Aksel Sp. z o.o.

Rybnik

Opinie o Aksel Sp. z o.o.

Zuzanna
użytkownik zarejestrowany

Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko Młodszy programista Delphi. Co jako obecni pracownicy firmy możecie podpowiedzieć osobom rozważającym aplikację na tą ofertę pracy?

as
użytkownik zarejestrowany

Wydaje mi się, ze na spokojnie można liczyć na wyższe zarobki @brak słów., bo przecież dochodzą do tego odpowiednie premie, a dorzucają jakieś benefity?

cr

Czy ktos jest w stanie wypowiedzieć się na temat warunków pracy? Chodzi o to ogłoszenie na programisŧę które u nich juz wisi chyba od początku swiata. Pisanie tylko w C ( nic nowszeo nie uzywają?)? A jak mozliwośc rozwoju, bonusy, kasa itp? Jaki jest szef techniczny i jakie atmo, bo z opisów powyżej to kiepsko wyrobić opinię.

Piotr

Nie polecam nikomu tej firmy. Wszyscy pracownicy sa frustratami (typowe polaczki). Wyjedz do Warszawy do prawdziwych Polakow

salesman

Hmm, moze to nie jest równia pochyła, ale trudno to nazwać wzrostem. Zaczynali razem z takimi jak wasko czy sygnity, wiec mozna zobaczyc jak sie firma pozycjonuje obecnie. pomyłka, nie firma ale juz 2 firmy. co do atmosfery, rotacja mowi sama za siebie

Przeczytałem opinię z 2011 roku, że firma jest na równi pochyłej - wolny upadek. Od czasu tej opinii minęły 3 lata i firma nadal ma się dobrze :) Oczywiście nawet obecnie jest kilku malkontentów ale gdzie ich nie ma? ;)

eric

Może ktoś w końcu pojedzie po nazwiskach ? Kto za to odpowiada, ludzie w końcu będą omijać z daleka takiego pracodawce. Decydując się na prace w takiej firmie, albo będziesz dymać z wózkami (pielgrzymkowymi), alb będziesz roznosić oferty internetu Pana [usunięte przez moderatora]

flik

zgadzam się : Budynek ładny od zewnątrz! i to wszystko jedna wielka lipa! jak na lipowej. Pan prezes jak chce Cię zwerbować - obiecuje gwiazdki z nieba...jak chcesz się czymś wykazać..zazdrosna pani dyr. działu handlowego...na najbliższej imprezie informuje Twoich klientów, aby nie podejmowali z Tobą współpracy bo sprzęt jest do [usunięte przez moderatora]! ~Made in China..prosto z Będzina...i tak pomału obrabia Ci dupę,,,aż ma satysfakcję ,że odejdziesz... JEDNYM SŁOWEM PORAŻKA!

Niestety muszę się zgodzić z poprzednikiem. Pracowałem tam dobrych parę lat. Nie ukrywam - nauczyłem się dużo, ale nauczyłem się też jak szefostwo może być chamskie w stosunku do lojalnych pracowników, jak można być z jednej strony wychwalanym a z drugiej strony dobijanym psychicznie. Najbardziej bolą sprawy finansowe, kiedy to osoba zatrudniona z \"ulicy\" która umie niewiele zarabia podobnie lub nawet więcej niż osoba na tym samym stanowisko z paru letnim stażem. Nie ważne, że osoba ma wysoko postawionego tatusia. Albo zatrudniona Pani która po prostu się spodobała prezesowi jak ten kupował nowy samochód... Niestety z tego co wiem nadal w firmie panuje zasada: 10-90. 10% osób zasuwa i robi na pozostałe 90%. Podział premii (jeśli jest) odwrotnie proporcjonalny do ilości włożonej pracy w projekt. A na pożegnanie przy składaniu wypowiedzenia: \"no nareszcie, myślałem że się nie doczekamy\" lub inny mniej lub bardziej zgrabny tekst. Lata pracy tam nie są stracone, ale teraz j

w 15 ms do szczytu

Nowa zasada w pracy. Jak Ci coś nie idzie to nadepnij komuś z rana na [usunięte przez moderatora] widzisz, od razu lepiej.

mogiz

Firma na równi pochyłej. Powolny upadek. Kiedyś było trzech prezesów pozostało dwóch, ten który odszedł był najrozsądniejszy. Pozostali prezesi to "pobożny" pan [usunięte przez moderatora] oraz "nadzwyczaj prawdomówny i hojny" pan [usunięte przez moderatora] Obaj nie nadają się do zarządzania - gdy nie pracownicy firma dawno już by upadła. Nadal upada bo niestety obaj panowie są święcie przekonani że są wspaniali w zarządzaniu. Takie drobiazgi jak strata 300 tys zł na wspaniale skalkulowanym projekcie we Wrocławiu nie zmniejszają samopoczucia pana [usunięte przez moderatora] jest wspaniałym, uczciwym człowiekiem. Kiedy kolegom podczas jazdy jakiś kamień spod ciężarówki wybił przednią szybę w samochodzie on w celu zmniejszenia kosztów firmy nakazał im znaleźć inną ciężarówkę, dogonić kierowcę , zatrzymać i powiedzieć że kamień spod jego koła wybił szybę. Dzięki takiemu manewrowi koszt wymiany szyby odbyłby się z OC kierowcy ciężarówki. Niestety niekumaci pracownicy nie zrealizowali tego planu. Jest mnóstwo innych epizodów poka

Tomasz
@mogiz 27.08.2011, 06:07

Pracowałem w tej firmie i miodu nie było. Szefowie są trochę mało elastyczni jakby mieli mózg z betonu, są też zarozumiali i nieprzyjemni. Ale wypisywanie takich historii anonimowo, obrzucenie kogoś błotem jest zwyczajnie podłe.

aldi1968

Witam, Nie polecam pracy w firmie - praca bez perspektyw. Firma zajmuje się również sprzedażą internetu (porażka), trzeba chodzić po domach i roznosić ulotki. Budynek piękny, ale cóż to wszystko...

Zostaw opinię o Aksel Sp. z o.o. - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aksel Sp. z o.o.