Emed Sp. z o.o. Sp. k.

Opacz

Opinie o Emed Sp. z o.o. Sp. k.

DD

Uważajcie jeszcze na panią K.Stelmach, kiedyś Bruziewicz.....

Ciekawa
@DD 20.11.2017 22:10
Uważajcie jeszcze na panią K.Stelmach, kiedyś Bruziewicz.....

Bo?

No no

Nie jest tutaj tak źle, tylko niektóre osobistości potrafią ciśnienie podnieść. Niby ludzie na stanowiskach, a jednak tępe dzidy:-P

Doktor House

A mi się podoba ta firma,bo po pierwsze jest polska.Wiadomo dla kogo się pracuje,a nie jakiś korporacyjny gniot,ze stosem papierologii która tak naprawdę niczemu nie służy. Atmosfera pracy ok. tempo i wszechstronność duża ale trudno żeby pracodawca nie miał wymagań. Pieniądze w terminie,całkiem przyzwoite jeżeli dobrze wykonujesz swoją robotę. Firma istnieje ponad 20 lat i ciągle się rozwija.Uczciwy pracodawca. Czego chcieć więcej?

Kimirsen
@Doktor House 12.08.2017 22:48

Stalowego wuja w dziąsło, parówo

Agnieszka

Proszę Was o umieszczanie na tym forum tylko merytorycznych opinii o Emed Sp. z o.o. Sp. k. jako pracodawcy. Każdy Wasz wpis będzie ważny dla osób, które chciałyby zacząć współpracę z tą firmą.

Fee

Ja pierniczę... Looknijcie na ich stronie zdjęcie pewnej Katarzyny P. Trzeba być ułomnym, niestety, żeby zgodzić się na umieszczenie czegoś takiego.

zdziwiona
@Fee 03.10.2017 00:23

bardzo ładne zdjęcie, a twoja opinia Fee świadczy nie najlepiej własnie o tobie

Jmtkmg.pj
@zdziwiona 31.10.2017 19:12
bardzo ładne zdjęcie, a twoja opinia Fee świadczy nie najlepiej własnie o tobie

Och! Naprawdę?

Ja

Najlepsze jest to, że ona nie potrafi zrozumieć prostych rzeczy. Pracuje tam już kazał czasu i wszyscy widzą co od siebie daje innym. Potrafi wisieć na telefonie przez pół dnia i to nie w sprawach służbowych, tylko córki. Panie prezesie. Po kiego grzyba ją pan trzymasz? Zwolnić!!!!

Zenek były pracownik

Ludzie rotacja pracowników jest tak duża w EMED zie jak w supermarkecie nacisk na wydajność a w zamian .... 0 !!!! premii motywacyjnych , Kart MultiSport lub podobnych , pakietów medycznych (no są nieliczni którzy mają ).... ZERO dbania o pracownika i tak jak napisał poprzednik złapać doświadczenie i znikać .... zapomnieć ze się tam pracowało

Agnieszka

@ani w takim razie wnioskuję, że byłeś już na rozmowie kwalifikacyjnej. Powiesz jak przebiegała?

ani

witam, bardzo proszę o info nt. pracy w dz. obsługi klienta - dostałam ostatnio propozycję - konkretów na te chwilę brak, ale proszę o rade czy warto ? poza tym mam tam słaby dojazd - zawracać sobie głowę czy odpuścić ? moje minimalne wymagania to 4500 brutto ! 20 lat doświadczenia ....

wojtek

o to widzę, ze calkiem dobrze mozna z samych premi zarobic sobie pewnie lepiej wychodzi wyrabiajac je niz podstawa, ale trzeba miec dobre gadane i miec smykałkę do sprzedaży

Martin

Wg mnie praca jako przedstawiciel w Emedzie jest ok. Nie ma żadnych planów, jak się postarasz to 8000 netto z premią dostaniesz.

ciekawy

no oferta brzmi ciekawie ...

ciekawy

2500 zl i umowa o prace ?

bzyku

praca od pn-pt ? czy w wekendy tez ?

bzyku

a ilo zmianowy jest system pracy ?

zenek

Mario czy ty nie miałeś gorączki na spotkaniu rekrutacyjnym w tej firmie nie zarabia się więcej niż 2500 no chyba ze jesteś inżynierem a nie magazynierem .....

Mario

Rozmowa w porządku, przebiegła w miłej atmosferze. Odezwali się i chcą abym podjął pracę jako magazynier. Mają mały bałagan w magazynie, ale to kwestia wprowadzenia małych zmian i odpowiedniej organizacji pracy i będzie tam porządek i finansowo ok, dostałem więcej niż powiedziałem na rozmowie kwalifikacyjnej i jest to więcej niż 2500 netto.

były pracownik
@Mario 27.01.2016 00:11

hahahaha Jak tam popracujesz parę miesięcy to nawet jak dostaniesz 9 netto to będziesz chciał stamtąd spier.... :-)

Mario

he he he. 4000 to trochę za dużo co ja zrobię z taką kasą;). A tak poważnie to najlepiej złożyć CV i jak się odezwą pójść i samemu się przekonać jakie warunki oferują, nic to nie kosztuje. Zostałem zaproszony i wybieram się na rozmowę.

rrr
@Mario 24.01.2016 11:09

i co Mario? jak rozmowa?

r

tak, tak jak napisane było wcześniej, można 4000 zarobić:) same premie są tak duże, że dech zapiera składajcie CV, tylko potem nie płaczcie to jest dobre miejsce na pierwszą pracę, złapać doświadczenie i uciekać

Realnie

W tej firmie wszystko jest realne a czasami wręcz wydaje się nieprawdopodobne

Mario

Znalazłem info ze poszukują magazyniera i wysłałem CV. I 2500 na rękę to raczej nie są wygórowane zarobki. Mam pytanie kto tam pracuje albo pracował czy realna pensja 2,5 tysiąca na rękę.

Bierz bierz bierz

Jak sie nie dostaniecie do Emedu to nie tnijcie sobie żył z tego powodu. A ty od mediany sprawdz sobie jakie są koszty utrzymania w Warszawie. A jak nie chcesz zapłacić to później nie narzekaj

Daj daj daj;-)

2500??? Powiedzcie tyle na rozmowie kwalifikacyjnej to na pewno się dostaniecie ;-) (dla mniej kumatych: to była IRONIA o ile znacie takie pojęcie) Sprawdźcie najpierw jaka jest mediana w Warszawie na takim stanowisku! Bye!

ha ha ha

Weronika, jeszcze jeden taki komentarz i kogoś zabiję śmiechem:) 4000 pln i premia? Wolne żarty. Kilka osób tyle zarabia i koniec. Kropka. Ogólnie to jest bałagan.

mario
@ha ha ha 22.01.2016 19:30

Witam. a możesz powiedzieć ile tam się zarabia, czy 2500 PLN to realne zarobki czy lepiej dać sobie spokój

iwon

Pracuję w firmie emed dobrze nie jest ale od kiedy jest tutaj księgowa pani W i jej pomoc też pani W to jest tragedia ale chodzą słuchy że długo tutaj nie popracują

cock

nie ma żadnego systemy zmianowego, pracujesz 7-15 i wychodzisz

W

Jakie zarobki na produkcji,ile jest zmian.

spostrzegawczy

Dla wszystkich którzy czytają to forum. Jeśli ktoś interesuje się tą firmą i śledzi to forum to zauważy, że wszelkie negatywne opinie są usuwane. Ja śledzę już jakiś czas i to zauważyłem. Nie polecam tego forum!!!

szczery

Popracuj tam @tollens to będziesz wiedział skąd... ja miałem tą nieprzyjemność. Zresztą wystarczy popytać innych co tam pracowali.

Blada

Jak traktują pracowników? Poza paroma wyjątkami, to pracownicy są traktowani jak zło konieczne. Szczerze nie polecam

piotrek

No dobrze, to, że emed oferuje sprzet elektrochirurgiczny, to raczej kazdy zainteresowany wie albo może sobie szybko sprawdzić. Powiedzcie lepiej jak oni traktują pracowników i czy w ogóle jest szansa się tutaj dostać, czy raczej rotacji ani nowych miejsc tu nie uraczysz. W jaki sposób dowiedzieliście sie, że poszukują pracowników?

fan

szczególnie zwracam uwagę na słowo podobno:-)

Lucky

MOże wiecie Jakie są zarobki dla os. bez doświadczenia w sprzętówce? Jaka jest atmosfera pracy? Wiem, że samochdy to Fabie, ale czy w dobrym stanie? W ogóle polecacie?

Lucky

Nitro, początek był 3mies. temu, kiedy zadawałem to pytanie i kiedy szukałem na nie odpowiedzi. Teraz odpowiem na Twoje pytanie: nie mylisz się:)Szkoda tylko, że nie odpowiadasz na pytania tylko stwierdzasz, że nie ma wakatów. Dzięki za pomoc nieocenioną:)

endoskop

samochody były fabie z gps (pamiętajcie, że tam jest kult tej zabawki ;-)

endoskop

gps non stop sprawdzany czy zgodny z raporcikami,( usunięte przez administratora )poza tym można się naprawdę wiele nauczyć, są szkolenia, regularne testy sprawdzające, prezentacje, scenki, odpytki, obycie z salą operacyjną i zabiegami chirurgicznymi, firma znana w szpitalach, dobra opinia u klientów, którzy nie muszą mieć najwyższej jakości, jeśli komuś nie przeszkadza gps( usunięte przez administratora ) to jest świetna firma do łapania kontaktów, zastanawiające jest jednak to, że dość często zmieniają się przedstawiciele, szczególnie w warszawie, za mało kasy ?

kangur

Firma nazywa się obecnie: EMED SP. Z O.O. SP. K. ul. Ryżowa 69a 05-816 Opacz

Fred

Nie zakończyli działalności tylko zmienili nazwę. Firma ma się dobrze i nic nie wróży jej upadkowi

Darek

Szkoda w takim wypadku, bo chyba emed nie był złą firmą i pracownikom dobrze się pracowało, może jeszcze powstaną, dlaczego upadli?

pp

[usunięte przez moderatora] Wszyscy, którzy piszą źle o Emedzie powiem Wam jedno: Znam kilka podobnych firm i uwierzcie mi, że w Emedzie jest wyjątkowo w porządku.

Zostaw opinię o Emed Sp. z o.o. Sp. k. - Opacz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Emed Sp. z o.o. Sp. k.