Opinie o PARTNER WORK S.C. w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PARTNER WORK S.C.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PARTNER WORK S.C. o rekrutacji.

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PARTNER WORK S.C. w Zielona Góra

miki Nowy wpis

spróbujcie sie z nimi skontaktowac najlepiej, a czy ktos z was odwiedzał wogole ich strone? Bo może tam trzeba szukać czegos i moze cos mają,moze nie zawsze zamieszczają

Gdysz Nowy wpis

@ter w jakiej Ty sytuacji jesteś ? Co ona taka straszna. Szukasz pracy i chcesz się zatrudnić. Dużo osób tak ma i to nie jest coś strasznego, a że potrzebujesz informacji na temat firmy, do której chcesz się zatrudnić to jest przecież normalne. Każdy woli się upewnić wcześniej żeby później nie mieć zgrzytów. Ja też chętnie bym się czegoś dowiedział. Np z ilu etapów składa się rekrutacja ?

sumi Nowy wpis

Twoja wypowiedź nie jest zbyt jasna @ter. Jeśli jeszcze pojawisz się na tym forum to napisz czy ta Twoja trudna sytuacja związan jest z Partner Work ? i jeśli to nie tajemnica to co to właściwie za taka ciężka sytuacja. Co do informacji do pewnie , można Ci je przekazać. Ale o jakie właściwie informacje Ci chodzi?

zzz

Bardzo duzo osob ma teraz problemy przez tego (usunięte przez administratora) nie mowiac juz o rodzinie, gdyby ktos byl odwazny i mogl dolozyc mu jeszcze cos to napewno nie pogniewaja sie w Gorzowie.

Firma PARTNER WORK S.C. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
fbi

kogo jeszcze zaprosisz buhahaha???? do roboty byscie sie wzieli a nie placzecie i klamiecie....(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) zalosni jestescie na serio

rozczar0wanym być

Pracowałem u nich (usunięte przez administratora) a jeśli po 3 tygodniach z jakiś przyczyn zmienisz pracę i nie dostaniesz pieniędzy to wiedz że nie dostaniesz ich wcale ,dlaczego ? Bo ja ich nie dostałem.

zieona

(usunięte przez administratora)LEPIEJ BYS WYSZEDL NA SWOIM INTERESIE GDYBYS SZANOWAL CZYJAS CIEZKA PRACE I PLACIL ZA NIA, A NIE STARAL SIE PRZYCIAC NA CZYM SIE DA A NAJLEPIEJ WOGOLE NIE ZAPLACIL, LUDZIE BY NIE UCIEKALI OD CIEBIE, CHCIELIBY PRACOWAC, NIE WYSTAWIALIBY SETKI NEGATYWNYCH OPINII, MYSLE ZE NAJBARDZIEJ BOLI TO ZE OCIAGASZ SIE Z WYPLATA ALBO WOGOLE NIE PLACISZ, TAK TO JEST JAK NIE MOZNA UCZCIWIE ZYC. KIEDYS TRAFISZ NA OSOBE CO MOZE SIE (usunięte przez administratora). TAK ZE POZALUJESZ TEGO MOCNO.

pppp

jacy wy ludzie jestescie zalosni!!!!! tylko plakac i oczerrniac przez neta potraficie!!!!!! taki jestes cwany - powiedz to prosto w oczy!!!!!!!!!!!!!

Pracowalem u nich w hollnadi przez dluzszy czas,(usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora)Potwierdzam trudności w odebraniu wynagrodzenia za pracę. Płatności są ciągle odkładane, a tłumaczone jest to pokrętnie i naiwnie. Podobno mają zmienić nazwę firmy na Perfect Job. Ostrzegam więc i przed tą nazwą!

Potwierdzam to wszystko. Jednym słowem - dziadostwo!

xXx

No to wiele sie nie zmieniło ! (usunięte przez administratora) JEŻELI DASZ SIĘ IM NABRAĆ TO MIEJ PRETENSJE TYLKO DO SIEBIE,BO OSTRZEGAŁEM !!!!

do tej pory dziady nie mogą wypłacić zaległych 200 zł od 2 miesięcy a mojej koleżance chyba już od 3 nie wiele więcej co za firma pożal się boże(usunięte przez administratora)

oszukani

Chodzi o wpisy pozytywne są spreparowane przez włascicileli agencji widac wyrażnie.

ten wpis jest zrobiony przez własciciela lub współpracownika więc nie powinien byc brany pod uwagę przy opini agencji .

gosc

dziwne....a jak ktoś nie brał zadnej zaliczki, wykonał dzieło, wywiazal sie z umowy i od paru miesiecy nadal nie otrzymal pieniedzy?? to nadal godne polecenia?? skoro tacy uczciwi są to dlaczego telefonow nie odbieraja, udaja ze nikogo w biurze nie ma?? prostacy i [usunięte przez moderatora] i tyle mam do powiedzenia na temat tej zalosnej firmy. jak ktos takiego biznesu nie umie prowadzic to w ogole sie za to brac nie powinien. nie polecam chyba ze ktos ma ochote popracowac charytatywnie

Pracowałem w tej firmie na umowę o dzieło 2 miesiące! Wszystko było w porządku, chciałem zaliczkę to dostałem. Wypłata na czas, żadnych PROBLEMÓW!

esesman

(usunięte przez administratora) [usunięte przez moderatora] i na dodatek kłamcy, nie wypłacają pieniędzy, nie odbierają specjalnie telefonów i robią z ludzi durni RADZE OMIJAĆ TĄ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM samemu [usunięte przez moderatora] życzę szybkiego zamknięcia tego "opłacz się bido"[usunięte przez moderatora]o interesu

Również nie polecam tej \"firmy\"jest nie uczciwa i wykorzystuje ludzi a o pieniądze faktycznie trzeba się prosić tygodniami i za każdym razem tylko zbywanie proszę zadzwonić jutro,pojutrze, za tydzień...nie polecam nikomu.

Halo...halo..pracowalem i wszystko bylo zawsze na czas!!!!A w wiekszości z tego co wiem to są tam umowy o dzieło.Jeśli sie dzieła nie kończy lub nie wykonuje poprawnie to niestety na pieniążki trzeba zaczekac..he..he..prawda..????A po drugie z tego co mi wiadomo to wiekszość bierze więcej zliczek niż zarabia.Ja osobiście polecam....kto chce pracować to zarobi...!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o PARTNER WORK S.C. - Zielona Góra

PARTNER WORK S.C.
2.8/5 Na podstawie 43 ocen.
  • ul. Rybnicka 34
    44-240 Zielona Góra