Kraków

Opinie o Artus S.C. Agencja Obrotu Nieruchomościami Magdalena Kosińska-Macałka Szymon Macałka

szczery ex (transport)

Właściciel bardzo miły i życiowy człowiek do dogadania w większości spraw gdy siedzisz cicho robisz swoje : ) i nie sprawiasz problemów. Co do płacy na pewno w terminie bez żadnych problemów, marudzenia i grymaszenia tyle wyjeździłeś i tyle się należy (czasem mała premia ) to największy plus tej firmy + miła atmosfera no może nie zawsze ale w 95%przypadków możesz liczyć na pomoc spedytorów ich wyrozumiałość gdy coś ci nie idzie do BARDZO sporadycznych sytuacji należy to ze Ci powiedzą \"spróbuj coś załatwić sam\" po prostu dają rade.Warunki płacowe myślę że jedne z lepszych w kraju choć jak wiadomo na parkingach ludzie opowiadają niestworzone historie : ) .Podsumowując PULSY TO (+) +warunki finansowe +atmosfera +właściciel +brak ekspresów czyli 2000km w 22h MINUSY (-) - czasem mało km - brak zatrudnienia na pełen etat

Zostaw opinię o Artus S.C. Agencja Obrotu Nieruchomościami Magdalena Kosińska-Macałka Szymon Macałka - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Artus S.C. Agencja Obrotu Nieruchomościami Magdalena Kosińska-Macałka Szymon Macałka