Opinie o Emed Sp. z o.o. Sp. k. w Opacz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Emed Sp. z o.o. Sp. k.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Emed Sp. z o.o. Sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i serwis sprzętu medycznego i laboratoryjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emed Sp. z o.o. Sp. k. w Opacz

Angelika

Czy to prawda, że przez koronawirusa Emed żeby oszczędzić zwolnił Ludzi masowo?

@Angelika

Prawda, zwolnili i kobietę z dziećmi i z kredytem i młode małżeństwo

Anonimowo
@Agnieszka

A kto w dzisiejszych czasach nie ma kredytu? Czy posiadanie dzieci,długów to argument żeby nie zwolnić kogoś z pracy ? Nie sądzę.

@Angelika

Update zwolnionych jest ogólnie 6 osób z działów produkcji i zgadza się są to cięcia związane z korona wirusem (mała ilość zamówień ) , ale działy biurowe i ISO trzymają się nie zmienione , czyli jak praca w EMED to najlepiej ISO i biura nie produkcja . Ludzie tam są traktowani jak .... i tu dam do myślenia przyszłym kandydatom . . Czytał ktoś kiedyś ofertę pracy firmy EMED ... firma o stabilnej pozycji na rynku .... farsa gigant na papierowych nogach , początek epidemii a prezesostwo już podejmuje takie kroki ...skończy się to ze ta firma upadnie przy takim zarządzaniu i traktowaniu pracowników .

dr.Haus
@dr.Jekyll

"działy biurowe i ISO trzymają się nie zmienione , czyli jak praca w EMED to najlepiej ISO i biura nie produkcja" - tak, temu że na produkcji rządzi dziewczyna która ukończyła uniwersytet. Ona nie ma żadnego doświadczenia zawodowego, zachowuje się arogancko, chociaż nic nie wie i nic nie chce wiedzieć.I pytanko : jak dziewczyna po uniwersytecie może zajmować takie stanowisko ? ;)

@dr.Haus

Update na dziale produkcji jest dwoje kierowników ...kierowniczka działu PCB (produkcja płytek ) jest młodą osoba nie po uniwersytecie a po POLITECHNICE WARSZAWSKIEJ (materiałoznawstwo ) czyli po prostu nie ma doświadczenia w zarządzaniu pracownikami i produkcja (ale człowiek na błędach się uczy) . Drugą osobą jest Kierownik działu Produkcji Aparatów ... doświadczony facet .... jest jeszcze dział produkcji akcesoriów i tam władza jest podzielona ... to informacja dla tych co będą starali się o pracę na konkretnym dziale w przyszłości

@Agnieszka

Update Kobieta z dziećmi znalazła już pracę a małżeństwo to obcokrajowcy i jedno z nich zostało zwolnione a drugie odeszło samo

Aga

Firma zwalnia pracownikow z przyczyn ekonomicznych a za miesiac zatrudnia nowych na te same stanowiska.Jest to karygodne i nieuczciwe.

Żelazny Mike

Teraz to powiem wam jedno. Trzeba się modlić tudzież (usunięte przez administratora) aby Emed w tych trudnych czasach przetrwał. Oby Matka Boska Emedowska czuwała nad nami.

HR

Co to jest za wpis??? Czy zamieszczając takie wpisy zdajesz sobie sprawę drogi "Anonimowy" użytkowniku, że naruszasz dobra osobiste konkretnej osoby??

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Emed Sp. z o.o. Sp. k. kandydat na stanowisko Pracownica/Pracownik Produkcji ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Rafał

Skoro jest tak, jak piszecie to sytuacja staje się powazna, gdy w Emed zwalnia się pracownikow długich stażem, którzy od lat wiernie działali dla Prezesury, robiąc im przychody. Takie odwdzięczenie? Co młoda kierowniczka, która 10 lat temu siedziała jeszcze w szkolnej ławce , gdy Ci sami pracownicy już w Emed ciężko harowali, może wiedzieć o metodyce zarządzania? Jeśli faktycznie tak się dzieje, to na pewno Ci ludzie w grupie będą walczyć o swoje. Przykro się to czyta, współczuję Wam i życzę powodzenia! Nie dajcie się.

Peter

Haha żartujesz? To pracownicy mają iść do szefa prosić się o pomoc, gdy konflikt dotyczy managementu? A co jeśli szef też ma to samo podejście co management? Oj oj

Artur

A co się dzieje z tą młoda kadra? Ktoś kogoś źle traktuje w Emedzie? :(

@Artur

Według informacji poniżej, Pracownicy mają problem z Kierownictwem, które wg nich niestosownie ich traktuje i z tego co widzę, to może są w Emedzie konflikty, ale już na większą skale?

Czesław
@Adam

Znasz może więcej szczegółów tego konfliktu? Ciekawi mnie, czy pracownicy próbowali rozmawiać z szefostwem na temat ich aktualnych relacji z kierownictwem.

Aż się wierzyć nie chce, że takie rzeczy ciągle się tam dzieją... Od lat to samo... Ale mimo wszystko firma dobrze prosperuje... Ludzie uciekajcie stamtąd, pójdźcie pracować tam, gdzie się szanuje ludzi. Są lepsze miejsca, nie eureki, ale przynajmniej porządne. I nikt nie będzie wymagał od Was patentu nurka, żebyscie zasłużyli na zwykle "Dzieńdobry"!

Anonimowo

Droga Dorotko tak krótko pracowałaś i już takie opinie wystawiasz? Szkoda,że nie wspomniałaś o tym,że przez całą zmianę wisiałaś na telefonie plotkując o swoim życiu prywatnym nie skupiając się w ogóle na wyznaczonych Ci zadaniach. A co do Twojej poprzedniczki. Jeżeli nie znasz powodu jej zwolnienia to zachowaj te uwagi dla siebie. Pozdrawiam serdecznie :)

anonimowy ale obiektywny
@Anonimowo

Tia wszyscy wiedza na co ta alergia a raczej na kogo..do tego brak wewnetrznego wstepnego szkolenia podejscie typu masz instrukcje to rob .Droga A.

turek
@Anonimowo

Oburzające jest to,że już się nie pamięta jak się notorycznie,bez najmniejszego wstydu spędzało czas w pracy siedząc po turecku i nic nie robiąc.Chociaż był to tak częsty widok,że osoba postronna mogłaby pomyślec ,że leży to w zakresie obowiązków.Teraz nagle wymaga się żeby ludzie pracowali w kompletnej ciszy,bez komunikacji i najlepiej nawet nie podnosili wzroku.Taki turecki styl zarządzania;)Pewnie uczą tego na materiałoznawstwie. Siedzenie po turecku zaliczone na 5+.

Czy można liczyć w Emed Sp. z o.o. Sp. k. na prywatną opiekę medyczną?

anon

nie można liczyć

Grzegorz

Byłem kiedyś, na rozmowie o prace na stanowisko operatora maszyn CNC (gdzie chcą operatora, ustawiacza i konstruktora ze znajomością programowania), która przebiegła bardzo nie milo ze strony człowiek, który nawet nie raczył się przedstawić, i miał jakieś tiki nerwowe, był bardzo nie miły i arogancki. Na pytanie czy mogę zobaczyć jak wygląda by stanowisko pracy odrzekł ze to nie muzeum i nie ma tam czego oglądać. Przy pytaniu o stawkę również nie dostałem odpowiedzi nawet od do. Jeśli tak podchodzą do potencjalnego pracownika to nie wiem jaki szacunkiem darzą osoby tam pracujące.

Agnieszka

W sieci nie znalazłam, żadnych aktualnych informacji o Emed Sp. z o.o. Sp. k. przydatnych dla potencjalnych kandydatów do pracy w tej firmie. Czy ktoś z Was mógłby pokrótce przedstawić jej sytuację? Wiecie coś o nowych ofertach pracy lub planowanych rekrutacjach?

Jaro
@Agnieszka

Tak czytam i patrzę na te pytania i odpowiedzi ludzi piszących opinię o tej firmie, mam iść na rozmowę rekrutacyjną jutro ale jak analizuje za i przeciw to choć strzygę się na łyso to czuję jak włos się jeży na głowie. Nie mam żadnego doświadczenia przy pracy z takimi aparatami medycznymi no i ta atmosfera w pracy co jest podstawą dobrego samopoczucia.

to sie zwolnij a nie od miesiaca biadolisz jak to ci zle, obok jest mcdonald ;)

Czesław

Niezbyt smaczny komentarz dodałeś. Na oficjalnej stronie internetowej firmy znalazłem informacje, że firma chętnie przyjmuje osoby chcące odbyć praktyki studenckie. Czy ktoś z Was korzystał z takiej możliwości?

Poszukujaca

Witam, widziałam ogłoszenia pracy na stanowisku prac.produkcji .Napiszcie proszę jakie wynagrodzenie netto jest oferowane na początek i czy firma oferuje jakieś dodatkowe bonusy np.ubezpieczenie grupowe,pakiet medyczny etc.? Z góry dziękuję.

Dominika
@Poszukujaca

Niestety ja nie wiem, ale też jestem ciekawa. Z chęcią przeczytam szczegóły o tej pracy w Emed. A na jakie benefity liczysz?

a4410

Witam mam pytanie jaka jest atmosfera w pracy na jaką płacę można liczyć na początek i jaki jest szef .

Dominika
@a4410

Dzień dobry, ja również miałabym wielką prośbę o odpowiedzi na te pytania. a4410 Twoje pytania pojawiły się tydzień temu więc może w tym czasie uzyskałeś jakieś informacje? Mile widziane będą opinie zarówno obecnych pracowników Emed, jak i byłych.

Agnieszka

Skupiłeś się jedynie na negatywnych aspektach pracy w Emed, co, nie ukrywam, bardzo mnie zmartwiło. Skupmy się na razie na jednej kwestii, a mianowicie na kwestii braku szkoleń oraz perspektyw. Szkolenia w danym miejscu pracy są niewątpliwie istotnym elementem, bowiem wpływają na rozwój kompetencji zawodowych pracowników. Powiedz, czy nawet nowo przyjęty pracownik nie może tam liczyć na jakieś szkolenia wdrażające?

Robert

To tylko Twoje zdanie czy tę opinię podzielają też inne osoby w firmie? Jestem ciekaw jak długo tam pracowałeś i czy sytuacja wyglądała wcześniej nieco lepiej, daj znać.

Zbyt ufny

Dexter niestety ma 100% racji. Nie ma co z nim dyskutować. I tak jest delikatny w swoich komentarzach. Kto tam pracował napewno zrozumie.

masakra

Nie polecam tego miejsca, traktują ludzi jak maszyny. Zero szacunku, szef nawet nie odpowiada na "dzień dobry" tylko się odwraca w drugą stronę. Pracowałem tam kilka miesięcy.

Zbyt ufny
@masakra

Potwierdzam. Niestety jest to forma, gdzie jeden z szefów nie szanuję ludzi, ich pracy, wysiłku. Ma swoich kilku wybrańców i nie licz, że do nich trafisz. Nie nauczysz się niczego, nie zarobisz, nie masz żadnych perspektyw na rozwój. Niech Cię nie zwiedzie szumna nazwa "branża medyczna", bo wydasz miliony na psychologów....

lopez

Niestety malo placą i w perspektywie jest mała szansa na podwyżkę.Brak szkoleń,bardzo duża dynamika pracy,dużo zmian różnej jakości z perspektywy usprawnienia pracy,bardzo niedostępny szef,na monażu bardzo trudno się pracuje pod względem wszelkiej dokumentacji technicznej,ponadto laik na czele działu co dezorganizuje kompletnie pracę.

Ali

Pracuje w tej firmie od kilku miesięcy, atmosfera jest bardzo przyjazna. Zero korporacyjnego ciśnienia i parcia na wysokie rankingi w tabelkach. Szef nie robi problemów jeśli trzeba np. wyjść godzinę wcześniej. Jeśli dobrze wykonujesz swoją pracę, to możesz liczyć na uczciwe wynagrodzenie.

Angel

Witam, Mam iść na rozmowę kwalifikacyjną do firmy Emed i chciałabym wiedzieć jak wygląda tam praca na produkcji jaka jest atmosfera i ile płacą . Wogóle czy warto tam iść do pracy.

Bagietka
@Angel

Podpinam się bo również wybieram się na rozmowę

Zdzisiu
@Angel

Dziewczyny rozmowa nie ma się co przejmować , w firmie jest klauzula o nie ujawnianiu zarobków między sobą i na zewnątrz .... nikt tam nie wali drzwiami i oknami na produkcję nie ma tam kokosów 2,5 max a wymaga się norm czasowo ilościowych za nie tak duże pieniądze . to co wywalczycie na początku to będziecie miały na podwyżkę nie ma co liczyć i na jakieś dodatki typu pakiety medyczne , sportowe lub coś co dają inne firmy ( polecił bym wam inną firmę o podobnym profilu gdzie zarobki i plan podwyżek jest jasno określony :) .... ale to wasza decyzja .

Zdzisiu
@Angel

Co do pracy lutujesz kabelki , jak masz doświadczenie będziesz lutować drobne podzespoły elektroniczne ale raczej mało prawdopodobne bo od tego jest stara gwardia oraz drobne prace montażowe , generalnie monotonna praca , trzeba to lubić Co do atmosfery jest jeden człowiek w firmie którego mówiąc wszyscy się boją .... szef RM jak wchodzi na produkcję robi się cisza :) rzekł bym nie obliczalny ciężko go rozgryźć ..... poznasz go pewnie na rekrutacji :)

Kitty
@Zdzisiu

Mam takie pytanie, w jakich godzinach pracuje się w tej firmie i na ile zmian?

Zostaw merytoryczną opinię o Emed Sp. z o.o. Sp. k. - Opacz

• Jak się pracuje w Emed Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Emed Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

Emed Sp. z o.o. Sp. k.
2.1/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Ryżowa 69 a
    05-816 Opacz