Tarczyński S.A.

Opinie o Tarczyński S.A.

Karolek

Czy to prawda że firma wyrzuciła Ukraińców ponieważ okupowanej hale albo nie chcieli pracować

Leszek

Witam jak tam praca na produkcji jest ciężko?

Arkam

Witam mam isc na magazyniera jak sprawy sie maja zarobkowo I zawodowo? Moze ktos cos podpowie. Pozdrawiam

Były P
@Arkam

praca w systemie 4 zmianowym po 8 godzin, wynagrodzenie około 2000 zł, czasami praca w biegu, brak poszanowania dla Polaków, Ukraińcy są święci. Przyjmujesz towar, wydajesz, dodatkowo pracujesz jako wagowy i pracownik załadunku a najlepiej jak byś mógł skoczyć po pracować na inny dział w między czasie. Jak jesteś bardzo zdeterminowany i nie możesz znależć pracy gdzie indziej to z pewnością będzie wymarzona praca. Powodzenia

Kama

Jak wygląda praca przedstawiciela. Kończę studia logistyczne i chce rekrutować?

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja jak i sama rozmowa kwalifikacyjna przebiegła sprawnie i profesjonalnie. Podczas rozmowy pojawiły się pytania związane m.in. z dotychczasowym doświadczeniem, zainteresowaniami, wykształceniem. Dodatkowy plus za ciekawy system adaptacyjny w firmie.

Tomcio489

Witam, ktoś może powiedzieć jak wygląda praca kierowcy (kat C) ? Wiem tylko że pracuje się u podwykonawcy ale czy atmosferę jaka panuje na produkcji da się też odczuć jako kierowca?

Dlaczego wciaz usuwacie moj komentarz?????? Nie wolno juz pisac prawdy??

Dlaczego moja opinia jest usunieta?? Nie widze jej.

Dzisiaj kupilam w Holandii "Salceson Klasyczny" tej firmy. Nie da sie jesc. Moim zdaniem wlano perfumy w ten produkt.Wiecej nie bede pisac bo szkoda czasu.Ale juz wiecej nie kupie.

@anonymous

Musze jeszcze kilka slow dopisac.Wyglad salcesonu ladny jest to co potrzebne.Ale smak okropny. Jadalam lepszy. Kupilam po raz pierwszy i ostatni. Mozliwe, ze przesadzono z przyprawami. Salceson ma smakowac miesem a nie perfumami.

Szczera

Witam. Moj mąż tam pracował. Przychodził do domu. Siadał przed komputerem i do 20 kończył pisanie maili, planów i raportów. Pracował 1.5 roku... Nie dało się wytrzymać. A czasami jeszcze dyrektor robił mu nadgodziny w soboty i niedziele. Ciężko było zaplanować weekend... A czasami nawet i popołudnie... Ten dyrektor którego on miał nad sobą jest wyjątkowo niesympatyczny i najzwyczajniej w świecie nieludzki. Czasami miało się wrażenie że robi cos celowo ażeby pognębić pracownika. A jeśli ktoś się sprzeciwił wyjazdu/pracy w niedziele tlumczyąc np względami rodzinnymi czy zaplanpwanym wyjazdem-wylatywal z pracy pod byle pretekstem. Owszem. Każdy idzie do pracy żeby pracować. Można mieć ciężka pracę. Ale ta akurat zabierała NAM życie prywatne, rodzinne. A kolejna sprawa to to, że ludzie są ciągle pod presją ze strony dyrektorów. Przynajmniej tego który był nad moim mężem. Za błąd nie karano czy nie upominano pracownika karą pieniężną czy upomnieniem tylko wywalano z pracy. Nie wiem czy nadal tak jest. Wtedy tak było. Ja jako jego żona czułam się niezwykle samotnie przez jego pracę. Dzięki bogu że wtedy dzieci nie było.

snajper

Tarczynski wez sie wreszcie za swoich dyrektorow pasibrzuchow nierobow bo polecisz z torbami!!! Zwolnic ich!!! Nie szkoda Ci kasy na tych obibokow???

konsument
@snajper

co za idiota wymyślił kabanosa w bułce,jestem zwykłym konsumentem casami zagladam do firmowego sklepu i mogę dodać ,że za taki pomysł bym go na pysk wyrzucił,tego nie można jeść ,można ludzi zatruć jeszcze za taką wysoką cenę,-kabanosy nafaszerowane konserwantami aż rzygać sięchce pozdrawiam

Csef
@konsument

Kabanos w bułce to syf. Jak widać po sklepach nie sprzedaje się. Pomysl poroniony. Wolę kupić bułkę z parowka w markecie taniej smaczniejsze i z sosem. Życzę firmie więcej tak udanych inwestycji.

juz byly pracownik

Długo zastanawiałem się czy podjąć prace w tej firmie. Zdecydowałem że warto spróbować mimo nieprzychylnych opinii. Bardzo się zawiodłem. Zero szacunku dla pracowników, wyzwiska krzyki ponizanie. Zero zaangażowania kierownictwa w programy stażowe. Firma zatrudnia dużo stażystów, nie przekazuje wiedzy a poźniej zwalnia po 2 miesiącach. Za każde zwolnienie lekarskie ląduje się na dywaniku,,, bylem w szoku widzac jak chore osoby biora urlop bo boja sie konsekwencji l4... duzy mobbing, jesli myslisz ze jak dasz z siebie wszystko to zostaniesz doceniony- nie łudx sie, tak nie bedzie. Nawet wieloletni pracownicy potrafia byc zwolnieni bez slowa wyjasnienia- taka jest polityka firmy że nie maja potrzeby sie tlumaczyc. Nowy dyrektor zarządzający- tragedia, zero szacunku. moznaby ksiazke napisac ale po co sie denerwowac- trzeba szukac pracy tam gdzie sie pracownika SZANUJE (i nie pisze tu o finansach bo te sa raczej ok)

Tymon

Czy jesteście przekonani, że nie można napisać o firmie Tarczyński coś pozytywnego? W każdej firmie są okresy lepsze i gorsze, może macie teraz gorszy czas? Szukanie dziury w całym nic nie da tylko psuje się atmosfera i ludzie nie maja chęci do działania.

ewsew
@Tymon

O firmie nie można napisać NIC pozytywnego. Cieszy cie multisport czy luxmed ? Na multisport rąbiąc po 12 h (płacone 8) nie masz czasu. Luxmed ? Chyba po to żeby leczyć to czego nabawiłeś się w pracy. Paczki świąteczne ? Nie zrekompensują dzieciom zmordowanych lub nieobecnych rodziców. Napięcie jest wszędzie, ale w tej firmie ludzie przed zebraniami z nerwów potrafili tracić przytomność bo nie każdy lubi być wyzywany.

Zbulwersowana
@Tymon

Oczywiście, że nie mają chęci do działania ze względu na to, ze pracownicy są męczeni psychicznie bo inaczej nie da się tego określić ! Pracując po 12h menadżerka mówi Ci że jesteś za mało wydajny/wydajna !

Technolog

Praca w technologii na 3 zmiany, czasem nawet zdarza się tak że te zmiany są jedna po drugiej i tak w kółko. Do tego dyżury weekendowe, minimum raz w miesiącu przy czym nigdy do końca nie wiadomo kiedy one wypadną i ciężko coś zaplanować. Rano przed pracą trzeba być już ok. 20 minut wcześniej, po pracy najlepiej godzinę dłużej albo i 2, jedna szybka przerwa w ciągu dnia, gdzie z zegarkiem w ręku trzeba kontrolować czas bo czas przerwy obejmuje dojście na stołówkę (!). Praca jest raczej typowo fizyczna i takich osób firma poszukuje. Osoby wykazujące objawy samodzielnego myślenia i chcące wykonywać bardziej ambitne zadania niż ważenie mięsa i sprzątanie zwykle od razu są wyrzucane a na ich miejsce brani są świeży stażyści i zabawa zaczyna się od nowa. W biurze nie można usiąść bo Oko Saurona patrzy uważnie przez kamerę, nie można nigdzie na dłużej stanąć bo Oko Saurona może stwierdzić że właśnie nie pracujemy i dyscyplinarnie nas zwolnić. (zwolnienia dlatego że komuś nie podoba się kolor twoich butów na porządku dziennym) Niestety, tak jak zostało powiedziane wyżej, firma nie docenia starych pracowników a preferuję prowadzenie ciągłej rotacji w dziale i w ten sposób obniżanie kosztów pracy - praca jest dosyć prosta i można się jej łatwo nauczyć. Polecam dla twardych osób, które są chętne długo siedzieć w pracy i nie lubią samodzielnie myśleć.

Woda1/Woda2
@Technolog

Ciekawe kiedy cenzura na tej stronie zdejmie kolejną prawdziwą opinię i zastąpi ją opłaconą. Zmartwię was. Nic to nie da. Cała branża wie jak super jest. M.in. dlatego pracują prawie sami stażyści

Malwina

O prosze widze, że moja opinia została usunięta. Śmiech na sali... ciekawe, ktora prawad najbardziej zawołała ? Niskie wynagrodzenie ? Godziny pracy ? A może, że pracowników faszerujecie zepsutym jedzeniem ? Spokojnie i tak osoba zatrudniajac się w tej firmie sama poczuje na własnej skórze jak jest w tej "prestiżowej" firmie !

Obecny pracownik
@Malwina

Malwina, nie zgodzę się z Tobą jeżeli chodzi o stołówkę. Tyle lat pracuję i nigdy nic zepsutego nie było. Pracowałam też w jakości i wiem, że takie sytuacje nie mają miejsca. Zresztą pomyślmy trochę - sama dyrekcja też je na tej stołówce.

Malwina
@Obecny pracownik

Hmmm szkoda, że nie zaobserwowałaś, że większość z dyrekcji przynosi swoje jedzenie ( w plastikowych opakowaniach). Ja wyrażam swoja opinie, przedstawiam swoje obserwację.

W TSA skutecznie zwalnia się fachowców ale tylko po to by za miesiąc-dwa rekruter prowadził poszukiwania na owe stanowiska. Szczerze mówiąc jest to dla mnie niezrozumiałe.Nie należy się przywiązywać do tej firmy gdyż nawet długoletnich pracowników mają za nic i nie chodzi mi w tym wypadku o ,,taryfę ulgową,, w pracy . Lepiej przyuczyć dwóch nowych zielonych pracowników niż zatrzymać doświadczonego. Jeżeli masz nerwy ze stali to polecam pracę w tej firmie

Patrycja

@EINick, @kr, komentarze, które są zamieszczanie na forum, są podawana weryfikacji przez administratora, jeśli naruszają w jakiś sposób regulamin (np. są w nich pomówienia, wulgaryzmy, naruszanie czyichś dóbr osobistych) mogą z forum zostać usunięte. Dzieje się to jedynie w takich sytuacjach, inne wpisy mają prawo na forum pozostać. Może moglibyście odnieść się do mojego wcześniejszego pytania? Dotyczyło ono warunków pracy, a takie wpisy liczą się na forum najbardziej.

lacki

Piszesz o spotkaniach OH z dyrekcja czy RKS? A kto jest Dyrektorem odpowiedzialnym za PH ? Podajcie chociaz inicjaly.

Wiktor

Dla odważnych! Warunki PH w firmie: Podstawa około 2000 netto Przy prawie 100% realizacji wszystkich celów około 4300zł netto jak będzie słabsza(ale nie słaba) to potrafi wyjść i koło 3000. Co miesiąc zabierają za coś około 200-300 zł uznaniowej za byle powód ale zawsze się znajdzie. Auto Skoda Fabia Kombi z 2016 (kilometry prywatne max 600 a jak więcej to wyciągną konsekwencje bo będą płacić karę w leasingu!!) LuxMed Multisport od niedawna z dość sporą dopłatą własną. Ciągłe zawalanie wyprzedażami! Dział planowania da (usunięte przez administratora) a PH muszą codziennie dzwonić do hurtowni z wyprzedażami, czasem produktów którymi się nie handluje no i oczywiście jak nie sprzedasz to wyciągną konsekwencje. Karda zarządzająca bez pomysłu. Ciągły mobbing. Dyrektor twierdzi że PH jest żołnierzem i ma wykonywać rozkazy z góry. Egzaminy z asortymentu i z idiotycznych informacji jak np jakiś numer telefonu do danego działu i jeśli nie zdasz to wyciągną konsekwencje. Aaa i najważniejsze. Firma stara się dbać o wizerunek, a dyrektor wprost mówi że (usunięte przez administratora) go to co piszą na goworku. Powodzenia życzę pracującym i tym co chcą tam pracować.

kr

wszystkie "niewygodne" komentarze są usuwane, a pozytywnych nikt nie pisze, bo też nie ma o czym. Porażka!!! ale tak to się kończy jak się "inwestuje" w taką kadrę zarządzającą... jak to mówią: "ryba psuje się od głowy"

Juz po multisporcie

Zostaw merytoryczną opinię o Tarczyński S.A. - Trzebnica

• Jak się pracuje w Tarczyński S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tarczyński S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarczyński S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tarczyński S.A.?

Kandydaci do pracy w Tarczyński S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tarczyński S.A.