Tarczyński S.A.

Opinie o Tarczyński S.A.

a ja miło wspominam pracę w tym zakładzie :) pracowałam tam zaledwie w okresie wakacyjnym - ok 3 miesiace, zarobki nie były najwyższe, ale czego oczekiwać wiecej od podrzednego stanowiska produkcyjnego. jedyny minus to niektóre panie brygadzistki, które miały się za niewiadomo kogo i wprowadzały nieciekawa atmosfere i panie z długim stazem pracy, które chciały wszystkimi dyrygować, ale cała reszta była w porządku.

Karma wraca, do Tarczyńskiego widocznie zaczyna wracać skoro codziennie kilka ogloszen o prace, czyżby brak chętnych ? :) w końcu ludzie idą po rozum do głowy i zaczynają się szanować

dasfg
@anonymous

ukraińcy mają dość z hindusami się nie udało. może marsjanie pomogą

uśmiechnięty w końcu ;)

Najgorsza firma w jakiej pracowałem !!! cały czas jest się obserwowanym na kamerach jest się obrażanym przez kadrę zarządzającą ( która co najlepsze rządzić nie umie ) ... każą robić nadgodziny za które nie płacą jak się temu sprzeciwisz to na drugi dzień dostajesz wypowiedzenie lub zje...kę. Nie polecam nikomu najgorszy czas w moim życiu. Kwestia finansowa ok, ale jak doliczymy sobie nadgodziny, które każą robić to jest już mniej fajnie

Z

Sama praca nie jest zła, zarobki wydawałoby się, że też nie najgorsze, ale gdyby przeliczyć ile należy się pracownikom dopłaty za nadgodziny, której oczywiście nie otrzymują, zarobki nie są już takie atrakcyjne. Brak poszanowania pracownika, jego czasu prywatnego i życia rodzinnego, konieczność tłumaczenia się z każdej, niemającej znaczenia pierdoły, tłumaczenie się z L4, brak możliwości skorzystania z urlopu - wszystko to powoduje, że firmę oceniam jako niewolniczą, a przecież niewolnictwa już dawno nie ma!!! Ktoś chyba o tym zapomniał. Ogromna ilość nadgodzin, ciągły stres w pracy (nigdy nie wiesz za co oberwiesz, a zdarza się obrywać za coś, za co nie ponosisz odpowiedzialności), nieufność w stosunku do pracowników, dziwne kontrole.....jednym słowem: zastanówcie się dwa razy zanim przyjmiecie ich ofertę pracy. Rozmowa kwalifikacyjna bardzo profesjonalna, obiecuje się pracownikom złote góry....a rzeczywistość wszystko weryfikuje, niestety na niekorzyść pracownika. Jeśli nie masz rodziny albo nie chcesz (już) jej mieć, lubisz awantury o byle co, nie przeszkadza Ci ciągły stres, lubisz spędzać w pracy 3/4 swojego życia i pracować z ludźmi na wyższych stanowiskach, których brak kompetencji aż uderza w oczy - ta praca jest właśnie dla Ciebie!

dasdbb
@Z

wystarczy sprawdzić kto w kadrze jakie ma wykształcenie. A co do nadgodzin. 55 h tygodniowo jest miło widziane. Oczywiscie do tego weekendzik. I wszystko za darmoszke

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja jak i sama rozmowa kwalifikacyjna przebiegła sprawnie i profesjonalnie. Podczas rozmowy pojawiły się pytania związane m.in. z dotychczasowym doświadczeniem, zainteresowaniami, wykształceniem. Dodatkowy plus za ciekawy system adaptacyjny w firmie.

Grzegorz

Tragedia !!!! Ja pracowałem jako PH tam 3 tygodnie i dostałem strzała w postaci wypowiedzenia umowy!!!! Po trzecim dniu pracy telefony typu " co robiłeś na tej stacji 15 minut, ile można kupować kawę??" Śledzenie i prześwietlanie dnia pracy dzień po dniu i tłumaczenie się dlaczego tak a nie inaczej. Pracuje jako Ph już 10 lat dokładnie w 3 firmach nie biorąc pod uwagę Tarczyńskiego mam spore doświadczenie i wiedzę handlową , każdy z Nas PH staje na tak zwaną kawkę i nigdzie nie musiałem się z tego tłumaczyć. Praca najlepiej po 10 godzin na dobę spróbuj tylko zjechać po 8 to na drugi dzień masz telefon ze zje..ą. Tragedia NIE POLECAM !!!!! szukajcie innej firmy tam nikogo nie szanują. Zresztą to widać po ilości ogłoszeń na pracuj.pl cały czas szukają tylko sami nie wiedzą chyba kogo.... (usunięte przez administratora) nic więcej

milu
@Grzegorz

Tak samo wygląda praca technologa. 30 kg mięsa w skrzynce musisz nieść sama bo telefon "czemu we dwie niesiecie jedną skrzynkę, prezes patrzy na kamerach"

MożeNowy

Witam. Mam zamiar wybrać się na rozmowę na stanowisko lidera. Czy może ktoś orientacyjnie podać stawki na tym stanowisku? Przez telefon się nie dowiem, a nie wiem czy jest sens w ogóle jechać.

Pracuś

Powiem tak, firma jako firma jest ok, ale ludzie, którzy tam pracują ja ciężkostrawni. Z małej błachostki robią wielką awanturę. Dla nich osoba, która jest zatrudniona powinna harować od rana do wieczora najlepiej za darmo. Moje ostatnie trzy wypłaty zostały mocno ścięte. Oferują ci prace ze zgranym i fajnym zespołem po czym okazuje się ze wcale tak nie jest. Jeśli. Chcesz dołączyć do zespołu, który jest negatywnie nastawiony oraz chcesz być wykorzystywany ta praca nadaje się w sam raz dla ciebie. Pozdrawiam

Cebula

Wszyscy boja sie dwoch nowych podobno z wielkich korpo. Przyszli zrobic “porzadki”

mi
@Cebula

I co z tego, że przyszli nowi z korpo, jak i tak za chwilę wymieni się ich na nowych. Przecież w tej firmie panuje nieustanna fluktuacja, której źródłem jest psychoza rozsiewana od lat przez samą górę.

daseth
@mi

oh byli już nie raz ludzie z korpo. Tylko wymiękali szybciutko. Korpo jakie by nie było ma jedną ważną rzecz - szacunek. Gdyby ktoś do dyrektora w korporacji powiedział tak jak odnosi się "góra" do dyrektorów w TSA to by miał po karierze

Czy to prawda że zakład w Sławie ma zostać sprzedany? Planuję założyć tam papiery do pracy ale po tym co usłyszałem zaczynam sie wahać

gru

Cóż można dodać... Niestety, ale te negatywne opinie, które się tu pojawiają to w większości prawda. Praca jest pod ogromną presją i w wielkim stresie, na spotkaniach ludzie drżą z nerwów. Nadgodziny nawet nie są mile widziane - to jest na porządku dziennym. W pracy trzeba być maksymalnie 10 minut przed rozpoczęciem pracy, jak ktoś przyjdzie "za 5" jest to już traktowane jako spóźnienie. Ludzie są wobec siebie nieufni, nie piszę, że mało pomocni, ale odczuwa się stres i dystans. Wypowiedzenia wręczane są niespodziewanie i w tym względzie nie ma znaczenia, czy jest się nowym pracownikiem, czy już całkiem "zasłużonym". Firma chwali się benefitami, takim jak ubezpieczenie, Lux med itp., ale przecież większość firm to teraz oferuje i to żadna przewaga. Jeżeli zastanawiasz czy chcesz podjąć pracę w firmie, która, na pewno jest innowacyjna, ma ugruntowaną pozycję na rynku i notuje bardzo szybki wzrost, wiedz, że stoją za tym: nadgodziny, tempo i stres już z pogranicza obłędu, niepewność jutra, mało dojrzały zespół zarządzający, brak poszanowania dla człowieka i jego rodziny. I dodatkowo: większość zamieszczonych tu opinii to prawda.

Słownik ortograficzny

o Boże, patrząc po wpisie to Ty i tak nie masz co narzekać, dobrze, że w ogóle masz robotę :)

Ulanowski Adam

W parówkach cielęcych i w drogiej kiełbasie suchej krakowskiej i w 'innych produktach wieprzowych było sporo kostek i to ostrych drobiowych. Dziecko o mało się nie za udławiło. Co te ostre harpunikowe drobiowe kości robily w takich wyrobach? Mięso w sklepie wygląda za lada chłodniczą obrzydliwie strach kupować. Tak zwane bonusy zgarnia bezczelnie załoga lub je sprzedaje.Coraz gorzej. Ekspedientka przy sporych zakupach wciska jakieś nic nie warte nalepki zamiast dać sos czy zupę w torebce itp. Brak dużych worków na spore zakupy.Ogólnie drogo i coraz gorzej. Szkoda, bo mi po drodze jak jestem w trasie. A tak musze kupować tam gdzie takich wpadek nie ma.

Norbert

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

zemstaogrodnika

nic nie przebije krasnala Hala Baly na compro. Gość, który malował Kościoły a z wykształcenia jest ogródkiem został kierownikiem od mechaniki nie mając o tym zielonego pojęcia. Największy donosiciel w calej firmie do samego Jacka . Jeśli to czytasz pajacu to wiedz o tym jak ludzie szydza z Ciebie ;)

byłypracownik
@zemstaogrodnika

o kim mowa ? Imię chociaż

Klapek akrobata
@byłypracownik

Hahahahahhaa kwicze

Były
@zemstaogrodnika

Hała Bała ???????????? ale jaja pewnie najbardziej znana ikona w zakładzie

ex
@Były

o kim mowa ? Skoro nie o kelnerze ? Dajcie chociaż inicjały :) albo imię

dsaeqw

Z punktu widzenia osoby dość obeznanej w tematyce żywnościowej ale też handlowej: Niech rekruterzy dzwoniąc po ludziach nie dziwią się że nikt do nich nie chce iść. Jedna z czołowych firm jak chodzi o "opinię". W branży większość wie jak tam jest i nikt się nie pcha. Dlatego łapią studenciaków

Rah

i ja napiszę coś od siebie, rok temu też czytałem te wszystkie komentarze, jednak zdecydowałem się spróbować... wkońcu różnie bywa. już od pierwszego dnia wszyscy w dziale byli przeciwko mnie, żadnej pomocy - po prostu ZERO od kogokolwiek zdany byłem tylko na siebie, pracowałem 2 tygodnie po tym czasie dostałem ..... wypowiedzenie, powód - nie dogaduje sie z załogą... :) miałem 2 tygodnie aby mnie wszyscy nagle polubili ... przestrzegam, szczególnie tym którzy odchodzą z innej firmy, bo mogą sobie narobić niezłych kłopotów. Od tamtego czasu pracuje w branży i już zdążyłem dostać awans :) czyli to chyba nie ze mna bylo tak zle :) dziwna firma - dziwne podejście pracowników, przełożonych nie liczą się z nikim.... są tam tacy którzy myślą co oni nie umieją a wiadomo gdzie byli i co widzieli.

Șontea Gheorghe

Hello I've worked at combined and not paid with me I want to know if I can get the money or not?

technologna102

Też długo szukałem pracy, wystarczyło poszukać i znalazłem ją na www.foodjobs.pl . Jestem technologiem i bez doświadczenia ciężko było się przebić ale udało się polecam zainteresowanym

technolożka
@technologna102

kochany jeśli robisz w TSA to nie jesteś technologiem tylko fizolem. Co to za technolog jeśli jedynym twoim obowiązkiem jest przerzucanie mięsa i przerabianie surowca na produkt (próbę). Zero szans na naukę, zero własnej inwencji

...

Witam. Czy w firmie pracuje dyrektor z Woseby (usunięte przez administratora)?

Ciekawski

A kim jest ten Pan?

Madagaskar
@...

Oj tak pracuje i już zamiata tak jak w poprzednich firmach. Ciekawe, że Tarczyński nie sprawdza opinii na rynku szczególnie w "TAKIM" przypadku, z drugiej strony pasuje on do Tarczyńskiego. Dzika firma dzicy ludzie.

Madagaskar
@...

Odpisałem Ci w bardzo ogólny sposób i bez obraźliwych słów, ale usunęli mój wpis. Robią tak zawsze jak chcesz napisać o tej spółce prawdę, czyli źle:)

były

Nie szanują ludzi i pracowników to Nie kupować ich produktów!!! Proste - Niech padną Wspierać firmy przyjazne pracownikom.

Zostaw merytoryczną opinię o Tarczyński S.A. - Trzebnica

• Jak się pracuje w Tarczyński S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tarczyński S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarczyński S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tarczyński S.A.?

Kandydaci do pracy w Tarczyński S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tarczyński S.A.