwaniactwo widzę z twojej strony pisząc takie komentarze i tchórzostwo, ponieważ imię napisałeś a gdzie nazwisko ? Takie obelgi w stronę Firmy to przydałoby się nazwisko. '' Panie wypłacalny, rozwijający się i nie cwaniakujący '' POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM WSPÓŁPRACĘ Z FIRMĄ INTERKAS MURAWIEC

Helena

@xxx Co masz przez to na myśli? Po Twoim poście nie dowiedzieliśmy się za wiele o pracy w firmie Interkas. Może w związku z tym zechciałbyś w sposób merytoryczny wyrazić swoje zdanie o wyżej wspomnianym pracodawcy? Bardzo Cię do tego zachęcam.

klient 2018
@Helena

Dzień dobry, zaczynając współpracę z firmą Interkas nie sądziłem, że zostanę tak solidnie bo inaczej nie można tego nazwać obsłużony. Jak w każdej firmie czy to u Pana Mirka, czy w jakiejś innej zdarzają się pomyłki czy po prostu najzwyczajniej zapomnienie.Jesteśmy tylko ludźmi. Ludzie piszą takie komentarze z zazdrości, ponieważ tacy są ludzie. Jak widzą, że komuś lepiej się powodzi to od razu trzeba napisać, że (usunięte przez administratora) i oszustwa w parametrach. Proszę wziąć próbę pojechać do kilku laboratoria i w każdym wyjdą inne parametry. Także zawistni ludzie przestańcie pisać takie komentarze. Weźcie się za pracę i przestańcie być tak zawistni. Polecam firmę INTERKAS

Helena

@Krzysztof Stawiasz poważne zarzuty wobec pracodawcy, jakim jest Interkas. Czy zatem mógłbyś to odpowiednio uargumentować? Co za tym przemawia? @Ryszard Możesz być pewien, iż nikt nikogo tutaj nie inspiruje to pisania zarówno negatywnych, jak i pozytywnych komentarzy. Chciałbyś coś napisać o wyżej wymienionym pracodawcy?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Interkas Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirosław Murawiec.
Ryszard

Konkurencja inspiruje niektóre osoby do pisania?

Helena

Jak aktualnie wygląda sytuacja w Interkas Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirosław Murawiec w Elblągu? W Internecie nie znalazłam żadnych aktualnych ofert pracy w tym miejscu, ale może któryś z obecnych pracowników firmy ma jakieś informacje na temat nieopublikowanych jeszcze ofert lub aktualnie toczących się rekrutacji?

xxxx

Jest to najlepsza firma w województwie.

Janusz

Słyszałem, że to świetna firma. Czy ta cisza na forum jest potwierdzeniem tego?

@Janusz

Tak, potwierdzam świetna firma !

KLIENT

Solidna firma, mili i pomocni pracownicy. Wielki szacunek wobec klienta, młoda i doświadczona kadra. Szczerość i uczciwość to ich \"motto\". POLECAM TĄ FIRMĘ POD KAŻDYM WZGLĘDEM. Wyrazy szacunku i uznania dla FIRMY INTERKAS MIROSŁAW MURAWIEC ELBLĄG

@KLIENT

Wiszą mi za zboże już 2 m-ce.

XXXXX
@Ania

NAJLEPIEJ ZGŁOSIĆ SIĘ DO SZEFA FIRMY PANA MIROSŁAWA, CZŁOWIEK WCALE NIE JEST KONFLIKTOWY.

@Ania

I co zapłacili w końcu

Klient

Polecam firmę, Pan Mirosław człowiek do rany przyłóż. Córka Wiktoria rownież zna sie na rzeczy. Pomocna i konkretna jak Pan Mirosław. Jeszcze nie raz oddam do nich zboże

xxxx

Bardzo porządna firma!

człowiek

ludzie idą na urlop i po nim zostają zwolnieni. wykorzystują ludzi

GOŚĆ
@człowiek

Trzeba zacząć pracować, a nie obijać się, jest to najlepsza firma w województwie człowiek 2017-07-04 11:46 widać że komuś coś nie przypasowało ????

najlepsi

Petarda firma :) Jedziecie z koksem, rynek jest wasz !

Kierowca

Pewnie nie mogłeś ukraść.

lucek

NAJLEPSZA FIRMA !!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

marian

@luinocz a wiesz jaka jest dziś ta podstawa, jako doświadczony handlowiec wiem, że czasem ta podstawa może uratować Ci życie w niektórych tzw. chudych miesiącach. Teraz branża komputerowa nie jest już tak efektywna więc fajnie byłoby wiedzieć na czym się stoi idąc tam do pracy, pozdrawiam

luioncz

Atmosfera na terenie tej firmy jest bardzo dobra, sprzyja efektywnej pracy, handlowcy rzecz jasna są rozliczani z tego co zarobili, ale posiadają też podstawę.

ALAN

cwaniactwo wysokich lotów

Zostaw merytoryczną opinię o Interkas Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirosław Murawiec - Elbląg

Interkas Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirosław Murawiec

Interkas Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirosław Murawiec