Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Wrocław

Opinie o Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

karcia

masz rację, też uważam że takie zrzeszenia inwestorów giełdowych sa nam potrzebne w branży, to edukacja i ochrona, dobra misja

Ja pracuje w Stowarzyszeniu kilka lat. Bardzo dobrze oceniam współpracę z Organizacją, Szefostwem, a przede wszystkim atmosferę w pracy oraz możliwości dynamicznego rozwoju na rynku kapitałowym, jakie daje Stowarzyszenie. Co ważne na przestrzeni tych kilku lat miałem możliwość awansu. Osobiście polecam

ex worker

Witam, Niestety nie polecam tego miejsca, z roku na rok coraz gorzej... Pracownicy są traktowani, jakby nie mieli prywatnego życia, atmosferę można ciąć nożem. Ludzie z miesiąca na miesiąc dostają coraz więcej obowiązków (oczywiście bez dodatkowej kasy). No niestety nie mogę polecić :( Miejsca raczej długo tam nie zagrzejecie.

Zostaw opinię o Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych