Opinie o Inforsys S.A. w Radzymin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Inforsys S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Inforsys S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inforsys S.A. w Radzymin

Dawny pracownik

Jeszcze troche i bedziecie zarabiac mniej od ciecia ktorego glownym zajeciem jest siedzenie i nic nierobienie. Albo i juz ma wiecej od was . Dalej dorabiajcie elite umyslowych ich kryzys nie dotknal i niedotknie z takimi jak wy _ darmowymi pracownikami . Pozdrawiam wszystkich murzynow.

Oooooo

Spojrzcie na parking firmowy ile jest samochodow ludzi z produkcji , a ile jest jak sie zjada biurowe szlachcice. I oni dalej szukaja oszczednosci w tej malej grupie ludzi produkcji ktorzy utrzymuja te firme. Taki prezes sobie mysli co to 10% bambusy i tak beda robic a jak nie to sie zatrudni nowych, tylko nieprzewidzial ze taki nowy po pierwsze za te smieszne stawki porobi 2/3-dni a ktory bardziej wytrwaly to do pierwszej wyplaty. Po drugie zanim zapozna sie z tymi skondonialowymi maszynami to mina lata. Ludzi nie obchodzi ze firma jest w zlym stanie , jak sie biznes nieoplaca to sie go zamyka a nie kradnie 10% zeby samemu brac grube pieniadze. Ujawnijcie pensje dyrektorskie i prezesowskie ludziom z firmy to na taczkach wyjedziecie razem z tymi swoimi insigniami i szlabanem przy bramie .

Lualua

Weźcie się wreszcie za porządek z działem handlowym! Darmozjady nic kompletnie nie robią! Pytam się gdzie nowi klienci ? Większość klientów odchodzi niz przychodzi. Dlaczego prezesostwo tego nie widzi? Jesteście na takich wysokich stanowiskach a nie umiecie inteligentnie rozegrać spraw z oszczednosciami? Zastanówcie się co wy robicie i gdzie szukacie oszczednosci? Na ludziach gdzie ta firmę tak na prawdę trzymają? Radzę pomyśleć i podejmować sluszniejsze decyzje niz będzie na prawdę za późno.... podtrzymywać obecnych klientów każdy może i umie ale żeby zyskać nowych to już sztuka nie dla naszego ekstra handlowego dzialu

Ds
@Lualua

Prezes niema wogule pojecia co sie dzieje w tej firmie . Zabraknie ludzi na produkcji . Przyjdzie dzial handlowy bedzie drukowal pakowal I nie za 2000 brutto tylko za 4000 brutto. Szczurek prowadzisz firme do samodestrukcji .

@Ds

Prezes nie ma pojęcia o prowadzeniu tej firmy jak i inni dyrektorzy..... w normalnych firmach od czasu do czasu sa spotkania z pracownikami i omawiane różne kwestie a tu żadnych spotkań. Niestety ale jak się uważa pracowników za murzynów tak jest. Przecież dyrektorzy lepiej wiedzą i lepiej znają się na wszystkim niż normalni pracownicy.... a przeliczanie wydajności maszyn przez dyrektorów jest smieszne ha ha

Były

Jeśli obniżyli wam pensje o 10% to zarabiacie poniżej minimalnej. Takie rzeczy zgłasza się do PUP.

Planista

JAko takiej niebyło wszystko po znajomości

niebyło

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
$$$$

Dlaczego firmowe rapidy . Jezdza sobie w weekend na firmowym paliwie w swoich prywatnych sprawach. Kazdy by chcial sobie pojezdzic firmowym samochodem za darmo . Za takie rzeczy sie wezcie . Tych handlowych darmozjadow za pi#de wziasc , niech zwracaja za wyjezdzone paliwo w prywatnych sprawach .

@$$$$

A jak chcą Cię wysłać do Oltarzewa to mówią żebyś swoim samochodem jeździł bo nie chcą dac firmowego. Taka to właśnie polityka firmy i naszego prezesostwa. Brawo wy!

$$$$

Ciekawe czy pensje prezesowskie I dyrektorskie tez pojda w dol o 10% . Taka piekna przemowa lysego , takie bajki to dzieciom w przedszkolu opowiadaj! Sprzedaj passata I mondeo szlachcicu . Dla ludzi niema pieniedzy a woza sie sie prezesy I dyrektory furami po 100tys.

ix

13 bruto

Lualua

Zrobić coś z Klima lepiej bo wysiedziec sie ostatnio nie da a praca sama się nie zrobi niestety.

Prezes
@Lualua

Nic nie zrobimy sa wazniejsze priorytety niz klimatyzacja. Chociazby samochody sluzbowe powyzej 100tys zl . Bo przeciez niebedziemy jezdzic rapidami za 40 tys.

Prezes
@Lualua

I nie sadz sie bambusie bo zaraz bedziesz sie rejestrowal w urzedzie pracy

Reklama

Przecież prędzej czy później ta firma skończy jak Bezpieczny List. Advent postawił warunki więc zaraz wkroczy miotła.

Artur Koniobijca
@Reklama

A mi sie ta praca podoba jestem krolem magazynu

Prawnik
@Artur Koniobijca

Arturze nie tylko królem magazynu ale również królem miotły drogi prawniku.

Artur Koniobijca
@Prawnik

Tasuje sie pod te firme a czasem pod eweline

Tom

Gdzie ta wypłata?

Bankier
@Tom

Niemaja nie placa I sa bezkarni. Trzeba z tym cos zrobic jak kazdy siedzi cicho to za jakis czas wyplate bedzie sie bralo z trzy miesiecznym opoznieniem

Inforsys
@Bankier

Zebrać się nie przyjść do pracy. Cały hajs Kraków kradnie na swoje zadłużenia a my szaraczki nie mamy złotówek na koncie. Ech trzeba się rozglądać za inną pracą bo tu coraz gorzej z tymi wypłatami

Ds

Tu jest gorzej niz w cegielni.

Ciekawy
@Ds

Jak tak źle w tym Inforze to po co w nim robicie?

Nieciekawy
@Ciekawy

Zeby bylo o czym pisac

nick

powiedzcie cos o wynagrodzeniu jest na czas? a jak z premia bo zastanawiam sie nad przyjeciem ,na poczatek zaproponowali 2400 + premia ?po jakim czasie moge liczyc na podwyzke?

@nick

Z kasą są opóźnia np. 10 lub 20 jest w piątek to kasa wchodzi we wtorek bo paniusie robią przelewy w poniedziałek po południu. Premia od 5-15%. 2 umowy o pracę umowa na najniższą krajową reszta w umowie zleceniu. O podwyżce można pomażyć firma cały czas jest w złej kondycji finansowej. De facto firma należy do inpostu czyli do pana Brzoski. Także zastanów się 2razy zanim się przyjmiesz.

@nick

2400 to tu niemaja osoby co 5 lat robią , coś ci sie gościu wyśniło

nik
@55555

nic sie nie pomylilo ,,,//

Gieniek

Witam, widze ze najwiecej opinii dotyczy produkcji. Czy mozecie powiedziec jak wyglada praca w biurze w it?

IT Specialist Project Manager
@Gieniek

Elegancko . Gramy w CSa cały czas

Eks

Nic ciekawego się nie dzieje w tej tak prężnie rozwijającej się firmie ???

brzósko

z tego co widac kazdy ma w (usunięte przez administratora) te firme juz

Lualua

I tak wszyscy przyjdą jak będzie potrzeba i tak

xy

jak bedzie za co przyjechac ,,

Aneta

I dziś przyszedł mail że wszyscy MUSIMY obowiązkowo przyjść w weekend do pracy

PTAK
@Aneta

KLUCHA ZBAW INFORSYS

Lualua

To jak kiedy podwyżki? Zmienia się najniższa krajowa od 2017 to i pracownikom trzeba coś dorzucić?

Inf
@Lualua

Ci co maja najniższa krajowa to dostaną :)

Jazz

I dlatego ta firma działa jak działa. Głupie konflikty polegające na tym że jeden dostaje dobrą robotę a drugi śmieci zamiast robić co do ciebie należy. W każdym miejscu pracy żeby mieć lepiej od innych trzeba być w dobrych kontaktach z przełożonym i ta firma nie jest i nie będzie wyjątkiem. Taka jest natura ludzka że lepiej traktujemy tych z którymi się dobrze znamy i żadne procedury, wytyczne, upomnienia tego nie zmienią.

Zostaw merytoryczną opinię o Inforsys S.A. - Radzymin

• Jak się pracuje w Inforsys S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inforsys S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inforsys S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inforsys S.A.?

Kandydaci do pracy w Inforsys S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inforsys S.A.
1.5/5 Na podstawie 466 ocen.
  • Al. Jana Pawła Ii 24
    05-250 Radzymin