Demotrans Spedycja & Transport

Opinie o Demotrans Spedycja & Transport

Rekin

Rozumiem mąż z żoną,chłopak z dziewczyną,ktoś z rodziny,dobrzy koledzy,ale dobrać się z obcym gościem z internetu i żyć z Nim w budzie 30,39dni,a i jeszcze może spędzić święta i sylwestra ,to trzeba mieć coś z głową.Gdzie wkoło tyle normalnej roboty na pojedyńczą w normalnych systemach i z lepszą kasą.

Kierowca z demo
@Rekin

Przecież nikt tutaj do pracy nie zmusza więc w czym problem? To tak jakbym nie lubił jabłek a codziennie je wpierd**ł A raczej jak się czego nie lubi to się tego nie je ?! Tak czy nie ? Jeśli są gdzie indziej lepsze systemy z lepszą kasa to ino brac!!!!! Aha pewnie kolega zapomniał dopisać że to plandeka codziennie boczek trza 2x otworzyć 20 pasów 4 miejsca załadunku i 6 rozladunku. Samemu paleciakiem aha i jeszcze wymienić palety. Pozdro dla kumatych Elo Demon jest spoko

Kiep
@Rekin

Rekin gdzie jest wkoło tyle spoko roboty? Demon jest moją 7 firmą i jak narazie więcej plusów jak minusów. Każdy se jeździ jak chce i z kim chce, nie układaj ludziom życia.A i dobrałem się z gościem z internetu, he he. pozdrawiam i szerokości.

Marek Pogromca Szparek
@Rekin

Ci co jeżdżą we dwoje to podejrzane chłopaki,dużo jest geyów wśród nich slam,tay,demo powinny nosić nazwę GeyTrans bo to wszystko to samo tylko inne opakowanie..Siema

@Rekin

Juź nawet jeźdzą w podwójnej polak z ukraińcami!

zieli
@Demon

A co w tym złego?? Niejeden Ukrainiec jest sympatyczniejszy od Polaka . Człowiek to człowiek. Narodowość jest nieistotna.

Gg

Nieukladaj pajacu ludziiom zycia

Viktor
@Rekin

Widziałem ostatnio jak dwóch kierowców z naszej firmy całowało się na parkingu w niemczech. Myślałem że zwymiotuję.

Sasza

Trzabyło się przyłączyć!

Drakula
@Viktor

No i tacy po 30 ,39 śmiało naginają, bo się kochają.

Pawełek

Janusze z demona Dolmat zatrudnia kierowców (usunięte przez administratora) warunki daje ,300 pln na dzień wyjazdy po 25-28 dni a kasy qwa nigdy nie dostaniesz bo haraf tam siedzi i banda nieudaczników pseudospedytory psy

Viktor

Majlo
@Viktor

Kolego to normalne przecież jeste legalizacja gejów nic nowego!

Darek

Hej. Jest chętna zmienniczka na wyjazd na okres świąteczny. rendar777@interia.pl

Mikołaj
@Darek

Nie ale zmiennik jest.

Darek
@Mikołaj

A skąd jesteś?

Kierowca Międzynarodowy

Rzeczowo

Sprawdzane miałem dokumenty i mialem rozmowę z Gościem od zatrudniania Jackiem

Czarny

Morda pajace dojade was na przepince za to ze mnie hejtujecie.

@Czarny

KOLEGO CZARNY GROŹBY SĄ KARALNE WIĘC MILCZ GWIAZDO DEMONÓW

kondzio

Witam. Nie mam doświadczenia. Jest ktoś z Lubelskiego okolice Chełma rozważam pracę w Demo

Sasza

Info z ostatniej ręki nie będzie podwyżki po nowym roku więc czas na zmiany

Gucio
@Sasza

W weekend na pauzie rozmawiałem z chłopakami z UA ,trochę Nas tam było,to wszyscy mówili ,że czekają jak Niemiec pozwoli im pracować u siebie ,to nie będą się oglądać,tym bardziej ,że dużo firm zapewnia transport do PL ,a tam za miesiąc w budzie to kasa jest inna ,nie ma co się oszukiwać.Wiadomo nie wszyscy ruszą na zachód,ale sporo chłopaków odpłynie,czas pokaże.

Xd

Czy ktoś szuka zmiennika do demo po świętach?

Mercedes
@Xd

Odezwij się. mercedes.demo@interia.pl

Mercedes

Witam. Szukam zmiennika mam 37 lat. Wyjazd koniec grudnia początek stycznia. Wyjazdy 30 dniowe. Pracuje w demo. mercedes.demo@interia.pl

Roman

Jak jest z pauzami 45h u Was???Dalej w budach?Płacą mandaty za kierowce?

Tl

Paweł ja też tak miałem a teraz sranie po krzakach i 9 przy rozładunku

Paweł K.
@Tl

Piszecie takie głupoty że aż żal was. Co drugi płacze i narzeka. Źle to po co pracujecie? Czy taka natura że siedzę nudzę się i cyk napiszę coś żeby poprawić swój humor. Ja nie mogę cały czas zrozumieć wpisów najgorsza firma itd. Większość z was poznała w tej firmie zawód kierowca. Wcześniej na polu w gumiakach latała a teraz już stała się elitą transportu międzynarodowego. Nie jednemu z was w tej firmie zmieniło się życie z ubustwa na godne. Więc jak ktoś nie ma ochoty pracować tylko narzekać to gdzie nie będzie pracował to i tak będzie źle. Nie bronie tutaj firmy jak większość pewnie zaraz mi to zarzuci. Ale takie są fakty. A korzystając z chwili. Chciałbym życzyć wszystkim kierowcą tyle powrotów ile wyjazdów do domu. Mniej narzekania więcej wyrozumiałości i patrząc na kolegę z firmy machnąć ręką przywitać się a nie udawać że się nie widzi. Zdrowych Wesołych Świąt Bożego Narodzenia Wam Życzę.

@Paweł K.

A JA ŻYCZĘ WSZYSTKIM SPEDYTOROM ABY NIE BALI SIĘ ODBIERAĆ TELEFONOW W NOCY I CZYTALI RAPORTY Z ROZŁADUNKU I ZALADUNKU

@Paweł K.

PANIE PAWLE K. A JAK PANU PODNIÓSŁ SIĘ STATUS I STAN MAJĄTKOWY Z NASZEJ PRACY ????????? TO PAN PRZEMILCZY .... WESOŁYCH SWIAT

Xxxxx
@ABW

A po co robisz te raporty, oni i tak ich nie widzą. Pisz normalną wiadomość.

@ABW

Tempe polskie jany......zrozum jestes kierowca a nie wlascicielem i hus ci do tego co u wlazciciela.To Pan Kale ..a jest Wlascicielem i noewnikaj nieudaczniku zyciowy w czyjs portfel.To Pan wlasciciel ciebie zatrudnia nie ty jego i hu...j cci do tego ......wyje.....balbym cie z roboty w sekund 5

Qwerty
@Demon

Współczuję Demon.Ja będąc właścicielem , to ,,w...łbym,, Ciebie . Język jakim się posługujesz świadczy o Tobie, a jako kierowca Demotransu świadczy o firmie kogo zatrudnia. A za ,,tempe polskie jany...,, to po prostu należy Ci się to co Korwin boniemu. Jeszcze raz współczuję, a p. Kalacie takiego inteligentnego pracownika.

Ajh
@Qwerty

Dobrze chlopak napisal.Polskie tempe jany.....taka wasza mentalnosc wnikania w czyjs portfel.Jak niepasuje to zwolnic sie .

Qwerty
@Ajh

Możesz teraz napisać po polsku i merytorycznie, ,,co dobrze napisał,,?

Ogarnijcie sie
@Qwerty

Tempe polskie jany.Dla zrozumienia zwrot dosyc uderzajacy jak widac,ale prawdziwy.Mentalnosc pewnych kierowcow ,ale ogolnie tyczy sie to zdecydowanej wiekszosci naszych rodakow.Tak jak napisales o statucie (usunięte przez administratora)....co to kogo obchodzi.Facet ma łeb na karku zeby taka firme rozkrecic i tyle.Zatrudnia kierowcow ktorzy zafaja yakie tempe pytania na firum jak twoje.Musisz zrozumiec ze jestes kierowca jego pracownikiem i nie twoj interes oczywiscie zasrany by w to wnikac,ale coz tempe jany sa zawistne,lubia sie wywyzszac ze to niby taki wazny kierowczyna,a tak naprawde zwykly pacholek ...wtykajacy nos w nie swoje sprawy.Pracowac niemarudzic...jak niepasuje to wypad tam gdzie lepiej.Pozdrawiam oczywiscie tych normalnych niewtykajacych nosa w czyjes Jak duzo jest w tym jadu,,czy podniosl sie panu status,,g....no cie to obchodzi .....Szerokosci dla normalnych.

Wszystkie auta są w drodze Na Święta Bożego Narodzenia zjeżdża bardzo dużo obsad . Ci , którzy zostają otrzymują ponoć po 2500 dodatkowej premii Czy można jeszcze się zapisać na Swiąteczny wyjazd ? I tak nie mam za bardzo z kim siedzieć w Święta to chociaż się przytuli dobrą kasę . Do kogo można się udać z tym pytaniem Czy do dyrektora czy do Agnieszki ? Ja najchętniej bym do Italii pomknął bo tam przynajmniej ciepło

Demo
@Tomek

Chłopak ,cały rok zbieraleś kasę to teraz nawet jesli nie masz z Kim spędzić świąt to zarezerwuj sobie jakąś wycieczkę i baw się dobrze :)

Benio
@Tomek

To masz pomysł na święta w budzie ambitny jesteś.... ,nie masz telefonu ,żeby zadzwonić do biura i się dowiedzieć???Prościej się chyba nie da.

Don

Ja mam takie pytanie do osób zarządzających tudzież spedytorów? Czy to prawda, że firma się rozwija i my Polacy dostaniemy podwyżki po nowym roku?

@Don

Rozwija się jak papier toaletowy

@Don

Np. w hsf logistic mówią przez telefon, że od stycznia jest podwyżka. Proszę o rzwtwlna informacje z Demotranu.

@Demon

Ja tak myślę i jestem za rozwojem. Każdemu niech będzie lepiej!

@Don

(usunięte przez administratora) zadzwon a sie dowiesz

Don

Mieliście żółte kamizelki za przeszkodę? Ja tak, rozważałem czy rozjechać. Chłopak rozjechał. I co beknie za 100% myślę, że max za 50%. Tej żółtej kamizeli nie powinno tam byc, powinien siedzieć w domu z dzieckiem niedawno narodzonym. Ale on wolał zginąć w brawurze!

Tl

Panie Pawle K. Ja nie mam żadnego interesu opowiadać niestworzonych historii Ja piszę jak ja mam a jak Inni mają to mnie guzik obchody Aby do wiosny. Dowidzenia

Koledzy i koleżanki jak sobie radzicie z insektami w kabinie ? Już drugi raz po zmianie auta zostałem pokąsany przez pchły lub pluskwiaki, wszystko swędzi. Macie jakieś sposoby na pozbycie się pozostalych członków załogi. Zagazowanie kabiny preparatem Raid jest dobrym rozwiązaniem ? Proszę o poważne potraktowanie tematu.

Dobra rada
@Marcin

Kup sobie maść przeciw insektom i pchłą pomaga smaruj 3 razy dzienie!

@Marcin

Kolego niestety tak jest jak się skacze po autach i ludzie o nie nie dbają.Kup sobie taki środek w sprayu do odkażania sprzętu medycznego,łóżek szpitalnych,spryskaj kabinę odczekaj chwilę niech się przewietrzy(środek jest na bazie alkoholu+dodatki bakteriobójcze),wszystkiego nie wytępisz ,ale zawsze jest bezpieczniej(ludzie maja różne choroby skóry,świerzb itp.)Co do pluskw to jeżeli przywieziesz to w rzeczach osobistych do własnego domu to masakra(żadne pranie jedynie spalić,niestety).Środki do dezynfekcji kupisz na np:All...... popularny portal zakupowy,lub sklepach medycznych.Kup taki który nie niszczy i nie odbarwia tapicerki.Ja tak robię bo nie mam zamiaru jeździć po dermatologach.Jedna butelka starcza na dość długo.Gdyby wszyscy dbali o higienę i o auta to takie sytuacje nie miałby miejsca,ale cóż jest jak jest.

@Marek

Dla przykładu dodam,że są firmy gdzie też jest rotacja aut,ale takiego syfu nie ma,dlaczego ,bo jak zdajesz auto to osoba odpowiedzialna za tabor wchodzi do kabiny i sprawdza w jakim stanie jest samochód(czystość w kabinie).Jeśli było brudno to miałeś dwa wyjścia sprzątasz ,albo 200zł zabrane i auto sprzątali chłopaki z myjni,co ważne każdy kierowca dostawał wszelkie środki do auta,płyny,ściereczki,itp.Każdy dbał i auta wyglądały jak nowe.Wszystko można tylko trzeba chcieć.

Lolek
@Marek

Słyszałem ze prawdziwy traker Janusz oszczędza wodę pitną,ponieważ na świecie są takie jej niedobory.Janusz perfekcyjny pan domu.

@Marek

Widzę,że są jeszcze normalni ludzie w naszej firmie. Marek, dziękuję za wartościowe informację. Pozdrawiam

Zorro
@Marcin

Zgłaszajcie takie sytuacje do biura,jeśli to oleją to do sanepidu.Ostatnio po otwarciu lodówki w aucie było pełno wody i resztki jedzenia ,bo ciężko było posprzątać.Zgłosiłem ,efekt mizerny ruch ramionami i tyle.Posprzątałem po tym trolu ,bo w (usunięte przez administratora) nie będę mieszkał,na szczęście to był mój ostatni raz i podziękowałem.Ludzie to świadczy o Nas ,ale firma też powinna na to jakoś reagować.

@Marcin

Nie ma sprawy kolego ,trzeba sobie pomagać ,podam Ci nazwę co Ja stosuję(może administrator tego nie usunie,bo nie chcę robić jakiejś reklamy konkretnej firmie,jak usunie to trudno),Velox Top AF(nie odbarwia i nie niszczy tworzywa).Pozdrawiam i wesołych świąt.

Demoo

Ile teraz na święta płacom?

Misiek z Nadarzyna
@Demoo

Jakas kobieta sie ogłaszała na fejsie ze daja 13 tys za 30 dni dla nowych i szuka zmiennika. Ktoś to potwierdza?

@Misiek z Nadarzyna

Tak jest ogłoszenie na olx za 23 dni 10000zł a za 30 13000zł

Młody
@Demon

Jest ktoś z Lubelskiego skory na poświecenie świąt w kabinie za takie pieniądze?

Demonek
@Misiek z Nadarzyna

Nie do końca tak jest ponieważ to stawki dla skoczków którzy wyjadą w trasę od 17 grudnia a dla osób które już tu pracują to stawka za okres od 24 grudnia do 1 stycznia wynosi 250zl do kazdej dniówki w tym okresie. Informacja z pierwszej ręki. Pozdrawiam.

H
@Demoo

Kuzwa....nieuku...placą nie placom

@Demonek

TAK ZGADZAM SIĘ TO KASA DLA SKOCZKÓW DLA NAS TYLKO 250 DO DNIOWKI

Jjja

Masz problemy ze spaniem to Demo rozwiązaniem

Pracuję w Demotransie już dwa tygodnie i jest super, wręcz cudownie. Mam super auto wielu kolegów oraz niesamowite trasy.

@Paweł

Taki jesteś podniecony ,poczekaj jeszcze trochę,a Mietek w podstawowej wersji (nie przystosowany do podwójnej załogi,brak drugiego fotela pneumatycznego),to faktycznie luksus,tak i te super trasy,jest kilka fajnych miejsc,ale nie przesadzajmy z tą euforią.Co to za opinia po 2 tygodniach pracy.

Ciekawy

To po co pracujesz???

H
@Adam

Jak ci (usunięte przez administratora) niepasuje to wypad ....szukaj szczescia gdzie indziej.Firma oki....nie dla ciot ktorych kicha stolciwa boli,ze fotel sztywny.Pajace jestescie oczerniacie firme na necie a oracujecie w niej.Dla mnie jest git i dla takich ciot jak ty tez ....bo siedzisz a placzesz.

@H

Widać że prostak z Ciebie ,takich tam lubią.

@Ciekawy

Nie pracuje w firmach gdzie placa gola dniowke bez podstawy,w przeciwienstwie do niektorych umiem liczyc.

Ciekawy
@Adam

Dobrze. Jeżeli tu nie pracujesz to nie zaglądaj i nie pisz.

Lotus

Czy jest jakaś chętna kobieta na wyjazd na okres świąteczny. Nawet dobre pieniądze dają.

Zostaw merytoryczną opinię o Demotrans Spedycja & Transport - Dobroszyce

• Jak się pracuje w Demotrans Spedycja & Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Demotrans Spedycja & Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 670.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Demotrans Spedycja & Transport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 431, z czego 195 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 204 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Demotrans Spedycja & Transport?

Kandydaci do pracy w Demotrans Spedycja & Transport napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Demotrans Spedycja & Transport