HOTEL LENART

Opinie o HOTEL LENART

Zuza

Jaka macie atmosferę w pracy?

Hanna

Jakieś informacje o rekrutacji możecie napisać?

Tobien

Wielu ludzi wylewa najgorsze na ten hotel, ciągle źle źle źle źle źle rozumiem to doskonałe nie chce usprawiedliwiać pracodawcę lub pracownika bo sam wiem jak tam jest. Odpowiedzcie sobie na pytanie czy gdzieś w innym hotelu w Krakowie zarobicie tyle co w lenarcie zwiedzilem masę hoteli miałem różne stawki i większości były one żenujące i dalej są. Który hotel w Krakowie da wam taka stawkę na początek najczęściej jest 11.30 lub 12 Max popatrzcie na to ile zarabia tam pokojowa czy recepcjonista ? Widać różnicę ? Wiem że nie pracuje się tylko dla pieniędzy ale za ta kasę możecie mieć po prostu więcej nie śmieszne 1800 1900 2000. Co jak co ale Pani pokojowa w tym hotelu zarabia czasem więcej niż nie jeden kierownik recepcji w Krakowie. Oczywiście że wiem jak tam jest wiem że jest ciężko wiem że wymagania duże, ale nigdzie tyle nie zarobicie. Pójdzie na parę rozmów do innych hoteli nawet jak macie doświadczenie dostaniecie takie stawki że czasami lepiej w mordę dostać niż to usłyszeć co wam proponują.

@Tobien

pracowałam tam jako pokojowa i wcale tyle nie zarabiałam :D

@Tobien

Ja pracowałam w tym hotelu.I może stawka jest obiecująca ale czasami.Pogoń za pieniądzem przekracza ludzka godność.Jezeli chodzi o pokojowe to może i lepiej czasami zarabiają o kierownika ale trzeba spojrzeć na to z innej strony.To jest ciężka praca fizyczna i taką pokojową musi się nieźle nazapiepszać że by godna wziąć wypłatę.Wiec o czy mowa.A to jak się traktuję tam pracownika to każdy kto tam pracował wie i komentować tego nie muszę.(usunięte przez administratora).A na koniec dodam że pieniądze to nie wszystko jak ktoś ma swoją godność i wartość to pracować tam nie będzie.

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Wieliczka.

Były

Lokalizacja świetna, ale warunki pracy niekoniecznie. Nie wiele się zmieniło w stosunku do innych komentarzy.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie HOTEL LENART? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Dramat!!!

Dramat, po prostu jeden wielki dramat!!!

Zdziwiony

Co tam się dzieje, że jest aż tak ogromna rotacja pracowników? Nieustannie kogoś szukają, a przecież nie jest to aż tak ogromny hotel, żeby co tydzień szukać kogoś nowego.

były
@Zdziwiony

Nie da się tam wytrzymać

To jak w tym " Hotelu " traktuje sie ludzi woła o pomstę do nieba ...

Pracujemy w naszym hotelu zespołowo, mamy wyniki , osiągnięcia oraz nagrody . pracuje już kilka lat ,jestem dumny że pracuje w tym hotelu , wypłaty dostaje na czas współpracuje bezpośrednio z panią prezes Elżbietą Lenart, jej rady są merytoryczne i nieraz uratowała mi skórę na kuchni. Jest czas na żarty i na pracę i wierzcie śmiejemy się do łez nie tylko z panią prezes ale również z panią dyrektor . Więc skończcie wreszcie z tym hejtem , bo już nie wiem czy to byli pracownicy czy konkurencja pisze te niepochlebne komentarze. Pozdrawiam: pracownik

Wszystkim życzę aby znaleźli sobie lepszą pracę niż w tym hotelu!

Wiktor

Ludzi mają różne powody i dlatego zmieniają pracę. Może warto pomyśleć, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma????

Najgorsza praca w moim życiu. Nie polecam tego miejsca!!!

Hsk

Witam, pracuję w hotelu Lenart już dwa lata i jak na razie nie szukam nowej pracy, czytając wiele opinii o dużej rotacji mogę powiedzieć że faktycznie jest wiele osób które rezygnują w krótkim czasie z pracy ale jest też tutaj wielu pracowników z długim stażem pracy więc to chyba świadczy tylko o tym że po prostu niektóre osoby nadają się tutaj mniej a niektóre bardziej, i to tylko tyle. Co do warunków to mogę powiedzieć źe jest przynajmniej stabilnie i w miarę przyzwoicie finansowo biorąc pod uwagę inne oferty na naszym rynku pracy, piszę to oczywiście z punktu widzenia pracownicy działu pokojówki. Pani Prezes oczywiście potrafi czasami ochrzanić podwładnych ale myślę że to się tyczy chyba wszystkich przełożonych, w kaźdym razie wydaje mi się że wobec nas pokojówek jest całkiem w porządku a jej dziwne czasami uwagi można co najwyżej zakwalifikować do oryginalności jeżeli oczywiście potrafi się zachować odpowiedni dystans do własnej powagi. Na pewno Pani Prezes nie traktuje nas z góry a wręcz czasami stwarza atmosferę koleźeństwa, że nie na codzień, trudno ją winić o to że pewien poziom dyscypliny musi utrzymać aby skutecznie zarządzać. Podsumowując wszystkie za i przeciw uważam że praca w Lenarcie ogólnie na plus. Z tego co wiem w chwili obecnej są przyjęcia na recepcję ale co do warunków pracy na tym stanowisku to nie wiem czy mam kompetencje się wypowiadać, co nie znaczy że nie mogę potencjalnym kandydatom zagwarantować pomocy i miłej atmosfery przynajmniej ze strony zespołu pokojówek.

Była
@Hsk

Wystarczy przejrzeć internet. W chwili obecnej, jak i zawsze - są przyjęcia do wszystkich działów, ponieważ 365 śni w roku kogoś potrzebujecie, bo nikt nie wytrzymuje.

Weronika

@Hopsasa a czy firma organizuje dla swoich pracowników dodatkowe szkolenia? W przypadku osób młodych, o których piszesz, to często bardzo ważny aspekt zatrudnienia. Szkolenia, czasami dostęp do nowych technologii to dodatkowa możliwość rozwoju.

Była
@Weronika

To miejsce nie organizuje absolutnie żadnych szkoleń. Żaden z działów nigdy nie miał żadnego szkolenia, co najwyżej rozmowę z właścicielem co nazywano "mini szkoleniem". Żarty

Jest słabo

Pozytywne opinie nijak mają się do rzeczywistości. Nerwowa atmosfera, ciągła rotacja pracownik ze wszystkich działów. Ciężko znaleźć jakiekolwiek plusy.

Weronika

@pracownik, dziękuję za odpowiedź! Na pewno opinie wieloletnich pracowników, mają dużą wartość, ale inne też są tak samo ważne. Jak widzisz staram się dopytywać o różne aspekty pracy w HOTEL LENARTU ale nie otrzymałam odpowiedzi. W swojej opinii piszesz tylko o atmosferze, a co z umową, godzinami pracy, premiami?

@Weronika

od dwóch lat pracuje na kuchni , na umowę o prace wypłatę dostaje regularnie do 10 każdego miesiąca , premie też otrzymujemy . mamy stabilną załogę , a teraz poszukujemy kucharza śniadaniowego i nawet go przeszkolimy

gosc

Takich miejsc nalezy unikac. Bardzo zla, nerwowa atmosfera.

Witam . Pracuje w hotelu Lenart kilka lat , Pracuje ze mną zespół fajnych pracowników . Są ludzie którzy nie umieją się wstrzelić w nasze klimaty lub nie chce się im pracować pomimo szkoleń nie rozumieją o co chodzi w pracy na kuchni , recepcji itp. Uważam że wiarygodniejsza jest ocena osoby która pracuje kilka lat niż osób które pracowały z nami jeden dzień i potem bez poinformowania nas nie przyszły na swoją zmianę .

Weronika

@Gosc, @były, wcześniej starałam się dopytać o to jakie powody decydują o waszym zdaniu, ale nie otrzymałam odpowiedzi. Czy moglibyście odnieść się do moich wcześniejszych pytań? Same lakoniczne stwierdzenia "nie polecam", nic nie wnoszą i na pewno nie pokazują co w HOTEL LENART jest ok, a co niekoniecznie.

Gosc

Nie polecam tego miejsca pracy. Najgorsza praca w moim życiu.

Weronika

Jako moderator zawsze staram się dopytywać dlaczego, jakie są powody Twojej opinii na temat HOTELU LENART @były? Dla osób chcących się zatrudnić liczy się podanie konkretnych warunków, które Twoim zdaniem byłby nie do zaakceptowania w tej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o HOTEL LENART - Wieliczka

• Jak się pracuje w HOTEL LENART?

Zobacz opinie na temat firmy HOTEL LENART tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HOTEL LENART?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 13 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HOTEL LENART