opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Ideal Work

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 1867 ocen
Opinie(3923)
Dodaj opinię
Aktualności(25)
Wywiady(1)

Opinie(3923)

Dodaj opinię
Aktualności(25)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Praca tymczasowa
  • .
  • Praca za granicą
  • .
  • Oferowane korzyści
  • .
  • Pierwszy wyjazd za granicę - jak się przygotować i co zabrać ze
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasze wartości

Praca tymczasowa

Praca za granicą

Oferowane korzyści

Pierwszy wyjazd za granicę - jak się przygotować i co zabrać ze

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Warszawa - Jobwerke Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Ideal Work Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Ideal Work Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 28
    • 29
    • 30
    • 31
    • 32

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Ideal Work Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pikuś

    26.09.2016 10:33

    Inne

    Możesz dostać Kindergeld.
    ReviewUserIcon
    Jacek

    25.09.2016 18:43

    Inne

    Tylko szkoda że wypłata się nie zgadza co miesiąc :(
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.09.2016 22:33

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    BDK

    19.09.2016 23:35

    Inne

    Kasa na czas to norma. Paski wynagrodzeń na maila. Nic dodać nic ująć.
    ReviewUserIcon
    Ala

    05.09.2016 10:33

    Inne

    A czy można starać się o rodzinne?
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    05.09.2016 10:07

    Inne

    Wywalili mnie za drobny handelek. Szkalowałem firmę, gdzie się dało, podszywałem się pod pracowników, o myszkach pisałem, o muchach, o utracie zdrowia psychicznego i tak się wkurzyli, że mam sprawę w sądzie. A myślałem, że dowcipny i mądry jestem. Wredni.
    ReviewUserIcon
    Robert

    01.09.2016 12:09

    Inne

    Witam wszystkich mam pytanie czy może ktoś opisać szczerze jak tam jest i jak to wszystko wygląda ? jak praca, mieszkania, i czy się jakoś organizowane wyjazdy do pracy czy każdy na swoją rękę musi sobie radzić żeby dotrzeć codziennie do pracy...
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    02.09.2016 11:45

    Inne

    Stary, jak wszędzie - są ludzie zadowoleni i niezadowoleni. Jak cię wywalą z roboty za picie albo nie będą chcieli, żebyś wrócił na lokalizację, bo miałeś zły chumor i nie uprzedziłeś, że nie zamierzasz wrócić po weekendzie to będziesz wszędzie pisać, że cię skrzywdzili i nękali. W tej pracy trzeba pracować, nie ma rady. Pokoje 2-3 osobowe. U nas trzeba było z mieszkania do pracy jeździć 10 km. Jedź z inną firmą będziesz mieć 15 osób w mieszkaniu możesz znaleźć też lepsze warunki mieszkaniowe np. Bawarii tam zapłacisz za mieszkanie 300 albo 400 euro za łóżko w pokoju to będziesz wiedział, że po sobie trzeba sprzątać. Takie życie. Powodzenia.
    ReviewUserIcon
    Robert

    02.09.2016 15:34

    Inne

    dzięki za odpowiedź ;) a ogólnie patrząc to bardziej na plus czy minus ? no i najważniejsze czy warto ?
    ReviewUserIcon
    zakręcony

    23.08.2016 13:14

    Inne

    Tu są chłopaki na niemieckich umowach i mniej zarabiają niż ja na polskiej. I jeszcze mam pokój za darmo.
    ReviewUserIcon
    Przemek

    26.08.2016 11:43

    Inne

    Moja matka jest kadrówką od 30 lat, więc się na tym zna. Pozwól, że wytłumaczę. Normalnie dostajesz wynagrodzenie za pracę i finito. Ale firma daje Ci do dyspozycji mieszkanie, no za dużo powiedziane, to jest łóżko w pokoju, ona ma pewną wartość, normalnie takie łóżko w pensjonacie kosztuje kilka czy kilkanaście euro za dobę, spróbuj wynająć mieszkanie to zobaczysz ile to kosztuje. CZyli to mieszkanie to np. 10 euro za dobę a miesiąc ma 30 dni, czyli dostajesz od firmy 300 euro ekstra. Urząd podatkowy mówi: Firma daje Ci 300 euro to ty zapłać od tego podatek. I ty płacisz parę euro podatku. I to wszystko jest na pasku, wartość mieszkania a nie potrącenie :) czytaj stary ze zrozumieniem, ze zrozumieniem. No i nie mów, że całe życie robisz na czarno i nie wiesz co to jest podatek.
    ReviewUserIcon
    mikołaj

    31.08.2016 19:57

    Inne

    Puknij się w głowę!
    ReviewUserIcon
    Krzysztof

    23.08.2016 01:05

    Inne

    Popytaj wśród znajomych, jeśli ktoś tam pracuje, to będzie łatwiej dostać Ci u nich pracę.
    ReviewUserIcon
    Poszukujący

    23.08.2016 01:02

    Inne

    Stary to świetna wiadomość, ja ciągle co 2-3 miesiące szukam pracy, jeżdżę i do Niemiec i do Holandii, nie wiecie czy są w Ideal miejsca?
    ReviewUserIcon
    Jan

    23.08.2016 00:59

    Inne

    My jesteśmy z kumplami 1,5 roku.
    ReviewUserIcon
    Przemek

    23.08.2016 00:57

    Inne

    Umowy przedłużają co miesiąc, a ja jestem już ponad rok w Niemczech.
    ReviewUserIcon
    Med

    22.08.2016 23:15

    Inne

    Nie wiecie, czy szukają teraz kogoś na przedstawiciela medycznego? Niedawno była fajna oferta.
    ReviewUserIcon
    Pikuś

    22.08.2016 23:08

    Inne

    Walcz. Można.
    ReviewUserIcon
    Boguś

    18.08.2016 23:19

    Inne

    Nie narzekam. Tutaj mam ponad 5 tyś. do ręki. Języka nie znam.
    ReviewUserIcon
    hwdp

    11.10.2016 13:47

    Inne

    czyli fajna praca nie ma sie co zastanawiac
    ReviewUserIcon
    hwdp

    11.10.2016 16:36

    Inne

    tez na rozladunku jestes?
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    18.08.2016 22:58

    Inne

    Jesteśmy z kumplem w Saksonii. Nic nie rozumiem jak ci niemcy gadają, ale jest koordynator i on wszystko ogarnia. Spoko facet.
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    09.08.2016 14:48

    Inne

    Cha, cha, cha! A my dawaliśmy radę.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    09.08.2016 14:42

    Inne

    Nie dawałem rady i odszedłem. Będę wypisywał o firmie najgorsze rzeczy, bo nie chcę żebyście dali radę. To robota dla silnych facetów.
    ReviewUserIcon
    xps

    08.08.2016 16:03

    Inne

    Po co ta strona jest skoro i tak wszystkie komentarze nie są publikowane,a umieszczane są jedynie pozytywne które piszą ludzie siedzący w biurze Ideal Work.
    ReviewUserIcon
    Damian

    05.08.2016 12:52

    Inne

    Jestem z kumplami na napojach. Kończymy we wrześniu. Potem będziemy szukać. Jak na razie jest ok.
    ReviewUserIcon
    Ogrodnik

    05.08.2016 12:46

    Inne

    Czy ktoś mógłby coś powiedzieć o tej pracy ogrodnika w Brandenburgii. Fajna oferta, ale to chyba jest na stałe.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Ideal Work?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Ideal Work Sp. z o.o.

    ul. Karolkowa 30 01-207 Warszawa

    http://idealgrupa.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Franio

    05.08.2016 12:34

    Inne

    Jestem niezadowolony i sfrustrowany, ale pracuję i staram się wszystkim obrzydzić tę pracę. I rodowici Niemcy też tutaj pracują tak samo ciężko jak ja. Ta firma nie ma dla mnie zrozumienia.
    ReviewUserIcon
    Przemek

    03.08.2016 11:01

    Inne

    Słyszałem, że to jedna z tych firm, która naprawdę stosuje uczciwe umowy o pracę i płaci wszystkie składki i podatki.
    ReviewUserIcon
    Filip

    03.08.2016 10:57

    Inne

    Czy długo trzeba czekać na wyjazd? Ja czekam już tydzień.
    ReviewUserIcon
    Misio

    02.08.2016 19:26

    Inne

    Praca jest w porządku. Miałem przyjechać na krótko, ale zostanę na dłużej.
    ReviewUserIcon
    G&R

    02.08.2016 02:28

    Inne

    NIE PUBLIKUJĄ WSZYSTKICH KOMENTARZY NEGATYWNYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Wiktor

    01.08.2016 16:40

    Inne

    Fajna ekipa
    ReviewUserIcon
    Jacek

    01.08.2016 16:33

    Inne

    Ja pracuję dopiero kilka dni. Ale ja i kumple mamy prawdziwą umowę z niemieckimi stawkami, a nie umowę na najniższą krajową w Polsce i obiecankę, że resztę dopłacą. Polecam.
    ReviewUserIcon
    Przemek

    31.07.2016 21:06

    Inne

    Firma jest w porządku.
    ReviewUserIcon
    Karol

    31.07.2016 20:57

    Inne

    Praca nie jest bardo ciężka i jest dużo młodych ludzi.
    ReviewUserIcon
    Adam

    28.07.2016 14:46

    Inne

    Ta praca jest w porządku. Mieszkania też ok. 2-3 w pokoju. Kasa się zgadza. No i cały czas jest praca, a nie tak jak ostatnio byłem w innej firmie na komisjonowaniu, ledwo dojechałem i po 2 tygodniach i trzeba było wracać, bo tamci nie mieli już roboty.
    ReviewUserIcon
    Michał

    28.07.2016 11:32

    Inne

    Mam umowę o pracę i stawkę 9 euro za godzinę jak Niemcy. I jest jeszcze zakwaterowanie. Są tutaj chłopaki, którzy wynajmują sami mieszkania, ale to koszt co najmniej 300 euro. Jak zarobię 1100-1200 euro do ręki to mam powód do zadowolenia.
    ReviewUserIcon
    Piotr

    28.07.2016 08:29

    Inne

    Ja po przerwie wracam. Teraz dużo rekrutują. Spokojnie można jechać. Mieszkania są w porządku. Trzeba mieć swoją pościel.
    ReviewUserIcon
    KrS

    27.07.2016 17:50

    Inne

    Co możecie powiedzieć o sortowaniu ziemniaków w brandenburgii? Jakie zarobki , atmosfera , ile godzin ? Warto jechać ? Jeżeli ktoś tam pracuje lub pracował proszę o kontakt tutaj lub [email protected]. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Ania

    27.07.2016 21:51

    Inne

    Jest super. Typowe sortowanie ziemniaków, ale szefowa jest ok. No i w ogóle ludzie się fajnie zachowują.
    ReviewUserIcon
    sass

    25.07.2016 15:46

    Inne

    pracuje sie tylko 7 godzin dziennie?
    ReviewUserIcon
    Wow

    27.07.2016 21:53

    Inne

    W Niemczech pracuje się krócej niż w Polsce, mniej pracujesz a i tak więcej zarabiasz. Takie rzeczy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.07.2016 13:56

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mono

    21.07.2016 21:17

    Inne

    widziałam w ogłoszeniu w Błoniu 2300
    ReviewUserIcon
    Ja

    20.07.2016 20:21

    Inne

    Powiedzcie mi warto tam jechać? proponują 9 brutto w Magazynie na paczkach- Hesja, zakwaterowanie bezpłatne-aż jest to podejrzane , ze za darmo
    ReviewUserIcon
    Marek

    21.07.2016 10:15

    Inne

    W Hesji płacą 9 euro. Zakwaterowanie jest za darmo, ale trzeba zgodnie z przepisami o podatkach czy czymś takim odprowadzić podatek. Zadzwoń do birua to ci to wyjaśnią.
    ReviewUserIcon
    Viola

    19.07.2016 11:18

    Inne

    Mój chłopak zaczął na koniec czerwca i to były tylko 2 dni i normalnie dostał wypłatę 8 lipca za ten czas, żadnych przesunięć. Praca jest ciężka, ale firma jak na razie jest w porządku. Umowa o pracę. Szkoda że ja nie mogę pojechać. Polecamy.
    ReviewUserIcon
    Waldi

    19.07.2016 11:10

    Inne

    rzetelnie informują o pracy, pieniądze są wypłacane zgodnie z niemieckimi warunkami, stawka niemiecka, żadna tam polska najniższa krajowa i jakieś niby diety, przedpłaty jak u konkurencji. Dla mnie w porządku. Polecam.
    ReviewUserIcon
    Garry

    18.07.2016 23:23

    Inne

    Był tu u nas taki jeden co stale mącił. Przeszedł dalej. Ja byłem i wracam teraz na pierwszego sierpnia. Chłopaki mówią, że ta nowa robota jest lżejsza. Ale starej sortowni też szło wytrzymać.
    ReviewUserIcon
    Wiki

    18.07.2016 22:58

    Inne

    Metkowanie jest w Błoniu, na Passie. Fajna praca, super ludzie, to naprawdę jest umowa o pracę, ale trzeba mieć własny dojazd.

    Zostaw merytoryczną opinię o Ideal Work Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.