Buchalski Zbigniew Habar Ośrodek Informatyki

Opinie o Buchalski Zbigniew Habar Ośrodek Informatyki

Filtruj opinie po kryteriach:

Nazwa działu: IT
 Opinia

Pracowałem tam i "szef" uwielbia się znęcać nad pracownikami. Na rozmowie obiecuje wszystko a potem okazuje się zatrudnia Ci przez PUP w biurze zimno bo na gazie oszczędza. Właściwie na wszystkim oszczędza taka cebula z niego. Po pracy w tej firmie to (usunięte przez administratora) psychikę możesz mieć.

Irek
 Opinia

Może nie jest idealnie ale czy w ogóle są takie firmy?

Jerrry
Nazwa działu: IT
 Opinia

Nie polecam pracy w tym miejscu. Jestem częstym bywalecm na serwisie i nie raz byłem świadkiem dziwnych zachowań starszego Pana domniewam że to szef. Zero szacunku dla pracowników co można zobaczyć po ciągłej rotacji pracowników. Dziwię się takiego zachowania przy klientach. Pracownicy nie mają tam lekko.

Tak2Nie
 Opinia

Co powiesz coś więcej o pracy w Buchalski Zbigniew Habar Ośrodek Informatyki? Czym się zajmowałeś?

NoOne
 Opinia

Nie polecam pracy w tej firmie. Krążą plotki, że szef "znęca" się nad pracownikami psychicznie oraz naobiecuje kasy a kończy się na najniższej krajowej.

Tak7Nie
Grażyna
 Opinia

Widzę, że wśród komentarzy przeważają te pozostawione przez klientów firmy. Może znajdzie się osoba, która pracowała lub pracuje w „HABAR”- i może wypowiedzieć się na temat warunków pracy w tym miejscu? Czy pracownicy wysyłani są na przykład na dodatkowe szkolenia?

zielOnaa
 Opinia

nie polecam !!! omijać szerokim łukiem !! zamówiłam w tej rzekomo dobrej firmie laptop po czym okazło się , że wysłali z innymi parametrami nie poinformowali mnie o tym a zabrali kase jak za laptop który zamówiłam... totalna porażka a nie firma .. kłamią oszukują po to żeby tylko zarobić ...

Tak6Nie1
Kacper
 Opinia

Nie polecam! Fachowcy od siedmiu boleści, postawili mi złą diagnozę a na dodatek wzięli za nią ponad 100 zł. Odradzam każdemu usług w tym serwisie.

Tak6Nie1
Jacek
 Opinia

Oddałem do naprawy laptop z prozaiczną usterką wyłącznika i do czyszczenia. Gotowy był w tym samym dniu ale po 3 godzinach użytkowania wyłączył się i już nie chciał się załączyć. Więc znowu do serwisu. Na drugi dzień przy odbiorze pan serwisant przeprosił mnie i przyznał, że winą były złej jakości materiały użyte do naprawy. Reasumując- serwisant mógł mi wciskać kit ale tego nie zrobił. Naprawa gwarancyjna. Szacun za przyznanie się do winy. Ogólnie bardzo miła, profesjonalna i szybka obsługa. Polecam

Tak2Nie
Milo
 Opinia

NIE POLECAM!! Zepsuł mi się laptop więc szukałem serwisu z wieloletnim doświadczeniem. Zastanawiałem się nad Midarem lub Habarem. Wybrałem ten drugi. Laptop był naprawiany przez prawie miesiąc. Zapłaciłem dosyć sporo za naprawę. Po kilku dniach jednak laptop znowu się zepsuł(ta sama usterka). Zaniosłem do reklamacji usługi mając nadzieje, że zostanie on naprawiony w pierwszej kolejności. Niestety niemiło się zdziwiłem. Laptop jest już 3 tydzień na serwisie a Pan, który go naprawiał jest na urlopie i zajmie się nim dopiero jak wróci. Zostałem w sumie prawie 2 miesiące bez laptopa, a końca naprawy nie widać. Na pewno kolejnym razem będę unikał i ostrzegał każdego znajomego przed tym serwisem. Ogólnie NIE POLECAM.

Tak11Nie
BM
 Opinia

A mój laptop został naprawiony od ręki!(układ chłodzenia).Może drobiazg,a cieszy.

Tak6Nie
Damian
 Opinia

ja również nie polecam serwisu. Laptop oddany z usterką płyty głównej a okazało się, że do wymiany jest również dysk na którym miałem dużo ważnych danych. Dodam, że dysk działał bez zastrzeżeń. Pan na literę R...nie pamiętam dokładnie naciągnął mnie na sporą sumę jak za naprawę starego laptopa. Krążą też plotki, że w firmie nie za dobrze się dzieje, a właściciel firmy zmienia ludzi jak skarpetki dlatego nie ma się co dziwić, że pracują tam nierzetelni ludzie.

admak
 Opinia

Zdecydowanie odradzam oddanie sprzętu do naprawy. Totalny bałagan, lekceważenie klienta, brak podstawowych zasad sumienności przy naprawie sprzętu.

Tak14Nie
Adrian
 Opinia

Po raz 3 zostawiłem na serwisie część komputerową. Minęło 14 dni i brak jakiegokolwiek zainteresowania serwisantów. Na pytanie kiedy będzie naprawiona to cały czas odpowiadają że to od nich nie zależy. Wypadało by jednak poinformować klienta o przeciągającej się naprawie.

tadek
 Opinia

1,5 miesiąca czekam na naprawienie laptopa.Po wielokrotnych interwencjach "fachowcy" stwierdzili że poskładają go za 60 zł i oddadzą nienaprawiony! Odradzam wszystkim tych niby fachowców.

Zostaw opinię o Buchalski Zbigniew Habar Ośrodek Informatyki - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Buchalski Zbigniew Habar Ośrodek Informatyki