HOTEL LENART

Opinie o HOTEL LENART

zainteresowany

Widzę wiele ogłoszeń do tego hotelu. Jestem zainteresowany pracą na recepcji. Warto aplikować? Kto jest kierownikiem w tym dziale? jaka atmosfera pracy?

gość

Bo nikt już tam nie pracuje

ciekawy

Chyba się uspokoiło bo nic nowego, nudy ;)

szkoda słow

po co tak kłamac! przeciez w grudniu 2014 żadnej wigilii dla pracowników oczywiście nie było!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie HOTEL LENART? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Bez znaczenia kto

Fajna ściana tekstu w sumie o niczym O ile się orientuję to ten serwis służy do wyrażania opinii o pracodawcy a nie o pracownikach. No chyba że się mylę ;)

gość

widzę, że robi się tam bardzo ciekawie, skoro szukają na prawie każde stanowisko (usunięte przez administratora)

tomek

jakie stawki oferowane sa na poczatek mniejwiecej ?

Hotel Lenart

Witam, Nigdy nie było gości, którzy wyszli z dancingu z powodu braku obsługi. Internet wszystko przyjmie, a gdyby sytuacja kiedykolwiek miała miejsce, to dana osoba znalazłaby numer telefonu do Właściciela obiektu lub Kierownika Gastronomii. Czyżby znów zaczynał się atak na Właścicieli Hotelu i Obiekt, bo za dobrze prosperuje?

HoneOnna
@Hotel Lenart

Czy Hotel dobrze prosperuje? czy obsługa zawsze była idealna i fair? czy niemiłe sytuacje, będące udziałem pracowników i gości to tylko ściema? Właściciele i managerowie, odpowiedzcie sobie sami na to pytanie!

HoneOnna

Zastanawia mnie, jakimi kryteriami kierują się osoby odpowiedzialne za zatrudnienie obsługi- czyżby rolę odgrywał humorek, jakim obecnie jest szefostwo? Bo profesjonalizm i kultura najwyraźniej nie mają wielkiego znaczenia, co bardzo widać w trakcie imprez.

były pracowmnik
@HoneOnna

niestety tam twoja wiedza i doświadczenie na wstępie lądują w koszu bo według jednej osoby mimo doświadczenia w czterogwiazdkowych i pięciogwiazdkowych hotelach to ludzie którzy cię tam uczyli to nauczyli cię tylko głupot

josie

chcieliśmy tam iść na Sylwestra w tym roku... z tego, co czytam, to hotel ma negatywne opinie dot. pracowników, ale co z tego typu imprezami? dają radę?

bylapracownica

niestety jak teraz czytam opinie ludzi którzy jeszcze tam pracują to zastanawiam się jak miedzy sobą potrafią mówić prawdę o sytuacji jaka tam panuje a jak tu na portalu piszą same laurki. Powiem tylko jedno ten do kogo to powinno trafić powinien wiedzieć posiadanie hotelu i pieniędzy nie czyni nikogo wyższym od drugiego człowieka i należy sobie okazywać szacunek (usunięte przez administratora)

czy w zakresie obowiązków Kierownika recepcji jest pozytywne odpisywanie i gloryfikowanie Pani prezes? (usunięte przez administratora)zaniedbujesz swoje obowiązki! może byś się wziął do pracy! u żadnego normalnego pracodawcy nie jest takie zachowanie tolerowane. Byli pracownicy bardzo się cieszą, że poukładała się tobie kariera zawodowa. Hip hip hura hip hip hura

nie wiem

nie wiem jak Was ale mnie powyższe opinie całkiem zniechęciły do pracy w tym hotelu

Jan

Witam wszystkich pracowałem w hotelu może krótki okres czasu (nie pracuję tylko z własnej winy to tak dla uściślenia) ale uważam że nikt nie ma prawa krytykować ani Pani prezes ani pozostałej kadry kierowniczej ponieważ są to odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach.Czytając wszystkie te niezbyt pochlebne opinie sądzę że ludzie którzy je piszą to myśleli że jadą na wakacje a nie do pracy.A Pani prezes wbrew panującym opiniom to naprawdę bardzo dobry człowiek ( miałem okazję przekonać się o tym osobiście wczoraj ). A co do pytania OSOBY PRZYSZŁY PRACOWNIK to atmosferę w pracy mamy taką jaką sami sobie stworzymy czyż nie tak.

anna

sądząc po zachowaniu Pani prezes w tym hotelu nawet w stosunku do gości współczuje pracownikom którzy musza tam pracować, życzę wszystkim żeby znaleźli lepsza pracę

przyszły pracownik?

dajcie znać czy się atmosfera poprawiła...mam zamiar wysłać cv

xxx

praca to nie przymus - jak komuś warunki nie odpowiadają to zmienia prace i tyle. A czytelnicy forum - osoby które będą aplikować na oferty pracy z hotelu wnioski z tej dyskusji wyciągną odpowiednie.

Joanna

Sugeruję wszystkim, którzy się tutaj wypowiadają - niezadowolonym z pracy w hotelu Lenart - załóżcie własne firmy, skoro wiecie jak je prowadzić. Sprawcie, żeby pracownicy rzetelnie pracowali i atmosfera była miła. I jeszcze żeby wszyscy pracownicy godnie zarabiali, opłaćcie ZUS i inne wydatki. Powodzenia!

@Joanna

Bez przesady - przecież jest mnóstwo dobrych hoteli i innych firm w których wszystko jest w porządku: rzetelni pracownicy, którzy są odpowiednio traktowani, pracują długo. Wszystko jest kwestią dobrego zarządzania. Pozdrawiam.

gość

(usunięte przez administratora) Nie ufałabym osobom, które w takim tonie piszą o swoim byłym pracodawcy i znajomych z pracy. Ciekawe z jakiego powodu jesteście byłymi pracownikami.... Te Wasze opinie trzeba przemilczeć....

też gość
@gość

Po to jest ten portal żeby własne opinie pisać.

Sisi

Ja pracuje w tym hotelu od kilku miesięcy. Jak to w hotelarstwie w zależności od obłożenia, czasem ciężko, a nawet bardzo, ale praca to praca.. Szerze to nie narzekam.(usunięte przez administratora) wynagrodzenie zostaje na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o HOTEL LENART - Wieliczka

• Jak się pracuje w HOTEL LENART?

Zobacz opinie na temat firmy HOTEL LENART tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HOTEL LENART?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 13 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HOTEL LENART