Opinie o Inforsys S.A. w Radzymin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Inforsys S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Inforsys S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inforsys S.A. w Radzymin

Z tego co słyszałam - to nie jest tam źle. Każdy ma przydzieloną pracę i ją realizuje. A pracować możesz ile chcesz godzin. Bo ile H pracujesz tyle dostajesz kasy :)

ZMIANA jest pewna

W tej firmie pracuję dwa lata. I jeśli chodzi o podwyżkę to nadal czekam tego zaszczytu. Jeśli konfekcja ma dostać kasę to widocznie ma już dosyć tej biedoty....10 zł brutto/h tyle tam mają !!! Mróweczki biedne....

produkcja

Nie przesadzajmy. Na konfekcji nie jest tak źle. Fakt praca bardzo odpowiedzialna, ale nie jest to jakiś obóz pracy. Oczywiście zawsze mogło by być lepiej, ale pewnie w niedługo również i oni dostaną podwyżkę.

Mario

W Biedrze przynajmniej nie ma sytuacji by robić 16h ;)

Planista

JAko takiej niebyło wszystko po znajomości

niebyło

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
DARIO

Myślę, że są zadowoleni pracownicy na konfekcji tylko nie chcą się przyznać. Nawet Ci na umowę zlecenie za dychę brutto. Dla niektórych tak zarobione pieniądze są ważne na chleb starcza i na STOEN. A Wy piszecie negatywne (ciągle) opinie - nie rozumiem. Właściwie to : Jak się nie podoba to do BIEDRY za 2100brutto. Tam socjal lux i poszanowanie...

Sylwia z KJ

Dla tej firmy wartościowym pracownikiem jest ten co pracuje za pół darmo i osiąga pół wydajności. A ci którzy mają dobre wyniki w drukowaniu czy kopertowaniu a chcieliby lepiej zarabiać bo przynoszą firmie korzyści ... hmm firma ma ich w ....

Mario

Bo wszyscy wartościowi pracownicy odeszli lub odchodzą, a reszta żali się tutaj zamiast pójść w ich ślady

DARIO

dlaczego tak źle piszecie o tej firmie ?

słeter

nie czepiajcie sie Misiewicza, wkoncu jest gwiazda, on i jego kamienie wystapily w tvn

Misiewicz
@słeter

To nie moje kamienie , tylko moje jajca , które wycieli mi przez pomyłke bo spożywałem alkohol z lekarzem przed operacją, przesadziliśmy i nastąpiła pomyłka

Lapa

Dla sprostowania . 10zl brutto umowa zlecenie - brak urlopu platnego. Umowa o prace minimum po 3-4 latach . Premia nawet niewchodzi w gre przy dzisiejszym kryzysie w firmie. (Kryzys jest ale tylko dla pracownikow produkcyjnych, my w biurze mamy 30% premii, kawe , herbate, mleko, ekspres do kawy a nawet mięciutki papier w WC). Posiadamy takze nowe samochody Opel Insignia oraz Skoda Rapid ,oczywiscie jezdzimy nimi rowniez w swoich prywatnych sprawach, poniewaz tak jak wspomnialem wyzej firma jest w kryzysie tylko dla pracownikow PRODUKCYJNYCH. Za paliwo placi oczywiscie firma. Tak wiec zapraszamy do wspolpracy.

Jaroslaw
@Lapa

Ogólnie konfekcji już nie ma, ponieważ podlegają pod produkcję. Dla pracowników w zasadzie nie zmieniło się nic może po za jednym żyją nadzieją, że dostaną 25% premii.

Misiewicz
@Jaroslaw

A ja pracuje zdalnie w każdy poniedziałek , ponieważ lecze się po bieżącej konsumcji alkholowej, a czasem nawet i zachacze o piątek. Jestem zbędny w tej firmie ale ta firma lubi takich jak ja nierobów i płaci niezle 10zł brutto to ja mam na 15minut i ogólnie nieszanuje roboli bo jestem z wyższych sfer. Wiem że robol robi na takiego nieroba jak ja, a niech mu pot po (usunięte przez administratora) cieknie ważne że mi płacą za nieróbstwo i sie z tego ciesze siędzac przed laptopem i pierdze w stołek.

Misiewicz PS
@Misiewicz

PS i pisze te maile, nieważne o jakiej treści wazne zeby było zaznaczone DW prezesa i dyrektora G - bo musze pokazac ze cos robie a nie tylko siedze na tym tłustym dupsku, jak się cos dzieje grubszegoz robotą to uciekam na urlop bo po co sie narażac

UWAGA na rumcajsa

UWAGA UWAGA po firmie grasuje gruby RUMCAJS z bródką niczym łoniaki z fajki.

dajcie sobie spokój

Dajcie sobie spokój z tą firmą.Coraz gorzej i coraz gorsza atmosfera w tym pierdolniku w łyżce wody człowieka utopią.Płaca to najniższa krajowa lub zlecenie za 10zł brutto/h

oooo
@dajcie sobie spokój

potwierdzam wymagania największe a płaca jak zasiłek dla żuli z mopsu. nie polecam a i samemu trzeba stąd (usunięte przez administratora)

matyldka

pytanko! jak wygląda $$$ na stanowisku: pracownik działu konfekcji ?? z góry dziękuję za odpowiedź :)

Sławek
@matyldka

Praca na konfekcji jest bardzo dobrze opłacana. Na start pracownik dostaje całe 10 zł. brutto. Dla osób które z powodzeniem przejdą kilkuletni okres próbny jesteśmy w stanie zaoferować umowę o pracę aktualna stawka 1850 zł brutto oraz premia do 15% wynagrodzenia podstawowego. Jak tylko firma stanie na nogi etatowi pracownicy będą mogli liczyć na 25 % premii.

wybgda

informacje o zakładzie są TOP SECRET . Nic sie tu niedowiesz

PIT

gdzie są pity prężna firmo współpracujaca z prężnym inpostem który niemoze doręczyc listu z tym (usunięte przez administratora)pitem

palnik

Wynajme taczke dwuosiową do transportu koperskiej

przeciętny Laskowice stra

u nas tez zmiany są tacy jak np. kierownik produkcji którzy jak zobaczą samochód sztyniosława na parkingu to trzęsą strasznie dupskiem ciekawe tylko proszę bez kleksów w gacie bo.... dlaczego bo chyba mają powody bo coś niecoś się wie ......

rura

Jak tam?

daniel

atrakcyjne wynagrodzenie dla kraju 3 świata chyba , ta firma sie rozpadnie przez mądrego dyrektora wiec lepiej niezawracac sobie głowy

qwe

Inne firmy się rozwijają a ta się cofa . Nie przejmiecie stralforsa , was przejmie syndyk co najwyzej łapciuchy

Zostaw merytoryczną opinię o Inforsys S.A. - Radzymin

• Jak się pracuje w Inforsys S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inforsys S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inforsys S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inforsys S.A.?

Kandydaci do pracy w Inforsys S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inforsys S.A.
1.5/5 Na podstawie 466 ocen.
  • Al. Jana Pawła Ii 24
    05-250 Radzymin