Opinie o DHL w Racibórz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy DHL. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w DHL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Racibórz

kandydat

jak wygląda sytuacja na stanowisku specjalista ds. handlowych? jaka podstawa? Jakie premie? plany realne? z góry dzięki za info. pozdr.

luz

Witam, Idę na rozmowę do Staniątek -Niepołomice koło Krakowa na koordynator terminala. proszę o informację czy praca na zmiany? jezeli tak to jakie godziny. 2 czy 3 zmiany? jakich zarobków tam sie można spodziewać? pracując po 8 h dziennie, to w przedziale 2,5- 3 tys na ręke do wyciągnięcia ? proszę o info

ela

Czy pracują kobiety na magazynie i jaką pracę wykonują

on-pracujacy

Ile zarabia kierownik zmiany w dhl we wroclawiu czy innym miescie w PL

Czy rozmowa kwalifikacyjna w DHL odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Racibórz
ACTION Poland Sp. z o. o.
praownik

pewnie uciekaj do EKO OKIEN bo DHL to zaraz najniższa krajowa dogoni...

młody

Jakie stawki są w DHL-u? Ile się dostaje na początek, kiedy pensja rośnie

res
@młody

DHL nie przyjmuje do pracy od roku.

smigol

Kazdy wie ze DS na magazynie jest BOGIEM i robi z ludzmi co chce wogule ludzi nie szanuje i traktoje jak smieci a Warszawa na to mu pozwala i daje premie roczna za gnojenie ludzi

tak z tym to się zgodzę nawet za szybko się uczą ( tylko nie tego co mają) bo większośc nowych to nie ma pojęcia o robocie!! Nie będzie musiał zwiększyc bo już porobili limity na każdą zmianę ;)

obserwator

Nowi szybko się uczą i też siedzą dziennie na fajce i kawie po dwie godziny. Za nic mają to, że to początek pracy i trzeba się pokazać. Aż żal patrzeć, jak co dwie godziny magazyn staje. DHL od następnego miesiąca będzie musiał zwiększyć nakłady na kawę, mleko i cukier, bo spożycie wzrasta. Że też niektórym serce nie wysiądzie od tych 5 kaw dziennie!

wiec nie macie na co narzekac bo DHL płaci Wam pa palene fajek i picie firmowej kawy i siedzenie w biurze....

wiecie co Panowie, gdyby D.S miał choc troszkę więcej pojęcia o robocie w DHL to przynajmniej połowa z Was by tam już nie pracowała. Powiedzcie mi w której firmie wózkowy może spędzic min 4godziny na fajkach i kawie?? z są talenty co potrawia i więcej!!

Czas na zmiany, temu panu już podziękujemy. Niech wraca na szczaw do domu, popędzać kury domowe bacikiem. MACIE JEDYNĄ OKAZJE ŻEBY NAPISAĆ PRAWDĘ O DHL RACIBORZU, TYLKO CZY WYNIKI NIE BĘDĄ ZMANIPULOWANE ? KTO WIE DO CZEGO ZDOLNY JEST D.S.? PAMIĘTAJCIE W KUPIE SIŁA ;) Życzę powodzenia i wytrwałości oraz dobrej zabawy na "pikniku"

topolowy

No, nie przesadzajmy z tym chwaleniem DS. Szacunku do ludzi to on nigdy nie miał i zwracanie się per "pan" niewiele zmienia. O dobrym wychowaniu niewiele wie. Nie zależy mu na tym, żeby ludzie byli zadowoleni, bo wtedy więcej energii włożyłby w wyszarpanie z Warszawy kasy na np. piknik. Ciągłe uwagi na temat chorobowych i tego, że ludzie powinni pracować bez przerwy tez nie poprawiają jego wizerunku. Kto pamięta, jak Dorota go zastępowała przez dwa miechy? Atmosfera nieporównywalna, a i kilka spraw dało się załatwić, bo DS ich nie zdążył zablokować.

@topolowy

Z klawiatury mi to wyjales.oczywiscie moglibysmy trafic na gorszego kierownika .ale D S ma swoje za uszami np. dziwne oszczednosci na ogrzewaniu,a gdzie jest kasa za zlom ktory sprzedal pewien kierownik zmiany? na jego polecenie.

clin

Fakt,narzekaczy mamy pod dostatkiem zarobki jak na Raciborz sa niezle,ale co do D S to nie broncie go tak bardzo bo swoje za uszami ma gdyby posiadl wiecej wiedzy o pracy na magazynie i przestal oszczedzac tam gdzie nie powinien to pracowalo by sie duzo lepiej.A niestety o pracy na magazynie to on nie ma bladego pojecia

always positive

Zgadzam się z wypowiedzią powyżej. narzekaczy w raciborskim oddziele jest dużo.WY tylko widzicie tyrana który chodzi po magazynie, ale tak się dzieje gdy się ściemnia za regałem, przy kawie lub na fajce.Gdybyście się wzięli do roboty to nawet nie zauważycie że szanowny pan (usunięte przez administratora)stoi wam za plecami.Z tego co pamiętam nikogo osobiście nie obraził zawsze do pracowników odnosił się "per pan"

Cussons

Lepiej tą firmę omijać z daleka. Dyrektor to człowiek głupi i zarobić nie daje, lepiej od razu do Henkla papiery składać bo mają tam cześć Cussonsa przenieś z Wrocławia. DHL niejest dobrym pracodawcą. Wykorzystaj każdego do końca a potem cie wykopia.

topolowy
@Cussons

Co to znaczy, że zarobić nie daje? Nie pozwala dorobić na lewo? A do Henkla to sobie papiery możesz składać. Tam tez tną etaty.DHL wcale nie jest takim złym pracodawcą, ale pewnym ludziom za nic nie dogodzisz. Jak ktoś w życiu tylko narzeka, to do DHL w Raciborzu niech nie przychodzi. Dość tu mamy takich.

Czytaj ze zrozumieniem. Poszukują kierownika zmiany w Międzyrzeczu. Jak ktoś może startować na takie stanowisko w Raciborzu skoro nawet oferty nie umie zrozumieć. No ale zapraszamy, właśnie głupich tam potrzeba

EmRe

posłuchajcie ludzie wystarczy że tylko posłuchacie co gadaja w biurze i z tego co wiem nawet sie chwala fotkami.oczywiscie piekna pani HR Wojni.... stwierdziła ze żaden nie ma imprezy gówn.... Prawda

clin

Cos wtym jest,A skad info o imprezach w calym kraju?

EmRe

nie wiem ludzie skąd wy się wzieli przeciez od dwoch tygodni sie chwala imprezami w dhlu w calej polsce i to prawdziwymi imprezami z wyjazdem na dwa dni to jest prawdziwa impreza godna zaszczytu pracy w dhlu. ale wy tu w raciborzu macie [usunięte przez administratora] D.S. ktory pokazuje w polsce ze raciborz to banda [usunięte przez administratora] i nieudacznikow, aneksy dostaja po paskach jak juz wiadomo kto ile zarobil kpina juz nie wspominajac o rzekomej imprezie integracyjnej gdzie D.S uzbieral kase ze zlomu i z tego impreza a to co dostanie na impreze rozchula dla wlasnych potrzeb . Zenujace jak tak pomysle o tym kretynie D.S co nawet nie ma pojecia ile ma magazyn pracownikow to sa po prostu pionki,robole do roboty. najpierw powinni zaczac od wypieprzenia na zbity pysk D.S to by zobaczyli jak opinia pracownicza bedzie o wiele lepsza. a jesli chodzi o zarobki to np.wozkowy ma 2800. brutto jest jeden z bardzo nielicznych a kz.i to tylko nazwa bo robia wszystko mam na mysli od zamawiania folii do kierowania zespolem i zamawiania udt do wozkow spisywania motogodzin doslownie wszystkiego 3000. cenny w brutto. a pan D.S nie robi kompletnie nic tylko podpis pod czyms co kierownik zrobil i warszawa dziekuje komu D.S a prawda taka ze on to zwykly czeresniak co studia kupil w PRL-u na targu.przeciez wszyscy wiedza ze kiedys kochany pan D.S pracował w plusie dyskont i wylecial za co za [usunięte przez administratora] zobaczcie jak ludzie sie zachowuja jak D.S jest na magazynie nie wiedza gdzie sie schowac przed tyranem

clin

Informacje o kierowniku sa akurat prawdziwe i potwierdzone ale skad informacje o imprezie?

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Racibórz

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DHL