Opinie o Its Systems Sp. z o.o. w Żory

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Its Systems Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Its Systems Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi zarządzania urządzeniami IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Its Systems Sp. z o.o. w Żory

Weronika Nowy wpis

Dobra, zarobki widzę niskie i na to narzekacie ale to mnie akurat nie odstrasza. Rzecz w tym że to moja pierwsza praca i zależy mi żeby zdobyć doświadczenie, wyrobić się w swoim fachu.. uważacie że to dobra firma żeby spełnić ten cel? Można z czasem starać się o jakąś podwyżkę, awanse? Daje ta firma jakieś długodystansowe możliwości?

weronika od rolnika Nowy wpis
@Weronika

no widzisz oczywiście że możesz pracować za mniejsze pieniądze, od nędzy do pieniędzy, pieniadze są tak niskie że strach wogóle na ten temat gadać, jak sie utrzymuje połowę rodziny która nic nie robi to potem tak jest, nie interesuje sie pracą to potem tak jest, a brak wiedzy jest po prostu straszny, oropny brrr jak się o tym pisze to aż ciarki przechodzą,

jadzia Nowy wpis
@weronika od rolnika

taki komentarz własnie był mi potrtzebny

Faktycznie płaci grosze? Nie ma dobrego wynagrodzenia?

była Nowy wpis
@Marcin

och to jest dramat jeśłi chodzi o płace w its, w biedronce na kasie jest więcej, tak od samego w tej firmie było że płacili grosze a boss zabierał najwięcej do siebie, uważajcie na ta firmę !!!!!!!!!

Leszek

Polecacie korzystanie z usług Its Systems? Są słowni i terminowi? Dzięki za info.

omnibus
@Leszek

usługi byłyby wykonywane znacznie lepiej gdyby radoslaw płacił więcej a nie te grosze, które są on sam ma niewiedzę w tym co robi bo nic nie potrafi a zgarnia z całej puli najwięcej, nie dziwić się że doosan zrezygnował z jego usług skoro tak wysoko je wyceniał, ceny zawsze były z kosmosu do jakości świadczonych usług, a te jego tłumaczenia z kosmosu wzięte dramat, its upada coraz bardziej bo niestety ten cały radek który jest przez przypadek nie potrafi z nikim się dogadać tylko kasa ciągle dla siebie i siebie i ciągle więcej, i więcej tylko dla niego kilka aut trzeba utrzymać i na drogie wczasy jechać za kilkanaście tyśiecy a pracownicy zarabiają grosze a robią cąłą robotę za tego całego radka przypadka, chłopie to nie te czasy co kiedyś ukłądy ukłądziki, uwierz że są mądrzejsi ludzie od ciebie bo ty do nichniestety nie należysz, zacznij płacić ludziom bo wylecisz z tego całego doosana a angli ci w tym nie pomorze!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jakie wartości są cenione w Its Systems Sp. z o.o.?

żadne

żadne

Brałeś udział w rekrutacji do Its Systems Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
kombinatorka

firma totalna amatorszcyzna, pracują ludzie, którzy nie maja pojęcia o pracy w branży informatycznej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ale
@kombinatorka

a czemu tak

kolporter

kogucik

staszek

orientuje się ktoś co to za firma, czy warto składać paiery o ile mają jakieś oferty pracy, czym się zajmują, strony firmowej nie posiadają, czy to jakiś kogucik czy coś konkretnego

Zostaw merytoryczną opinię o Its Systems Sp. z o.o. - Żory

Its Systems Sp. z o.o.