HOTEL LENART

Opinie o HOTEL LENART

Kelner qq

Ludzie unikajcie tego miejsca zycze wam tego z całego serca !!! Chore umowy na ktorch znajduja sie kary pieniezne ! Zero szaczunku do pracownika, ciagłe zastraszenie , mobbing , wieczne smsy od Pani Prezes ciagłe pretensje nawet i o 2 w nocy . Zero szacunku do prywatnosci osobistej .. A wiekszosc gdy ja widzi juz w hotelu az boi sie co dzisiaj stanie sie nowego .. Wieczne pretensje i krzyk przy innych w dodatku z obrazaniem danej osoby nawet i od (usunięte przez administratora) Tam nie da sie pracowac to jest jakis jeden wielki (usunięte przez administratora) ktory juz powinien byc dawno zamkniety ! Pisanie tu ze ludzie klamia i sa to obelgi to klamstwo ! Tam jest tak na prawde wieczna rotacja pracownikow , ciagle ogloszenia o prace???? dlaczego bo tak tak wlasnie jest ... W dodatku na rozmowie obiecane sa cuda wianki i po przeracowaniu miesiaca okazuje sie inaczej .. Ludzie nie wytrzymuja tam kilku dni , chyba ze sa tak psychicznie wytrzymali ze przetrwaja kilka miesiecy, podziwiam .. Nie polecam tam zadnej pracy na zadnym stanowsku na kazdym bedziecie traktowani jak smieci !

MNK

Zdecydowanie nie polecam! Naprawdę omijajcie to miejsce szerokim łukiem, bo sam wiem po sobie, że nic dobrego was tam nie spotka. Poniżanie, obrażanie, mobbing były na porządku dziennym. Nie pracuję tam już 6 lat, a do tej pory jestem czasem wzywany jako świadek do sądu lub na policję - to tylko świadczy o tym co się tam działo. Resztę należy pominą bo limit znaków by się wyczerpał.

Była pracownica

Unikajcie tego miejsca!!!! Coś okropnego...

Oto prawda
@Była pracownica

Tak uciekajcie i trzymajcie się z daleka od tego miejsca !!!

NP
@Była pracownica

Zgadza sie, horror

Dużo mogę zrozumieć, ale tego że pracodawca nie wypłaca całości wypłaty to jest jakieś nieporozumienie.. Jak można tak postępować?! Człowiek poświęca swój czas, czasami zostaje po godzinach.. A ktoś ma czelność tak po prostu nie wypłacić całości wypłaty.. Jak można tak żerować na ludziach, Zarabiacie w ten sposób ta towar czy jak? Porażka!!!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie HOTEL LENART? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Łukasz Sasin

Witam Państwa.Skoro tyle osób pisze negatywne opinie o Hotelu Lenart myślę że niewymyślili sobie tego.I Państwo powinni to zmienić.Bo pracownicy budują firmę i jej dochody.Pozdrawiam

Cartero
@Łukasz Sasin

i to wlasnie jest sedno tych wszystkich negatywnych opini, pracownika zawsze trzeba szanowac bo dzieki niemu wlasciciel zarabia . a rotacja ludzi w tym hotelu jest obrazkiem tego ze dzieje sie tam cos niedobrego. Demele z Wieliczki tak sa nazywani wlasciciele lenart Hotel w niektorych kregach tego swiata hoteli i restauracji.

była

Widzę, że została zatrudniona nowa osoba do pisania fałszywych opinii, która w porównaniu do P. Elżbiety zna się na poprawnej pisowni. Umowa i wypłata na czas? Proszenie się o kopie umowy to przejście przez gehennę. Pseudo pracownicy? Chyba "tania siła robocza" :D Trzymajcie się z dala od tego miejsca. Same ogłoszenia na profilu OLX pokazują niesamowitą rotację. Wymyślone to są opinie kadrowych, barmanów, kelnerek ect. Nie ma nikogo takiego. Jest to marna próba manipulacji na portalach. Nikt również nie wspomina o "wspólniku" współwłaścicielki (nie jest właścicielką, kiedy jej się to wypomni wpada w furie), który już załamuje ręce i nie chce walczyć z tą kobietą.

Cartero
@była

mozna by cos dodac ale napewno nie ujac, jak dla mnie bardzo wiarygodna opinia, ta pisanina hotelu jest tak zenujaca ze tylko duren moglby uwierzyc w te pisanine

@była

Prosiłabym o nie obrażanie naszych pracowników i nie manipulowanie w tym odnoszenie się do mojej osoby bo jestem jaka jestem i nie mam zamiaru się ani zmieniać , tłumaczyć czy przymilać.Prowadzę biznes i to z powodzeniem . Te wpisy są żenujące. Mamy naprawdę zgraną załogę i mam prawo zgłaszać nowe oferty pracy w poszukiwaniu nowej kadry . Jak widać działamy i mamy się super .Jak ktokolwiek ma swój rozum to samodzielnie myśli i nie potrzebuje się kierować podszeptem kogoś kto być może nie nadążał za moim tokiem myślenia i zwykłych oczekiwań jakie wynikają z umowy jaką zawieramy poprzez jej przeczytanie i określenie warunków na piśmie oraz szkolenie tego czego oczekujemy, a nie tego co ktoś gdzieś się nauczył i próbuje nam narzucić czy zapomina się najczęściej i tłumaczy się potem niekoniecznie do mnie .Osobiście daję niekiedy zbyt dużo szans i nawet motywuję , a cała reszta zależy już od pracownika . Pracujemy w zespole i to często sam zespół nie daje szansy niektórym . Być może komuś przeszkadza ,że dbam o swój interes ale to już jest jego problem . Oczekujemy tylko normalnej pracy , rzetelności i punktualności , kultury osobistej , super atmosfery , a wynagrodzenia płacimy do 10 każdego miesiąca zgodnie z listą obecności . Pozdrawiam i zapraszam bo tylko same wyjątkowe osoby u nas pracują, które niejednokrotnie musiały nadrabiać za innych i myślę ,że ta "pisanina" jest zbędna .Miło by było gdyby każdy zajął się sobą i swoimi sprawami , a pracę wykonywał jak należy bez plotek , kontekstu itd. Piszę jak piszę po Polsku , a władam dwoma językami obcymi też w pisowni więc ? Znowu problem i punkt zaczepienia do mojej osoby ?Jestem jak Każdy i mam prawo do błędu do którego często się przyznaję ale nie lubię przepraszać za czyjeś celowo i świadomie zawinione i je artykułuję po prostu ! Być może wywołam burzę agresji swoją odpowiedzią ale nie interesuje mnie co ktoś powie bo robię swoje i życzę innym powodzenia w podobnych działaniach jak ja ciężko pracuję . Elżbieta Lenart

Nigdy więcej

Praca koszmar , brak ludzi , brak kucharzy , na kuchni gotuje teraz „ pani prezes „ ???????????????? nie polecam nikomu , ale jeśli ktoś chce jest masochistą to polecam ????????????

waiter

Straszne miejsce, Właścicielka hotelu tworzy tam piekło, którego Dante by nie opisał. Atmosfera zastraszania, poniżające uwagi i komentarze, wrzaski tej pani słyszą wszyscy. Naprawdę trzeba nie mieć do siebie szacunku, albo innego wyjścia, aby tam pracować dłużej. Rotacja straszna, bardzo dużo osób przychodzi na tydzień, na miesiąc , na chwilę.... i uciekają. Zresztą co tu dużo pisać, poczytajcie sobie opinie nie tyle pracowników tu na gowork , CO GOŚCI Hotelu w opiniach o Lenarcie na google. Sami zweryfikujecie, czy wypisywane tu negatywne komentarze są prawdziwe. Obowiązkiem każdego byłego pracownika jest uprzedzić innych, którzy chcą podjąć TU pracę, bo po jednych wszystko spłynie jak po kaczce, a ktoś inny się po prostu załamie. A tak poza tym to szkoda, bo mogło by to być naprawdę fajne miejsce, ale cóż.... NEVER AGAIN !!!!!!!!

@waiter

Witam serdecznie. Niestety nie mogę sie zgodzić z tą opinią, pracuje w Hotelu Lenart już od dłuższego czasu, zdążyłem już zobaczyć sporo sytuacji, natomiast nie zgadzam się z opinią jakoby pracownicy byli źle traktowani przez Właściciela. Oczywiście są sytuacje gdzie pracownik otrzymuje konstruktywną krytykę natomiast ma ona na celu pchnąć dalej do działania, do starania się takiego pracownika. Nigdy nie spotkałem się z sytuacją gdzie zostałem "poniżony" przez kogoś w tym miejscu a zwłaszcza przez właściciela. Myślę że opinia jest napisania pod wpływem impulsu, może zły dzień? Tego nie wiadomo natomiast chciałbym zaznaczyć że nie tylko ja ale i reszta osób która jakiś czas pracuje w hotelu może stwierdzić że nikt nie chce tutaj dla nikogo źle ani manager ani właściciel. Każde zwrócenie uwagi pracownikowi ma na celu pokazanie mu co robi źle i żeby tych błędów nie popełniać, natomiast jeśli są osoby które nagminnie nie stosują się do uwag i popełniają te same błędy cały czas to raczej nikt nie jest w stanie utrzymać nerwów na wodzy. Podsumowując, ,myślę że kompletnie ta opinia nie jest trafna do sytuacji czy atmosfery która panuje w hotelu bo śmiało mogę stwierdzić że dzięki tej pracy czy właśnie kilku reprymendom od Właściciela nauczyłem się zauważać małe szczegóły które mogą się źle odbić na nas, naszej pracy. Jest to przydatne nie tylko w pracy ale i w prawdziwym życiu. Pozdrawiam

byly pracownik

Ci pracujacy od "dluzszego czasu" to taka sciema, ze az dziwie sie, ze prezesowej nie jest wstyd pisac takie rzeczy po nocy.

Anna gość hotelowy.

Byłam gościem tego dziwnego przybytku kilka lat temu. Cztery czy pięć dni. Pierwsze, co rzuca się w oczy, to przerażony personel. Wystrój? Przerost formy nad treścią, ale o gustach się nie dyskutuje. Trochę brudno i śmierdząco. I ten parkingo- "ogród" wspólny z jakimś marketem, z uschniętymi roślinami i dziwną stałą bywalczynią. Początkowo myślałam, że to jakaś tamtejsza bezdomna? osoba niezrównoważona? Ale coś mi nie pasowało to, że ta niezbyt higieniczna pani łazi po hotelu i drze się na wszystkich. Okazało się, że to właścicielka. "Artystka" cierpiąca najwyraźniej nie tylko na oryginalność. Podsumowując. Pobyt nieco dziwny i męczący. Gęsta atmosfera panująca wśród personelu i psychodeliczny wystrój nie zachęca do powrotu tam. A pani właścicielka jest przerażająca. Pod każdym względem.

anne
@Anna gość hotelowy.

Skoro była Pani gościem kilka lat temu, nie wie Pani jaka jest obecnie atmosfera, więc po co ten komentarz, całkowicie nie adekwatny do tego jak jest. Pozdrowienia :D

kelnerka
@Anna gość hotelowy.

szczera prawda.. tak jest strasznie, "kulisy " hotelu to DOM ADAMSÓW

Anna gość hotelowy
@anne

Piszę, ponieważ pomimo upływu lat, sądząc po komentarzach tutaj i nie tylko tutaj, ten temat jest wciąż aktualny i gorący. Tak bardzo te opinie zgadzają się z moimi odczuciami po wizycie w tym przybytku. Być może coś się zmieniło przez te kilka lat, ale po lekturze wielu komentarzy, śmiem wątpić, czy to zmiana na lepsze. Piszę, żeby uchronić być może jakiegoś młodego człowieka przed podjęciem złej decyzji. Bo nie wiem, co jest gorsze, koszmar bezrobocia, czy koszmar wyzysku i poniżania. Pozdrawiam.

potencjalnaklientka

ale smieszne ta sama osoba pisze pozytywne komentarze a podpisuje sie inaczej....w dodatku polszyzna dobrą nie grzeszą pozytywne opinie. Ale najzabawniejsze sa wypowiedzi wlascicielki ze to ona rzadzi..... eh in terms of recommendation NO!

Ja!!!

Ludzie co wy tu wypisujecie???? Pracuje na skoka w tym hotelu i podczas wesel jest sporo kelnerów do obsługi, a dwa czy trzy wesela są obsługiwane prze osobną grupę kelnerów. Czasem jest tak żeby było wydanie ciepłego posiłku gościom to angażuje się więcej osób do pomocy. Wypłaty zawsze są na czas. Każdy ma umowę podpisaną. Jeśli ktoś nie wierzy zawsze może sprawdzić swoje konto w ZUS. A że właścicielka dogląda spraw....przecież to jej interes i dba o niego. Ciekawe jak wy byście się zachowywali, gdyby pracownik w waszej firmie miał głęboko gdzieś pracę. Ale no cóż nie ja to jak zgorzkniały pracownik.

@Ja!!!

Pani Małgorzato. Formularz nie jest równy umowie, chroni tylko was, a w żadnym stopniu pracownika. Odprowadzona składka do ZUS nie ma w tym wypadku żadnego znaczenia. Nikt z pracowników nie dostaje do ręki umowy zlecenia która zawsze wydawana jest w dwóch egzemplarzach. Chyba dość ośmieszania się fikcyjnymi komentarzami. Zajmijcie się lepiej rekrutacja porządnie bo na OLX widać około 8 ogłoszeń na prawie wszystkie stanowiska do was! Kucharze szefowie menadżerowie kelnerzy technicy! :] To bardzo świadczy o tym co się dzieje w tym hotelu.

Małgorzata
@D.

Szanowna pani D. Proszę nie podważać moich kompetencji. Dbam o dobro spółki a widzę, że pani się to nie podoba. Swoimi komentarzami proszę nie próbować wyłudzić nienależnych pani pieniędzy. Biuro działa prawie codziennie, internet nie jest do wyjaśniania, a dokumentacja znajduje się w biurze. Jestem długoletnią kadrową proszę nie pisać o składkach ZUS jeśli pani nie wie o co chodzi. Każdy pracownik dostaje umowę, a kopia jest w aktach i jest dostępna. Mamy prawo puszczać ogłoszenia w celu poszukiwania kompetentnych pracowników spełniających nasze i zespołu oczekiwania, z super wynagrodzeniem. Powodzenia w poszukiwaniu pracy skoro pani śledzi oferty.

Zg
@Małgorzata

Ojj ja musiałam się długo prosić o moją umowę bo podczas jej podpisywania obie pani wzięła :)

@Małgorzata

Ja akurat dostałam wypłatę za cały przepracowany miesiąc, ale znam osoby, które jej nie otrzymały i szkoda mi ich!

@Małgorzata

Z tego co Pani napisała widoczne są dwa fakty: 1. Istnieją osoby, które walczą z wami o należne im pieniądze, skoro Pani o takich tutaj wspomina (chociaż o tym wiem z 100% pewnością, znam minimum 5 takich osób - 3 nawet walczyły z prawnikiem bo Prezes groziła że nie wypłaci albo zwolni dyscyplinarnie) 2. Przyznaje się Pani do podstawienia się jako "kelnerka na skoka", a okazuje się Pani długoletnią asystentką Pani Prezes ?

@Małgorzata

Nie kazdy, nie kazdy:), niektorzy nawet pół roku nie moga sie doprosic o umowe.

Ivo 75

Hotel super czysto jedzenie różnorodne pokoje duże jedyny minus zimna woda w jacuzzi i druga sauna nieczynna byliśmy 2listopada 2019

@Ivo 75

Szanowny Ivo 75 miło ,że jesteście Państwo zadowoleni tylko jakuzzi !.Właściwie to juz sami nie wiemy jaka ta woda ma być ? Niektórzy goscie narzekają ,że jest zbyt zimna , inni jak dogrzejemy ,że zbyt gorąca bo po saunach chcieliby się ochłodzić .Niektórzy marzą o śniegu jak i mrozie po saunach . Myślę jednak ,że jeżeli ktokolwiek korzysta tylko z samego jakuzzi wodę musimy jednak podgrzać do temperatury ciała . Pozdrawiam serdecznie i przepraszam za niedogodność .

Mika26
@Elżbieta Lenart

Dnia 10.11 woda w jacuzzi wciąż zimna, sauna parowa nie działa...A pieniądze za pobyt pobierane..hmm

Była

Jakie jest zdanie właścicielki na temat ukrywanej choroby (usunięte przez administratora) ?

Była

Dlaczego właścicielka podsłuchuje pracowników ?

PW

Śmieszny jest sposób sprawdzania książeczki sanepidowskiej "książeczkę masz? Tak? To dobrze do roboty"

Hej, pracuję na recepcji w Hotelu Lenart, więc widzę jak jest. Zapraszamy fajne, kreatywne osoby do pracy w naszym zespole :)

Elżbieta Lenart

Była ? kim jesteś ? Anonimowe opisy w internecie zamiast wyjaśnienia w kadrach lu u pracodawcy ! To jest hejt .

Bez komentarza
@Elżbieta Lenart

Anonimowy opis w internecie? Ten portal służy do pisania opinii i właśnie to wszyscy tutaj robią. Chyba nie rozumiesz idei tej strony. I tak wszyscy w Malopolsce słyszeli już o tym miejscu i nikt o zdrowych zmysłach nie przyjdzie tam do pracy, za marne grosze i przy tak złych panujących warunkach i atmosferze - wiec potencjalny „pracownik” i tak nie będzie sugerował się opiniami tutaj.

Elżbieta Lenart

Prosze podać swoje dane lub zgłosić się do kadr z wyjaśnieniami , a nie wypisywać anonimowych opinii bez konkretów . TO jest Hejt . Elżbieta Lenart

Go to
@Elżbieta Lenart

Taka jest idea tego portalu, każdy może podzielić się swoim zdaniem i NIE JEST to hejt.

Na jakie benefity można liczyć w HOTEL LENART?

Elżbieta Lenart

Umowa zawsze , wynagrodzenie rynkowe , szkolenia na dane stanowisko , premie regulaminowe lub prowizje od utargów obiady pracownicze , darmowe spa hotelowe i niekiedy bilety na różne koncerty też od naszych gości . Osobiście też szkolę aby nie było wątpliwości w kwestii wymagań lub przynoszenia innych nawyków tak w kuchni jak i w obsłudze innej skoro mam doświadczenie i wiem jak ma wyglądać obsługa w moim własnym hotelu . Wystarczy tylko się pozytywnie nastawić i nie próbować mi udowodnić ,że "kurczak jest mądrzejszy od kury ".Sama też jestem otwarta na kreatywność bo jak kiedyś ktoś mądrzejszy niż ja powiedział "nie po to się zatrudnia pracowników aby mówić dosłownie jak mają pracować ale po to aby coś też nas nauczyli " , a przede wszystkim wiedzieli ,że hotel to usługi i praca zespołowa . Na szczęście miałam przyjemność pracować i nadal pracują u nas tylko wyjątkowe , ambitne ,uprzejme , pracowite i kreatywne osoby . Każdy ma prawo do pomyłki ale nie do ..........i tez ma prawo zmienić pracę bo praca rządzi się pewnymi cechami i ten fakt dotyczy dwóch stron bez filozofowania . Kiedyś też byłam uczniem ,studentem i pracownikiem etatowym, i nie pytałam o profity ale zawsze uczyłam się nie płacąc za naukę , pracowałam jak najlepiej i zawsze byłam doceniana widząc też innych pracę ale to nie był mój problem . Przykład należy brać od najlepszych i robić swoje , a los i tak przyniesie nam to na co zasługujemy lub niespodzianki , które należy przyjąć z pokorą bo nie na wszystko mamy wpływ w życiu . Pozdrawiam .

Zg
@Elżbieta Lenart

Benefity? -wyzwiska -zero szacunku -stres -brak czasu a przerwę ("przerwa wam się nie należy")

Mojaopinia

Niestety , z wieloma komentarzami na tym forum trudno się nie zgodzić. Zresztą po to jest to miejsce , aby wyrazic swoją opinie na temat pracodawcy oraz miejsca pracy. Jezeli dochodzi do przekroczenia uprawnien ze strony pracodawcy prawem a nawet obowiazkiem jest umieszczenie swojej opinii w takim miejscu, poniewaz czesto jest to jedyna mozliwosc jakiegokolwiek ruchu ze strony pracownika. Zwlaszcza jezeli chodzi o mobbing . Oczywiscie nalezy pamietac , aby nie uzywac okreslen obrazliwych, a przede wszytskim opisywać sytuacje , ktore faktycznie miały miejsce. Czytają to nie tylko pracodawca ale i przyszli pracownicy. Nie bojmy sie wiec opisywania swoich doswiadczen pod grozbą zgloszenia sprawy na policje , poniewaz opinia nawet tak niekorzystna nie jest(jeszcze) hejtem.

Zostaw merytoryczną opinię o HOTEL LENART - Wieliczka

• Jak się pracuje w HOTEL LENART?

Zobacz opinie na temat firmy HOTEL LENART tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HOTEL LENART?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 13 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HOTEL LENART