Opinie o SOBOTEL SP Z O.O. w Sobótka

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SOBOTEL SP Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SOBOTEL SP Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SOBOTEL SP Z O.O. w Sobótka

Sylwester

Bardzo udana zabawa sylwestrowa ,wysmienite jedzenie pyszne pierogi barszczyk czerwony,pyszna zupa strogonow swietnie doprawiona Wszystko smaczne miesa pasztety Tort palce lizac Obsluga super !

Gosc hotelowy

Bardzo pyszny zur z biala kielbaska, oraz smaczna zupa ogorkowa Wykwintne golabki z przepysznym sosem Pojedlismy i popilismy piwem regionalnym Pozdrawiamy ekipe hotelowa

Noname
@Gosc hotelowy

Hahahha zal.pl jak to człowiek sam siebie potrafi okłamać jak to wspaniałym nie jest

Beatryce

Jeśli chodzi o pracowników to w pełni się z tym zgadzam,traktuje ludzi jak śmieci i przedmiotowo zostawiając ludzi bez grosza i nie podpisując umowy z pracownikiem,płaci śmieszne pieniądze,na początku jest miły a potem wychodzi z niego prawdziwe oblicze,trzymajcie się od tego hotelu Sobotel jak i Miś w Sobótce z daleka,sama zostałam pokrzywdzona i nie zamierzam tego tak zostawić

zadowolony pracownik
@Beatryce

Ja byłam zadowolona, pracowałam i nikt mi nic nie proponował i nie ubliżał. Nie chce mi się wierzyć, byłam i widziałam. Teraz mieszkam gdzie indziej i dlatego nie pracuje juz tam. Najlepiej napisać z imienia i nazwiska kto źle był traktowany!!! Łatwo się oczernia na internecie anonimowo!!! Farmazony piszecie ludzie, takie jest moje zdanie i kropka. Musiałam napisać, bo z niczym takim złym jak piszecie sie nie spotkałam.!!!!

Filo
@Beatryce

Szczegolnie ciebie WEZ SIE DO ROBOTY!!!!!!!!!!!!!

sobotczanin

Bardzo pyszne jedzenie,smaczna szarlotka z lodami Mila obsluga..zawsze przychodze...

Ognista
@sobotczanin

Pyszna szarlotka? Kto to pisze...odmrozona i oskubana z pleśni zasłonięta bitą śmietaną i starymi lodami...widziałam nie raz ...

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie SOBOTEL SP Z O.O.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
grupka gosci

Bardzo smaczny filet kurczaka w sosie pieczarkowo -koperkowym Pyszna suroweczka i chrupiace frytki polecam tez piwo regionalne SUPER!! Czyste pokoje i mila obsluga

Gosc hotelowy

Podoba mi sie ten hotel ,obsluga ,kuchnia ,sniadanie dosyc bogate ,oraz sympatyczny mily pan na nocnej zmianie w recepcji

Bardzo mile wspominam prace w Sobotelu Ze wzgledu na wyjazd osobisty z tego miejsca musialam zrezygnowac z dalszej pracy Mily sympatyczny i uczciwy wlasciciel - pracodawca POLECAM

Jan

Długo pracowałeś w firmie Sobotel Piotr Miękus? Mógłbyś wrócić pamięcią do okresu Twojego zatrudnienia w tym miejscu i opisać, jak wyglądały zarobki za pracę, które otrzymywałeś? Poza wynagrodzeniem firma motywowała jeszcze w jakiś sposób pracowników do bardziej wydajnej pracy? Zachęcam, abyś opisał, jak to wyglądało.

NiePracownik
@Jan

1500 + 100 nadgodzin za 10zł/h w kopercie.

Hahaha

W niedziele? To gdzie te rozprawy będą w takim razie?

Jor ex
@Hahaha

Sprawy o braki w wyplatach i wykorZystywanie pracowników? Jeszcze skarbówka by się przydała...

Sylwester

Nigdy nie zapomnę ciepłego przyjęcia w Boże Narodzenie.Tak wypadło,że nagle po przyjezdzie z zagranicy musiałem gdzieś przenocować.Pomimo,że kuchnia już nie pracowała właściciel organizował mi poczęstunek we własnym zakresie-zostałem potraktowany bardzo rodzinnie i miło ,będę to pamiętał i tu za to bardzo dziękuję.

Gruby
@Sylwester

....rok później ktoś postanowił dodać opinię. Bravo za pamięć tak nagłą.

Gosc hotelowy

Zakwaterowalem sie wraz z narzeczona na 1 noc ,bardzo mile wspominam pobyt, poniewaz zostalem serdecznie przyjety ze znizka przez samego szefa Wyjezdzalismy nad ranem wiec byl przygotowany dla nas prowiant kanapki, owoce i wody, ktore wydal nam mily pan z recepcji Dziekuje

Gosc hotelowy

Piekne widoki i bardzo ladny obiekt Z wielka przyjemnoscia spedzilismy nasz pobyt Apartament sliczny czysty i pachnacy mozna w spokoju wypoczac, takze skorzystac z sauny Sniadanko dobre spory wybor, kazdy dla siebie cos pysznego wybierze Pyszna szarlotka Napewno wrocimy

ona.ż

Totalnie sie z tym zgadzam I podpisuje. Sama byłam zmobingowana, poniżana i wyklinano do mnie . Koniec końców przyjdzie zapłacić takiemu Gnojowi za wszystkich. Ludzie słuchajcie co się mówi!

Magdalena 12
@ona.ż

Wydaje mi się, że przesadzacie. Pracowałam tam dość długo i było ok. Nie ma pracy idealnej. Wszystko było ok. Jest sporo osób, które nie przychodziły do pracy i nie wykonywały swoich obowiązków... W Sobótce spotkałam się osobiście z tym, że w jednej firmie jedna dziewczyna taka Ewelina była na zwolnieniu i miała niby złamaną rękę, a u nas chciała pracować. Zdejmowała bandaż i ręka była zdrowa. To jest dopiero przegięcie.

Sobótczanin zadowolony z Misia

To nie jest prawda. Wydaje mi się, że to jest lokalny hejt. Jako klient Misia korzystając z super włoskiej restauracji sam jak z rodziną jadłem obok słyszałem jak goście mówili, że w sąsiednim pensjonacie ktoś szkalował na Misia i że wszystko jest źle. Mieli się przeprowadzić bo było o wiele lepiej podobno niż w tym pensjonacie obok. My polecamy i obsługę, i dyrekcję, kuchnię też. Nam, się podoba i będziemy korzystali, a obsługa nic nie daje poznać, że jak tu niektórzy piszą jest źle traktowana czy coś takiego. Myślę, że konkurencja się daje we znaki, bo Miś odebrał gości.

Swietnie pracuje mi sie w tej Firmie Wspaniali wspolpracownicy zawsze sympatyczny wyrozumialy wlasciciel ,bardzo mila atmosfera SUPER !!!!!

Jan

Mógłbyś napisać jeszcze, czy pracując w firmie Sobotel Piotr Miękus są jakiekolwiek szanse, aby z upływem czasu awansować na wyższe stanowisko? Jak wygląda ścieżka kariery zawodowej w tym miejscu pracy? Zachęcam do opisania tego aspektu.

Dodaj swoją opinię za jakiś czas jak już poznasz PRAWDZIWE zło tego miejsca . Chyba że nie będziesz mieć takiej możliwości A dlaczego sam/ sama się przekonasz. Powodzenia

Wykorzystana1980

Nie życzę nikomu podejmować pracy w Sobotel SP. Zo.o w Sobotce... Jestem w trakcie sprawy Sądowej i inspekcji pracy.... Zresztą nie ja pierwsza i nie ostatnia....

Pracuje tam pani manager blondynka ?

katarzyna w
@anonymous

nie pracuje od dawna, szukaja pracownikow byłam na rozmowie nie oddzwonili, buduja drugi hotel szukaja calej obsady

@katarzyna w

A kto to ta pani blondynka

Fiskus
@anonymous

Trzeba przygotować się na nadgodziny zamiast 12h na zmiane 13-19h w pracy się siedzi i na następny dzień przychodzi + poniżąnie... Emocje zapewnione i jaka atmosfera!

A kiedy to bylo?

@katarzyna w

Ja pamietam ta pania. Zalatwialismy z nia nasze wesele. I z naszych obserwacji tez wynika ze kobieta naprawde super profesjonalna zaangazowana w prace. Niestety traktowana tam jak pies... rowniez na naszych oczach wyzywana przez wlasciciela. jesli juz nie pracuje to tym lepiej dla niej i powodzenia zyczymy! Na weselu naszym byla cala noc do rana a potem od rana na poprawinach witala pierwszych gosci na sniadaniu a zegnala nas wyjezdzajacych poznym wieczorem. Non stop... co by nie mowic wszystko sie super udalo. Wesele pierwsza klasa. Do dzis swietnie wspominamy rowniez organizacje czy jedzenie. Wszystko swietnie dopracowane. Podobno i to sie obecnie zepsulo...

Greczynka
@Fiskus

Jest tak do dziś..Nic się nie zmienia I nie wiem czy nie jest gorzej

Natalia

@Gosc hotelowy, kolejna opinia, która jest z poziomu klienta firmy Sobotel Piotr Miękus będzie na pewno cenną informacją, dla osób, które rozważają skorzystanie z tego hotelu. W dalszym ciągu chętnie poznamy opinie osób, które miały okazję pracować w firmie Sobotel Piotr Miękus i mogą podzielić się swoimi doświadczeniami z tego miejsca pracy. Zapraszam do dyskusji na ten temat.

Greczynka
@Natalia

Nie ma sensu dyskutować. Biedne ciche myszki nie pisną ani słowa na temat pracy w tym miejscu.

Gosc hotelowy

Bardzo wysmienite jedzenie i pieknie podane Pyszna szarlotka pieczona pieczona na miejscu w Sobotelu polecam WARTO !!

Natalia

@Przejazdem wstapilem, zadowolenie klientów, którzy korzystają z usług firmy Sobotel Piotr Miękus jest również cenną informacją. Czy był to Twój pierwszy kontakt z tym hotelem? Co sprawiło, że zdecydowałeś się na wybór akurat tego miejsca? Polecenie przez znajomego? Opinie w internecie? Napisz, jak to wyglądało w Twoim przypadku.

Przejazdem wstapilem

Piekny hotel,przepiekny ogrod pachnacy kwiatami roz i lawendy Pokoje czyste Sniadanie bardzo dobre -duzy wybor Bardzo pyszne poledwiczki w sosiku grzybowym z dobra suroweczka WROCIMY ---BYLO SUPER!

Natalia

@Wroclawianin, cieszę się, że podzieliłeś się swoją opinią na temat firmy Sobotel Piotr Miękus z poziomu klienta. Czy była to Twoja pierwsza wizyta w tym miejscu? Z jakich usług, które oferuje ta firma korzystałeś? Zachęcam do rozwinięcia swojej wypowiedzi.

Wroclawianin

Super miejsce na sobotnio-niedzielny wypad ! wspaniale wysmienite jedzenie ..

Zostaw merytoryczną opinię o SOBOTEL SP Z O.O. - Sobótka

• Jak się pracuje w SOBOTEL SP Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SOBOTEL SP Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SOBOTEL SP Z O.O.?

SOBOTEL SP Z O.O.
4.1/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Al. św. Anny 16
    55-050 Sobótka