Opinie o McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy) w Wólka Kosowska

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy) w Wólka Kosowska

venne

a wie ktoś jak się tam dostać do pracy do działów operacyjnych w biurze (produkcja, logistyka, jakość)? Najlepiej złożyć osobiście dokumenty?

pako

slawek - 2013-02-13 11:35:42 asduis - 2013-02-08 14:44:40 poszukujacy - 2013-01-24 22:40:17 Witam pojawilo sie ogloszenie na pomorskie do kamisu dokladnie na slupsk moje miasto.. szukam pracy jako ph mam doswiadczenie za pomoc w zalatwieniu mi tej pracy oferuje pierwsze cale miesieczne wynagrodzenie bardzo mi zalezy moj meil (usunięte przez administratora)i jak kolego zalapaales sie do pracy ?? dzwonili do Ciebie ??ja tez zlozylem dokumenty jakies 2 tygodnie temu ale nikt jeszcze nie dzwonil do mnie ciekawe czy to miejsce jeszcze jest wolne czy ktos juz tam wskoczyl wie ktos moze cos o tymchlopiec lepiej sie nie pchaj tam bo kiepsko tam jest i planow sie nie robi poszukaj innej pracy bo tytaj i tak sie zwolnisz lub sami cie zwolnia za jakis czas mowie ci

slawek

asduis - 2013-02-08 14:44:40 poszukujacy - 2013-01-24 22:40:17 Witam pojawilo sie ogloszenie na pomorskie do kamisu dokladnie na slupsk moje miasto.. szukam pracy jako ph mam doswiadczenie za pomoc w zalatwieniu mi tej pracy oferuje pierwsze cale miesieczne wynagrodzenie bardzo mi zalezy moj meil a.michalski83@gmail.comi jak kolego zalapaales sie do pracy ?? dzwonili do Ciebie ??ja tez zlozylem dokumenty jakies 2 tygodnie temu ale nikt jeszcze nie dzwonil do mnie ciekawe czy to miejsce jeszcze jest wolne czy ktos juz tam wskoczyl wie ktos moze cos o tym

Nowy Pracownik

asduis - 2013-02-08 14:44:40 poszukujacy - 2013-01-24 22:40:17 Witam pojawilo sie ogloszenie na pomorskie do kamisu dokladnie na slupsk moje miasto.. szukam pracy jako ph mam doswiadczenie za pomoc w zalatwieniu mi tej pracy oferuje pierwsze cale miesieczne wynagrodzenie bardzo mi zalezy moj meil a.michalski83@gmail.comi jak kolego zalapaales sie do pracy ?? dzwonili do Ciebie ??Widze do kolegi dzwonili, jak dzisiaj po rozmowie?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Kamis Przyprawy S.A? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
asduis

poszukujacy

Ptasiek

Przyprawy jako produkt fajne, ale firma no taka lipa ...(usunięte przez administratora)

Tosia

Dwie poprzedzające opinie..Nic dodać nic ująć.

borys

widzialem ze w szczecinie jest ogloszenie na ph moze ktos mi powie czy warto wyslac cv do tej firmy bo slyszlem ze w tym roku moga byc zwolnienia

hak

miumiu - 2012-12-28 10:45:59 miałmiał - 2012-09-22 22:05:39 Trochę pieprzysz chłopiec. Trzeba mieć odrobinę pojęcia o produkcji żeby cokolwiek w tym temacie pisać. Sezam, orzeszki itp. są bardzo często przyczyną alergii u ludzi ,więc producenci wolą uprzedzić niż ponosić konsekwencje utraty zdrowia lub życia. Poczytaj jeszcze opakowania na batonikach , czekoladach , ciastkach , itd. a przekonasz się że wszyscy mają , jak to napisałeś problemy z czystością produktu.Guzik mnie to obchodzi, ja jestem klientem i jak kupuje bazylie to chce dostac bazylie a nie mieszanine z muchomorem. Nie pracuje ani nie pracowalem w tej firmie, ale wkurzyl mnie ten napis na opakowanie, ktory swiadczy o braku kontroli jakosci i bałaganie.dokaldnie ludzie sa uczuleni na rozne rzeczy i musza byc informacje co wykorzystuje sie w zakladzie pracy wiec sam widzisz

miumiu

gucio

fred - 2012-12-06 20:24:55 kolo - 2012-12-06 19:35:03 lol Kamis - 2012-11-20 10:58:01 Pensje w tej firmie to jakiś żart! We Wrocławiu na stanowisku kierowca proponują (usunięte przez administratora)zł na rękę i nie ma co liczyć na więcej. Tlumaczą się kryzysem, ale czy jak pójdę do piekarni i powiem żeby zmniejszyli cenę za chleb, bo jest kryzys, to ją zmniejszą ??? Jak utrzymać rodzinę za (usunięte przez administratora)zł miesięcznie!!??!! (usunięte przez administratora)to prawda kierowcy bardzo malo zarabiaja ciezko jest za to przezyc ale przeciez kazdy ma prawo odejsc kiedy tylko chce nikt nikogo na sile nie trzyma tylko gdzie bo rynek pracu tez nie jest ciekawyteraz wszedzie sie malo zarabia a najgorszy rok przed nami 2013 potem moze bedzie lepiej ?lepiej to bedzie chyba za 20 lat gosciu takie gadanie jak nie bedzie wojny to nic nie ruszy do przodu tylko wojna moze napedzic przemysl i zlikwidowc bezrobocie albo meteoryt

fred

(usunięte przez administratora) a najgorszy rok przed nami 2013 potem moze bedzie lepiej ?

kolo

filipek

nemo ksero!!! - 2012-11-22 19:00:26 no filipku wiem ktoś ty mam sie bać ?

nemo ksero!!!

no filipku wiem ktoś ty

Filipek

Popieram przedmówce. Pensje kierowców to jest jakaś totalna kpina. Ph może i zarabiają więcej,jednak w porównaniu z Ph innych wiodących firm na rynku ich pensje są również nijakie. To samo tyczy sie kierowników. Reasumując zarobki tej firmie (dodajmy tu słowo LIDER na polskim rynku przypraw - hahaha) (usunięte przez administratora) Bez odbioru

lol Kamis

Pensje w tej firmie to jakiś żart! We Wrocławiu na stanowisku kierowca proponują (usunięte przez administratora)zł na rękę i nie ma co liczyć na więcej. Tlumaczą się kryzysem, ale czy jak pójdę do piekarni i powiem żeby zmniejszyli cenę za chleb, bo jest kryzys, to ją zmniejszą ??? Jak utrzymać rodzinę za(usunięte przez administratora)zł miesięcznie!!??!! (usunięte przez administratora)

gessler

O ile? o 2% ? Nie rozsmieszaj mnie gościu

Joe

a jednak prawda . Ceny od grudnia idą w góre. Fajnie ,ciekawe co dalej?

Zostaw merytoryczną opinię o McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy) - Wólka Kosowska

• Jak się pracuje w McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy)?

Zobacz opinie na temat firmy McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy)?

McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy)