PC Guard S.A.

Poznań

Opinie o PC Guard S.A.

Michał

Pracowałem przez 3 lata jako konsultant ERP do 2011. Byłem zadowolny. Zdobyłem tam duże doświadczenie, a zaczynałem jako świeżak po studiach. Firma daje szansę ludziom bez doświadczenia, a to się ceni. Zaczynałem od minimalnej krajowej. Dość szybko dostałem 3 podwyżki do podstawy. Po 1,5 roku praktycznie co miesiąc miałem maksymalną premie. Oczywiście nie jest to łatwa praca, dużo wizyt u klienta i nocowania w hotelach. W tej branży musisz być wytrwały i ambitny inaczej się nie nadajesz. Dzisiaj pracuje stacjonarnie w jednym z największych systemów ERP. Polecam PC Guard dla młodych po studiach co nie boją sie wyzwań i poświęceń, reszta niech sobie odpuści...

Hanna

@Pracownik PCG to znakomicie, że jesteś zadowolony z pracy w PC Guard S.A. Co więcej możesz napisać plusach pracy? Na jakim konkretnie stanowisku jesteś zatrudniony? Pamiętajmy, że ogólne warunki pracy, atmosfera różnią się w zależności od obejmowanego stanowiska.

max

Now idzicie, wiec sie popłaca tam zatrudnic, oczywiscie praca nie dla kazdego, poczatki wiadomo, wszedzie łatwe nie sa ale jak wiadać szefostwo docenia wasze starania i trudy włożone w pracę i jak widać po pensjach to doceniaja, super, jak bedzie oferta na PH to aplikuje.

Pracownik PCG

Jako pracownik, który został zatrudniony za minimalną krajową, a więc za stawkę zupełnie nie znaną w tej branży, mam bardzo dobre zdanie o firmie. Fakt na początku jest ciężko ( dużo wiedzy do przyswojenia), jednak już po roku zarabiamy bez problemu ponad średnią krajową. Po przepracowaniu 2lat martwię się o przekroczenie wyższego progu podatkowego. Praca nietypowa, w trasie, ale dająca satysfakcje. Zawsze mogłoby być lepiej, ale minusy tej pracy można często obrócić w plusy. Pozdrawiam

bob

Jak wygląda sprawa z zarobkami dla handlowca sytemów ERP? Jest jakaś podstawa lub premie? Umowa o prace czy jak? No i ile na początek ma miesiąc można dostać?

gwarek robert

Terek, piszesz że z czasem można zarabiać w PC Guard S.A. coraz więcej pieniążków. super wyśmienicie, to zachęca mnie do podjęcia pracy w tej firmie. natomiast o jakim wzroście finansowym mówisz i w jakim kontekście czasowym? napisz tez proszę jak wygląda realna ścieżka awansu w tej firmie, pozdrawiam

Ronin

Doświadczony/dobry wdrożeniowiec zarabia nieźle - adekwatnie do zarobków w branży. Świeży/ niedoświadczony - znacznie mniej ( co jest pochodną godzin zaprotokołowanej rzeczywistej pracochłonności u klienta ). Zresztą zazwyczaj jest tak, że osoba niedoświadczona zdobywa dopiero wiedzę - nie jest w stanie świadczyć pracy na dobrym poziomie klientom, co pociąga za sobą mniejsze zarobki. Co daje PC Guard - solidne wykształcenie tym, którzy chcą się uczyć. Można więc awansować kompetencyjnie, a w perspektywie zarabiać zdecydowanie lepiej. Co do natężenia pracy: praca w terenie, liczne wyjazdy. Ale tak jest w tym zawodzie. Nie ma pracy dla konsultantów ERP za biurkiem, tylko w klienta ! Tak więc, ktoś, kto decyduje się na ten fach musi to rozważyć również....

Ed

nie ma to znaczenia.

Ed

Tak, nie ma znaczenia czy masz doświadczenie czy też nie. Systemu musisz się nauczyć. Podstawa zawsze jest niska, premia niewysoka, a do tego trzeba wiele godzin u kleintów aby wyszło jakoś sensownie w miarę. Rozwiedź się, sprzedaj mieszkanie, pożegnaj znajomych i ruszaj w rejs z pc guardem.

Johny

Gdyby ludzie którzy tam pracują otrzymywali wynagrodzenie proporcjonalne do posiadanej wiedzy i umiejętności to by była wspaniała. Żeby zarobić normalne pieniądze trzeba nie mieć żony, dzieci i być tylko w rozjazdach i delegacjach po kraju. Do tego chore progi i protokoły z wykonanych prac, gdzie firma bierze 150 pln za godzinę pracy swojego konsultanta, a jemu daje 8 zeta. I to jak wyrobi pułap 15h. Pozazdrościć.

Cezar

Nie polecam!!!

Wacek

Zapomniałem jeszcze dodać odnośnie zarobków. Ich wysokość jest wprost proporcjonalna do poziomu ambicji. Podsumowując, jest przyzwoicie.

Wacek

Firma pierwsza klasa. Czasami pot spływa z czoła, wylewamy z siebie ósme poty... jednak to wszystko ma cel. Tutaj nie ma monotonii dnia powszedniego. Każdy dzień przynosi nowe wyzwania, wyznacza nowe cele. Sentencja z poezji Horacego "Carpe diem" jest naszym hasłem przewodnim, tutaj trochę spolszczonym. My mawiamy "chwytaj godziny". Jeżeli jesteś ambitny, tutaj znajdziesz przestrzeń, tu jest przestrzeń. Świetni ludzie, zarówno współpracownicy jak i kadra zarządzająca. Pozdrawiam wszystkich :-)

Zostaw opinię o PC Guard S.A. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PC Guard S.A.