Opinie o McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy) w Wólka Kosowska

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy) w Wólka Kosowska

Były

Ludzie nie pchajcie się tam, bo szkoda czasu i nerwów. Wiem,że o pracę trudno, ale to okres wycięty z życiorysu

Pracus

To handlowiec z Kamisa i zaczął już także temat jest zamknięty.

zorro

pracus - 2012-03-08 15:59:24 z nieoficjalnego zrodla wiem ze jestA wiesz coś więcej może ? Od kiedy zaczyna i skąd jest ? Bo wiem że w finale były trzy osoby - z Jutrzenki z Unilevera i jeszcze ktoś ?

zorro

zorro - 2012-03-02 19:05:20 Wiecie moze czy juz przyjeli kogos na RKS Wschod Gastronomia ?Ponawiam pytanie, ogromnie zalezy mi na tej informacji, bede wdzieczny za odpowiedz ! Pozdrawiam

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Kamis Przyprawy S.A? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Sum

ktos - 2012-03-01 17:01:37 Witam, wszyscy narzekają ale nikt nie podaje konkretów. Mam kilka pytań jeśli ktoś może udzielić mi konkretnych odpowiedzi będę wdzięczny. 1 ile dostaje handlowiec na początku, 2 jakie dostaje narzędzia do pracy, 3 czy nadgodziny i pracujące soboty często się zdążają, 4 czy w samochodach jest GPS, 5 robiąc to co do ciebie należy ile można zarobić +/-. Jeśli nie chcecie pisać o tym na forum proszę o info na (usunięte przez administratora) bardzo mi zależy na odpowiedzi. Pozdrawiam Ad 1. 2100 brutto detal / 2300 brutto gastro Ad 2. Ipaq + telefon lub 2 w jednym Motorola (zalezy jak trafisz) auto służbowe Hyundai Getz lub Skoda Fabia zależy jak trafisz + karta paliwowa Orlen Ad 3. Nadgodziny - tak jesli są spotkania regionu, jak umiesz pracować 8 godzin nie przekroczysz na codzień. Soboty wolne Ad 4. Jak na razie nie. GPS w Ipaqach nie działa - działa w nowych Motorolach. Ad 5. Podstawa + jej 60 % . Jak są konkursy to trochę więcej ok 3000 netto. Ale to sporadycznie

Iglaaq

Witam. A jaka jest podstawa na poczatku jako PH Gastro?

zorro

Wiecie moze czy juz przyjeli kogos na RKS Wschod Gastronomia ?

patol

(usunięte przez administratora)pierwsi Poleca są tak skostniali ze nie mam pytań ;-) ludzie biznesu,skończone patologiczne-zaoczne warszawskie uczelnie Dyr.terenowy hah. członek zarządu hahahahha..

ktos

koperek

hehe, Szaja pani dyr personalna po praktykach z więzienia... nt. profesjonalizmu HR to ona może sobie jedynie poczytać, bo doświadczenia to nie ma kompletnie... gdyby nie (usunięte przez administratora)to pewnie klepałaby swoją karierę z patologia... fakt jajca sobie z niej robią a ona idiotka wierzy ze jest wielką panią prezes, he he makabreska, tylko patrzec jak ich wywalą jak sie tylko McC zaklimatyzuje, nędza z takim zarządem. a(usunięte przez administratora)drugi naiwny, brzydal, a fu... cała ta firma to jakieś jaja...

olka

dokładnie szaja i Jawor ;-) Asy Stefanowa hah tylko ze każdy z nich się śmieje. KAMIS=PATOLOGIA ;-)

Leoś

Zarząd został stary, ino Fiona doszła... nic się nie zmieni, jeśli SZaja będzie dalej Kamis traktować jak swój prywatny folwark, ona nigdy nie zrozumie że to nie jej firma, a do funkcji najemnika wstyd się przyznać ? festiwal próżności odstawiają lansując się luksusowymi brykami, żenada !

byłykamis

witam, odszedłem dobrowolnie z Kamisa ok 2 lat temu ale widze ze nic na lepsze sie nie zmienia tu hehe :) była max żenada u nich z tymi zebraniami po pracy, raz w tygodniu np musisz dojechać z domu 100km na 19.00, posiedzieć 2h zeby posluchac bzdur o tabelkach i wykresach i wrócić do domu na 23 hehehe - 15 godzin dziennie w pracy sie spedzało :D praca dobra dla ludzi po studiach swiezo którzy szukają "pierwszej pracy jako PH" - bo nie ukrywajmy taka szkoła życia w Kamisie wyszkoli PH na dobrego i pracowitego przedstawiciela, tak mi powiedział RKS przyjmując mnie "Kamis nauczy Cie bardzo wiele, jesli wytrzymasz tu rok-dwa bedziesz przygotowany na bycie dobrym PH" i miał racje, natomiast zupelnie nie dla osób którzy pracowali w firmach gdzie jest dobra atmosfera i duza kasa, niestety w Kamisie liczy sie tylko PLAN PLAN i PLAN..... co do Jaworskiego, osobiscie nie mam z nim złych wspomnien, przez 2 lata pracy mojej moze z 2 razy byl na jakiejs kontroli u mnie, ma dystans ale ja jak sie ma wyje... na niego to nie ma co sie stresować...... jedyne plusy z kamisa to pensja na czas, auto i przyprawy których w domu potem masz od groma za free :))) aha jeszcze słowo o tych waszych "tankowaniach w weekendy" - kurde ludzie, jeżeli Wy płaczecie że chcecie tankować w weekendy to ja wam powiem a sobie tankuj ale do prywatnego auta, trzeba być debilem żeby w weekendy tankować, wyjezdzić nad morze czy w góry po pełen bak i potem znów na Orlen licząc na to że nikt nigdy nie zauważy. To jest jednak SŁUŻBOWE auto a nie wasza zabawka, jesli podchodzi sie z głowa - mozna zatankować - w piatek pełen bak, w weekend i na zakupy i do rodziny i na mecz i do kina wystarczy, wszystko robić z głową i umiarem a nikt wam w żadnej firmie złego słowa o flocie nie powie, a jeśli tankujecie w sobote zeby wyjezdzić 600km czy sprzedać 40l paliwa na lewo to już sami ustawiacie sobie głowe pod topór i predzej czy pozniej za to bekniecie. trzymajcie sie i wspolczuje pracy kamisowskiej pozdro :)

drewax

Hej a jak jest z kontrola jakości, chodzi mi o prace przy gc, hplc jakie stawki można dostać ??

xyz.

tutaj opinie mówią same za siebie i szybko sie tutaj nie zmieni,Nie polecam ;-)

abc123

odpuść przynajmniej na razie.

mamaut

Witam, jutro mam isc na rozmowe na detal , ma 10 letnie dos w branzy , czytam wwpisy od 1 h , jestem w szoku procuwałe w kilku firmach , słyszałem ze po przejeciu ma sie wiele zmienic , co robic ???

maciejek

Czy ktoś wie może jakie są warunki na tym stanowisku?Czy warto zaczynać?

ph

Szukaja na warszawe to jest wscod koledzy

d2k

Tez bylem na rozmowie Gastronomia Region Wschod. Na centrum tez szukaja? bo Region z Warszawa to Wschod!

Zostaw merytoryczną opinię o McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy) - Wólka Kosowska

• Jak się pracuje w McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy)?

Zobacz opinie na temat firmy McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy)?

McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy)