Tarczyński S.A.

Opinie o Tarczyński S.A.

Antoni

ja mam pytanie o stanowisko Automatyka, jaki system pracy obowiązuje w zakładzie? Praca bardziej projektowa przy wdrożeniach i serwisie czy wszystko w stronę UR a takie rzeczy robią zewnętrzni? z terminami wypłat nie ma problemu? stawiaja na młodosc czy na doswiadczenie?

Hejo
@Antoni

Automatyk -95% to UR. Zmiany wszystkie.

NOVA

Witam, czy może ktoś napisać na czym dokładniej polega praca na stanowisku PROMOTORA SPRZEDAŻY? pracował ktoś na tym stanowisku i mógłby coś więcej powiedzieć?

Mikuś
@NOVA

Praca promotora sprzedazy zalezy przede wszystkim na przeprowadzani degustacji w sklepach na terenie calej Polski. Jako narzedzia pracy dostajesz Auto, Ipada, Telefon, dodatkowo karta multisport oraz opieka medyczna. Praca bardzo fajna, malo stresujaca. Jezeli jestes osoba otwarta do ludzi, pogodną i nie masz problemu z zaplanowaniem czasu to mozesz smialo aplikowac. Pracowalem na tyn stanowisku ok 6mies. W tym momencie jesten juz na staniwsku PH, wiec jezeli chcesz sie tez rozwijac to jak najbardziej polecam :)

Waldek
@Mikuś

Mam pytanie odnośnie pracy jako promotor sprzedaży. Wiem już jaki jest charakter tej pracy, ale czy mógłbyś powiedzieć coś więcej o zarobkach? W poniedziałek mam mieć rozmowę kwalifikacyjną na to stanowisko i nie do końca wiem jaką kwotę wynagrodzenia zażądać, tak, żeby była to kwota mimo wszystko rozsądna. ;)

Jdnd
@Waldek

Zawiedziesz sie , lepiej odpusc sobie promotora. Jezeli nie masz zycia prywatnego to praca w sam raz

pytanie

Witam, ile mozna zarobić na PH, głownie interesuję mnie podstawa brutto. Z góry dzięki za odpowiedź

lowel
@pytanie

4000 zł netto

marek

Wydaje mi się, że to jest naparwde znana firma i z tego też jakie podejście mają do swoich pracowników - na pewno teraz pojawiła się do ncih oferta pracy jako Przedstawiciel Handlowy ds. Sieci i wydaje mi się, ze jest ona opłacalna.

Rekrutacja o czasie, dość sympatyczny przebieg. Pytania standardowe. Rekruterka i człowiek bezpośrednio związany z zarządem zamiast kierownika czy menadżera komórki. Oferta przecietna

Standard

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Były PH

Rotacja(usunięte przez administratora) odpuśc sobie stanowisko P.H... wiem byłem nie polecam

Mariusz

A dlaczego ciągle wiszą ogłoszenia tej firmy, z czego wynika tak duża rotacja pracowników ?

Zbychu

Czy prawdą jest że w ostatnim roku zmieniło się kilkunastu przedstawicieli ?? Co jest główną przyczyną takiej rotacji ?

gość
@Zbychu

No logika mówi że mają braki w kadrze zarządzającej...

mininna

ja tam jednak słyszałam że atmosfera w pracy tutaj jest bardzo dobra, wręcz wyśmiwenita - nie wiem dlaczego staracie się imputować że mogłoby być inaczej. a z innej beczki, wiecie czy technolodzy na stazxu mają płacone jakiekolwiek wynagrodzenie i na jakie zmiany robią?

Waldek

Czy nadal jest taka kiepska atomsfera jak była opisana wcześniej w zespole ph ??

Leszek

Proszę o pomoc, jaka panuje obecnie atmosfera w dziale sprzedaży, w 2015 (usunięte przez administratora)Czy coś się zmieniło ??

Czy obecnie w dziale sprzedaży panuję zła atmosfera jak we wrześniu 2015 ? (usunięte przez administratora)

Aga

Czy pan A.B nadal pracuję jako dyrektor ? Czy w firmie coś się zmieniło od września 2015 ?

Proszę o informacje na temat atmosfery i ogólnych warunków pracy przedstawiciela handlowego. (usunięte przez administratora)

M

Witam, czy ktoś może wie na czym polega praca promotora sprzedaży Tarczyński?

ciekawa
@M

również chciałabym się dowiedzieć coś na temat tego stanowiska, jakie obowiązki, szkolenia? w ogłoszeniu piszą, że nie trzeba mieć doświadczenia.

nowa
@M

podbijam, czy ktoś mógłby napisać coś więcej na temat tego stanowiska, promotor sprzedaży, jak wygląda praca, obowiązki i proces wdrożenia?

monia szynka

w dziedzinie mięsnej na skoro taka znana firma to dobrze traktują ludzi

chętny na staż

A jak traktowani są stażyści technolodzy, jak zarobki, godziny pracy? Czy rzeczywiście jest możliwość potem dostać normalną pracę w zakładzie?

piotr

Witam wybieram się na rozmowę w sprawie pracy może ktoś podpowie jakie są zarobki jaka atmosfera pracy social praca na produkcji w B-B.Pozdrawiam

piotr

Witam wszystkich wybieram się na rozmowę w sprawie pracy Tarczyński B-B może ktoś coś podpowie jakie są tam warunki pracy i płacy socjal praca na produkcji.Pozdrawiam.

isa

Czy ktoś był na stażu jako technolog w labolatorium? Jak wrażenia? Firma organizuje jakiś dojazd dla pracowników z np. Trzebnicy- chodzi mi o zakład w Ujeźdzcu Małym? Albo da radę wynająć mieszkanie/pokój w tej wiosce? Bo w trzebnicy jakieś mieszkania na wynajem widziałam, ale dojazd pks to chyba masakryczny... Staż by mnie interesował, ale nie mam samochodu, mam prawko, ale nie wiem czy dalabym rade szybko jakis samochod kupic jakby co...

isa

Czy ktoś był na stażu jako technolog w laboratorium? Chodzi mi o zakład w Ujezdźcu Małym. Istnieje jakiś transport dla pracowników? Na stażu mi zależy, wynajęłabym sobie mieszkanie w Trzebnicy, ale w tej chwili nie mam samochodu i nie wiem, czy dałabym radę szybko kupić cos taniego i dzialajacego ;/ a z dojazdami pks do tych Ujezdziec to widzialam ze straszanie kiepsko ;/ Abo jest mozliwosc wynajecia pokoju/mieszkania w tych Ujezdzcach?

Zostaw merytoryczną opinię o Tarczyński S.A. - Trzebnica

• Jak się pracuje w Tarczyński S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tarczyński S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarczyński S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tarczyński S.A.?

Kandydaci do pracy w Tarczyński S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tarczyński S.A.