Opinie o D aucy Frozen food w Lipno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy D aucy Frozen food. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie D aucy Frozen food o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o D aucy Frozen food w Lipno

Pracownik Nowy wpis

Hamstwo zastane, sami w biurach maja wolne, a tu człowiek musi rypac. Nie wiem czy to hamstwo w biurach to czasami czyta, jak tak to życzę i aby następne święta pracowali. Bo zwykły szay człowiek musi pracować.

Ja Nowy wpis

Praca ok ????tylko osoby niektóre pracujące ????

Irena Nowy wpis

Chciałabym, żebyś napisał, co konkretnie masz na myśli poprzez swoją wypowiedź, gdyż na ten moment jest ona niezrozumiała i może zostać inaczej odebrana. Jak oceniasz atmosferę w firmie panującą i kontakty między pracownikami? Jak wpływają one na efektywność Waszego zespołu?

Pracownik Nowy wpis
@Irena

Podejrzewam że chodzi o dwie panie pani kierownik A i jej brygadzistka Z . One nie traktują ludzi z szacunkiem.

sprzatajace tylko zajmuja sie nie nie tym co powinni

gabrycha

Pogratulować taktu, kultury, nie wspomnę o braku jakiegokolwiek doświadczenia z tego co wywnioskowałam z tekstu osoby z nikiem "pracownik " Łatwo jest osądzać i krytykować a trudniej się wykazać. Dobra rada na przyszłość! Przede wszystkim należy spojrzeć sobie za kołnierz. Pracowałam tam wiele lat, znam "starą" kadrę i nie mogę nic złego o tych osobach powiedzieć. Ogarnąć pracę w tym zakładzie nie jest proste a pracując z tak nie kompetentnymi osobami jak "pracownik" tym bardziej. Pozdrowienia dla "starej" załogi.

GONZALO
@gabrycha

starą¸ kadre może i znasz ale ta kadra typowa kierownicza która porusza sie po samej produkcji to nie ludzie to smiecie zyjące na dorobku innych szczegolnie na zmianie B

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie D aucy Frozen food? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Remik

Firma normalnie działa?

znawca11

Nie polecam nikomu pracy tam pieniądze to najniższa krajowa , ciągłe straszenie ganianie , ciągle mało, mało norma co dzień większa, maszyny złom nie serwisowany od nowości, wszelkie awarię maszyn to od razu wszystko że przez ludzi, atmosfera gorzej niż tragiczna, brak szacunku ze strony brygadzistek i mistrzyń w stosunku do dużo starszych wiekowo pracownic, ogólnie zero kultury i szacunku dla ludzi,, Lepiej traktują ukraińców jak Polaków.....

Mrożonka

Sa cztery oddzialy w Polsce.

misio

no i komentarze pracowników się ucieły :-( szkoda bo ja też zastanawiam się o co chodzi z tym omijaniem z daleka. Nikt raczej nie chce popaść na nieuczciwego pracodawcę a teraz to coraz gorzej z tym więc dobrze że chociaż mamy takie foorum- jakieś rozeznanie w temacie mniej więcej już jest, ale napiszcie jeszcze jak jest dokładniej teraz.

A ja pracuje na zmianie A i jest super:))

czachorowska

chociaz sobie troche wypije razem z derektorem to nie znaczy ze sie znencamy nad pracownikami i mysle ze ni tak zle kierujemy ta firma

zadowolony bo BYŁY pracownik

Tak, tak - omijać z daleka! Atmosfera w zakładzie jest straszna. Zero współpracy i komunikacji na normalnym poziomie - krzyki, kłótnie i nic więcej. Nowy pracownik niestety nie ma co liczyć na akceptację ze strony "starej kadry" oraz na jakąkolwiek pomoc. No może z małymi wyjątkami dzięki którym dało się tam w ogóle pracować. Także nie polecam tego miejsca chyba, że ktoś ma mocne nerwy albo mu zwisa, że ktoś się na niego non stop wydziera :) Z resztą zła opinia o d'aucy krąży po Lipnie i okolicy :) [usunięte przez administratora]

Pracowniku to z Tobą coś jest nie tak.Miałem przyjemność pracować w d'aucy i uważam że firma i ludzie w niej pracujący są wspaniali.Moim kierownikiem była pani [usunięte przez administratora] którą uważam za wspaniałego człowieka i kierownika.

To fakt, jak sie chce plywac to rzeczywiscie lepiej nie zaczynac bo nic z tego nie wyjdzie... Pracowniku gdybys cokolwiek potrafil i chcial dac cos z siebie napewno twoja opinia tez byla by inna... Zarobki podobne do zarobkow w regionie i tyle. Jak sie chce pracowac wszedzie mozna cos osiagnac...

Moze praca nie jest zbyt ambitna i pieniadze nie sa za specjalne, ale z komentarzem dotyczacym zalogi sie nie zgodze. Widocznie "pracowniku\" to z Toba cos bylo nie tak, ze nie mogles sie z nikim dogadac. Wg mnie zaloga jest jak najbardziej ok.

Dokładam się do wypowiedzi najlepiej omijać z daleka ten zakład. Ładu składu i porządku brak. Kierownik produkcji? a kto to wogóle jest kierownik produkcji tam do tej pory nie wiem.... Pani odpowiedzialna za produkcje nie ma o tym kompletnie żadnego pojęcia może przasadzam ale pojęcie jak pić kawę i zwalać wszystko na innych by samemu ustrzec się odpowiedzialnośći za popełnione błedy. Kierowniczki zmiany tez niczego sobie jedna całkiem rozsądna i na jej zmianie praca idzie normalnie tak jak powinna. [usunięte przez administratora]. A sam dyrektor to mógłby odpuscic sobie te stanowisko i w jakim normalnym zakladzie dyrektor ma jedno pomieszczenie z kierasem technicznym... OMIJAĆ płaca niska bardzo nawet rolnicy dostarczający towar narzekają na załoge w tym zakładzie. Nie polecam nowym pracownikom tego zakładu D'aucy - Lipno jest najgorszym zakładem z sieci D'aucy w Polsce!!!

aw

Omijać z daleka!!!

Zostaw merytoryczną opinię o D aucy Frozen food - Lipno

D aucy Frozen food
2.5/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Tytoniowa 22
    04-228 Lipno