DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski

Mietków

Opinie o DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski

Iwona

@Hiszpana jak obecnie wygląda praca w firmie? Czy zaszły w niej ostatnio jakieś zmiany? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakim pracodawcą jest DST.

tyt

Ale sam wiesz jakich stawek można się teraz spodziewać @w? Pewnie dorzucaja do podstawy jakieś premie co znacznie urozmaica zatrudnienie. Ciekawe jest tylko czy atmosfera odpowiada teraz każdemu. Dzięki

lis

nie musi

Hiszpan

W jakim Ty świecie żyjesz ?? Jaki zapis w umowie o pracę ?? Jaja sobie robisz?? Jedyny zapis w umowie to 1850zł :D Ogólnie to nie jest najgorzej, kasa nie jest zła, tabor całkiem dobry i świeży, atmosfera taka sobie ale to może przez jednego rodzynka na firmie kto pracuje wie o kim mowa. Gdyby było równe traktowanie kierowców pod względem wożonego tonażu było by zaje..... a tak mogę powiedzieć że jest OK. No i nie mogę się doczekać jak klima postojowa będzie standardem w DST bo póki co tylko pupil chłodzi tyłek a i to nie wiadomo bo auto trzeba przepalać a co za tym idzie spalanie do góry a on nie może sobie pozwolić na takie szaleństwa.

ja

Jedyny minus tej firmy, podstawe trzeba sobie najezdzic. PLUS PLACA ZA OSZCZEDNOSCI. Placa na czas i moim zdaniem git

niemiec

Jak najdalej z firmy DST, jesli chcecie płacić za szkode lub za paliwo to życze powodzenia

misiek

Ja słyszałem ze z stamtąd wszyscy odchodzą nawet .najstarsi kierowcy więc chyba nie jest tak jak piszesz dobrze czy super kasa co prawda jest na czas ale jak były z tym problem y to by jeździli sami a co do tego czy możesz się czegoś nauczyć to tak ale czy warto jest wiele lepszych firm pod względem prący organizacji a przede wszystkim finansów i mniej wymagających od kierowców

gruby

Na magnesie juz nie jeździ dst jest dobrą firmą więc. Nie pisz bzdur i kasa jest na czas i robota poukładana w tej firmie nie. Wykorzystuje się kierowców bardziej dba się o nich polecam

Miro

Tam możesz iść tyko na kurs jazdy na magnesie ijak kombinować

ROBERT

A ja tam pracowałem w tej firmie ponad 2 lata do 2008r fajnie wspominam nie było problemów jak ktoś chce to pracuje anie szuka dziury w całym, Jak w każdej firmie są gorsze i złe dni a nikt na siłe nikogo nie trzyma pozdrawiam załogę z biura i ,, starych'' kierowców

oze

Jeździłem w DST prawie rok... więcej urlopówek iż tarcz... lol... dojazdy na załadunek po 150 km... Sebus swoimi winami obarcza kierowców ( krótka pamięc i idzie w zaparte ) Dareczek natomiast każe szczac do butelki i jechac... ( po tym tekście sie pożegnałem z cwaniakami ) to tyle w wielkim skrócie

jaro

co ty kolego chcesz wiedziec ???? albo szukasz pracy albo nie?w dst raz jest dobze albo zle tak jak pracy

opini

jest ok

lizus

ciebie ktoś oszukał bystrzaku - dałeś się, czujność straciłeś? Przecież jesteś najlepszy i bez skazy i nigdy nie oszukiwałeś i dieslem też nigdy się nie pochlapałeś. Na zewnątrz "macho", a w środku taki wrażliwy BIDULEK MALUNI. Chłopie miej godność

ktoś

młodzi kierowcy nie dajcie się nie idzcie do tej pseudo firmy nawet na praktyke nauczycie się jezdzić bez karty i na magnesie

kamil

a jakie cele jak jestes taki dobry to nie zabieraj pracy kierowcom dst kto chce to niech robi dalej wybor jest prosty godziles sie na to to nie rob dymu bo to jest twoja poraszka nawet jak dostales kaske to i tak przegrywasz

kierowca

Proponuje unikać. Największemu wrogowi bym nie polecił. Teraz to już nikogo normalnego nie ma. Niech się sami bawią w swoim bagnie. UNIKAĆ

Tomek

My już nie pracujemy. Ostrzegamy tylko innych, żeby trzymali się z daleka od tej firmy- od tego kolego jest forum.

ktos

a wy wszyscy jesteście [usunięte przez administratora] i ci co jeszcze są tam i ci co ich już nie ma bo jak jest tak żle to po co pracować a jak nie robisz to po co pytać

sławek

witam i co nowego słychać ...........

Zenek

muszę powiedzieć że tak czytam i czytam te wasze opinie i nie wiem //o co w tym pisaniu chodzi ,,,,, może piszcie o firmie jak tam jest a nie o ludziach\', byłem zainteresowany pracą tam bo nie mam praktyki ale już nie jestem

normalny

Kpina kpina kpina!! Pensje to żart, sprzęt złom którego już nie robią nawet. Zwalniają się wszyscy po kolei. Kierowcy, magazynier, dyspozytorzy... Do tego te umowy śmieciowe. Może czas skończyć sobie pozwalać chodzić po głowie?

oszukany

kolego wszyscy co sie zwolnili to mają [usunięte przez administratora] napewno bym nie wrucił chcby obiecywali złote góry

obecny

pewnie że doszli do pewnych wniosków bo zaczeli dbać o kierowców może jeszcze nie zupełnie im to wychodzi ale postępy już widać

były

oni to wszystko czytają i wypadałoby by doszli do pewnych wniosków. chcą być szefami, muszą pomyśleć bo jak nie to zostaną pracownikami, a co z wygodnym życiem??

koles

poprawia sie w tej firmie ale do idealnej firemki to im bardzo daleko

Były Kierowca

a to ze i tak się nic nie zrobi a reklamę to oni już mają

były

a co mają znaczyć te Twoje wypociny??? jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to po prostu nie pisz

Były Kierowca

tak czytam te opinie i dochodze do wniosku ze wy sami nie wiecie co chcecie ; dajcie sobie na luzik panowie kierowcy bo to jest tylko prowokacja innych kierowców aby zajeli się czymś innym od pracy i pisali bzdety

były

nie potrzebuję nikogo z biura w cokolwiek wtajemniczać nie mam zaufania do pracowników biurowych, uważam że za kierowcą się nie wstawią....chcą pracować, tak? mało tego, wielu kierowców również nie pomoże, bo przy....sy najprostsza matematyka....umiesz liczyć, licz na siebie

ktos

zrobisz to to bedziesz kimś ale sam to nie dasz rady pogadaj z kimś zaufanym z biura to moze ci pomoze

były

nie rozumiem dlaczego tyle rezygnacji w Waszych tekstach?? to tylko ludzie, a ludzie nie są nietykalni, ale tego nie będę udowadniał, bo nie chcę rąk pobrudzić, ale co mam zrobić to zrobię na 100% przyjdzie czas to opiszę co i jak firmy nie mam zamiaru kłaść (sami to zrobią prędzej czy później), bo to nie jest łatwe i szkoda mojego czasu, a i sam jestem za mały, ale co zaznaczam z całą stanowczością.......swoje załatwię na 100%, bo nie pozwolę by chłopaczki śmiali mi się w twarz

kacper

monituj kolego i tak to nic nie da

były

tak zajrzałem i stwierdzam, że miałem nerwa i mnie troszkę poniosło, ale uważam, że brak profesjonalizmu i nieuczciwość oraz brak wykształcenia doprowadzą do upadku tej "zacnej" firmy będę za to mocno trzymał kciuki monitorując temat

ben 10

to jak się mylę to się ciesze bo też jestem na nich cięty tylko zrezygnowałem z ich udupienia bo nie ma jak są kryci z każdej strony

mylisz się

ben 10

nic im nie zrobisz szkoda czasu on są nietykalni

były

najgorsze jest to właśnie jak się komuś coś wydaję;-) nie, nie są nietykalni........na szczęście

były

mam mocne kwity i z nich korzystam GEFCO już wie z kim współpracuje dla kogo jeszcze jeżdżą?

koza

to daj znaka co robić bo chyba są nietykalni

ben 10

jaaa jak ty piszesz o swoim szefie on jest ok nie nie nie ładnie

jaaa

nigdy nie będzie lepiej jeżeli ta [usunięte przez moderatora] żądzi [usunięte przez moderatora]!!

obecny

a może zatrudni na zlecenie bo w firmie sie poprawiło i jest cudownie szefowie się zmienili i czas pokaze i kasa sie poprawi jeszcze zobaczycie

bez nika

wszyscy normalni kierowcy sie z tego polewają dobra firma na miesiąc ale ci miesięczni tez sie kidys skącza

były

tak, dst musi być przygotowane na zmiany, zmiany na gorsze

dst mietkow

pogoda dla bogatych i z pisania nici idzie nowe i dst musi być na to gotowe na zmiany

aaaaaaaaaa

nienieniedowiary ze tak sie zmienił to wracam jak da rade jeszcze bo pewnie nie ma juz wolnych etatów

volvo

jak mu kierowcy masowo( usunięte przez administratora ) to musi cos robic bo co sam nie da rady norme robic woli teraz być dobrym szefem by potem stać się bestią

zen

jak ( usunięte przez administratora ) daje umowy to chyba coś z nim nie tak nie do wiary warto spytać albo się zwolnić też warto

kolega

ale mam inny pomysł potem napiszę bo to nie jest cos co ich zaboli

Zostaw opinię o DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski - Mietków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DST S.C. Dariusz Biedrzyński Sebastian Malczewski