Opinie o McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy) w Wólka Kosowska

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy) w Wólka Kosowska

jogi

a co myslicie o RKS z terenu wschód?

decha

mam nadzieje że to tylko kwestia krótkiej chwili. Zarzad to muszą być ludzie i mądrzy i kompetentni. Te panie kompromitują tą firmę.

lolek

Ciekawe kiedy Szeptycka i Szaja polecą ?

pepe

jest ogloszenie że McCormick szuka dyrektora Finansowego czyzby wymieniali starą sprawdzoną kadrę?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Kamis Przyprawy S.A? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
P/H WAW

Kolego, przez 7 lat w tej firmie wiele się zmieniło. Każdy ma prawo do wlasnych opinii. Być może czasami padaja tutaj zbyt mocne słowa , ale ja pracując w w sprzedaży od 12 lat nigdy nie widziałem takiego bajzlu jak jest w Kamis. Niestety poszanowania dla człowieka brak, liczy sie tylko cyfra. Wsparcie sprzedażowe, zero. Albo pracujemy wszyscy w jednym zespole, albo Handlowcy pracuja na całą resztę. Samo to, że tele biznes dostaje (usunięte przez administratora) za nie wykonanie planu sprzedazowego, miesiac w miesiąc. Więc mimo szczerych chęci, nie da sie powiedziec o tej firmie nic dobrego. Niestety Ty pisząc, że podałes firme do sądu, sam wystawiasz jej, jeszcze gorszą opinie, niż Ci wszyscy ludzie tutaj na portalu. Pozdrawiam i życze kolenych wygranych spraw.

Żyleta

Seta -wiem co mówię.Po tyle co ty mówisz to już hurt sprzedaje dalej.

seta

Po 50 gr to przesadziłeś ale po 0,9 -1 zł to już się zdarza. Tylko co się dziwisz , idź do Kauflanda i zobacz ile tak kosztują przyprawy. Są po 0,99 zł na półce. To jest magia , co?

Święta Prawda !!!

kosmos
@FRANIO

prawda prawda

Żyleta

RAJ?????????Przy takiej ekipie zarzadzajacej ,której tylko zależy na tym zeby zrobic plan w danym miesiacu za wszelka cene-ta firma to jak TITANIC-idzie na dno!Słyszałam że w Wawie jak brakuje do planu to nawet po 50 groszy potrafia sprzedac KAMIS do hurtowni zeby osiagnac cel(żeby góra wzieła premie ).Dla 3 waznych osob w tej firmie napewno jest to raj i maja wiele do stracenia a dla świętej tradycji zaczyna sie robic (usunięte przez administratora)

FRANIO

najlepszy tekst z dzisiejszego dnia napisany przez (usunięte przez administratora):'' ta firma to więcej niż raj":-) -'' bo fantazja ,fantazja ,bo fantazja jest od tego........."

pracujesz tam

przedstawiciel kamis

czy macie moze jakies namiary do przedstawiciela Kamis bemowo

FRANIO

najlepsza firma w jakiej do tej pory pracowalem

marka

Po przeczytaniu dużej części waszych wpisów jestem w SZOKU!!! To była kiedyś też „moja firma”. Nie chcę tutaj uogólniać, gdyż część osób pisze rozsądnie w dobrej wierze, część też, których identyfikujecie jako przełożonych koloryzuje sytuację w tej firmie. Odnoszę się do wpisów zupełnie nieobiektywnych i tych, które nie powinny znaleźć się na publicznym forum gdyż szkodzą waszej Organizacji. Pewne rzeczy łatwiej ocenić dopiero z perspektywy czasu. Opluwacie tutaj wszystkich, którzy są waszymi przełożonymi, ale też niektórych swoich współpracowników. Narzekacie na pracę: w nadgodzinach, w soboty, na zebrania, które macie po południu, na niskie pensje, brak premii, na wysokie plany sprzedażowe, na niedostarczony towar przez kierowców, na zablokowane telefony, na konieczność utrzymywania w czystości samochodów za własne pieniądze, na brak możliwości tankowania w dni wolne i wiele, wiele innych rzeczy. Po zmianie własności firmy znowu narzekacie na to samo. Ale oceniacie się też sami: jak potraficie obchodzić te różne waszym zdaniem niedogodności, (usunięte przez administratora) Grozicie, że odejdziecie z takiej firmy. To, dlaczego o waszych wątpliwościach nie potraficie powiedzieć swoim przełożonym na zebraniach, które tak was denerwują. Może boicie się, że was zwolnią. Ale przecież sami piszecie, że trzeba z takiej firmy sp...., Czego więc się bać, albo przyniesie to efekt pozytywny dla was, albo znajdziecie sobie „lepszą pracę”.. Z doświadczenia wiem (a doświadczenie mam), że jeżeli zmniejszą wam plany nawet o połowę to i tak okażą się po jakimś czasie za wysokie. Po to macie takie plany, aby cały czas mieć przed sobą cel. Tak jest w większości firm. Taka jest praca i sytuacja PH. Możecie mi wierzyć, że plany sprzedażowe w tej firmie zawsze były „za wysokie” i zawsze znajdowano sposoby na ich „wykonywanie” po to, aby dostać przynajmniej od czasu do czasu premię. Może warto o tych nieprawidłowościach rozmawiać dla stworzenia przejrzystego systemu wynagrodzeń. Za pracę otrzymujecie wynagrodzenie (na które zgodziliście się przy zawieraniu umowy), a premia ma mobilizować do pracy i nie jest zagwarantowana a uzależniona od waszego zaangażowania. Zupełnie nie akceptuje wyciągania brudów na zewnątrz. Można na forum komuś doradzić czy warto pracować w tej firmie, czy też nie. Można a nawet trzeba to jednak zrobić w sposób kulturalny. Wy jesteście reprezentantami tej firmy i musicie dbać o jej dobry wizerunek a nie ją opluwać i dalej siedzieć, bo można na niej trochę legalnie czy też nielegalnie zarobić. Wasze skrajne opinie przyczyniają się do utraty klientów. Jak się to przeczyta odechciewa się kupowania przypraw „Kamis czy „Galeo”. Myślę, że nie o to powinno wam chodzić, bo wtedy plany a co za tym idzie premie będą zawsze nieosiągalne. Przepracowałem w tej firmie ponad 8 lat. Zajmowałem się logistyką w jednym z CD. Moja praca w firmie Kamis skończyła się ponad 7 lat temu. Pracowałem ja jak i również inni pracownicy w nadgodzinach, dużej ilości nadgodzin(usunięte przez administratora) Czy po moich doświadczeniach nie mógłbym też „opluć” tej firmy? A jednak tego nie robię. „Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia”, dlatego wasze oczekiwania różnią się od decyzji przełożonych. W każdej Organizacji są różni ludzie, ale też ich zachowania i działania (niezależnie jakie są), mają przynosić pozytywny efekt dla funkcjonowania całej organizacji. Ja też poczynań niektórych osób nie akceptowałem, ale moje inne zdanie starałem się wypowiadać. Pewnie, dlatego już nie pracuję dla tej firmy. Mogę jednak stwierdzić, że w tej firmie poznałem dużo osób, których warto było na swej drodze spotkać i nigdy nie żałowałem pracy dla tej Organizacji, choć dopiero po odejściu zobaczyłem (pewnie ze względu na brak czasu w okresie zatrudnienia), że poza moją firmą funkcjonują dziesiątki tysięcy ludzi, którzy być może nawet o Kamis nie słyszeli.

bk

anonim - 2013-04-11 18:13:42 kolego jak dla ciebie bardziej ważne są opinie z internetu to masz rację nie jedź bo nie warto bo jak twoje podejście jest takie to nema sęsu żebyś się fatygował!!!!!!!kolego lepiej tam nie idz bo i tak cie zwolnia poniewaz sypie sie tam wszystko plany calkowicie nie sa realene

Format

Dostałem propozycje jakos praca na magazynie. Czy warto tam iśc? Czytajac opinie odechciało mi sie tam wogóle jechac.

tom

venne - 2013-02-23 18:45:03 a wie ktoś jak się tam dostać do pracy do działów operacyjnych w biurze (produkcja, logistyka, jakość)? Najlepiej złożyć osobiście dokumenty? hejo wiem ze tam jest duzo mniejsza rotacja ludzi i podobno calkiem przyjemna praca tylko jak sie tam dosatc to nie wiem bo sam chetnie bym tam poszedl na produkcje logistyke lub za kierowce

Omijac kamis szerokim łukiem, Warszawa MASAKRA!!! Plan masz jak nie zrobisz o 10 % prowizja TRAGEDIA. Max wynagrodzenie 300o tysiace, ale zeby` to zrobic trzeba najpierw zrobic wszystkie tygodniówki, później sprzedaz danego produktu a na koniec wykonać plan w 110 %, nie macie co mażyć o większej pensji nawet jak zrobiecie 200 % planu. o Awansie zapomnijcie, kierownicy obiboki martwią się tylko o wlasną (usunięte przez administratora) zero wsparcia sprzedażowego. Jednym słowem, praca za male pieniadze a na koniec miesiaca slyszymy, RÓBMY RÓBY PLAN (usunięte przez administratora)

indianin

nie rób tego jak nie chcesz skończyć w sanatorium na ul. Sobieskiego w Warszawie... albo w Drewnicy...

Zostaw merytoryczną opinię o McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy) - Wólka Kosowska

• Jak się pracuje w McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy)?

Zobacz opinie na temat firmy McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy)?

McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy)