Opinie o DIMA SP. Z O. O. w Żychlin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DIMA SP. Z O. O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DIMA SP. Z O. O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DIMA SP. Z O. O. w Żychlin

782bic

znowu mają dużo pracy, zwalniają słabych pracowników, wiem, że szukają nowych spawaczy, operatorów CNC na frezarkę, krawędziarkę, laser i piły. Widziałem ogłoszenia.Dają podobno dobre pieniądze dla specjalistów. Szukają tez nowych inżynierów do robienia rysunków. Wszystko wygląda na to, że pokonali gorszy okres. Dla mnie dobrze, bo lubie tu pracować.

prawdomowny
@782bic

blondyna kto uwierzy wto klamstwo

Agnieszka

@ja nie podajemy na forum niepotwierdzonych informacji, które mogą kogoś wprowadzić w błąd, więc jeżeli twierdzisz, że firma DIMA upada to proszę to udowodnij.

Razporaz

Koniec to moze nie po prostu ograniczona ilość osób bedzie pracować jakąś drobnice będą tworzyć i tyle. Leif nie pozwoli na to zeby to upadło. Chociaz mogę sie mylić.

terravita

chodza słuchy ze zwalniaja ludzi na potege. nie maja za duzo pracy. a to bardzo dziwne bo zawsze panowala tam masa nadgodzin

@terravita

nie ma pracy i koniec tej firmy uuuuuuuuuuuu

Ślusarz

Zgłaszasz się do kierownika z zapytaniem o pracę. Jeśli są przyjęcia to powie na jakie stanowisko.

Wykształcenie, doświadczenie zawodowe, posługiwanie się suwmiarką , prosty rysunek techniczny.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Poiuyt

Bardzo napięta atmosfera tam panuje

Agnieszka

@beka, to bardzo dobrze. A jak oceniasz DIMA Sp. a.a. jako pracodawcę?

beka

co ty wygadujesz ja tu pracuje od lat i co jak co ale kasa zawsze jest na czas i to z każdą nadgodziną

Tk

Brak kasy na czas

Raack

To (usunięte przez administratora) a nie firma :( Pracownicy mają po 160 nadgodzin w miesiącu!

Ad

A jak jest z pracą na prasie krawędziowej chciałbym zaczerpnąć opinii

Xd

Do wszystkich co piszą pozytywne komentarze proszę mi powiedzieć dlaczego w firmie jest zakaz kupowania obuwia ochronnego i ubrań

Chelsea

Hej mam pytanie czemu tak dużo ludzi w ostatnim czasie rezygnuje z pracy w Dimie? Kolega mi mówił że głównie za przyczyną jakiegoś gołębiarza. Czy to prawda? Bo rozważam to żeby przyjąć się jako spawacz. Dzięki za odpowiedź.

spawaczXXX

ania musisz przyjsc do kadr i pogadac jak masz predyspozycje i checi

piotr

belka znalazłem to ogłoszenie na plockim portalu praca-dam plock pośrednik nazywa się ADECCO PLOCK

piotr

Dzień dobry mam do Państwa pytanie chce sie przyać do tej firmy na stanowisko malarza podpowiedzcie czy warto Pozdrawiam Piotr

mix

budują 3 zmianę. Szukają dobrych spawaczy, ślusarzy i za chwilę uruchamiają malarnię. Potrzebują malarzy przemysłowych i wiem że oferują dobre pieniądze dla fachowca.

lind

Mogę powiedzieć, że nigdy nie było opóźnienia z wypłatą i płacą za wszystkie przepracowane godziny. A niektórzy to udają, że pracują,(dobrze o tym wiem, bo widzę) bo chcą nazbierać nadgodzin i to są zwykłe pasożyty nie pracownicy, którym można ufać. Ludzie pracujcie porządnie to będziecie lepiej zarabiać, a jak wam się ta praca nie podoba to zatrudnijcie się tam, gdzie jest lepiej. To wolny kraj i nikt nikogo nie zmusza do pracy. Tu pracuje wiele osób, które tylko narzekają, ale może by się zastanowili co umieją i czy porządnie pracują???Dużo zarabiać każdy by chciał! Spawacze piszą, że tak ciężko pracują. A ilu z nich umie składać detale i ilu umie czytać z rysunku???

Długoletni pracownik
@lind

A od czego są monterzy spawacz jest od spawania a nie składania

Długoletni pracownik
@lind

A od czego są monterzy spawacz jest od spawania a nie składania

spawaczXXX

nick 2016-08-02 19:09:28 - na 3000 tysie musisz miec okolo 70 lub 80 nadgodzin setkowych zalezy tez jaka kto ma stawke a one nie sa takie wysokie bo nie kwapia sie z podwyzkami a jak sie starasz i zapiepsza.. pare lat to cie oleja nie dosc ze spawanie jest meczace i mozna sie czesto naswietlic to oni tego nie widza, widza tylko ile ma byc wyslane zlecen musza byc wyslane w takim terminie ktorzy sami ustalaja i nie patrza na to ze jest coraz mniej ludzi i przy tak duzej ilosci zamowien jaka teraz jest a jest bardzo duza co jest nie realne zeby wyrobic sie ze zrobieniem zamowienia na czas to ludzie sa czasami zmuszani przez kierownika Wieslawa B. grozbami o stracie pracy i musza sie wyrobic ale teraz juz sie to powinno zmienic mam nadzieje, bo duzo ludzi opuszcza ta firme i bedzie opuszczac ja tez to zrobie lubie swoja prace i robie ja tak jak umiem najlepiej ale wole byc doceniany i sprobowac swoich sil i wiedzy w innej firmie choc w tej troche sie nauczylem ale napewno to nie zasluga Dimy tylko kolegi z ktorym pracuje i ktory tez nie jest doceniany ale ma taka sytuacje nie inna i musi tam pracowac nie ma wyjscia pozdro

mmix

a ja uważam, że to porządna firma. Po prostu trzeba umieć i chcieć pracować!!!Widać,że wprowadzają zmiany , a ludzie zawsze się ich boją, nawet jak potem okaże się, że jest lepiej! Ja firmę polecam tym, którzy do pracy chodzą, żeby pracować.

bagyti

odchodza bo atmosfera tam jest okropna

Zostaw merytoryczną opinię o DIMA SP. Z O. O. - Żychlin

• Jak się pracuje w DIMA SP. Z O. O.?

Zobacz opinie na temat firmy DIMA SP. Z O. O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DIMA SP. Z O. O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DIMA SP. Z O. O.?

Kandydaci do pracy w DIMA SP. Z O. O. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DIMA SP. Z O. O.

DIMA SP. Z O. O.