Opinie o SOBOTEL SP Z O.O. w Sobótka

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SOBOTEL SP Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SOBOTEL SP Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SOBOTEL SP Z O.O. w Sobótka

gosc

Jaka urocza ? znam ja ! wrecz pask....chlopy co Wy piszecie czy sie wogule znacie na kobietach?

ciasteczkowy potwor

kokilka szarlotki w Sobotelu -uwielbiam! deserki wysmienite, do tego pyszna kawka w rąk uroczej pani blondyneczki.... ;)

gosc anonimowy

Wyspani wypoczeci,czas na opinie ; sala piekna, muzyka dobra obiad-mieso... niby w sosie suche zero kruchosci,buraki twarde, brak salatek Duzy minus kucharzowi! Zup nie jadamy wiec nie wiem Powolny kelner poproszony o ocet do galarety ,nigdy mi go nie doniosl

Pati

Potwierdzam sylwester wspanialy udany na 5!! ale powiem ,ze wlasciciel tez bardzo mi sie podoba zawsze mily usmiechniety, co swiadczy o duzej zyczliwosci wobec wobec drugiej osoby i odwiedzajacych gosci w calym obiekcie Pozdrawiam bylo super!!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie SOBOTEL SP Z O.O.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Aleksandra i Arek

Walentynki w Sobotelu? Będziemy na pewno! Sylwester okazał się strzałem w dziesiątkę. Miła i uśmiechnięta obsługa, pyszne jedzonko, super klimat. Polecamy!

Renata

Ja tez bylam ze swoim chlopakiem na weselu u rodziny w czerwcu Musze powiedziec ,ze odnioslam bardzo mile wrazenie wszystko bylo podane perfekcyjnie pyszny rosolek drugie danie duzy wybor miesnych potraw,mase roznych salatek , stol szwedzki ,stol wiejski - bardzo duzo jedzenia i picia !! widac bylo ,ze wszyscy goscie zadowoleni pieknie sie bawili My tanczylismy do bialego rana Wroce tam z nasza grupa na Walentynki Do zobaczenia Pozdrawiam

Ela z mezem

Potwierdzam wypowiedz o dnosnie wesela,my bylismy w sierpniu swietnie sie bawilismy! piekny obiekt; duza sala w pelni klimatyzowana wspanialy nastroj, mila obsluga na czele z Wlascicielem Slicznie zaprojektowany ogrod, mnostwo kwiatow mozna spacerowac wsrod pachnacych roz Polecam

sportowiec

Bardzo piekny obiekt najladniejszy w okolicy!!! Slicznie rozbudowana silownia ,duzo sprzetu dwie sauny ;sucha i ziolowa,oraz jacuzi - wspaniale masaze gdzie mozna po treningu sie zrelaksowac i wypoczac w ciszy z lekka nutka muzyki

gosc z okolic

Bal sylwestrowy super!! to byla wspaniala noc- sala balowa duza piekne nastrojowe oswietlenie Caly obiekt klimatyzowany Wasciciel przesympatyczny i niesamowicie zyczliwy Pozdrawiam zyczac powodzenia na rok 2013

Ola z Wrocławia

Pan ANONIM coś się doczepił do hotelu. Pewnie konkurencja! Ja z mężem odwiedzam Sobotel i bardzo nam się tam podoba. Polecam!!!

Waldi

Chodzimy z zona na bal sylwestrowy od wielu lat i musze przyznac,ze nigdy nie przezylismy tak milej uroczej nocy jak w Sobotelu Profesjonalizm sala balowa pieknie zaprojektowana nie ma nigdzie w okolicy! akustyka ,klimatyzacja,smaczne jedzenie ,pokoje pachnace ,czyste duze okna ,piekne widoki Wlasciciel sympatyczny usmiechniety i bardzo zyczliwy Mlody ale widac z duzym doswiadczeniem w hotelarstwie Pozdrawiam i goraco polecam

Kate

Bylismy na balu sylwestrowym w Sobotelu,bylo cudownie!!! Bawilismy sie super,bardzo dobra organizacja Wlasciciel to wspanialy czlowiek Spotkamy sie za rok Tak trzymac Panie Piotrze Pozdrawiam

Sobótczanin

joaska - 2012-06-30 11:16:54 chyba przesada,że siłownia lepsza niż we Wrocku.To do jakiej chodziłaś?We Wrocławiu są duże molochy pełne ludzi, a ta w Sobotelu nie jest taka zapchana ludźmi szczególnie do południa i super wyposażona. Sam czasem chodzę. Wreszcie mamy siłownię w Sobótce!

Magda

Nasz pobyt w Sobotelu? REWELACJA. Byłam z mężem na weekend latem. było idealnie. cisza, spokoj, piekny nowoczesny wystrój, pyszne dania każdego dnia, miła obsługa. Miesiąc temu zorganizowalismy tam Konferencję naszej korporacji. Bardzo profesjonalna organizacja. dostaliśmy tez za darmo reklamę naszej firmy na stronie www.sobotel.pl . Rocznicę ślubu też tam zorganizujemy ! ;)

Madeleine

oh here you are Sobotel! Me and my husband-to-be were there last summer. Was great! views, delicious dishes, nice staff. for sure will be back!!!

Zostaw merytoryczną opinię o SOBOTEL SP Z O.O. - Sobótka

• Jak się pracuje w SOBOTEL SP Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SOBOTEL SP Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SOBOTEL SP Z O.O.?

SOBOTEL SP Z O.O.
4.1/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Al. św. Anny 16
    55-050 Sobótka