Opinie o SOBOTEL SP Z O.O. w Sobótka

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SOBOTEL SP Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SOBOTEL SP Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SOBOTEL SP Z O.O. w Sobótka

lolo brigida

uwielbiam to miejsce! jest cudownie za każdym razem kiedy przyjeżdżamy. przemiły personel, Latem byliśmy na pysznych domowych pierożkach, teraz na soczystych polędwiczkach zapiekanych pod borowikami.bardzo nowoczesne wnętrza. warto tu wracać ;)

qwote

bylismy juz trzeci raz. miejsce pelne spokoju, cieply przytulny klimat i nowoczesne wnetrza zarazem. Pobyt juz trzeci raz udany. Pozdrawiam

uuuu

polecam

iga

swietne miejscena konferencję. Po naszej ostatniej szczerze polecamy ;)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie SOBOTEL SP Z O.O.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.

opiłkami srebra? no niezle. Widze ze wszystko jest w tym Hotelu na wysokim poziomie. My tez POLELAMY !

Goście SPA

Przyjeżdżamy czasem w weekendy z Wrocławia do sauny i minibaseniku z masażami. Przeczytaliśmy gdzieś, że ktoś czuł w nim zły zapach. Nie wiemy, czy ta osoba wie, że takie minibaseny są oczyszczane opiłkami srebra i ozonatorami, a nie jak na basenach kilogramami chloru.

Sabina

mile wspomnienia same mamy w odniesieniu do obiektu i ludzi, którzy tworzą SOBOTEL. Polecam

jagna

idealne miejsce na wypad za miasto. wracamy do Was w niedzielę :-)

TELO

kULTOWE MIEJSCE Z ENERGIA

Fan Góry Ślęży

Polecam hotel i okolice!

forli

sliczne dziewczeta tam pracuja. polecam sobotel przede wszystkim za mila obsluge cieply klimat i pyszna kawe

barbara z

w hotelu sobotel bylam w ramach oferty gruponu. z hotelarstwem mam stycznosc od lat. cena do jakosci ( ma sie wrazenie ze jakosc jest za duza do tak okazyjnej ceny) QP prawdziwe 50 % znizki, co rzadko de facto sie zdaza. wyjazd rewelacyjny. bylismy cztery dni wraz z balem walentynkowym. pokoje czyste, pachnace, odswiezane w trakcie pobytu, potrawy proste i smaczne, czyli klasyka zawsze na topie, jak to mowie. obsludze niczego zarzucic nie mozna. schludnie ubrani, kulturalni, synchronizacja i podzial rol ( wsrod zalogi mozna zauwazyc silne acz pozytywne predyspozycje kierownicze) , wzajemnie wydawane dyspozycje a do tego usmiech i troska o klienta, czyli tzw. "czego chciec wiecej". Hotel nowoczesny ale przytulny co juz jest swoistego rodzaju sztuka. lokalizacja tez na tak. w mojej osobistej skali do dziesieciu mocne dziewiec.

cyprii

nasz walentynkowy pobyt byl bardzo udany. Bardzo dobra organizacja calego przedsiewziecia. gratuluje i polecam to miejsce

weekend w sobotelu

witam witam szanownych panstwa na tymze forum. Sobotel - nowoczesny pełen kolorów, czysciutki i uporządkowany hotel. Bardzo fajni ludzie, duży wybór dan, przestronne pokoje. Godne polecenia miejsce. Pozdrawiam

Izabela i Adam Idzi

Było cudownie. Pyszne jedzonko, weselny kloimat dla tych co to jeszcze przed tym najwazniejszym dniem. Obsługa uśmiechnięta z sercem podchodzi do gości. ale najlepszy był chyba smak tortu - niepowtarzalny !!! ZAKOCHAŃCE

Zosia Szeląg

Bal walentynkowy! fantastycznie ! piekna sala balowa super zabawa pyszne jedzonko usmiechnieta obsługa... to byla niesamowita noc - DZIĘKUJEMY !!!

Pracownik z Przeszłości

Kucharzyłem tam w tamtym roku. Co do wyglądu hotelu to kwestia gustu, bo jak na okolicę to budynek futurystyczny. Kuchnia wyposażona jak w 5 gwiazdkowym hotelu. Pracowałbym tam dalej, ale musiałem wyjechać. Jak hotel został otworzony to drobnomieszczańska konkurencja rozsiewała nieprawdziwe ploty.

adrian

pracowalem bylo milo hotel dba o pracownikow. wszystkich sie naprawde docenia i wynagradza na czas

Były Pracownik

Pracowałam tam jakiś czas po otwarciu i zdecydowanie napiszę, że atmosfera spoko, a właściciel uczy samodzielności i daje szansę realizacji własnych pomysłów. Mimo mojego niewielkiego doświadczenia w hotelarstwie, zarobki jak dla mnie i na okolicę zadowalające, a pensja płacona na czas.

Zakochani

Mile wspominamy nasz pobyt w hotelu,spedzilismy w milej przytulnej atmosferze Piekna silownia dobra muzyka, duzo sprzetu do cwiczen, sauny jacuzzi Hotel utrzymany w nalezytej czystosci sliczna kompozycja w pokojach -dobrany kolor ,obrazy, oswietlenie - daja efekt pozytywnego nastroju,rownowagi, oraz uczuc jakich doswiadczylismy Sniadanko smaczne i obfite !! Jestesmy bardzo zadowoleni Wrocimy tu wkrotce Pozdrawiamy wlasciciela

Zostaw merytoryczną opinię o SOBOTEL SP Z O.O. - Sobótka

• Jak się pracuje w SOBOTEL SP Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SOBOTEL SP Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SOBOTEL SP Z O.O.?

SOBOTEL SP Z O.O.
4.1/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Al. św. Anny 16
    55-050 Sobótka