Opinie o McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy) w Wólka Kosowska

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy) w Wólka Kosowska

przydupas

Panowie, Panie... Plany w tej firmie to jakiś absurd! Wyzysk w biały dzień, jeżeli ktoś przychodzi do tej firmy z myślą, że zrealizuję plan w tej firmie i weźmie kupę pieniędzy tak jak to obiecują na rozmowach kwalifikacyjnych, jest w wielkim błędzie! Do tego dochodzą nadgodziny za które firma płaci 100 zł, latanie z dodatkowymi lokalizacjami co założeniem firmy jest ok 25 stendów na miesiąc. I tak w każdym miesiącu, aż do ze rzygania się. Nie mówię o tym , że jeżeli aplikujecie na południe Polski to liczcie się z tym , że traficie na kierownika , który jest czystym ewenementem :) hahah pozdro dla Pana S. :) ojjj da wam popalić. :) mobbing w porównaniu do tego co przeżyjecie współpracując z Panem S. to jest nic:) jazda dopiero zaczyna się po podpisaniu umowy (wystarczy zasięgnąć opini na sklepach :) kierwoniczki wytłumaczą dalej o co chodzi :)... reasumując... jeżeli interesuje Cię praca pełna wyzwań za jedyne 2200pln na rękę i auto do pełnej dyspozycji, chociaż słyszałem ostatnio, że nawet to się ma ukrucić, to polecam prace dla firmy mcc :) PS. rotacja w tej firmie lepsza niż, na stojakach z przyprawami Kamisaaaaa :)

mikuś

zarobki nie są złe . automatyk 3800 na ręke . operator 2750 na rękę .

A
@mikuś

Witam. A zwykła pakowaczka ile zarobi?

KTOSIK

Z tego co wiem to nie ma już handlowców w Gastronomii wszyscy polecieli na bruk, podobno teraz szykują się na detal. Ktoś coś wie?

radek

zarobi się 2 tyś na rękę z sobotami w Kamisie ?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Kamis Przyprawy S.A? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
zainteresowany

Co konkretnie szykują?

klient

Czy RKS wschód jest godny zaufania? Strasznie chyba fałszywy, bo gada na swoich handlowców? Jako klient nie wiem czy mam gadać z nim czy z handlowcem

W

Witam,idę na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku operator maszyn pakujących,jakie są u was zarobki na początek?,jak płatne są nadgodziny,co dokładnie ma wykonywać operator.

hiphopsiak

jakoś nie mogę tego w internecie znaleźć ale szukam informacji, czy aktualnie szukają kogoś do pracy może? bardzo zależy mi na umowie na czas nieokreślony i pewnej elastyczności grafiku bo w wolnych chwilach gram z kolegami w zepole (dance, electro) i czasem, trochę koncertujemy, myślicie że znajdę u nich pracę?

hiphopsiak

byly

chora firma kto dziobie ten ma ok pan sz... najwiekszy falszywiec a ja mam piosenke sz... sz... wystaw dupe kali.... cie w nia poklupie heheheh

marek

Firma jak każda. Wielki świat małych ludzi. O wszystkim można się dowiedzieć z portali. Ten wasz dział R&D do porażka.Wyjazdy to chyba po to aby się dowartościować.

uffuff

wiecie czy do Kamisu jeździ autobus pracowniczy z Warki czy tylko z Grojca?

ktos

A ogolnie jak sie pracuje w Zakładzie Produkcyjnym Kamisu (McCormick)? Jest duza presja wynikow, kierownictwo mocno cisnie...?? OGolnie jak atmosfera? Czy są opcje, ze moga zwolnić szybko w ciągu dnia? Praktykuja to...?? Dajcie znac...bo jestem ciekawe, czy jest podobnie, jak w innych firmach FMCG

olo

w kamisie zwolnienia w dystrybucji

klient
@olo

Miałeś rację Lublin poleciał szykują następne.

jack

Mam pytanie. Czy może ktoś napisać czy są przyjęcia do firmy Kamis? Albo czy w najbliższym czasie będą. I czy są może przewozy tzn.autokary z bialobrzegów lub z grójca. Szukam właśnie pracy.Zarobek też ważny. Ale jak się nie ma pracy to dobre i choć nie za dużo.

pan x

jak jest na gastronomi bo widziałem ogłoszenie???

kondzo

skad można kupic duza ilość musztard -może ktoś pomoze?

miś Fazi
@kondzo

W AUCHAN MAJĄ NAJWIĘCEJ LEĆ BO BRAKNIE

kondzo

skad można kupic duza ilość musztard -może ktoś pomoze?

kondzo

czy to prawda ,ze Kamisu przyprawy mozna juz kupic ponizej 1 zł ?

ania

czy ktoś może wie czy są teraz przyjęcia na produkcji ( Wólka Kosowska)

Zostaw merytoryczną opinię o McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy) - Wólka Kosowska

• Jak się pracuje w McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy)?

Zobacz opinie na temat firmy McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy)?

McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy)