Opinie o Schattdecor Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Schattdecor Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Schattdecor Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schattdecor Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Jak oceniasz pracę w firmie Schattdecor Sp.zo.o.? To istotne, by poznać ocenę każdego pracownika.

Rombik

Ja dajmy na to jestem bardzo zadowolony. Pensja w miarę przyzwoita, robota logicznie poukładana, kierownictwo znośne. Duże bezpieczeństwo zatrudnienia, co jest dla mnie ważne bo mam na utrzymaniu żonę i trójkę dzieci. Firmy kryzysy światowe nie dotykały tak mocno, a przynajmniej nie było zwolnień tak jak w innych firmach. No i troska o pracownika dosyć duża, bo to firma rodzinna, nie tak bardzo nastawiona na zyski jak spółki giełdowe.

Lkse
@Rombik

A czy jakieś podwyżki firma daje sama z siebie ? Jak firma traktuje nowych pracowników? Czy zdążają się w firmie awanse ?

Rombik
@Lkse

Oczywiście, że są podwyżki. Najczęściej raz do roku, przy okazji waloryzacji wynagrodzeń. Ich poziom jest ustalany odgórnie. Przecież nikt nie pracuje za pensję, którą dostał na początku pracy w firmie, 15 lat temu. Awanse też się zdarzają. Struktura firmy nie jest przerośnięta, więc nie należy oczekiwać, aby co miesiąc było wolne stanowisko kierownicze do obsadzenia. Nowi pracownicy traktowani są po partnersku. Firma zapewnia szkolenia wdrażające. O atmosferze w pracy już wcześniej pisali koledzy/koleżanki. Według mnie jest przyzwoicie.

Kaczor
@Lkse

Odpowiadając na pytanie, czy awanse się zdarzają, odpowiem, że się zdarzają. Schattdecor w Tarnowie zatrudnia ok. 200 osób, więc stanowisk kierowniczych nie ma zbyt wiele. Pozytywne jest, że gdy jakieś miejsce kierownicze zwolni się (najczęściej emerytura), to awans jest przede wszystkim wewnętrzny, tj. osoba z firmy awansuje na wakujące stanowisko. Nikt tutaj w teczce kierowników nie przywozi z zewnątrz, tak jak w państwowych molochach po wyborach do sejmu. Awans wewnętrzny, to cecha charakterystyczna dla firm rodzinnych. Stawiają one na lojalność pracowników i przede wszystkim na własny chów kadry kierowniczej. Obecny prezes, przed awansem na to stanowisko, przepracował w firmie ponad 20 lat, zdobywając doświadczenie i poznając ją od środka.

Lkse
@Rombik

A jak to wygląda z nadgodzinami ? Są? Po ile dłużej trzeba zostawać? Co jeśli się nie zostaje?

Wiem
@Lkse

Produkcja idzie na trzy zmiany, więc na nadgodzinach się nie dorobisz. Jeżeli są, to płatne lub do odbioru. Co do wymogu zostawania, teoretycznie możesz odmówić. W praktyce wszyscy jedziemy na jednym wózku, więc jeżeli pracodawca potrzebuje Twojej pomocy, odmawiać nie wypada.

Zuuta

Ja oceniam bardzo dobrze. Pensja płacona na czas. Wsparcie socjalne przyzwoite!

Magazynier

Firma jest w porządku, można jak najbardziej nabrać doświadczenia oraz się rozwinąć nie tylko fizycznie. Kierownictwo w porządku, ogólnie polecam. Kasa całkiem niezła jak na pracownika magazynu. Socjal dobry.

Maszynista

Każda praca ma swoje plusy i minusy. To co dla jednych jest zaletą, dla innych może stanowić wadę. Stąd, gdy jedni są zadowoleni, inni narzekają. Akurat w przypadku Schattdecor, obserwując pozostałych współpracowników, widzę dużo więcej plusów i osób zadowolonych z tego co pracodawca oferuje niż w innych firmach. Atmosfera pracy zależy od ludzi, którzy ją tworzą. Jedni są bardziej dowcipni i weseli, inni mniej wylewni i zamknięci w sobie. I jednych i drugich trzeba szanować. Podejście do życia to ich indywidualnych wybór. Ja akurat pracuję tam gdzie najweselej, na maszynie :-)

Jęzor

Robota niczego sobie. Płaca może być. Atmosfera spoko. Polecam firmę.

Elektryk

Dobra firma dla tych, co lubią pracę, porządek i niemiecką organizację. Mała tolerancja dla głupoty i bałaganiarstwa. Pensje znośne. Kiedyś bywało lepiej ale wiadomo, że do końca świata firma nie będzie płacić operatorom trzech średnich krajowych. Tak było wiele lat temu i już te czasy nie wrócą. Nie można jednak narzekać, bo płacą regularnie i więcej niż okoliczne firmy za tę samą a nawet cięższą pracę. Generalnie jestem zadowolony a pracuję już prawie 9 lat. Życzę wszystkim zdrowia i takiego pracodawcy!

Wiechu

Pracuje w tej firmie już kilka lat i naprawdę nie mogę powiedzieć nic złego. Pensja wypłacana jest zawsze na czas, atmosfera w pracy jest bardzo przyjemna, zarobki adekwatne do umiejętności i wykonywanych zadań. Można dość szybko nabyć doświadczenie. Jedyna wada, to nie ma gdzie zdobytego doświadczenia wykorzystać, bo Schattdecor wymiótł całą konkurencję z rynku lub ją przejął. Tak więc pracę polecam głównie tym, którzy nie lubią zmieniać jej za często i chcą się z firmą związać na dłużej. W sumie warto, bo to firma rodzinna i dobry pracodawca.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Schattdecor Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Lenny

Wszystko zgodne z kodeksem pracy. Nadgodziny płatne albo do odbioru!

Operator Maszyn

Spotkanie krótkie i konkretne. Trochę pogadaliśmy o moim doświadczeniu i potrzebach życiowych. Przepytujący mnie była sympatyczna i uśmiechnięta. Było luźno i w ogóle się nie czułem jak na rozmowie o pracę. Mam nadzieję, że dalej też będzie tak dobrze. A co najważniejsze odpowiedź dostałem bardzo szybko, co się rzadko zdarza, bo firmy często w ogóle nie oddzwaniają z informacją jak poszła rozmowa i czeka się tygodniami na jakiś odzew. Tutaj było OK.

Jedno z pytań które zapamiętałem to dlaczego chcę pracować akurat w tej firmie i czy praca na trzy zmiany jest dla mnie OK. Do tej pory pracowałem w cztero-brygadówce, 7 dni w tygodniu więc praca na trzy zmiany od poniedziałku do piątku nie jest dla mnie żadnym problemem.

Czy w Schattdecor Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Olo

Paczki, prezenty tak

Dodo
@Olo

Eee listy i podziękowania

DUUUUŻE paczki. Trzeba mieć taczkę, aby dowieźć je do domu!

Czy Schattdecor Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Oczywiście, i w dodatku płatne!

Masakra.... Totalna masakra...

Alan

(usunięte przez administratora) Firma niepoważna. Młodemu pracownikowi, któremu umowa kończyła się pod koniec tygodnia, w poniedziałek powiedzieli, że jednak nie przedłużą. Wcześniej mydlenie oczu.

Krzysiek

Firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca więc pewnie to jest powód, że przestaliście tu zaglądać?

Może i zdarzają się różne-dla niektórych-sytuacje,ale jestem ciekaw,ilu z tych pracowników,którzy na tym forum wypowiedzieli się, pracuje,ale chce się z powodów które opisali zwolnić.Czy dotyczy to produkcjii?A może sami tworzą taką atmosferę,by później mieć na co narzekać?Może jest to ich pierwsza praca,i sądzą,że w innych firmach jest inaczej...lepiej...A jeśli jest tu tak źle-jak piszą-to dlaczego nie zmienią pracy...przecież gdzie indziej jest lepiej...Może warto spróbować...podobno,ci którzy zwolnili się,chwalą sobie zmianę pracy...choć nie wszyscy....Pracuję długo w tej firmie,przedtem pracowałem w innych i wiem,że bywa różnie,socjal,wypłata,również jej nieregularność,ubezpieczenie lub brak,to wszystko ma wpływ na komfort pracy.Również kryzys,po którym,lub w czasie którego nikt u nas nie stracił pracy...czy to mało...Każdy może czuć się pewny swojej pracy,swojego wynagrodzenia.Być może to za mało dla ludzi po szkole(zanim pokażą na na co ich stać lub co mogą zaoferować firmie).No chyba,że ktoś narzeka dla zasady...Typowe polskie?W takim razie nie ma pracy dla ludzi o tej profesjii... :-)))

Robi

Zaćma?....

Darek

Odchodzą starsi pracownicy na emeryturę. Ludzi brakuje w każdej firmie więc ludzie z Ukrainy są wybawieniem.

Jack Strong

Aktualnie w firmie dzieje się źle, rośnie niezadowolenie prawie we wszystkich działach. Morale na produkcji najgorsze odkąd pamiętam ciągłe podnoszenie tempa ważniejsze są wykresy i tabelki, nie tak Pan Schatt nas uczył zapomina się o jakości i poszanowaniu pracownika. Rok filozofii i 25 lecie firmy a tu płakać się chce. Pracownicy zaczynają odchodzić a ci co zostali rozgląda się za nową pracą jak tak dalej będzie to czekają nas Ukraińcy. Po odejściu prezesa R.A (i tu wielki szacunek jedyny z tych na górze, który nie zapominał o tych na dole) jest coraz gorzej, aktualne władze nie doczekają się dobrych opinii od pracowników i powinni się wstydzić, że pozwalają na taką atmosferę. Pensje zrównały się ze średnią w okolicy, początkujący lepiej będą mieli na kasie w Lidlu. Bańka rośnie ciekawe kiedy pęknie.

terra

niestety obecnie żadnych ofert nowych nie opublikowali, ale podobno program praktyk oferują solidny teraz

maciek

a mnie się wydaje, że jednak jeśli chodzi o opinie, to one sa podzielone normalnie dlatego, że po prostu są podzielone i tyle, jak ktoś jest zwalniany to wiadomo, że nie będzie dobrze wspominał firmy, pracownik, który przed chwil,ą dostanie podwyżkę w pracy będzie się dobrze wypowiadał i dlatego takie wpisy są.

zniesmaczony

czy na stronie internetowej musi być tyle błędów stylistycznych i podwójne spacje, tego nie da się czytać............

jakie zmiany?

kazdy pisze o zmianach, ale pary z ust nie pusci :). Hej, co tam dokladnie się zmienilo. Odpowiedzcie.

R_O

jaka sytuacja teraz w Tarnowie Podgórnym? jakie widełki płacowe (serwis , laboratorium)?

Teraz powinno być tylko lepiej - po takich zmianach....

Jak dostać sie do tej firmy na produkcje ??? wysłałem CV 2 razy i zero odzewu :( jakie wynagrodz. na poczatek ? czy socjal wakacyjny , gwiazdkowy jest ??? licze na normalne odpow.

xxx

Gratulujemy zmian - dzięki za odważne decyzje!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Schattdecor Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Schattdecor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Schattdecor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schattdecor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 48 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Schattdecor Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Schattdecor Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Schattdecor Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 455 ocen.
  • Sowia 10
    62-080 Tarnowo Podgórne