Opinie o SOBOTEL SP Z O.O. w Sobótka

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SOBOTEL SP Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SOBOTEL SP Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SOBOTEL SP Z O.O. w Sobótka

Zuza

Wiecie coś więcej w kwestii zamknięcia hotelu? Czy to konsekwencja pandemii, podpowiedzcie coś więcej.

Staly gosc

Bardzo przykro ,ze hotel zamkniety zawsze w wekend przychodzilismy na smaczny domowy obiad , pyszna szarlotke i kawe Pozdrawiam szefa i cala zaloge

Ryszard

Super miejsce ,bardzo smaczne jedzenie...

slawek

Piekny hotel, smaczne jedzenie i bardzo mila obsluga ...

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie SOBOTEL SP Z O.O.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Halina

Czy ktoś wie czy firma SOBOTEL szuka obecnie pracowników do hotelu lub restauracji? Interesują mnie informacje na temat ewentualnych wakatów w branży gastronomiczno-hotelarskiej, a firma jest właśnie o takim profilu. Niestety na stronie nie znalazłam informacji na temat rekrutacji pracowników.

olka

Super miejsce na wypoczynek ,dobre jedzenie wspaniale klimaty

kates
@olka

szczegolnie jak sie wychodzi co chwile z kuchni i zaglada czy klient je to cos odmrazane w mikrofalowce...

apartament

Piekny hotel bardzo czysto, jedzenie super wspaniala obsluga Sniadanie bardzo urozmaicone ,pyszne wedliny pieczone jajecznica parowki ,wysmienita kawa Super ciasta

hgmiekus@wp.pl
@apartament

Tak szarlorka potwierdzam zadnej plesni

@apartament

sniadania to zrzut wszyatkiego co nie zejdzie w tygodniu, klejace slimaczace sie wedliny,nadplesniale pomidory

Tomasz

Szkoda, że nikt z pracowników nie zamieścił swojej opinii o pracy bo w tym celu powstało to forum.

paulima
@Tomasz

wszystkie Negatywne opinie to PRAWDZIWE OPINIE PRACOWNIKÓW .zarówno pracujących teraz jak i wcześniej

Halina
@paulima

Rzeczywiście, trudno wyłowić opinie pracownicze wśród komentarzy klientów. Cieszę się, że trafiłam na Twoją. Mam nadzieję, że pracujesz w SOBOTEL i zechcesz podzielić się wiedzą, czy pensja jest atrakcyjna, jak oceniasz warunki pracy, czy atmosfera wśród pracowników jest dobra, itp. Będę Ci wdzięczna za odpowiedź.

@Halina

kasa okrojona/doataniesz za pol miesiaca, pozniej reszte, nigdy do konca bo Piter boi sie ze uciekniesz

@Halina

warunki pracy? smieszne. brak srodkow ppdstawowych, ciagle brak papierow workow kawy mleka i zdziwienie, ze 2l nie wystarcza na tydzien (smiech)

Rodzina dziecka

Bardzo dziekujemy za wspaniale zorganizowana impreze komunijna naszego dziecka Jedzenie bardzo smaczne i pieknie podane ,wspaniala obsluga Super!!!

halina
@Rodzina dziecka

brawo!super!!!! z naciskiem na super!!! hahhaha

Wroclawianin

Super miejsce na wypoczynek Dobre jedzenie warto sie zatrzymac..

kasia

(usunięte przez administratora). Za mało obsługi, brudne talerze,wszędzie kurz i straszny zapach wszędzie z kanalizacji

gosc

Bardzo dobre bogate ,wysmienite snadanie ,duzy wybor wszystkiego Pozdrawiam pania z kuchni Super!

Natalia
@gosc

jeżeli śniadanie jest bogate i wyśmienite..... to podejrzewam że w innych hotelach się nie bywało. Śniadanie? nawet nie miałam z czego wybierać, (usunięte przez administratora)w domu mam więcej na stole. Zresztą czytam te opinie o tym hotelu i mam wrażenie że to jedna osoba pisze, wszystkie zaczynają się od słowa ,,bardzo" i wszystkie są podpisane jako gość, bądź gość hotelowy...... Byłam tam pierwszy raz i już ostatni

Sobotczanin

Sylwester w Sobotelu udany rewelacyjny!! ubawilismy sie super

@Sobotczanin

Chyba ze śmiechu i organizacji

@Hahaha

Tak musze pochwalic zaloge ,ze byla wspaniala organizacja Super orkiestera,jedzonko smaczne i kelnerzy ok

Gosc hotelowy

Bardzo dobre jedzenie Super obsluga

gosc sylwestrowy

Bardzo udany sylwester Jedzenie bardzo pyszne ,obsluga szybka , bylo super To juz nasz czwarty bal w Sobotelu W nastepnym roku tez bedziemy Pozdrawiam szefa i cala ekipe Do zobaczenia

loli
@gosc sylwestrowy

Ja tez jestem bardzo zadowolony ubawilem sie z moja sympatia do bialego rana Impreza udana mloda obsluga SUPER Jedzenie bardzo smaczne i pieknie podane Jednym slowem szef spisal sie na 6 pozdrawiamy

Exel
@loli

Jasne i piszesz opinie tutaj? Niezła ściema ???? skoro taki (usunięte przez administratora) to czego nikt z tej samej ekipy nie wroci za rok. Jedzenie śmierdzące stare z nowym zmieszane Odgrzane sałatkibez smaku

@Exel

Brałeś udział w tegorocznym sylwestrze organizowanym przez firmę SOBOTEL? Rzeczywiście jesteś niezadowolony z jedzenia? Zgłaszałeś może swoje uwagi szefostwu firmy? Co mógłbyś napisać na temat obsługi kelnerskiej, która tego dnia obsługiwała imprezę? Wyraź proszę swoje zdanie na ten temat.

@Jan

Jedzenie bylo bardzo pyszne ,smaczne swiezutkie i zawsze takie jest , dlaczego tak oczernia ta osoba pytam dlaczego ???

@gosc

Hahahaha

gosc sylwestrowy

Dolaczam sie do opini na temat bardzo udanego sylwka Bylo naprawde super! muzyka, potrawy pyszne pieknie podane Mloda obsluga sprytna bardzo mila Dobra organizacja

grupka gosci

Piekny sylwester swietni ludzie bardzo dobra kuchnia i organizacja muzyka do bialego rana Rewelacja

Natalia

Widzę, że większość opinii pochodzi od klientów Sobotel Piotr Miękus - a jak przedstawia się sytuacja pracowników? Jak wygląda praca - w jakich trybach się pracuje? Czy grafik jest elastyczny, brane są pod uwagę dyspozycje pracowników? Czy ten pracodawca zapewnia jakieś dodatkowe benefity?

Jor ex
@Natalia

Opinie pisze sobie sam, albo jego znajomki. Grafik elastyczny... 3 w pracy 1 wolnego. "urlopu nie dam bo..." Benefity to... hmm... co chcesz to będziesz miała obiecane haha Dyspozycje sporadycznie tak. Niewiasty trzymać się z dala. Zwłaszcza te poniżej 30!

Sex sex
@Jor ex

Ciebie tez uwiodl? Mnie wykorYstywal w pracy wzamian za zblizenia.

Mef
@Jor ex

Moja kolezanke tez obmacywal

NiePracownik
@Mef

Na samej rozmowie znajoma dostała propozycję, że w pokoju na górze można też porozmawiać i po podziwiać widoki...

zadowolony pracownik
@Mef

Mnie nikt tam nie obmacywał, a pracowałam. Piszę jeszcze raz, ze nic takiego nie widziałam, a zobaczyłabym!!! To niech ona idzie na policję, do prokuratury. Kto obmacywał i kiedy? Kogo i gdzie? Konkrety ludzie piszcie, a nie oczerniajcie!!! Jak nie ma konkretów to są zwykłe pomówienia.

zadowolony pracownik
@Natalia

My mieliśmy siłownie za darmo, normalne przerwy. Trzeba pracować i myśleć jak w każdej pracy, ale nie było źle. Normalna praca. Bez szału, kasa ogólnie na czas, nadgodziny płacone, a nie zawsze w innych miejscach w okolicy są płacone. Grafik ok, czasem dłuższe godz, ale nie było źle. Ogólnie luz. Nie jak tu piszą (usunięte przez administratora) czy jakoś strasznie.

@zadowolony pracownik

I tylko dwa razy płakałas przez niego jak Cię potraktował! Xd

Taanna

Gdzie te konkrety w tv i gazetach? Bo chyba coś nie wyszło z tymi oskarżeniami. A tak na marginesie wyciąganie pieniędzy na siłę dobrze się nie kończy i wciąganie innych osób w swoje gierki-jak widać. ????

@zadowolony pracownik

Często zdarzało się tak, że trzeba było pracować dłużej w firmie Sobotel? Wspomniałeś również o tym, że grafik, który obowiązywał w tym miejscu pracy, był dla Ciebie odpowiedni, dlatego zastanowiło mnie, czy była możliwość, aby dostosować grafik do swoich potrzeb? Czy raczej to pracodawca z góry go ustalał i nie było już możliwości, aby coś zmieniać? Odpowiedz, proszę.

micho
@zadowolony pracownik

róbujesz sam się bronić/ kyltury się naucz izachowania-moze mniej wciagaj , co? nie panujesz nad tym co robisz, kazdy kto był ten wie-nawet w stosunku do gości nbrak podstaw ataki wykształcony w hotelach europejskich hahahh chyba jak sam sobie namalujesz hahahahaahahaah

Grażyna

Nie ma się co dziwić. Super pracodawca i jak widać ludzie szanują tu pracę. Tylko pozazdrościć.

@Grażyna

Jesteś zadowolona z pracy w firmie Sobotel Piotr Miękus? Jeżeli możesz, to napisz szczegółowo, jak wyglądają warunki zatrudnienia, które oferuje pracodawca? Od początku zatrudnienia można liczyć na umowę o pracę?

@Grażyna

Nie dziwne jest to ze jest ciągła rotacja ? Byłych pracujacych masa. Ale nikt nie może się odezwać. Dlaczego? Pomyślcie!! Nie polecam tego miejsca nawet na jeden dzień

KLAudixon

To prawda, co chwilę nowe twarze. Pewnie obiecanki cacanki a młode głupie istoty się nabierają na awanse podwyzki i zapieprzają od rana do nocy. Niedługo w całej okolicy nie będzie chętnego i co wtedy sam Piotruś bedzie w dwoch hotelach pracował? Ciekawe. A co do wypowiedzi innych ciekawe gdzie taka miła atmosfera, bo chyba nie o tym Misiu piszesz. Wchodząc widać że jedna bądz dwie dziewczyny biegają łamiąc karki a Pan wielmozny siedzi i pieprzy głupoty do gości. Śmiech na sali. Żałosne po prostu. A co z tą dziewczyną co jej palce poucinało? Tez sama sobie wymyśliła? Czy tez hejt? Tylko jak widać hejt się ciągnie od paru lat

@KLAudixon

Nie wierzcie w te bzdury ludzie. Opinia w okolicy sama się nie wzięła na tego człowieka!! !!!! Prawda że łatwo się pisze anonimowo, ale skoro jesteście tak ZADOWOLENI to tak samo podajcie imię i nazwisko,łatwo można sprawdzić. Przecież wiadomo że to kolejne dobre opinie ze strony P.M!!! Żenada totalna w ten sposób się bronić Gdyby było dobrze ludzie pracowali by nadal czyż nie? Jaka jest rotacja to się w głowie nie mieści. Raz dziewczyna już po pierwszym dniu swojej pracy tam wybiegla zapiekana na mojej zmianie. To też hejt? Będzie się bronić komentarzami wiadomo . Ale wszystko jest do czasu

Hahaha

Teraz po nazwisku...a wcześniej inaczej mówiłaś skacząc wokół niego ????

Hahahah
@Hahaha

Żeby było za kim skakać! Obudź się..

Jan

Jeżeli pracowaliście w firmie Sobotel to może będziecie tak uprzejmi i przedstawicie, jakie wynagrodzenie oferuje firma zatrudnionym pracownikom? Czy poziom wynagrodzenia uzależniony jest od tego, jakie doświadczenie ma dany pracownik, czy może głównym czynnikiem jest poziom wykształcenia? Będę wdzięczny, jeżeli ktoś precyzyjnie przedstawi, jak to wygląda.

micho
@Jan

Najlepiej wogóle się nie upminaj, moze dostaniesz po roku hahaha

Sobotczanin

Dlaczego jest taka zloslia osoba zawistna i wypisuje nieprawdziwe historie Nikt w to nie uwierzy bo znamy szefa i jest w porzadku czlowiek Zatrudnia ludzi szanuje i daje ludziom prace w tej naszej biednej Sobotce Wyplaty placi zawsze na czas Pozdrawiam wszystkich zlosliwych Zastanow sie co piszesz !

Jan

Jak samopoczucie pracowników zatrudnionych w firmie SOBOTEL po świętach? Firma z okazji świąt organizowała może spotkanie wigilijne dla wszystkich pracowników? Jeżeli tak, to czy w trakcie tego spotkania wigilijnego pracodawca rozdawał może jakieś upominki? Przedstawcie proszę, jak to wyglądało.

Matts
@Jan

Zapomnij czlowieku. Nawet zyczeń od kierownictwa brak! Ani grosza na świeta nawet to co zarobione, bo wlaaciciel ma.mnostwo wydatkow! Zenada

Zostaw merytoryczną opinię o SOBOTEL SP Z O.O. - Sobótka

• Jak się pracuje w SOBOTEL SP Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SOBOTEL SP Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SOBOTEL SP Z O.O.?

SOBOTEL SP Z O.O.
4.1/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Al. św. Anny 16
    55-050 Sobótka