Opinie o Fundacja Ochrony Dziedzictwa Przemysłowego Śląska w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fundacja Ochrony Dziedzictwa Przemysłowego Śląska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fundacja Ochrony Dziedzictwa Przemysłowego Śląska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Ochrony Dziedzictwa Przemysłowego Śląska w Wrocław

Była pracownica Nowy wpis

Moja opinia jest neutralna, ponieważ pracowałam w oddziale Fundacji - Muzeum Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej. Centrala we Wrocławiu - współpraca na plus. Jaworzyna - miejsce pracy trudne. Pracowałam na stanowisku specjalisty, nie same obowiązki były trudnością (wręcz przeciwnie praca różnorodna i ciekawa), ale specyfika miejsca. Minusem było zarządzenie samym obiektem przez osobę odpowiedzialną będącą na stanowisku dyrektorskim. Powodowało ono nagminne braki w personelu i konieczność przejmowania obowiązków, które były poniżej lub powyżej kompetencji, przez które też brakowało czasu na wykonywanie obowiązków zawartych w umowie. Pracownicy bardzo często pracowali np. 9,10, 15 a rekord to 18 dni pod rząd, niekiedy z nadgodzinami, aby np. przygotować obiekt do jakiejś ważnej kilkudniowej imprezy. Za takie dni należały się tzw. odbiory, czyli analogiczna część dni wolnych do przepracowanych. Minusem też była duża oszczędność na różnych rzeczach (typu ogrzewanie zimą, gadżety dla turystów, które mogłyby poprawić jakość imprez, pracownicy zleceniowi, kiedy było trzeba itp.), przy jednoczesnych ryzykownych i dość infantylnych decyzjach szefostwa generujących straty dla Fundacji (typu decyzja o organizacji ogromnego i kosztownego wydarzenia zamiast pół roku/1 rok wcześniej - na około dwa miesiące wcześniej, co nie pozwalało zorganizować dostatecznych środków promocji, wsparcia finansowego od patronów itp, przez co sama impreza zamiast przynieść dochód, wygenerowała ogromne koszty). Jeśli myślicie o karierze w tym miejscu i rozwinięciu się (bo mogłaby być możliwość), raczej nie będzie to możliwe ze względu na dużą rotację pracowników (albo oni sami rezygnują albo taka też jest decyzja szefostwa). Średni czas pracy w tym miejscu to mniej więcej rok- max. dwa lata.

Pablo Nowy wpis
@Była pracownica

w 100% się zgadzam z opinią. Oszczędności na pracownikach, wykorzystywanie ich, kłamsta i manipulacje Pani Dyrektor

Fundacja Ochrony Dziedzictwa Przemysłowego Śląska ma teraz aktualne oferty pracy w Jaworzyna Śląska. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Ochrony Dziedzictwa Przemysłowego Śląska - Wrocław

Firma Fundacja Ochrony Dziedzictwa Przemysłowego Śląska prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• SPECJALISTA DS. OBSŁUGI RUCHU TURYSTYCZNEGO, Tułowice - Marzec 2024
  • PRZEWODNIK / EDUKATOR MUZEALNY, Tułowice - Marzec 2024
  • Przewodnik / Przewodniczka, Tułowice - Luty 2024
  • Pracownik Obsługi Klienta - Recepcjonista, Tułowice - Luty 2024
  • Pracownik administracyjno-biurowy, Tułowice - Luty 2024
  • PRACOWNIK DS. ADMINISTRACJI - 697, Jaworzyna Śląska - Styczeń 2024
  • PRZEWODNIK TURYSTYCZNY - 137, Jaworzyna Śląska - Marzec 2022
  • OBSŁUGA TURYSTY - KASJER - 138, Jaworzyna Śląska - Marzec 2022

Czy pracujesz w firmie Fundacja Ochrony Dziedzictwa Przemysłowego Śląska lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Fundacja Ochrony Dziedzictwa Przemysłowego Śląska?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Ochrony Dziedzictwa Przemysłowego Śląska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fundacja Ochrony Dziedzictwa Przemysłowego Śląska
  • Braci Gierymskich 110