Opinie o Buchalski Zbigniew Habar Ośrodek Informatyki w Rybnik

counter
1 45 24 5 1
Wojciech Nowy wpis

Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Będą może rekrutować ludzi w najbliższym czasie?

Tak1Nie1
Justyna Nowy wpis
Nazwa działu: IT

Witam, 3 tyg czekam na zaczytanie danych z kasy fiskalnej po zamknięciu firmy ????.. ciężko uwierzyć ale okazuje się, ze to moje zadanie jest dzwonić do Pana , który się tym zajmuje i prosić aby to zrobił.. Pracownicy na miejscu twierdzą ze dzwonią i upominają ale bez rezultatu , wiec sama muszę to zrobić.. udało się dodzwonić , Pan jak gdyby nigdy nic poinformował - Przyjdź sobie Pani w przyszłym tyg i odbierz protokół a potem sama zanieść do urzędu skarbowego - ale kto się będzie tłumaczył ze po terminie ??? Nie polecam firmy a już napewno nie pod względem kas fiskalnych - obsługa fatalna i bardzo niemiła..

Tak2Nie1
Monika Nowy wpis

Witam! Jest tutaj dużo opinii klientów, głównie negatywnych, na temat wrażeń jeżeli chodzi o warunki pracy w serwisie firmy. Niestety o wiele mniej jest opinii samych pracowników, co by chyba więcej powiedziało na temat warunków pracy. Fajnie by było, gdyby ktoś się podzielił tutaj informacjami dotyczącymi pensji czy poziomu zadowolenia z pracy w tym miejscu.

Rafal89 Nowy wpis
Nazwa działu: IT

Bywam czasami z kasą fiskalną i za każdym razem obsługę mnie ktoś nowy. Rotacja widać spora, ale byłem kilka razy świadkiem awantury właściciela do pracowników więc się nie dziwię. Krążą bardzo złe opinie po Rybniku jeśli chodzi o pracę w tym miejscu.

Tak5Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czy firma upada?

Byłam w tym tygodniu z kasą fiskalną. Miałam okazję słyszeć jak szef krzyczał na pracownika, kiedy byłam na serwisie. Drogi Panie Zbigniewie, Proszę pomyśleć o innych metodach motywacyjnych zamiast krzyku.

Tak6Nie
Zawiedziona

Czekałam dzisiaj na fakturę na sklepie. Obsługiwał mnie Pan na pierwszym stanowisku i w tym samym czasie szef kazał mu podchodzić do siebie aby coś zobaczyć gdy obsługiwał mnie. Gdy czekałam na pracownika serwisu słyszałam jak szef krzyczał po nim! Szefie, nie tędy droga... :(

Tak5Nie
Klient

Nie pracowałem w firmie ale miałem okazję być parę razy obsługiwany. Jestem klientem od 2015 do dziś. Pracownicy to mili i energiczni ludzie, którzy poświecą nam tyle czasu i sił ile na to potrzeba. Jedna rzecz, która mnie zastanawia dlaczego pracownicy na sklepie tak szybko się zmieniają? W ciągu 5 lat było ich łącznie z 10-12? Halo. Niech ktoś się tym zainteresuje :)

Barbasia

Mam obecnie podobna sytuację. 28 lutego oddałam laptopa do naprawy. naprawa trwała ponad miesiąc,koszt 350 zł.Nikt mimo prośby nie pinformował mnie o koszcie naparwy a przy kwocie powyzej 300 złoty ,jest to konieczne. Laptop pracował dwie godziny i juz następnego dnia wraca do naprawy.Ciągle dopytuje o postęp w naprawie. Odpowiedz brzmi ze zamawiaja kolejne częsci. Dzis jest 24 czerwca.Po wizycie w serwisie otrzymałam odpowiedz że wysłali płytę główną do konsultacji a naprawa długo trwa bo pracownik w chwili obecnej jest jeden. To jakas kpina . Naprawa juz trwa cztery miesiące a serwis potrzebuje konsultacji . Pracownik widząc moja irytację ,zaproponował odbiór laptopa w stanie uszkodzonym. KPINA NIE POLECAM

RODO

Ostatnio dostałam telefon od firmy. Nie posiadali zgody na przetwarzanie danych a zadzwonili do mnie! Skandal! Mam nadzieję, że był to przypadek bo jeżeli ponownie to sie wydarzy to ich zglosze!!!

Nazwa działu: IT

Pracowałem tam(usunięte przez administratora)Na rozmowie obiecuje wszystko a potem okazuje się zatrudnia Ci przez PUP w biurze zimno bo na gazie oszczędza. Właściwie na wszystkim oszczędza taka cebula z niego. Po pracy w tej firmie to (usunięte przez administratora) psychikę możesz mieć.

Tak3Nie
Irek

Może nie jest idealnie ale czy w ogóle są takie firmy?

Jerrry
Nazwa działu: IT

Nie polecam pracy w tym miejscu. Jestem częstym bywalecm na serwisie i nie raz byłem świadkiem dziwnych zachowań starszego Pana domniewam że to szef. Zero szacunku dla pracowników co można zobaczyć po ciągłej rotacji pracowników. Dziwię się takiego zachowania przy klientach. Pracownicy nie mają tam lekko.

Tak4Nie

Co powiesz coś więcej o pracy w Buchalski Zbigniew Habar Ośrodek Informatyki? Czym się zajmowałeś?

NoOne

Nie polecam pracy w tej firmie. Krążą plotki, że szef "znęca" się nad pracownikami psychicznie oraz naobiecuje kasy a kończy się na najniższej krajowej.

Tak9Nie
Grażyna

Widzę, że wśród komentarzy przeważają te pozostawione przez klientów firmy. Może znajdzie się osoba, która pracowała lub pracuje w „HABAR”- i może wypowiedzieć się na temat warunków pracy w tym miejscu? Czy pracownicy wysyłani są na przykład na dodatkowe szkolenia?

TakNie1

zielOnaa

nie polecam !!! omijać szerokim łukiem !! zamówiłam w tej rzekomo dobrej firmie laptop po czym okazło się , że wysłali z innymi parametrami nie poinformowali mnie o tym a zabrali kase jak za laptop który zamówiłam... totalna porażka a nie firma .. kłamią oszukują po to żeby tylko zarobić ...

Tak6Nie1

Kacper

Nie polecam! Fachowcy od siedmiu boleści, postawili mi złą diagnozę a na dodatek wzięli za nią ponad 100 zł. Odradzam każdemu usług w tym serwisie.

Tak6Nie1

Jacek

Oddałem do naprawy laptop z prozaiczną usterką wyłącznika i do czyszczenia. Gotowy był w tym samym dniu ale po 3 godzinach użytkowania wyłączył się i już nie chciał się załączyć. Więc znowu do serwisu. Na drugi dzień przy odbiorze pan serwisant przeprosił mnie i przyznał, że winą były złej jakości materiały użyte do naprawy. Reasumując- serwisant mógł mi wciskać kit ale tego nie zrobił. Naprawa gwarancyjna. Szacun za przyznanie się do winy. Ogólnie bardzo miła, profesjonalna i szybka obsługa. Polecam

Tak2Nie

Milo

NIE POLECAM!! Zepsuł mi się laptop więc szukałem serwisu z wieloletnim doświadczeniem. Zastanawiałem się nad Midarem lub Habarem. Wybrałem ten drugi. Laptop był naprawiany przez prawie miesiąc. Zapłaciłem dosyć sporo za naprawę. Po kilku dniach jednak laptop znowu się zepsuł(ta sama usterka). Zaniosłem do reklamacji usługi mając nadzieje, że zostanie on naprawiony w pierwszej kolejności. Niestety niemiło się zdziwiłem. Laptop jest już 3 tydzień na serwisie a Pan, który go naprawiał jest na urlopie i zajmie się nim dopiero jak wróci. Zostałem w sumie prawie 2 miesiące bez laptopa, a końca naprawy nie widać. Na pewno kolejnym razem będę unikał i ostrzegał każdego znajomego przed tym serwisem. Ogólnie NIE POLECAM.

Tak11Nie

BM

A mój laptop został naprawiony od ręki!(układ chłodzenia).Może drobiazg,a cieszy.

Tak6Nie

Damian

ja również nie polecam serwisu. Laptop oddany z usterką płyty głównej a okazało się, że do wymiany jest również dysk na którym miałem dużo ważnych danych. Dodam, że dysk działał bez zastrzeżeń. Pan na literę R...nie pamiętam dokładnie naciągnął mnie na sporą sumę jak za naprawę starego laptopa. Krążą też plotki, że w firmie nie za dobrze się dzieje, a właściciel firmy zmienia ludzi jak skarpetki dlatego nie ma się co dziwić, że pracują tam nierzetelni ludzie.

admak

Zdecydowanie odradzam oddanie sprzętu do naprawy. Totalny bałagan, lekceważenie klienta, brak podstawowych zasad sumienności przy naprawie sprzętu.

Tak14Nie

Adrian

Po raz 3 zostawiłem na serwisie część komputerową. Minęło 14 dni i brak jakiegokolwiek zainteresowania serwisantów. Na pytanie kiedy będzie naprawiona to cały czas odpowiadają że to od nich nie zależy. Wypadało by jednak poinformować klienta o przeciągającej się naprawie.

tadek

1,5 miesiąca czekam na naprawienie laptopa.Po wielokrotnych interwencjach "fachowcy" stwierdzili że poskładają go za 60 zł i oddadzą nienaprawiony! Odradzam wszystkim tych niby fachowców.

Zostaw opinię o Buchalski Zbigniew Habar Ośrodek Informatyki - Rybnik

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Buchalski Zbigniew Habar Ośrodek Informatyki
1/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wiejska 3