Sobotel Piotr Miękus

Sobótka

Opinie o Sobotel Piotr Miękus

Przejazdem wstapilem

Wstapilem przejazdem na sniadanie ,bylem bardzo glodny bo dlugo podrozowalem Otoz dostalem duzy zestaw sniadaniowy wedliny,sery, warzywa, oprocz tegobardzo dobra jajecznice oraz bardzo smaczne racuszki z rodzynkami Najadlem sie do syta Polecam pozdrawiam obsluge ,kuchnie i bardzo dziekuje

Gosc hotelowy

Piekny obiekt ,czyste pachnace pokoje , duzy parking Kuchnia ; potrawy przygotowane na biezaco swieze ,smaczne Sniadania pyszne ,racuszki bardzo smaczne !!!

Wroclawianin

Wszystko super!!!jedzenie swieze smacznie doprawione, pieknie podane ,obsluga tez super Hotel nowy czysty i pachnacy zawsze duzo gosci ..

Byla pracownica

Musze napisac prawde i stanac w obronie Sobotelu Niesluszne jest wypisywanie nieprawdziwych rzeczy Pracowalam w Sobotelu i wyplate zawsze odbieralam na czas , zero opoznien!!!!! atmosfera dobra , zeby nie moj wyjazd dalej bym pracowala bo bardzo wrecz swietnie mi sie pracowalo Pozdrawiam cala ekipe ..

Jezeli chodzi o wynagrodzenie ,zawsze dostaje na czas nie ma zadnych opoznien , swietnie mi sie pracuje w Sobotelu Pozdrawiam

JaNieKłamię

Najzabawniejszą rzeczą jaką tu widzę to komentarze: - znajomych, - rodziny, - i samego Piotrka... Płaca ok? Żadna z nas osób zwolnionych nie pamięta kiedy dostała wypłatę o czasie a nadgodziny 8zł na czarno 15 lat temu 8zł/h było dużo teraz... No i trzeba pamiętać, że robi wszystko, żeby nie zapłacić tego co wisi...

goscie ktorzy czesto tu przebywaja

Naprawde super bardzo dobre jedzenie!! zur przepyszny ,a szarlotka -palce lizac pieczona na miejscu Zawsze swieza PYCHOTA!!!!!

grupa przyjaciol

Zawsze udane imprezy ,bal mysliwych super udany bawilismy sie swietnie WROCIMY TU ZAWSZE!!!!!!!!!

goscie weselni

Bylismy na weselu w sobote i poprawiny w nidziele bylo naprawde SUPER!! Jedzenie przepyszne duzy wybor pieczonych mies pasztety rolady , widac wszystko przygotowane swieze ,pieknie podane Bardzo jestesmy zadowoleni z kuchni obslugi i poznalismy szefa tego obiektu MILY WSPANIALY CZLOWIEK!!

Czesto tu goscimy

Jest wspaniale , jezeli chodzi o kuchnie wszystko smaczne i pieknie podane Pokoje super Szef jest bardzo mily i sympatyczny Czesto tu goscimy i nadal bedziemy przyjezdzac i korzystac z urokow tego hotelu JEST OK!!!

Wiesiek

Naprawde jest OK!! Jedzenie smaczne bardzo dobre ,obsluga na 6 i pokoje czyste ,oraz bardzo piekna silownia i sauny gdzie mozna swietnie spedzic czas Polecam jest naprawde DOBRZE ..

Para zakochanych

Piekne pokoje CZYSTE!! Smaczne jedzenie ,prz4epyszna szarlotka pieczona na miejscu Czesto tu przyjezdzamy i bedziemy dalej korzystac z tego hotelu ,kuchni i fachowej obslugi SUPER !! Szef super!!!

Waldek

Bardzo dobre jedzenie pyszne poledwiczki w sosie grzybowym i pyszny jablecznik SUPER!! czysty hotel ,dosyc przyjazdna obsluga warto sie zatrzymac niskie ceny

@aleksander

Potwierdzam piekny obiekt nowy , dobre sniadanko ,cisza spokoj swietny wypoczynek po calym dniu spaceru na Sleze WSPANIALE WROCE !!

gosc@Gutek

Mieszkalem kilka dni , bylo naprawde super!! czysto ,cicho bardzo przyjemnie Pilem pyszna kawe serwowana przez wlasciciela Ogrod piekny gdzie mozna odpoczac wsrod pachnacych , cudownych roz i lawendy Naprawde warto tu byc !

gosc hotelowy @ waldi

Jest poprostu super!! wlasciciel wspanialy uprzejmy zawsze sluzy pomoca!!

@Liza

Warunki pracy sa bardzo dobre pracowalam SUPER!! zarobki OK! pracodawca tez mily sympatyczny czlowiek idzie sie dogadac..

tru
@@Liza 07.08.2017 16:01

Nigdy tam nie pracowała żadna LIZA...

tru

Nie idź tam. No chyba, że chcesz zostać upokorzona...

Parka
@tru 06.08.2017 17:11
Nie idź tam. No chyba, że chcesz zostać upokorzona...

Co masz na mysli?

Wiola

Moj monsz dla nich pracuje

jarek

Hotel położony w najlepszym miejscu w Sobótka zaraz koło szlaku, miła wygadana obsługa w hotelu , pokoje ok . brak mozliwosci otwarcia okna duyzzm minusem

rr

chodzilo chyba o to mniej wiecej @huhu jakich zarobków mozna sie spodizewac ;p chociaz na pewno na kazdym stanowisku sytuacja wyglada inaczej bo to od wielu rzeczy zalezy

JaNieKłamię
@rr 03.08.2016 18:24

Na każdym tyle samo - podstawa i zapierdzielasz 12-19 godzin + na następny dzień do roboty z powrotem bo po co ma zatrudniać odpowiednią ilość osób skoro może nas wykorzystywać...

Czomber

A ten hotel w ogóle działa? Ostatnio tam przechodziłem i jakaś taka cisza... Czy tam knajpa jest cały czas otwarta? Ktoś coś wie?

Zejm6687@gmail.com

Jakich srednich? ... No wlasnie srednich...

Papa

Papa pisze: Beznadzieja. Kucharz maksymalnie wyciaga 1200 jak jest na kazde zawolanie pani od zmywania

goscie Wroclaw

Bylismy 5 osob jedlismy sporo dan- w tym zurek zupe ,kaczke poledwiczki ,losos ,pene-pesto Musze przyznac ,ze wszystko bylo bardzo smaczne i swieze bardzo nam smakowalo Wrocimy tu zawsze...

Czesto tu goscimy

Ja potwierdzam,ze jest super wlasnie tu jestesmy Bardzo pyszne jedzenie ,atmosfera i piekny obiekt Relaks OK!!

grupa przyjaciol

Bardzo pyszne jedzenie ,obfite sniadania duzy wybor mozna sobie spokojnie smacznie pojesc ...

czesty gosc

Sliczny obiekt ,bardzo smaczne jedzenie pyszna szarlotka duze sniadania i czystosc w obiekcie Pachnie nowoscia

duza grupa

Znakomita obsluga,bardzo dobre sniadania ogolnie smaczne jedzenie Szarlotka przepyszna pieczona na miejscu bardzo swiezutka i smaczna

Radek93
@duza grupa 16.05.2016 21:25

Nikt normalny nie podpisuje sie jako "duza grupa" Ani tez zaden prawdziwy gosc nie pisze takich informacji jakie widac w wiekszosci komentarzy. Przykro to wszystko czytac ale widac ze komentarze pisze zakompleksione szefostwo ktore widac ze ma problem ze swiezoscia dan bo ciagle o tym pisze. Nikt normalny tak nie pisze. Pozdrawiam.

grupa przyjaciol

Mila obsluga, smaczne jedzenie Super klimat WROCIMY..

staly gosc

Atmosfera wspaniala SUPER!

goscie Wroclaw

Tak potwierdzam, bardzo smaczna kaczka z sosem wisniowym ,pomarancza i jabkiem Piekna kompozycja -kasza i pyszna surowka Nie przepadam za kaszami,ale ta mi bardzo smakowala Danie pyszne i pieknie podane ..

sobotczanin

Bardzo pyszne jedzenie,smaczna szarlotka z lodami Mila obsluga..zawsze przychodze...

grupa przyjaciol

Profesjonalna szybka obsluga,szybko i smacznie przygotowane na biezaco obiady przystawki i desery Przepyszny makowiec i szarlotka SUPER MIEJSCE ...

grupa

Nowoczesny obiekt hotelowy, duze 4 sale konferencyjne,bardzo smaczne jedzenie - duze porcje,sliczny ogrod i parking Jestesmy bardzo zadowoleni WROCIMY...

Mateusz

Obiady ogolnie jedzenie bardzo smaczne,kaczka pyszna w sosie wisniowym z jablkiem i pomarancza ,pieknie podana Wczesniej jadlem krem pomidorowy Pychota....

czesty gosc

Ja czesto goszcze w tym hotelu -wyjazd sluzbowy, jestem bardzo zadowolony Jedzenie super,sniadania pyszne i duzy wybor Hotel nowy i bardzo czysty..

Adam

Współczuję gościom tego "hotelu". Nocowałem tam i więcej nie wrócę. Przyczyn jest kilka: dostałem nieświeżą pościel (owłosiona), śniadanie to jakiś mix resztek z kuchni... Następnym razem wybiorę obiekt położony 500m dalej za Sobótką. Tam obsłudze zależy na gościu!

goscie weselni

Super hotel,wspaniale miejsce na kilku-dniowy wypad z rodzina Kuchnia,pyszne dania i personel ok!!

duza konferencja

Bardzo dobre jedzenie,swieze przygotowane super i slicznie podane Obsluga mila i sympatyczna Wlasciciel uprzejmy i ma doswiadczenie w dziedzinie hotelarstwa.. Hotel nowy, bardzo czysty

Michał

Pobyt 12-14.04.2016. Pierwsze wejście do pokoju: włos łonowy na desce muszli klozetowej. Dalej już tylko gorzej: manipulowanie cenami potraw zawyżając je do kwot w ogóle irracjonalnych, obrażanie gościa hotelowego przez pracownika "ochrony", śniadanie bardzo niskiej jakości. Stołowałem się w obiekcie położonym 500m dalej żałując, że zapłaciłem za nocleg w tym gwiezdnym hotelu z góry. Na koniec perełka: po pobycie telefon, że pokój, który zajmowałem został doszczętnie zdemolowany, co jest fantazją faceta z recepcji. Kategorycznie NIE POLECAM.

duza grupa

Bylo OK! Brdzo pyszne jedzenie bardzo duzy wybor kazdy znajdzie cos dla siebie REWELACJA ..Sliczny obiekt

gosc Wroclaw

Piekny hotel wspanialy klimat ,piekne czyste pokoje smaczne posilki ..

przejazdem wstapilismy

Smaczne jedzenie, duze porcje widac ,ze wszystko przygotowne na biezaco swieze pachnace ,,,

przejazdem wstapilem

Bardzo smaczne jedzenie ,zurek,kaczka i krem pomidorowy Deser pyszna salatka i dobra ciepla szarlotka SUPER!

gosc hotelowy

Swietny lokal,pyszne jedzenie! wykwintne sniadania -super..

staly gosc

Bardzo pyszne jedzenie -zawsze smacznie przygotowane i swieze Duze porcje..

Wroclawianin

Czesto goszcze w Sobotelu,bardzo smakuja mi potrawy ktore zamawiam, zawsze swieze i slicznie podane Wysmienite duze sniadania, pychotka racuszki ..

przejazdem wstapilismy

Bardzo dobre jedzenie ,bylismy wczoraj na obiedzie wszystko nam bardzo smakowalo zurek ,kaczka w jablkach i pomarancza,oraz soczyste poledwiczki Smacznie - polecam warto wstapic na obiad..

Renia

Zgadzam sie soroweczka bardzo dobra. Polecamy. My jesteśmy z Mazowsza i u nas tylko takie w domach sie robi i kopytka ze y wszystko świeże zawsze było. Suroweczka pyszna zawsze jest świeża jak jesteśmy naprawde. U nich widze ze ktoś sie zna na kuchni bo nic nie mroza i widać ze personel kuchni na wysokim poziomie i kuchnia dobrze zarządzona jest u nich. Jedzenie bardzo dobre. Cokolwiek z karty. I szaotka taka dobra nawet po tym mozna poznać ze ktoś sie zna na kuchni tzn na gotowaniu i ze ma duze doświadczenie i tez pięknie podane zawsze pomarancz wyfiletowany itd.

Zostaw opinię o Sobotel Piotr Miękus - Sobótka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sobotel Piotr Miękus