Demotrans Spedycja & Transport

Opinie o Demotrans Spedycja & Transport

Xxxx

Jeszcze z trasy niewróćiliśmy a Ci dzwonioł i pytajoł czy po świętach wrócimy do pracy Ale numer

@Xxxx

Najlepiej to by chcieli jeszcze źeby święta w budzie:)

hula
@Xxxx

tak niech panowie z biura pojada i poczuja to prace marzen

Platon

Dokładnie Gggg , nie wiem skąd takie dzidziusie się biorą i takie pierdoły na necie piszą.

Szukający

Szukam zmiennika/zmienniczke bez doświadczenia. Pracuję w Demotransie i interesuje mnie tylko 4/1. grzesiek.karny@interia.pl

Edek

A jak to jest z zmiennikiem firma sama daje czy trzeba szukać?

@Edek

Możesz szukać sam. Jak zadzwonisz do Jacka to przydzieli tobie kogoś.

Frank

Zatrudniają u was jeszcze kierowców polskiego pochodzenia ?

@Frank

Kolego żadko

@Frank

Zatrudniają.

Kierowca Międzynarodowy

Rzeczowo

Sprawdzane miałem dokumenty i mialem rozmowę z Gościem od zatrudniania Jackiem

Kiero

Gdzie ubrania zimowe?

@Kiero

Wszystkie ubrania zimowe zostały już wydane ukraińcom. Ty kolego kup za swoje. Co nie stać ciebie ?

Stary demon
@Piotr

A ukraine stać?

Zorro
@Kiero

He he he ubrania zimowe to nie w tej firmie,chłopie żarówkę dostajesz jedną na zapas jak się w razie przepali do Mietka na cały miesiąc ,a Ty o odzieży ,płyn do spryskiwaczy ciężko dostać,a Ty o luksusach.

@Kiero

Jedynie co dostaniesz buty po ukraińcu i tylko tyle

Młody
@Szukający

Od kiedy start?

@Młody

Po świętach jeśli Tobie odpowiada. Jak coś napisz na e-mail to zgadamy się.

Normalny

Czy firma daje coś na święta?czy tylko oferuje ten wyjazd przed świętami za większą kase

Stary demon
@Normalny

Tak dają więcej dni w budzie;)

Demo

Szukam zmiennika od stycznia. Może być bez doświadczenia. Wyjazdy 30 dniowe. Zostaw kontakt.

Hektor

Daj kontakt!

@Hektor

Podaj e-mail.

Hektor

daw2009@onet.pl

@Hektor

Tobie to dziękuję. Już raz się z Tobą umawiałem. Powodzenia szukaj dalej.

Demon
@Demo

A dlaczego ty w ogłoszeniu nie podasz e-maila? Może ty werbujesz co chwila młodych do przyuczenia i potem kop w (usunięte przez administratora)

@Demo

Skoro sam szukasz to podaj namiary na siebie a nie każesz innym wypisywać. Chyba że już Cię wszyscy tutaj znają.

@Podwójna

Po pierwsze nikt mnie tu nie zna. Po drugie z tą osobą nie da nawiązać się kontaktu więc nie szukaj afery na siłę.

@Demon

I po co oburzenie. Jeżeli nie daję to czymś jest to spowodowane. I również jak kolega nie szukaj afery.

@Demo

A ogólnie rzekomy Hektor używa kilka nicków.

Grzesiek.karny@interia.pl

Tania Tatiana

Witam,czy mozna spodziewac sie ze to co pisza w internecie o otwarciu rynkow dla Ukrainy to prawda.Znalazlam w Necie artykół.Sprawa wydaje sie wysoce nie pokojaca. https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/niemcy-szykuja-ustawy-ukraincy-odliczaja,188,0,2423740.html

Darek
@Tania Tatiana

Na otwarcie rynku pracy dla pracowników ze wschodu przymierzają się Niemcy i Czesi od nowego roku,bądź wiosną.Z analiz wynika ,że nawet 60% pracowników z UA może odejść z PL z różnych dziedzin gospodarki.Już niektórzy kierowcy ,mają poskładane papiery na pozwolenia o pracę w D.

Demon
@Darek

Spokojnie z Demotransu i tak nie uciekną :)

@Demon

Pogadaj z nimi to większość właśnie chce odejść.

@Patryk

To może w końcu ktoś z Demotransu przemyśli wprowadzenie jakichś bardziej ludzkich systemów pracy typu 2/2, lub 4/2.To może i Polacy wrócą.

@Podwójna

Tylko na prostą logikę. Będziesz jeździł 4/2 to zaraz będzie źle że pół miesiąca siedzisz za darmo w domu. Dobrym rozwiązaniem też jest przemyśleć zmianę firmy na dogodny system. Wytłumaczenie że dużo przyjezdnych jest to też jest na to rozwiązanie. Wystarczy rozejrzeć się wokół komina i będzie praca na miejscu.

@Patryk

Nikt nie będzie narzekał.Bo możliwość jazdy po 39 dni dalej by została.A Ci którzy by dalej narzekali ,to widocznie tak już mają. W Podkarpackim,Lubelskim,Świętokrzyskim.Ciężko o normalną robotę.

Marek Pogromca Szparek
@Darek

Szanuj Szefa swego bo możesz mieć gorszego..Mogło by być lepiej ale najgorzej też nie ma..

D
@Demon

Jak nie jak już uciekają :P

A jak uciekną;)

Xxxx

Kiero spytaj się tych co mówiło że to najlepsza firma w Polsce Oni Będą wiedzieć

Rocky

Ktoś od 17 na podwójną do demo płacą za dni 23 10000zł a 30 dni 13000zł jak tak zostaw kontakt!

swieta
@Rocky

za zadne pieniadze w swieta w budzie troche szacunku do siebie i rodziny

ziolex
@Rocky

Jestem zdecydowany na taką opcję, kontakt na priv

Sebix :D

Prosze o kontakt +48 792 710 518

@ziolex

Kontakt?

ziolex
@Xd

Krzysiek: tel. 507-544-794

Waldek

Szukam zmiennika na podwojna od stycznia Z Swietokrzyskiego Ktos chętny ? System 39 dni najlepiej Prosze o kontakt dzieki Waldek

Zmiennik
@Waldek

Jestem chętny Tel.668 958 087

Kiero z DEMO

CI co pitola ze przetrzymywana jest wyplata! przez tydzien są BŁĘdzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kiedyś tej KASY NIE BYLO WIEC DOSZLA PREMIA DODATKOWO Jezdze juz 5 lat wiec wiem co mowie, PROBLEM ROBILI KIEROWCY SAMI SOBIE BO JESLI JAKIS PAJAC NIE WRACAL PO TYGODNIU TAK JAK POWINIEN TYLKO WYMYSLAL ZE MA CHORĄ MATKE, BABCIE TESCIOWA, ZE NAGLE MA LEKARZA ZE ZEPSUŁO MU SIE AUTO!!! TO INNNI KIEROWCY MUSIELI ZA NIEGO (usunięte przez administratora) DLUZEJ..... BO JAKAS (usunięte przez administratora) MUSIALA SIE NACHLAC NA WEEKEND!!!!!!!!!!!! TAKA JEST PRAWDA BO ROZMAWIALEM Z KILKOMA I SIE CHWALILI ZAWSZE ZE WROCILI PO 2 TYGODNIACH ALBO NIE WIADOMO ZE WYMYSLILI SOBIE BAJECZKE I KAZDY TO LYKAL OD TERAZ TAK NIE MA I BARDZO DOBRZE, BO JUZ NIE MUSZA DZWONIC DO MNIE I PROSIC ABYM ZOSTAL DLUZEJ BO JAKAS PALA NIE PRZYJECHALA NA CZAS... WIADOMO KAZDEMU MOZE COS WYPASC..... ALE ODKAD SA TE PREMIE TO PODOBNO ROBLEM SIE ROZWIAZAL..... I BARDZO DOBRZE BO KTO CHCE PRACOWAC BEDZIE PRACOWAC A INNI TYLKO ABY ABY SIE POOPIERD*** POZDRO DLA NORMALNYCH UCZCCIWYCH KIERO Z DEMO A NIE OSZOŁOMÓW! ELO

@Kiero z DEMO

Puknij się w ten pusty łep i tyle w temacie!

Fiu
@Kiero z DEMO

Lizus najlepiej to siec w aucie caly rok i im w d....wchodz

Zmiennika

Witam. Szukam zmiennika po świętach. Może być bez doświadczenia. Jeżeli jesteś zainteresowany zadzwoń do Jacka lub zostaw kontakt do siebie.

Zmiennik
@Zmiennika

daw2009@onet.pl

@Zmiennika

Skąd jesteś?

Zmiennika

Z okolic powiedzmy

andrzej

witam jakie są aktualne stawki w demotransie ?

@andrzej

Zadzwoń do firmy to ci jacek wszystko powie

Panowie Jezdzilem kiedy w DEMO przez ten czas przeszedłem już 3 firmy Nigdzie nie było tak dobrze jak u nich.... Może placa nie najwieksza ale kasa na czas!! nie jakies Raty! albo jak ostatni pracodawca nie wyplacil polowy i kazal spierd***!!! Wiec jeśli ktoś wam oferuje kokosy to sprawdzcie to dokładnie bo pewnie jakiś haczyk!!!! Tutaj praca latwa!! zamyka się tylko naczepę i heja! A gdzie indziej trza się najeba* pasami, otwierac firanke Wiec docencie to co macie, a nie wszyscy tylko nazekaja Najlepiej jakby auto jeszcze loda robilo…. Pozdro A tak pozatym szukam zmiennia od polowy stycznia jak cos to proszę zostawić kontakt w systemie 30dni Pozdro dla normalnych!

.....
@Adam

Zainteresowany 739 580 473

sss

Wprowadzą kiedyś ten system 2/1 w demotransie ?

Edzio
@sss

Może będzie ale 2 miesiące na 1 tydzień ....

Tomasz

System 4/2 ma być ponoć wprowadzany w marcu 2019 a i zmiany finansowe również ponoć rozważają wprowadzić od marca 2019 Fajnie by było jeszcze jakby ten fotel na podwójnej nie był taboret tylko pneumatyk. Pozdro

Edzio
@Tomasz

Ten marzec to jakiś szczególny miesiąc????Może czekają ile ekip na wiosnę powie do widzenia i zaczną nowe rozdanie..... he he he, śmiech na sali.

Tytan

Na ile dni?

Sebix :D

Prosze o kontakt +48 792 710 518

Body

Jeżdżę w Domotrans od 2 lat mój zmiennik ma mieć nowego kolegę szukam zmiennika od zaraz albo od stycznia Palę nie piję mam porządek w aucie mam na stałe swoje auto Nie oferujcie mi pracy w innych firmach nie nie planuję zmiany prosze o pozostawienie kontaktu mailowego lub informacji u Jacka - on będzie już wszystko wiedział Ja jestem z okolic Łodzi - jeżdżę na najdłuższych okresach więc nie szukam kolegi na system 2/1 czy 3/1 minimalny to 4 / 1 Zostaw kontakt

Zostaw merytoryczną opinię o Demotrans Spedycja & Transport - Dobroszyce

• Jak się pracuje w Demotrans Spedycja & Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Demotrans Spedycja & Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 670.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Demotrans Spedycja & Transport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 431, z czego 195 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 204 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Demotrans Spedycja & Transport?

Kandydaci do pracy w Demotrans Spedycja & Transport napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Demotrans Spedycja & Transport