Outdoor New Media

Opole

Opinie o Outdoor New Media

ej
użytkownik zarejestrowany

ja toi bym raczej chciała was zapytać czy ta firma jeszcze w ogóle istnieje i funkcjonuje na rynku... niestety ani widu anoi słychu o nich w internecie

oszukana

Do dzisiaj nie zaplacil mi za dwie usługi fotograficzne, ktore wykonalam w 2010. Nie odbiera tel. zniknal .....nie tyle nie polecam co wrecz przestrzegam przed tym kolesiem - [usunięte przez moderatora]

Katarzyna

Solidna i rzetelna firma, naprawdę polecam.

Gość

Ten [usunięte przez moderatora] wisi mi pieniądze!!! Oszust najzwyklejszy i podły człowiek. Mam nadzieje, że czyta tego posta!. Kiedyś trafi na takiego, którego oszuka i kto nie będzie miał skrupułów, żeby swoje pieniądze odzyskać!!!

Oszukana

[[usunięte przez moderatora]i tyle, wisi mi 400 zł!!! A teraz nagle przeniósł bióro do Katowic... [usunięte przez moderatora] i tyle!

Nikola

Potwierdzam na całej linii. Trzeba z facetem uważać. Mnie również oszukał. Nie polecam

dzika

trzeba uważać właściciel zatrudnia bez umowy i później nie płaci. Z moich informacji wynika, że nie płaci nawet za biura, które wynajmuje.

hostessa

Porządna Agencja obsługująca dużych Klientów, wynagrodzenie ok , polecam

RobinHood

LIPA - NIE POLECAM !!!

Zostaw opinię o Outdoor New Media - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Outdoor New Media