Opinie o Lafarge Cement S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Lafarge Cement S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lafarge Cement S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kruszywa - Obróbka kamieni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lafarge Cement S.A. w Warszawa

Ser

(usunięte przez administratora)Obecnie jest rozpisana aplikacja na stanowisko właśnie operatora węzła w Gdańsku, zastanawiam się. Jednak z wpisów widać, ze atmosfera, jak i zarządzanie w Lafarge mocno kuleje.

Loko

Ok

Grucha

Przepisałem majątek na żonę, bo czuła się zagrożona w związku ze zorganizowaną nagonką prowadzoną na mniej przez PiS z powodów politycznych. Nie chodziło o ukrycie czegokolwiek". Tusk najwyraźniej uważa swych wyznawców za kompletnie bezmózgich idiotów. Cóż, pewnie ich zna.

Qwa
@Grucha

Nie na temat.

Paulina
@Qwa

Własnie tez się zastanawiałam skąd taka opinia. Na pewno nie łączy się jakoś z firmą?

Hmnnn

Kłamstwo Katyńskie, Kłamstwo Smoleńskie, Kłamstwo Buczy. W roSSj kłamstwo jest spoiwem państwa i narodu

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Lafarge Cement S.A. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Construction Manager CCS.
Nie nie nie

Czy w tej firmie panuje kumoterstwo? Tak. Usłyszane "my się znamy dłużej niż ta firma funkcjonuje (...) Dodatkowo, za polecenie pracownika inny pracownik otrzymuje niemałe pieniądze. W rezultacie większość jest z tej samej politechniki. Jeżeli składa się w tej firmie jakieś skargi, to niestety jesteś zapraszany/a na spotkanie, na którym w zawoalowany sposób jest tłumaczone, aby mówić, że wszystko jest wspaniale, bo firma ma ogromne parcie na coroczne tytuły "pracodawca roku". Nieprzyjemna atmosfera strachu, kłamstwa, szydzenia z ludzi. Panie z HR nie wykazujące się profesjonalizmem w ogóle.

Słaby proces rekrutacji. Ogłoszenie wisi, CV wysłane a odpowiedzi 0. Firma robi chyba research na rynku pracowników.

@Kandydat

No ale w czym masz problem? Po prostu Cię nie chcą :D Przynajmniej ja tak to rozumiem... co poradzić. Na jakie stanowisko aplikowałeś?

Debesciak
@Kandydat

Szukają szukają i pewnie znajdą.... jest wakat . Nie trzeba wylewać lez że nie odezwali się. Próbuj dalej bo naprawdę warto

Beata
@Debesciak

No ale jak ktoś kandydował i się nie odezwali to przypadkiem nie będzie trochę natarczywe ze strony kandydata, że znowu wysyła? Nie prowadzą tutaj może jakiejś bazy cv jako taką ławkę rezerwowych?

Hehe

Bardzo nieprofesjonalna rekrutacja z osobą, która za nic ma podstawowe zasady dotyczące rekrutacji właśnie... Oczywiście brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej pomimo - a jakże - płomiennych obietnic co do takiej, ale informacja ta wypłynęła sama z siebie przez ów nieprofesjonalizm :))) Firma nie szuka pracowników. Firma robi research rynku. Nie traćcie czasu, pracownicy :)

No tak
@Hehe

Ja czekam tak pomimo obietnic od kilku miesięcy. Miał być mail, po kolejnej rozmowie miał być telefon. Nie ważne, że ktoś poświęca swój czas na przyjazd traci pieniądze na dojazd, aby firma Lafarge mogła zdobyć informacje i pomysły od chętnych do pracy w tej firmie. Jest sposób na takie praktyki. Poinformować siedzibę i zarząd jak ludzie na rozmowach traktowani są w Warszawie. Ja swoją sprawę opiszę wnikliwie.

Izabela
@Hehe

Niestety, firmy często nie udzielają informacji zwrotnej. A jakie pytania Ci zadawali? Właśnie interesuje mnie, jak wygląda rozmowa o pracę w Lafarge.

@Izabela

A jesteś rekruterką? :)

Absurd
@Hehe

Jestem przykładem osoby oszukanej przez Lafarge, którą zaproszono x razy na rozmowy. Wypytywano mnie szczegółowo o sprawy, ktore nigdy nie powinny paść z ust osób tam pracujących. Tak jak ja, wiele osób, musiało na kolejne rozmowy przygotować swoją wizję dla sprzedaży i marketingu. Był to mało wyszukany sposób na zebranie pomysłów od kandydatów. Po jakie licho mają zatrudnić osobę, płacić jej co miesiąc jeśli mogą zebrać grupę osób po przesortowaniu CV zlecać zadania najbardziej kreatywnym i pomysły przypisać sobie? Z rekrutacji Lafarge na dane stanowisko potem szybciutko potrafi się wycofać i wymyślając kolejne- podobne stanowisko od nowa gromadzić cudze pomysły. Czekając na telefon ( który bez względu na wynik rekrutacji miał od KADR faktycznie być) można doczekać się kolejnych wakacji. To żałosna praktyka, którą stosują bez względu na stanowisko. To jest straszne jak Polak Polaka, człowiek człowieka może wykorzystać i okłamać w stolicy. Mam na szczęście porównanie do rekrutacji przeprowadzanych w innych firmach, podobnie jak wielu z Was, którzy szukają uczciwego, solidnego pracodawcy.

Maciej
@Hehe

Zgodzę się, że brak odpowiedzi ze strony firmy, mimo takiej obietnicy, to niemiłe doświadczenie, bez znaczenia jaka jest decyzja. Dlaczego uważasz, że rekrutacja była nieprofesjonalna? Dowiedziałeś się może czegokolwiek na temat warunków pracy w Lafarge Cement?

Lubię Aśkę
@Absurd

Jest taka możliwość, w mojej ocenie b. realna, że wszystko co opisałeś to efekt gigantycznego bałaganu, jaki tam panuje, w mniejszym stopniu jakiegoś wyrachowania.

Pani Basia
@Hehe

Najlepszy to jest wymóg w ogłoszeniach rekrutacyjnych "Wysoka etyka w biznesie". Akurat Lafarge to firma, która od dawna usilnie walczy z etyką, szczególnie wewnątrz firmy. Tak więc każdy komu zamarzy się kariera w Lafarge powinien zaopatrzyć się w twardy tył oraz bogaty zestaw inwektyw, takie kompetencje zdecydowanie poprawiają szansę przetrwania w tym nieprzyjaznym środowisku.

Anty
@Pani Basia

Potwierdzam, absolutny brak etyki i to w każdej dziedzinie.

@Maciej

Wydaje mi się, że pracy nie otrzymałam, ze względów finansowych, ale po spotkaniu dzwoniła chyba babka z rekrutacji i podziękowała za poświęcony czas itd., wiec całkiem ok. Maciej a do jakiego działu? Może to kwestia kierownika...

@Pani Basia

Jak najbardziej. Widać to na pierwszy rzut oka po zachowaniu pracowników i rekruterow. Trzeba być spostrzegawczym , ja jestem ;)

Pawel
@Pani Basia

etyka w Lafarge??? to oksymoron, moja przyjaciolka byla prawa reka psychopatycznej pani dyrektor PR-u, z opowiadan...istny horror. czlonkowie zarzadu pija sobie z dziubkow, HR niefunkcjonalny. trzymac sie od tej firmy z daleka!

Roman
@Hehe

A możesz doprecyzować o jakich dokładnie zasadach rekrutacyjnych mówisz? Na co zwrócić uwagę? Dzięki z góry.

Witia
@Pawel

To po prostu niesamowite, że ta firma cały czas ma niezły zewnętrzny PR, podczas gdy wewnątrz wszystko jest z dykty.

dzidek
@Absurd

Wiesz, można zastosować taki mechanizm zabezpieczający. Pamiętacie reklamę "Poszukiwania Wojtka" dla Reserved? Nie skończyło się to zgodnie z planem. Po takim numerze kandydat będzie i tak miał czyste konto, bo nikt się nie przyzna, że zwinął mu pomysł. A sumienie też nie powinno go gryźć z powodu skutków, jakie mogą spotkać zespół marketingowy po czymś takim.

Aleksandra
@Hehe

Zgadzam się! U mnie ta sama sytuacja.

mapoxia
@Pawel

W Lafarge nie ma i nie było dyrektor PR

Robert

Czołem. W związku z przeprowadzką szukam nowych wyzwań zawodowych, wobec tego weryfikuję komentarze. Sądzę, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Warszawy. Mam prośbę, dajcie znać jaka jest atmosfera w firmie Lafarge Cement ? Czy firma dobrze traktuje pracownika? Czy jest w firmie stołówka z tanimi obiadami pracowniczymi? Pozdrawiam Robert

@Robert

1. Atmosfera - brak(kolesiostwo itd.) 2. Traktowanie pracownika - jakbyś ciągle przeszkadzał, 3. Stołówka - śmierdzący barak z obskurną kuchenką i kiblem 4. Tanie obiady - jak sobie zrobisz w domu PS szukaj roboty gdzieś indziej, Pozdrawiam

@Grucha

O matko boska, to aż tak źle? I jeszcze powinieneś napisać punkt 5. Mimo wszystko dalej tam pracuję :D Śmiechu warte...

Czy pracownicy w Lafarge Cement S.A. dogadują się między sobą?

Ola

Oj tak zwłaszcza kobiety z mężczyznami

@Ola

Np. Lubień

Dan

Kierownictwo to aż za bardzo rączka rączkę myje

@Dan

Potencjalnego pracownika kierownictwo raczej nie obchodzi bo nie będzie z nimi codziennie pracować przez 8h, ja też jestem ciekawa czy ekipa jest zgrana. I proszę o normalne odpowiedzi, a nie prześmiewcze.

Gbb

TVP WORD

Ktosiek

Sp. ds. Administracji w Oświęcimiu. Firma niepoważna. Szuka kandydata na co najmniej 4-6 stanowisk. To obrazuje poziom zarządzania firmy. Czyli ZEROWY. Szukają pracownika, który będzie robił wszystko. Ręce opadają, jaka jest mentalność takich pracodawców...

Czy w Lafarge Cement S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Bzdura

Oczywiście, szykany zazwyczaj szybko i skutecznie gaszą chętnych do zgłaszania jakichkolwiek problemów.

Sławek

Tak, zazwyczaj Ci dostrzegający problemy są szybko zwalniani.

Sylwia
@Bzdura

Jak to? Nie za bardzo wiem jak rozumieć Twój wpis. Możesz wyjaśnić co masz dokładnie na myśli pisząc, że chętni do zgłaszania jakichkolwiek problemów w firmie są szybko i skutecznie gaszeni? Nie wiem co mam o tym myśleć.

Grucha

Nie, bo pracownicy nie mają problemów. (Tzn. stają się byłymi pracownikami i problem się rozwiązuje)

@Sławek

Potwierdzam, z problemami to za szlaban

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Lafarge Cement S.A.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

To zależy od stanowiska - od 1 do 3 etapów. Osoba rekrutująca zawsze informuje kandydata o czasie oczekiwania na decyzję.

Jak wygląda praca jako operator w woj swietokrzyskim? Warto przejsc i czy są slowni jak się ugada na pieniądze?

Nic

Norma beton zamiast po paru godzinach na recykling na domek jednorodzinny puzniej pekajace sciany sufity na wezle gesty beton kierowcy dolewaja na gruszke 200 litrow wody standart wiecej chemi zamiast cemetu

Makao
@Nic

To że więcej chemii niż cementu to akurat na +

Fit
@Nic

I tu jest odpowiedz , nic dodać nic ująć , a kto to robi operator , polecam sprawdzić badanie mózgowia od alkoholizmu tym panom

Olo
@Nic

I się kręci , wszyscy zadowoleni i kręcą kasę , do tanga trzeba dwojga operator plus kierowca , buahaha

Feri
@Fit

Oj tak , potwierdzam , miałem okazje być obsługiwany w Gdańsku , dziwny przypadek …dziwne , ze nie kontrolują alkomatami pracowników

Endero

Pojawiło się ogłoszenie w Zielonej Gorze na kierowcę, warto?

Cgbb

Jako kierowca na betonomieszarce nie ma sensu brak przepustek tonażowych łatwo stracić prawko za punkty I hajs stracony

STOP tusk

Polska pod wodzą (usunięte przez administratora)i jego sojuszników nie ma żadnej przyszłości. To kraj podlegly Niemcom, Rosji i Bóg wie komu jeszcze. To będzie ostatnie jego podejście, albo Tusk albo Polska.

Staś
@STOP tusk

Z tego co wiem to w lafarge jest dużo zwolenników PO , i to zagorzałych fanatyków , współczuje starcia

Zostałam zwolniona z pracy listownie po wielu latach pracy (kierowniczka musiała zachować etat dla siebie i swojej psiapsiółki, w dziale, który od 2 lat jest fikcją) 2 tygodnie po drugiej w roku ciężkiej operacji- bez odprawy, z dnia na dzień. Zostałam potraktowana jak (usunięte przez administratora) do podłogi. W tej firmie nie liczą się kompetencje, czy zaangażowanie w pracę, tylko kolesiostwo, znajomości, koneksje rodzinne oraz oczywiście lizusostwo i tworzenie klik. Podpowiedź: jak chcesz pozbyć się w tej firmie osoby stojącej Ci na drodze kariery, wystarczy skrzyknąć ze 3 koleżanki/kolegów, oskarżyć tę osobę (bezpodstawnie i bez jakichkolwiek dowodów- nie są potrzebne) o (usunięte przez administratora) lub jeszcze lepiej- o jakiś rodzaj molestowania i ta osoba zostanie natychmiast zwolniona lub "przekonana" do samodzielniego zwolnienia się. Jeżeli jesteś osobą dwulicową, bez zasad, zdolną i chętną do robienia kariery "po trupach lub za (usunięte przez administratora) polecam. Moje doświadczenie jest jak najgorsze i życzę osobom, które mnie w ten sposób potraktowały, lub się do tego przyczyniły aby i one zostały tak potraktowane. ŻENADA.

Pila

Niestety wiem coś o tym od podszewki

nany/a
@Pila

Tak samo było ze mną Żadne tłumaczenia nikogo nie interesowały. Dotychczasowa praca nie potwierdzająca zarzuty też była bez znaczenia. Ale ważne, że zmówione osoby pomawiają. A, że mają w tym niezłą praktykę i wiedzą, że każdy z zarządzających chce mieć święty spokój i nie po to zarabia kilkadziesiąt tysięcy, żeby zajmować się sprawiedliwym rozstrzyganiem spraw maluczkich. To kończy się właśnie tym, że osoby pojawiające i kłamliwe dobrze sobie żyją.

Zibi

W Gdańsku na Kowalach to zalecam alkomatem mierzyć gdyż towarzystwo jakieś nieświeże , dziwne ze taka firma pozwala na takie wybryki , brak kontroli

Pan
@Zibi

Z tego co wiem nie tylko na tej jednostce , łapówkarstwo , sprzedaż betonu poza systemem i wiele innych spraw . Zwłaszcza na oddziałach .

Fitos
@Zibi

Tak , nie da sur ukryć , z czego ten beton jest robiony , z odpadów innych betonów , specjaliści po zawodówce albo podstawówce prezesują udając jakby wszystkie rozumu zjedli , kolesiostwo i pranie pieniędzy , wiecznie na alkoholu , i to nie tylko kierowcy , przydałaby się kontrola alkomatem na samotnych placówka , dobra co chceta

Mark
@Pan

Dziwne . Zarządzający tego nie widza , nie doraedzają?

Zostaw merytoryczną opinię o Lafarge Cement S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lafarge Cement S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lafarge Cement S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lafarge Cement S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lafarge Cement S.A.