Opinie o Grupa Hotelarsko-Gastronomiczna sp. z o.o. sp. k. w Kąty Wrocławskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Grupa Hotelarsko-Gastronomiczna sp. z o.o. sp. k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Grupa Hotelarsko-Gastronomiczna sp. z o.o. sp. k. o rekrutacji.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Hotelarsko-Gastronomiczna sp. z o.o. sp. k. w Kąty Wrocławskie

Czy w Grupa Hotelarsko-Gastronomiczna sp. z o.o. sp. k. zatrudniani są obcokrajowcy?

ANONIM Nowy wpis

Tak na umowę zlecenie

Teresa Nowy wpis

Obecnie rekrutują na posadę Recepcjonistki. I szukam info o tej pracy. Jest tam napisane, że pensja to stała kasa oraz prowizja. Czy wiecie, ile tej prowizji jest? Jak jest naliczana?

Były pracownik Nowy wpis
@Teresa

Prowizja jest naliczana od sprzedanych pokoi klientów z drogi.

Czy Grupa Hotelarsko-Gastronomiczna sp. z o.o. sp. k. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Wystarczy poczytać niżej.

Ktoś wspomniał że przyjmują tylko na zlecenie. Mi w sumie by pasowało bo chciałem się zatrudnić na lato do pracy dorywczej. W ogóle przyjmują dodatkowych kelnerów albo do obsługi gości? Ktoś wie?

były
@Marcin

Musisz pogadać z szefem.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Grupa Hotelarsko-Gastronomiczna sp. z o.o. sp. k.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Klient

Czy Sielanka ma w ogóle jakiś gości? Dlaczego cały czas jest zamknięta?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Grupa Hotelarsko-Gastronomiczna sp. z o.o. sp. k.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Śmiech na sali

To oni wypłacają na konto? Hahaha

Śmiech na sali

Nie dajcie się nabrać na ogłoszenia pracy, w których jest napisane o umowie o pracę po 3 próbnych miesiącach hahah

@Śmiech na sali

Tam cały czas jest umowa zlecenie

Ktoś12

Czytam i nie wierzę. Właściciel chyba ma jakiś problem ze sobą. Odechciewa się przychodzić skoro taka atmosfera tam panuje

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Hotel Azyl Sp. z o.o.?

Odpowiedź

Pani Katarzyno. domyślam się, że to właśnie pani napisała sobie sama to pytanie, co by wyglądało, że ktoś dalej jest zainteresowany pracą w tym miejscu, haha.. naprawdę dziwny zbieg okoliczności, że akurat kiedy napływają takie opinie ktoś nagle zadaje takie pytanie, a tak to cisza...

Kucharz

Długo się biłam z myślami czy zamieścić opinię.Jednak doszłam do wniosku że prostactwo i podłość należy piętnować a nie przymykać oko.Tak niestety dzieje się w tej firmie,,nie zwracaj uwagi" ,,niejeden tu płakał" ,,udawaj że nie słyszysz" to opinie stałych pracowników.Moja opinia tyczy się PREZESA tej firmy,osoby znanej w całych Kątach i to nie z tej dobrej strony.Tylu obelg o swoich pracownikach nie słyszałam przez całą moją pracę zawodową.Różnych się miało szefów ale to co tu usłyszałam to już podchodzi pod mobbing i to regularny.Ktoś powinien chyba uświadomić tego pana że podlega to karze.Smutne to ,,człowiek człowiekowi gotuje ten los"Najgorsza firma w mojej 28 letniej karierze.Na plus trafili mi się super współpracownicy.

Kelner
@Kucharz

Dokładnie, w sedno. Takiego prostactwa, buractwa I WIEŚNIACTWA w życiu nie widziałam. Ale widać, że w końcu większość otwiera oczy i zaczyna MÓWIĆ. Powinno się też zacząć coś robić w tym kierunku i mam nadzieję że w końcu niedługo tak będzie. Powinno się również wspomnieć o "kadrze"(pracownikach z biura), a szczególnie jednej "Pani", która kompletnie nie nadaje się do tej pracy, a o zarządzaniu firmą to kompletnie nie ma pojęcia.

Klient
@Kucharz

Dołączę się, ponieważ byłem świadkiem jednej sytuacji w jaki sposób właściciel tej firmy traktuje swoich pracowników. Nie znam go za bardzo, ale jedynie mogę powiedzieć, że jeśli on traktuje tak ludzi przy klientach i się z tym nie kryje, to boje się pomyśleć co jest na zapleczu tej firmy, kiedy nikt nie widzi. Po opiniach od znajomych w życiu nie poszedłbym tam pracować.

@Klient

A ja myślałam że złapałam Pana Boga za nogi. Piękna fasada a w środku zgnilizna moralna. Pięknie było przy rozmowie o pracę więc spytałam gdzie jest haczyk bo musi coś być.,, Zobaczysz,, taką dostałam odpowiedź. Już na drugi dzień usłyszałam od,, Prezesa,,jakie tu ukraińskie ćwoki pracują, nieroby, brudasy itp.i to był ten haczyk. Ktoś kto zatrudnia w personelu średnim samych obcokrajowców nie może być dobrym pracodawcą. Łzy i pot za psi grosz.

Nieważne
@Kucharz

Miejmy tylko nadzieję, że został przez kogoś nagrany.

@Nieważne

Bardzo żałuję że nie nagrałam, miałam wiele okazji. Może kiedyś trafi na,, swego,, pomimo że czasy trudne to odrobinę godności ludzkiej należy zachować.

Hotel ma w ogóle teraz klientów jak jest pandemia ?

Lena

W miarę normalnie funkcjonuje hotel? Warto aplikować, potrzebujecie kogoś z doświadczeniem do recepcji?

Isjsnzkso
@Lena

Ta firma to tragedia. Tam nic nie funkcjonuje prawidłowo.

Oliwia

Nieodpowiednie osoby na nieodpowiednich stanowiskach. Brak jakiejkolwiek kompetencji

Mała

Nie polecam wykorzystują ludzi nie zatrudniają tylko obiecują złote góry

@Mała

Co dokładnie obiecał w Twoim przypadku pracodawca? Przypuszczam, że któraś z kwestii nie została do końca dotrzymana, dlatego chciałbym wiedzieć, co dokładnie obiecuje osoba zatrudniająca do Hotel Azyl. Mam nadzieję, że zechcesz przedstawić.

Misia

Nie polecam tam pracować miałam tę nieprzyjemność . Dlaczego nie polecam ? Po 1 .Osoba która mnie rekrutowała wraz z kierowniczką zapomniały do mnie zadzwonić bym przyszła do pracy po tygodniu oczekiwania na wiadomość sama zadzwoniłam to z wielką łaską powiedzieli bym przyjechała po 2 brak poszanowania nie czułam się jak członek zespołu tej firmy nic mi nie było wolno wszystkie kelnerki jadły śniadanie azylowe mnie nikt nie zapytał czy może też chcę po 3 zero dzień dobry czy dowodzenia, kelnerki zarozumiałe nie miłe miałam pracować na ranną zmianę to wsadzili tam jakaś studentkę proponując mi pracę po 11 godzin od poniedziałku do niedzieli ,zero umowy zero wypłaty pracowałam tam ale oficjalnie nie byłam zatrudniona czułam się jak pierwsza lepsza osoba złapana na ulicy do podaj, przynieś, pozamiataj . Odradzam

Krycha

Pracowałam w Azylu przez wakacje , bardzo dobrze wspominam panujące tam warunki. Dziewczyny przyjaźnie nastawione i zawsze chętne z pomocą , wszystko tłumaczyły i miały dużo cierpliwości :) kadra na prawdę rzadko spotykana. Pieniążki zawsze na czas , niegdy nie na ostatnia chwile. Dojazd tez miałam super , dojeżdżałam rowerem. Polecam współpracę z ta restauracja.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Hotelarsko-Gastronomiczna sp. z o.o. sp. k. - Kąty Wrocławskie

• Jak się pracuje w Grupa Hotelarsko-Gastronomiczna sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Hotelarsko-Gastronomiczna sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Grupa Hotelarsko-Gastronomiczna sp. z o.o. sp. k.
  • Popiełuszki 26
    55-080 Kąty Wrocławskie

Grupa Hotelarsko-Gastronomiczna sp. z o.o. sp. k.