„HABAR”-

Rybnik

Opinie o „HABAR”-

Kacper

Nie polecam! Fachowcy od siedmiu boleści, postawili mi złą diagnozę a na dodatek wzięli za nią ponad 100 zł. Odradzam każdemu usług w tym serwisie.

Jacek

Oddałem do naprawy laptop z prozaiczną usterką wyłącznika i do czyszczenia. Gotowy był w tym samym dniu ale po 3 godzinach użytkowania wyłączył się i już nie chciał się załączyć. Więc znowu do serwisu. Na drugi dzień przy odbiorze pan serwisant przeprosił mnie i przyznał, że winą były złej jakości materiały użyte do naprawy. Reasumując- serwisant mógł mi wciskać kit ale tego nie zrobił. Naprawa gwarancyjna. Szacun za przyznanie się do winy. Ogólnie bardzo miła, profesjonalna i szybka obsługa. Polecam

Milo

NIE POLECAM!! Zepsuł mi się laptop więc szukałem serwisu z wieloletnim doświadczeniem. Zastanawiałem się nad Midarem lub Habarem. Wybrałem ten drugi. Laptop był naprawiany przez prawie miesiąc. Zapłaciłem dosyć sporo za naprawę. Po kilku dniach jednak laptop znowu się zepsuł(ta sama usterka). Zaniosłem do reklamacji usługi mając nadzieje, że zostanie on naprawiony w pierwszej kolejności. Niestety niemiło się zdziwiłem. Laptop jest już 3 tydzień na serwisie a Pan, który go naprawiał jest na urlopie i zajmie się nim dopiero jak wróci. Zostałem w sumie prawie 2 miesiące bez laptopa, a końca naprawy nie widać. Na pewno kolejnym razem będę unikał i ostrzegał każdego znajomego przed tym serwisem. Ogólnie NIE POLECAM.

BM

A mój laptop został naprawiony od ręki!(układ chłodzenia).Może drobiazg,a cieszy.

Damian

ja również nie polecam serwisu. Laptop oddany z usterką płyty głównej a okazało się, że do wymiany jest również dysk na którym miałem dużo ważnych danych. Dodam, że dysk działał bez zastrzeżeń. Pan na literę R...nie pamiętam dokładnie naciągnął mnie na sporą sumę jak za naprawę starego laptopa. Krążą też plotki, że w firmie nie za dobrze się dzieje, a właściciel firmy zmienia ludzi jak skarpetki dlatego nie ma się co dziwić, że pracują tam nierzetelni ludzie.

admak

Zdecydowanie odradzam oddanie sprzętu do naprawy. Totalny bałagan, lekceważenie klienta, brak podstawowych zasad sumienności przy naprawie sprzętu.

Adrian

Po raz 3 zostawiłem na serwisie część komputerową. Minęło 14 dni i brak jakiegokolwiek zainteresowania serwisantów. Na pytanie kiedy będzie naprawiona to cały czas odpowiadają że to od nich nie zależy. Wypadało by jednak poinformować klienta o przeciągającej się naprawie.

tadek

1,5 miesiąca czekam na naprawienie laptopa.Po wielokrotnych interwencjach "fachowcy" stwierdzili że poskładają go za 60 zł i oddadzą nienaprawiony! Odradzam wszystkim tych niby fachowców.

Zostaw opinię o „HABAR”- - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „HABAR”-